Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:368, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Nākamā lapa

Lāčplēša dienu Rīgā atzīmēs ar piemiņas un kultūras pasākumiem 07.11.2018 09:43

Lāčplēša dienu Rīgā atzīmēs ar vairākiem piemiņas pasākumiem – Latvijas Republikas Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militāro parādi pie Brīvības pieminekļa, lāpu gājienu, ziedu nolikšanas ceremoniju Rīgas Brāļu kapos un pie pulkveža Oskara Kalpaka pieminekļa, kā arī ar piemiņas brīdi pie pieminekļa Rīgas 6. kājnieku pulka kareivjiem Sudrabkalniņā. Līdztekus tam notiks vairāki koncerti kultūras centros un koncertzālēs.

Sagaidot ziemu - Mārtiņdiena Turaidā 06.11.2018 07:55

Lai arī šobrīd vēl ir rudenīgi silts laiks, aktīvie zemes darbi pamazām ir jānoslēdz, un ir laiks sagaidīt ziemu. Sestdien, 10. novembrī, plkst. 14.30 Turaidas muzejrezervāts aicina ikvienu – lielu un mazu svinēt senos latviešu svētkus - Mārtiņdienu.

Izsludina Rīgas festivālu mērķprogrammas finansēšanas konkursu 2019. – 2021. gadam 27.10.2018 16:28

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina projektu pieteikumu iesniegšanu Rīgas festivālu mērķprogrammas finansēšanas konkursam. Konkursa uzdevums ir finansiāli atbalstīt Rīgas pilsētai nozīmīgu, mākslinieciski kvalitatīvu un publiski pieejamu kultūras un mākslas festivālu īstenošanu Rīgā laika posmā no 2019. līdz 2021. gadam.

18.novembrī Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” notiks krāšņa Latvijas simgades balle 27.10.2018 14:53

18. novembrī vēsturisko vērtību un mākslinieciskās unikalitātes pērlē – Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” –, svinot mūsu valsts 100.jubileju, norisināsies krāšņa, gracioza, eleganta un svinīga Latvijas simtgades balle vislabākajās balles tradīcijās. Dāmām un kungiem būs iespēja baudīt labākās balles tradīcijas – īpaši piemeklētu muzikālu vakara programmu pacilājošā atmosfērā, izmeklētus dzērienus un uzkodas, kā arī izjust Rīgas baļļu kādreizējo varenību. Dreskods: kungiem – tumšs uzvalks, dāmām – garās vakarkleitas.

Režisore Roze Stiebra saņēmusi Fredrikstades Animācijas festivāla balvu par mūža ieguldījumu 26.10.2018 22:09

Degsme un neatlaidība – šīs ir īpašības, ko īpaši novērtējuši Fredrikstades Animācijas festivāla žūrijas locekļi, piešķirot leģendārajai latviešu animācijas filmu režisorei Rozei Stiebrai balvu par mūža ieguldījumu. Festivāls izceļ Rozi Stiebru kā vienu no Baltijas animācijas lielākajām zvaigznēm, kas turpina iedvesmot nākamo paaudžu māksliniekus. Saņemot šo balvu režisore laureātu sarakstā nostājas līdzās “Disney”, “Pixar” un citu pasaulē pazīstamu studiju animācijas meistariem.

Aicina uz diskusiju “Par ko cīnījās latviešu strēlnieki? Strēlnieku tēls Latvijas vēsturē un kultūrā dažādos laikposms” 24.10.2018 09:49

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs (Brīvības bulvārī 32, Rīgā), kura telpās apskatāma 68 muzeju kopizstāde “Latvijas gadsimts”, reizi mēnesī rīko Vēlo otrdienu pasākumus.

Agris Daniļevičs atzīmēs jubileju ar savu deju autorkoncertu 09.10.2018 10:39

Deju skolas "Dzirnas" vadītājs, horeogrāfs Agris Daniļevčs, atzīmējot savu 55. jubileju, aicina uz autorkoncertu «Manas tautas dejas» 18.oktobrī Rīgā VEF Kultūras pilī un 27.oktobrī Siguldas pilsētas kultūras centrā «Siguldas devons».

