epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

  • Simtgades programmā sāk filmēt Madaras Dišleres ģimenes filmu “Paradīze ‘89”
    Simtgades programmā sāk filmēt Madaras Dišleres ģimenes filmu “Paradīze ‘89”
    Piektdien, 1. jūlijā, Nacionālā Kino centra programmas “Latvijas filmas Latvijas simtgadei” ietvaros studija “Tasse Film” uzsāks režisores un scenāristes Madaras Dišleres ģimenes filmas “Paradīze ‘89” uzņemšanu.

    Filma “Paradīze 89” ir balstīta uz režisores Madaras Dišleres bērnības atmiņām, kas padara šos notikumus vēl spilgtākus un patiesākus. Tas ir laiks, kad Latvija kā neatkarīga valsts bija tikai vēl sapnis, un katrā no mums bija mazi sapņi par to, kāda būs atkal brīvā Latvija. Šajos vairāk nekā divdesmit gados ir izaugusi jauna paaudze, un ne tikai - arī mēs paši esam gājuši līdzi laikam, auguši un attīstījušies.

Dienas citāts vairāk

Nauda nedara laimīgu, bet ārkārtīgi nomierina. Tāpēc es tajā pašā naudas pasākumā redzu jēgu tikai tad, ja spēj sabalansēt savas garīgās vērtības ar materiālajām. Nevis materiālās ar garīgajām, bet garīgās ar materiālajām.
Ir ļoti svarīgi, lai darbs, ko dara, patiktu.

Neskatoties uz to, ka nauda mūsu apziņā spēlē lielu lomu, man tomēr ir jāteic tā – ja cilvēks pievērstu savas apziņas attīstīšanai lielāku enerģiju, tad arī spētu ieraudzīt, ka tā nauda ir burvīga lieta, bet viņa ir tikai viens no komponentiem tam visam lielajam pamatam. Ar naudu jūs nemaz daudz ko nevarat izdarīt. Drīzāk jūs izjaucat daudz ko – skaitāt to un neredzat neko apkārt, kas notiek. Nejūtat. Nepiedzīvojat.

/Aktieris Varis Vētra/

Avots: EpadomiTV arhīvs

Aktuālie konkursi vairāk

Grāmatniecība vairāk

Teātri vairāk

Mūzika vairāk

Kino vairāk

Muzeji vairāk

Māksla vairāk

Tradicionālā kultūra vairāk

Bērniem vairāk

Radoši vairāk