Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:285, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Pētījums: vairāk nekā puse Latvijas influenceru ir blēži 09.10.2019 12:34

Tiek lēsts, ka 2020. gadā līdzekļu apgrozījums influenceru mārketingā būs 5 līdz 10 miljardi dolāru. Skaidrs, ka ar šādu peļņas potenciālu daudziem rodas vēlme uzaudzēt savu profilu straujāk, nekā tas ir iespējams ar godīgiem līdzekļiem. Cik liels ir krāpšanas apjoms Latvijā atsevišķi un Baltijā kopumā? Komunikācijas aģentūras „A. W. Olsen & Partners” un „Instagram” un „YouTube” blogeru analīzes platformas „HypeAuditor” veiktais pētījums liecina, ka 53 % influenceru Baltijā ir novērojamas krāpšanas pazīmes. Latvijā rezultāti ir tādi paši.

Dalailamas 18 dzīves likumi 22.09.2019 20:36

Ieklausies Viņa Svētības Dalailamas uzskatos par cilvēka galvenajām vērtībām un pamatpostulātiem.

Viedi padomi harmoniskai dzīvei 21.10.2018 19:14

Debesīs nav tāfeles, kur būtu rakstīts, ko tu vari vai nevari sasniegt šajā dzīvē. Nav nekā tāda, kas tevi ierobežotu. Vienīgais, kas tevi var ierobežot, esi Tu pats. Tu pats radi rītdienu, savu nākotni. Tu pats un neviens cits. Neviens cits nelemj tavā vietā - tu neesi nolemts. Tava dzīve pieder tev pašam, tu pats to vari pārvaldīt un vadīt, kā vien vēlies. Nav nekā tāda, ko tu nevarētu sasniegt. Ir tikai jāvēlas.

10 lietas, no kurām jāatbrīvojas, lai būtu laimīgs 03.02.2018 18:53

Kad tu pārstāj darīt nepareizās lietas, atbrīvojas laiks, lai darītu to, kas tevi dara patiesi laimīgu. Tātad , no šodienas…

Mairis Briedis ielūdz fanus uz tikšanos Domina Shopping 28. oktobrī 26.10.2017 11:24

Jau šo sestdien, 28. oktobrī, plkst. 14.00-15.00 tirdzniecības centrā Domina Shopping (Ieriķu ielā 3) Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis, kurš septembra beigās Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfinālā plūca uzvaras laurus un aizstāvēja Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu, tiksies ar saviem līdzjutējiem.

Kāpēc smaidīt ir labi un veselīgi 15.11.2015 16:44

Smaids nav tikai savstarpējās komunikācijas efektīvs rīks. Protams, cilvēki labvēlīgi uztvers smaidu, kurš izsaka patiesu laipnību un draudzību. Mums visiem smaidoša seja šķitīs simpātiskāka, un saskarsme būs patīkamāka.

Rīgas iedzīvotājus aicina iesaistīties apkaimju forumos 20.10.2015 15:54

Oktobra beigās un novembrī Rīgas iedzīvotāji aicināti piedalīties galvaspilsētas apkaimju forumos, kurus rīko, lai veicinātu sabiedrības līdzdalību Rīgas pilsētas pašvaldības nozaru politikas veidošanas un lēmumu pieņemšanas procesā, izzinātu iedzīvotāju problēmas un meklētu risinājumus, kā arī sekmētu iedzīvotāju un pašvaldības sadarbību. Informācija par forumu norises vietu, laiku un apskatāmajām tēmām pieejama tīmekļa vietnē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta...

Tīrradnis muzikālā brīvībā – Ralfs Eilands un grupa “PeR”. Intervija 04.06.2015 13:57

Festivāla “Rīgas ritmi” Showcase programmā iekļauta arī Ralfa Eilanda un grupas “PeR” uzstāšanās atpūtas parkā “Egle”, ko, starp citu, varēs apmeklēt bez maksas. Ko no tās sagaidīt un kā vispār radusies Ralfa brīvā mūzikas uztvere? Kuram gan citam to vislabāk uzjautāt, ja ne viņam pašam!