Kāpēc mūsu nākotne ir atkarīga no lasīšanas un iztēles 06.10.2018 12:07

Ja jums ir draugi- matemātiķi, kas jautā- kāpēc jālasa daiļliteratūra, iedodiet viņiem izlasīt šo publikāciju. Ja jums ir draugi, kas uzskata, ka drīz visas grāmatas būs pieejamas tikai elektroniskā formātā, iedodiet viņiem izlasīt šo publikāciju. Ja jūs ar labpatiku vai, tieši otrādi, ar šausmām iedomājaties par gājieniem uz bibliotēku, izlasiet šo publikāciju. Ja jums ir bērni, izlasiet ar viņiem kopā šo publikāciju, un ja jūs tikai domājat par to, ko un kā lasīt kopā ar bērniem, vēl jo vairāk iesaku izlasīt jums šo publikāciju.

Tirdzniecības parkā „Alfa” atklās Latvijas valsts simtgadei veltītu pasākumu ciklu „Tā daļa manas Rīgas” 04.10.2018 10:22

5. oktobrī plkst. 17.00 tirdzniecības parkā „ALFA” ar īpašu foto izstādi atklās pasākumu ciklu „Tā daļa manas Rīgas”, kas Rīgas interešu izglītības centros norisināsies no 6. līdz 28. oktobrim. Projekts iekļauts Latvijas valsts simtgades Rīgas pasākumu programmā.

Liepājas muzejā notiks Madaras Gruntmanes mūzikas un dzejas vakars 02.10.2018 17:19

Otrdien, 9. oktobrī, plkst. 18 Liepājas muzejā, Kūrmājas prospektā 16/18, notiks kamermūzikas apvienības “NYX Trio” un dzejnieces Madaras Gruntmanes mūzikas un dzejas vakars. Kamermūzikas apvienība “NYX Trio” - vijolniece Tatjana Ostrovska, flautiste Anete Toča, pianiste Ieva Sarja un dzejniece Madara Gruntmane prezentēs kopīgi veidoto latviešu kamermūzikas un dzejas vakaru „NYX Trio. Madara Gruntmane. Mūzika. Dzeja.”

Aicina labot saplēstās mantas Kaņepes Kultūras centrā 28.09.2018 14:17

Sestdien, 29. septembrī, Kaņepes Kultūras centrā (KKC) sezonu atsāks mantu labošanas pasākumu sērija „Repair Cafe”. Aicinot līdzi ņemt nolietoto tējkannu vai pārāk daudzus kilometrus pieredzējušo velosipēdu, plkst. 15.00 saplēstās mantas pieredzējušu meistaru vadībā būs iespējams salabot trīs labošanas stacijās - šūšanas stacijā, pie elektronikas remonta galda vai divriteņu labotavā KKC pagalmā.

Pirmo reizi tiks pasniegta pasākumu radošo profesionāļu izcilības balva Lauru LaPPA 19.09.2018 08:33

Latvijas Pasākumu producentu asociācija (LaPPA) reizi pusgadā aicina vienkopus visus pasākumu nozares profesionāļus pasākumā ar mērķi veicināt nozares sadarbību, izaugsmi un pieredzes apmaiņu. 18. un 19. septembrī Arēnā Rīga notiek Latvijas Pasākumu foruma 3. rudens sesija. Tās laikā notiek aktīva kontaktu apmaiņa sesijās un pasākumos, vērtīgi pasākumu pieredzes stāsti, iepazīstināšana ar vairāku ar pasākumu nozari cieši saistītu uzņēmumu pakalpojumu klāstu. Šogad iedibināta jauna tradīcija - labāko nozares radošo personību izcelšana - Lauru LaPPA balvas pasniegšana.

Cēsīs runās par to, kas notiek smadzenēs, klausoties mūziku 15.09.2018 07:57

Tāda diskusija iecerēta Zinātkāres centra ZINOO gaidāmajā pasākumu programmā “Mūzika un skaņa”, kas notiks no 27. līdz 30. septembrim Cēsīs. Ikviens apmeklētājs varēs iepazīties ar vairākiem pētījumiem, kas saistīti ar mūziku un kopā ar Latvijā zināmiem māksliniekiem darboties radošajās darbnīcās, pašiem iepazīstot dažādus skaņražus un mūzikas radīšanas veidus.

