epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Jaunumi vairāk

  • Zilonīte un Trusītis – pasakas labam miegam
    Zilonīte un Trusītis – pasakas labam miegam
    Apgādā Zvaigzne ABC iznākusi otra grāmata visneparastāko gulētejamo pasaku sērijā – “Zilonīte, kura ļoti gribēja aizmigt”. Ar ko neparastas gulētejamās pasakas? Šīs sērijas grāmatās autors iekļauj īpašas psiholoģiskās tehnikas un teksta uzbūvi, kas vedina bērnu nomierināties un dod norādi zemapziņai par vēlmi gulēt. Vecāki daudzās valstīs ir secinājuši, ka pēc grāmatas priekšā lasīšanas uzlabojies ne vien bērnu, bet arī pašu miegs. Psihologi, terapeiti un vecāki iesaka izmantot šo unikālo grāmatu, lai uzlabotu bērnu miega kvalitāti. Autors aicina Zilonītes un Trusīša stāstus papildināt un pārveidot tā, kā vispiemērotāk katram bērnam. Nevajagot to uztvert pārlieku burtiski, drīzāk gan vērot bērnu un adaptēt stāstu.

Dienas citāts vairāk

Tad, kad mēs ar prātu izdomājam biznesa plānus, kad mēs saliekam vēl ciparus apakšā – viss ir ļoti skaisti. Tāpat arī tad, kad mēs pārzinām tirgu vai pašu darbības nozari – viss ir ļoti jauki, bet… vājā vieta tajā visā ir tā, ka mēs visu laiku lietojam savu prātu, tas nozīmē – kreiso smadzeņu puslodi. To loģisko puslodi, kurā mēs neļaujam vaļu emocijām, un līdz ar to daļa šīs informācijas nekad nenokļūst sirdī.
Un var gadīties tā, ka mums, visu mūžu strādājot, nāk ļoti daudz naudas, bet sirds tur galīgi nav klāt. Un tad iznāk tāda lieta, ka sāk kaut kas jukt...
Un ko tu lai dari, ja naudas nav un arī sirds tev nestāv klāt?
Sāk jukt. Un tad brūk un brūk…

/Aktieris Varis Vētra/

Avots: EpadomiTV arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Jaunumi vairāk