Vēl tikai šodien! Laimē ielūgumus uz šovu "Dejo ar zvaigzni" 20.02.2015 21:50

Šova “Dejo ar zvaigzni” pirmā tiešraide jau 22. februārī! Seko “Dejo ar zvaigzni” un epadomi lapām, iesaki šo ziņu draugiem un iespējams, ka tieši Tu laimēsi ekskluzīvu iespēju vērot šovu klātienē Rīgas Kinostudijā!

Dienas akmens- FLUORĪTS. Prognoze un ieteikumi 20.janvārim 20.01.2015 07:47

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- DŪMAKAINAIS KVARCS. Prognoze un ieteikumi 17.janvārim 17.01.2015 09:05

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Autosportistes Karlīnes Štālas TOP 5 padomi aktīvam dzīvesveidam un mundruma iegūšanai pavasarī 29.04.2014 15:57

Nupat strauji un paliekoši savas tiesības dabā piesaka pavasaris, kas vienmēr līdzi nes arī ziemā uzkrāto nogurumu kopā ar vēlmi sajust dabas atmošanās procesus un atgriezties aktīvākā dzīves ritmā. Latviešu panākumiem bagātajai autosportistei Karlīnei Štālai šis pavasaris iezīmējas ne tikai ar aktīvāku brīvās dabas iespēju baudīšanu, bet arī to, ka viņa ir kļuvusi par Rexona aktīva dzīvesveida akcijas "UZDRĪKSTIES:VAIRĀK!" galveno vēstnesi, ar mērķi motivēt sabiedrību pievērsties sportiskākam dzīvesveidam un pārkāpt pāri iedomātajām robežām.

Lai krūtis būtu tvirtas un skaistas 25.04.2014 14:12

Tās, kuras uzskata, ka viņām ir brīnišķīgas formas krūtis, mēs varam tikai apsveikt. Taču lielākā daļa sieviešu ar savu krūšu formu nav apmierinātas- vai nu par daudz nokarenas, vai par lielu un traucē, vai arī par mazu utt.
Kopumā krūšu forma ir relatīvs jēdziens- gan to forma gan lielums ir izteikti individuālas un bieži vien atkarīgas no iedzimtības, nevis no tā, ko un cik daudz bērnībā esam ēdušas.

Esi spēcīgāks par savām atrunām jeb 10 ieteikumi lieliskas vasaras sākumam 25.04.2014 13:58

Basketbola kluba Liepāja/Triobet fiziskās sagatavotības treneris Reinis Rozītis iesaka, kā ar nopietnu darbu trenažieru zālē vai dažādām citām fiziskām aktivitātēm sagaidīt vasaru teicamā fiziskā formā.

Čakru afirmācija- palīgs, lai atbrīvotos no slimībām un neveiksmēm 18.04.2014 16:28

Afirmācija ir vārdos vai domās izteikts apstiprinājums, apgalvojums par to, kas ir un reāli pastāv.
Tas tiek darīts tikai apstiprinošā formā un tagadnē.
Pareizi sastādot afirmāciju un strādājot ar to, iespējams atbrīvoties no slimībām, neveiksmēm, likstām – transformēt savas dzīves negatīvās nianses par pozitīviem notikumiem.

5 pazīmes, pēc kurām atpazīt dusmas un kā ar tām cīnīties 13.03.2014 21:59

Dusmas ir negatīvas emocijas, kas iznīcina. Dusmām ir piecas pazīmes, pēc kurām tās var pazīt:: sāpes, paaugstināta temperatūra, nosarkšana, dusmu vēršanās plašumā, iznīcināšana un izdalījumi. Iepazīstieties ar katru no pazīmēm sīkāk un uzziniet, kāds ir to cēlonis.

Neveiksmju cēlonis meklējams pašā cilvēkā, jo, lai izmainītu pasauli, vispirms jāmainās mums pašiem 21.02.2014 15:25

Kad cilvēks domās pievēršas Dievam un lūdz piedošanu par nodarīto, ar viņa dvēseli un miesu notiek izmaiņas. Tajā brīdī viņš apzinās savu nepilnību, atveras tam, kas mūs radījis un saņem no tā spēkus, lai mainītos, saplūstot ar Visuma harmoniju.