Bērnus un jauniešus aicina piedalīties konkursā – festivālā „Mēs Latvijai 2018” 13.09.2018 12:40

Dažādu Latvijā dzīvojošo tautību bērni un jaunieši aicināti piedalīties konkursā – festivālā “Mēs Latvijai 2018”. Konkurss – festivāls “Mēs Latvijai 2018” tiek rīkots, lai veicinātu visu Rīgā un Latvijā dzīvojošo tautību bērnu un jauniešu starpkultūru komunikāciju, savas nacionālās identitātes kā Latvijas kopējās kultūru daudzveidības daļas apzināšanos un stiprinātu piederības sajūtu savai valstij – Latvijai.

Intars Busulis debitē laikmetīgās dejas izrādē 11.09.2018 14:49

22. un 23. septembrī Rīgā, deju skolas “Dzirnas” telpās pirmizrādi piedzīvos horeogrāfes Karīnas Lapšinas laikmetīgās dejas izrāde “Bez Piecām Minūtēm Decembris” ar mūziķa Intara Busuļa, horeogrāfa un dejotāja Cairana Rencina un pašas autores dalību. Izrādes veidotāji sola skatītājus iepazīstināt ar netradicionālu laikmetīgās dejas un dzīvās mūzikas kombināciju, kas risinās jautājumu – vai par sievieti ir iespējams rūpēties kā par dzīvu augu?

Aicina uz dzejnieces Olgas Lisovskas 90 gadu jubilejas atmiņu vakaru 11.09.2018 14:22

Piektdien, 14.septembrī, Krišjāņa Barona muzejā (K.Barona ielā 3/5, 4.stāvā) norisināsies izcilās latviešu dzejnieces Olgas Lisovskas (1928 – 12015) 90 gadu jubilejas dzejas vakars. Sākums – plkst.18. Pasākumā Olgas Lisovskas dzeju runās aktieri Ieva Mūrniece un Haralds Ulmanis, un vakara gaitā atmiņās par dzejnieci dalīsies viņas laikabiedri – dzejniece Lija Brīdaka, rakstnieki Māra Svīre un Ēriks Hānbergs u.c.

Rīgā top unikāls starptautisks tango šovs “Una Noche. Tango De Buenes Aires” 09.09.2018 07:14

Rīgā top unikāls Argentīnas tango izrāde - šovs “Una Noche. Tango de Buenos Aires”, kas norisinās tango orķestra “Orquesta Tipica Andariega” (Argentīna) 2018. gada Eiropas tūres ietvaros un kurā līdz ar orķestra koncertu dejos pieci izcili tango dejotāju pāri no visas pasaules, informēja šova producente, tango studijas “El Abrazo” vadītāja Ginta Krivma.

Izcili aktieri Latvijas Radio 2 ēterā izdzīvo savu mīļāko dzeju 08.09.2018 09:18

Atzīmējot Dzejas dienas, Latvijas Radio 2 ēterā no 10. - 16. septembrim būs dzirdami Olgas Dreģes, Jāņa Paukštello, Laura Dzelzīša, Ilzes Ķuzules-Skarastiņas un citu Latvijā mīlētu aktieru dzejas lasījumi. Latvijas simtgadē aktieri īpaši godinās to autoru darbus, kuru dzeja ir veidojusi latviešu identitāti caur mīlestības, ģimenes, valodas, darba, dzimtenes un dabas tēmām.

Džūkstes Pasaku muzejā atzīmēs Tēvu dienu 07.09.2018 18:06

9. septembrī plkst. 13.00 Džūkstes Pasaku muzejā (Džūkstes pagastā, Lancenieku skolā, Tukuma novadā), atzīmējot Tēva dienu, notiks pasākums „Tēva padoms”.

Ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansējumu ik gadu Latvijā tiek atbalstīti ap 2500 kultūras projektu 07.09.2018 13:29

Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF), kas šoruden svin 20 gadu jubileju, savas darbības laikā kļuvis par nozīmīgāko kultūras atbalstītāju Latvijā. Ar tā līdzfinansējumu ik gadu Latvijā tiek atbalstīti vairāk nekā 2500 kultūras projekti deviņās dažādās nozarēs – filmu, mūzikas un dejas, vizuālās, teātra mākslas, kultūras mantojuma, tradicionālās kultūras, arhitektūras un dizaina, kā arī starpdisciplināro prjektu nozarē. Pavisam 20 darbības gadu laikā Latvijas kultūras attīstībai un atbalstam VKKF piešķīris vairāk nekā 132 miljonus eiro.

“Rīgas mākslas telpā” Kristiana Brektes un Modra Svilāna audiovizuālā izstāde un performance “Lūk, kā šeitan dzīvo!” 07.09.2018 12:12

Mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts 2018” ietvaros izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” š.g. 8. septembrī no pl. 19.00 līdz pl. 01.00 būs iespēja piedzīvot mākslinieku Kristiana Brektes un Modra Svilāna audiovizuālo izstādi un performanci “Lūk, kā šeitan dzīvo!”.

Dzejas dienu koncerts “Bet mīlestībā ir saknes…” muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs 07.09.2018 12:07

Septembrī visā Latvijā norisinās dažādi dzejas dienām veltīti sarīkojumi. Atzīmējot Imanta Ziedoņa 85. jubilejas gadu š.g. 14. septembrī plkst. 18.00, muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” norisināsies Dzejas dienu sarīkojums “Bet mīlestībā ir saknes…”.

«Baltās nakts» ietvaros, Rīgas ielās kursēs divi tramvaji – «STRAUME MIRDZ» 07.09.2018 07:48

Mūsdienu kultūras foruma «Baltā nakts» ietvaros, Rīgas ielās kursēs divi tramvaji – «STRAUME MIRDZ» ar Baltijas valstis vienojošu mākslas un DJ programmu, un «Radio NABA» ar iebūvētu radio studiju un psihodēlisku karnevālu. Esat laipni aicināti arī šogad izmantot bezmaksas braucienus ar diviem «Baltās nakts» tematiskajiem tramvajiem!

Svinot dzejas svētkus 04.09.2018 09:52

Arī šogad septembrī visā Latvijā notiks starptautisks profesionālās dzejas festivāls Dzejas dienas. Rīga vairums pasākumu norisināsies no 7. līdz 16. septembrim, savukārt ārpus Rīgas Dzejas dienu vēsmas varēs baudīt visa septembra garumā.

Rīgas Skolēnu pils aicina uz Atvērto durvju dienu 03.09.2018 11:18

No 3. līdz 7. septembrim Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils” organizē Atvērto durvju dienu un jauno audzēkņu reģistrāciju pulciņos un kolektīvos. Iespēja pieteikties pulciņos būs minētajos datumos no plkst. 13.00 līdz 19.00.

“SIMTGADES NOMINĀCIJA” Latvijas teātrim - 150, Latvijas valstij - 100, Latvijas kino - 70! 02.09.2018 15:10

Šīs apaļās un nozīmīgās jubilejas atzīmējot, organizatori piedāvā skatītājiem īpašu tikšanos ar teātra, kino un mūzikas personībām 9. novembrī plkst. 19:00 VEF kultūras pilī. Koncerts ar iemīļotām un labi zināmām dziesmām no Latvijas kino un teātra izrādēm būs ne tikai kā īpaša dāvana skatītājiem, bet arī aktieriem no visiem Latvijas vadošajiem teātriem

Rīgā radīs baletu “Gulbju ezers ar 48 gulbjiem” 30.08.2018 08:20

5. novembrī Dailes teātri eiropas turnejas ietvaros baleta trupa “St. Petersburg Festival Ballet” uzstāsies ar progrāmmu “Gulbju ezers ar 48 gulbjiem”, informē portāls balticevents.info. Vakars notiks divos cēlienos, P. Čaikovska mūzika.