Kas ir afirmācija un kā to pielietot, lai izveidotu sev vēlamo dzīves modeli 18.02.2014 19:48

Afirmācija ir pozitīvs apgalvojums, ko atkārto vairākkārtīgi, lai nomainītu negatīvos uzskatus uz jauniem, pozitīviem. Daudzas reizes atkārtojot afirmācijas, zemapziņa šos apgalvojumus sāk uztvert kā patiesību un tas dod iespēju veidot dzīvi tādu, kādu mēs to vēlamies.

Uzdāvini sev mirkli miera, un tu sapratīsi, cik bezjēdzīgi esi skrējis 17.12.2013 19:49

Uzdāvini sev mirkli miera,
un tu sapratīsi,
cik bezjēdzīgi esi skrējis.

Lūgšana Jaunavai Marijai 16.11.2013 15:34

Mana Vissvētākā Valdniece, Dievadzemdētāja, ar savām svētām un visspēcīgām lūgšanām aizdzen no manis, sava pazemīgā un vājā kalpa, pagurumu, aizmiršanu, nesaprašanu un bezbēdību, un no manas ļaunās sirds un aptumšotā prāta visas nešķīstas, viltīgas un zaimojošas domas; nodzēs manu kārību liesmas, jo esmu pazemīgs un bēdīgs, un pasargi mani no dažādām ļaunām atmiņām un pasākumiem, un atsvabini mani no visiem ļauniem darbiem; jo visas tautas Tevi svētīgu teic un Tavs godības vārds topslavēts mūžīgi mūzos.

Brīnums jau notiek. Tepat un tieši ar jums (1) 10.11.2013 17:00

Cilvēki bieži vien domā, ka kristietība sola labumus tikai tālā nākotnē vai pēc nāves, taču tā tas nav. Debesu valstība ir daudz tuvāk. Tā ir tur, kur cilvēks negaida Tā Kunga otro parādīšanos, bet ir jau savienojies ar Dievu. Tieši šobrīd, nevis viņsaulē, tieši tepat notiek brīnums.

8 veidi kā pacelt savu pašvērtējumu un justies labāk 08.11.2013 10:52

Vai es pieņemu sevi tādu kāda esmu, vai uzticos tam, ko zinu par sevi, no kā ir atkarīga mana pašapziņa - no apkārtējo vērtējuma un viedokļa vai domām pašai par sevi? Ko es domāju pati par sevi?

Lūgšana Sargeņģelim 05.11.2013 15:54

Dieva Eņģeli, mans Svētais Gars, Dieva piešķirtais aizstāvētājs no debesīm, sirsnīgi Tevi lūdzu: apgaismo mani šodien un pasargi no visa ļauna, pamāci mani darīt labus darbus un vadi uz pestīšanas ceļu.

Āmen.

Rudens lietus- arī tajā slēpjas sava burvība 05.11.2013 14:28

Līst rudenīgs lietus. Taču es no tā nebaidos- uzvelku lietusmēteli, apauju gumijas zābakus un dodos laukā. Nē, lietussargu man nevajag,- es gribu izbaudīt šo rudens lietu...

Esmu laimīga, ka piedzimu tieši šeit- šajā burvīgajā vietā uz pasaules, kur vasaru nomaina rudens, bet ziemu- pavasaris. Esmu laimīga, ka varu piedzīvot gan saules pielietas dienas, gan sniega baltumu, gan arī mirdzošās lietus piles uz bruģa, koku lapām un mana loga. Lietus patiesībā ir burvīgs, vajag tikai to sajust. Pamēģiniet pavērties apkārt maza bērna acīm un jūs ieraudzīsiet daudz brīnumu. Viens no brīnumiem- lietus....

Romantiskais rudens- mīlestības laiks 19.10.2013 08:51

Zelta rītu
ar vēja ziediem
piepildītu,
tie trīsuļo,
uz ceļiem klājas,
un klusi čukstot
sarunājas,
Tev pāri slīd
Caur balto rītu,
Lai mirkļus zeltā
Iesvētītu.
Vējš uzziedējis –
Dāvā zelta rītu…

/S.Upesleja/

Kā gūt vairāk prieka no dzīves 29.09.2013 06:58

Rudens, klāt garie, tumšie vakari, nav tik daudz naudas, kā gribētos, ne visu, ko kārojas, vairs var atļauties ... Vai ik dienas nākas kādu dzirdēt gaužamies par dzīvi, un paši neviļus sākam sūkstēties līdz runātājam. Nost ar čīkstēšanu, un domāsim kopā, kā ikdienai piejaucēt zeltmataino veiksmes un prieka dievieti!

Lecamaukla - vienkāršākais un lētākais trenažieris jūsu mājā 26.08.2013 11:38

Lēkāšana ar lecamauklu - tas ir tik vienkārši! Un arī jauki! Žēl tikai, ka, gadiem ejot, mēs par to aizmirstam. Lekt ar auklu taču ir vienkāršāk, nekā braukt ar velosipēdu, spēlēt tenisu vai staigāt uz trenažieru zālēm.

10 dažādas jautras un attīstošas spēles ūdenī ģimenei ar bērniem 18.08.2013 06:37

Vasarā gribas pavadīt pēc iespējas vairāk laika pie ūdens. Lai tas sniegtu pēc iespējas lielāku baudu un pie reizes būtu arī lietderīgi, iesakām spēles ūdenī. Tās palīdzēs ne tikai jautri atpūsties kopā ar bērniem, bet pieradinās nebaidīties no ūdens arī tos, kas vēl neprot tik labi peldēt.

Kas ir Dvēsele? (12) 29.07.2013 07:28

Visās gudrākajās grāmatās par cilvēka esību un būtību, mēs bieži vien dzirdam to, ka, apzinoties savu Dvēseli, mēs atrodam sevi. Dvēsele ir svarīgākais, kas cilvēkam pieder un tml. Bet kas tad īsti ir šī mistiskā parādība - Dvēsele? Un kāpēc tā ir tik svarīga?
Jauks jautājums. Šai lietai pievērsušies daudzi gaiši prāti vēl no aizseniem laikiem. Pirmie spriedumi parādījās reizē ar ķīļ-rakstību, t.i. 6000 pirms Kristus. Un, kopš tā šī tēma apspriesta jau tūkstošiem reižu līdz pat mūsdienām.

Fiziskas aktivitātes vismaz 90 minūtes nedēļā – veselīga dzīvesveida pamats (1) 16.04.2013 09:31

Veselīgs dzīvesveids, regulāras sportiskas aktivitātes un sabalansēts uzturs ir kļuvušas par mūsdienu cilvēka pamatvajadzībām. Turklāt jo īpaši aktuāls šis jautājums kļūst iestājoties pavasarim – kad pēc garās ziemas organismam nepieciešama papildus enerģijas un vitamīnu deva. Tirdzniecības centra Domina Shopping sporta centra City Fitness trenere Egija Gudermane sniedz vērtīgus padomus, kā ik dienas uzturēt sevi veselīgā un sportiskā formā.

Cik daudz un kā drīkst dzert ūdeni treniņa laikā (1) 21.11.2012 10:09

Taisos uz treniņu, lieku somā ūdens pudeli un pēkšņi dzirdu kā mamma man saka: "Tu ko, vai tad treniņa laikā drīkst dzert?"
Ņemu pudeli laukā no somas un dodos uz treniņu bez ūdens.

Vingrinājumi muguras muskulatūras nostiprināšanai (9) 16.11.2012 16:06

Muguras muskuļiem ir nepieciešama stiepšana. Ja jūs visu dienu sēžat pie rakstāmgalda vai datora un pārnākot mājās atkal sēžaties pie datora, tad šis vingrojumu komplekss domāts tieši jums. Sēdošu dzīvesveidu steidzami jānomaina ar vingrojumu kompleksu, ko veiksiet sēžot nevis pie datora, bet uz grīdas. Šie vingrojumi palīdzēs nostiprināt jūsu muguras muskulatūru.