Aicina uz dzejas dienām Raiņa un Aspazijas mājā 30.08.2018 08:17

Dzejas dienu ietvarā no 7. līdz 16. septembrim arī notiks trīs pasākumi Raiņa un Aspazijas mājā, Rīgā, Baznīcas ielā 30.
Dzejas dienu aizsākums ir Raiņa 100 dzimšanas dienas atcere 1965. gada septembrī. Tā tika svinēta plaši un daudzveidīgi: Latvijas bibliotēkās, teātros, kultūras namos, mācību iestādēs, uzņēmumos, dzejnieka dzīves vietās un muzejos.

Likteņdārzā notiks tradicionālā Ābolu balle 28.08.2018 14:18

Jau trešo gadu Likteņdārzā norisināsies tradicionālā rudens Ābolu balle. 8.septembrī no pulksten 11 līdz 15 lieli un mazi būs mīļi gaidīti Likteņdārzā uz ābolu ražas svētkiem, lai kopīgi vāktu ābolus, spiestu sulas,
vārītu ievārījumu, ceptu pankūkas, uzzinātu jaunāko par ābolu šķirnēm un baudītu tautas deju priekšnesumus un īpašas aktivitātes bērniem.

Dāvana Latvijai simtgadē - pirmo reizi notiks brīvdabas festivāls ‘’Ģimenes svētki’’ 26.08.2018 17:52

15. septembrī, Lucavsalā ar vērienīgi plašu programmu notiks pirmais brīvdabas festivāls ‘’Ģimenes svētki’’. Festivāls apmeklētājiem piedāvās risinājumus laimīgas un piepildītas ģimenes dzīves veidošanai, pilnveidošanai un uzturēšanai. ‘’Ģimenes svētkos’’ būs iespēja apmeklēt dažādas lekcijas, seminārus un diskusijas, piedalīties radošās darbnīcās un stila pārvērtībās, iesaistīties atrakcijās, spēlēs un sportiskās nodarbēs, apmeklēt smieklu un dažādu deju meistarklases un piedalīties virknē daudzveidīgu norišu. Turklāt organizatori ir izstrādājuši īpaši draudzīgu cenu politiku festivāla ieejas biļetēm.

Krāšņi noslēgusies Latvijas simtgades Rīgas svētku Krastmalas programma 21.08.2018 16:26

11. novembra krastmala Latvijas simtgades Rīgas svētkos aicināja rīdziniekus un Rīgas viesus lidojumā UZ RĪGU! – pāri visiem Latvijas novadiem, lai sastaptos pašā mūsu zemas viducī – Rīgā. Krāšņi un grandiozi priekšnesumi, aizraujošas nodarbes skatītājiem un izcili viesmākslinieki uz Lielās skatuves – tā izskanējusi Rīgas svētku šī gada Krastmalas programma.

Jūgendstila modes parāde – jau rīt 17.08.2018 10:20

Jau rīt, 18.augustā, Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” pirmo reizi norisināsies Jūgendstila tērpu modes parāde, kur modeļu lomā iejutīsies sabiedrībā pazīstamas dāmas: dziedātājas Ieva Akuratere, Lorija Cinkuss, Inga Šļubovska-Kancēviča, Elīna Šimkus, Linda Dinsberga (Anmary), aktrises Ērika Eglija, Karīna Lučiņina un Mirdza Martinsone, māksliniece Ilze Patmalniece, LTV Kultūras ziņu redakcijas žurnāliste Līga Gaigala, sportiste Jeļena Prokopčuka u.c. Tērpus papildinās jūgendstilā ieturētas rotas un cepures, kā arī citi aksesuāri – somiņas, lietussargi u.tml. Sākums – plkst.18.

Dejas izrāde " No zobena saule lēca" pirmo reizi jūras krastā īpašos koncertos Latvijas valsts simtgadē 17.08.2018 09:08

Dejas izrāde "No zobena saule lēca", kas neticamus panākumus un skatītāju simpātijas gūst jau kopš pirmizrādes 2010.gadā, šogad, Latvijas valsts simtgadē atgriežās pie skatītājiem ar pārsteidzošu konceptu - izrādi brīvā dabā, jūras krastā. Koncerti notiks jaunnedēļ 24. un 25. augustā jūras krastā, Vecāķu pludmalē. Grandiozajā izrādes simtgades uzvedumā piedalīsies ap 1200 dejotāju, kā arī bungu un dūdu grupa " Auļi" un citi mūziķi. Izrāde notiek nedēļas nogalē, kad ar dažādiem muzikāliem notikumiem visā Latvijas piekrastē tiks svinēta Senās uguns nakts.

Noslēdzies astotais Laikmetīgās dejas festivāls „VIDES DEJA” 14.08.2018 10:36

11. augustā ar deviņām vides dejas performancēm un piecām dejas izrādēm no Latvijas, Igaunijas un Ungārijas Lūznavā, pulcējot vairāk nekā 70 festivāla dalībnieku, noslēdzās nu jau astotais Starptautiskais Laikmetīgās dejas festivāls „VIDES DEJA”.

Vangažos atzīmēs Ukrainas neatkarības 27. gadadienu 13.08.2018 08:46

“Ukrainas un Latvijas tautām - mieru un uzplaukumu!” – ar šādu moto sestdien, 2018. gada 18. augustā plkst. 13.00 Inčukalna novada Vangažos pie Straujupītes norisināsies svinīgs pasākums, kas veltīts Ukrainas Republikas neatkarības 27. gadadienai.

UZ RĪGU! Rīgas svētkos plaša pasākumu programma 12.08.2018 08:41

11. novembra krastmala Rīgas svētkos ir bijusi gan lielākais Rīgas teātris, gan lielākā kinozāle un lielākais Rīgas parks, bet Latvijas simtgades svētkos tā kļūs par galveno satikšanās vietu mūsu zemes pašā centrā – Rīgā. UZ RĪGU! – uz vietu, kur radi un draugi no visiem Latvijas novadiem mūsu valsts simtgadē satiekas Latvijas viducī. UZ RĪGU! - uz kuru ved gan lieli, gan mazi ceļi – pa zemi, ūdeni un gaisu. Šodienas Latvijas nozīmīgākie simboli ceļu satecēšanai vienuviet ir Rīgas osta un Rīgas starptautiskā lidosta. Rīgas osta ir galvaspilsētas sirds vārti, caur kuriem pasaule ienāca mūsu zemē, dodot iespēju tai augt un attīstīties, savukārt, starptautiskā lidosta “Rīga” ļauj šodien nest Rīgas un Latvijas vārdu plašajā pasaulē.

Aicina uz feministisko mediju darbnīcu “Pajautā kaimiņam” 12.08.2018 08:36

26. augustā pl. 12:00 Kaņepes Kultūras centrā notiks laikmetīgās mākslas izstādes Glandula Mammae izglītības programmas pasākums – feministiskā mediju darbnīca “Pajautā kaimiņam” (Learning From Neighbours. Feminist Media Workshop).

Lelde un Aivis Ceriņi aizvada pirmo tiešraides “Playful” spēli ar skatītāju piedalīšanos 10.08.2018 14:58

Pasākumu sērijas “Rīgas Street Food Garša” turpinājumā 9.augustā Jaunajā Teikā savu ballīti rīkoja Lelde un Aivis Ceriņi. Apmeklētāji varēja ne tikai nobaudīt gardus ēdienus, bet arī klātienē piedalīties īpašā Playful tiešraides spēlē.

Lūznavā top vides dejas performances 09.08.2018 15:13

Jau no 5.augusta Lūznavas muižā norisinās astotais Starptautiskais Laikmetīgās dejas festivāls „VIDES DEJA”, kur līdzās dejas filmu vakariem, nodarbībām, meistarklasēm, latviešu un laikmetīgās dejas vakaram un vairākām dejas izrādēm vairāku horeogrāfu vadībā muižas apkaimē top vides dejas performances pirmizrādēm 10.augustā.

„Rīgas svētki 2018” norisināsies Latvijas simtgades un Latviešu biedrības jubilejas zīmē 01.08.2018 04:54

Jau pēc mēneša – no 17. līdz 19. augustam, norisināsies Rīgas svētki – daudzu rīdzinieku un pilsētas viesu gada gaidītākais notikums. Šogad svētki noritēs Latvijas simtgades un Latviešu biedrības 150 gadu jubilejas zīmē.

Nākamā lapa