Pilatesa vingrojumi- ceļš uz veselību un ilgu mūžu 05.10.2012 10:32

Pilatesa vingrojumu metode uz šodienu ir plaši pazīstama un populāra visā pasaulē. Šo metodi 20.gadsimta sākumā izveidoja Vācijā dzimušais Jozefs Pilatess un kopš tā laika metode ir attīstījusies dažādos veidos. Pilatesa vingrojumu pluss ir tāds, ka ar tiem var nodarboties gan sporta klubā, gan arī patstāvīgi mājas apstākļos. Un šī irtikai viena no tāsdaudzajām priekšrocībām.
Pilatesa vingrojumus var izpildīt jebkura vecuma un dzimuma cilvēki ar jebkuru fiziskās sagatavotības pakāpi. Traumu iespēja šajā sporta veidā ir praktiski neiespējama.

Kā iztaisnot X un O veida kājas- vingrojumi sievietēm, kam nav pareiza kāju forma 19.09.2012 13:36

Nākamos 11 vingrojumus iesakām tām sievietēm, kurām nav pareiza kāju forma. Izpildot tos, apzināti sasprindziniet un atbrīvojiet kāju muskuļus kā zemāk norādīts, valdiet pār visiem ķermeņa muskuļiem, un jūs pārliecināsieties, ka pareiza stāja un vingras slaidas kājas nav gadījuma rakstura sakritība.

Lai kājas būtu slaidas un vingras. Speciālie vingrojumi kāju defektu novēršanai 17.09.2012 10:48

Ne visas sievietes ir apmierinātas ar savu kāju formu. Dažām šķiet, ka tās ir pārlieku tievas, bezformīgas, citas sūrojas, ka kājas padevušās resnas vai arī tādas kļuvušas gadu gaitā.
Vai iespējams kaut ko darīt? Protams! Piedāvājam vingrojumu kompleksu, kas palīdzēs novērst ikvienu kāju defektu. Tikai jābrīdina: tam nepieciešams laiks, gribasspēks un, galvenais, pacietība.

RigaBrain palīdz attīstīties sportistiem 26.06.2012 14:14

Tā kā vasara ir riteņbraukšanas sezonas laiks, arī ikviens riteņbraucējs ir aicināts pie mums sevi pilnveidot un attīstīt! RigaBrain kabinetā līdz šim viesojies ne viens vien šī sporta veida pārstāvis, un rezultāti bijuši ļoti veiksmīgi.

Viņš un viņa 20.11.2011 00:02

Viņa necieš sniegu. Viņš to dievina.
Viņa bija sapņotāja. Viņš neticēja pasakām.
Viņa mīlēja debesis. Viņš teica, ka tas ir banāli.
Viņai patika sēdēt naktī uz sola un skatīties zvaigznēs. Viņš labāk skatījās TV ekrānā.

Video: 10 tēmas no Vladimira Gomeļska meistarklases Rīgā (7) 29.08.2011 23:02

Turpinām veiksmīgi uzsākto sadarbību mediju kluba Format A-3 organizēto meistarklašu publicēšanā. Šoreiz sporta eksperts- ar savu pieredzi rīdziniekus iepazīstināja un uz klātesošo jautājumiem atbildēja leģendārās krievu basketbola dinastijas pārstāvis, agrāk rīdzinieks, Vladimirs Gomeļskis.

Mirklis! (4) 25.06.2011 10:32

Kas jums ir mirklis? Vai spējat to novērtēt? Vai spējat to izbaudīt? Visa mūsu dzīve sastāv no neskaitāmu mirkļu kombinācijām. Visu, kas notiek mums apkārt, mēs uztveram kā pašsaprotamu, taču tā tam nevajadzētu būt. Viss, kas notiek mums apkārt ir unikāls un vienreizējs, neatkārtojams. Tādēļ izbaudīsim katru dzīves sekundi un baudīsim katru mirkli - līdz ar to baudīsim dzīvi!

Kāpēc mēs pieņemam lēmumus? 27.05.2011 10:40

Dzīve sastāv no lēmumiem. Jums tā nešķiet? Ikvienam un vienmēr pastāv iespēja izvēlēties, pieņemt lēmumu kaut ko darīt un tajā pat mirklī no kaut kā atteikties. Lēmumus mēs pieņemam katru brīdi, nemaz nebrīnīšos, ka jau šobrīd jūs pieņemsiet lēmumu vai lasīt šo rakstu vai nē. Vai piekrist manam rakstītajam vai oponēt tam. Vai komentēt rakstu ar savu viedokli, vai vienkārši to noklusēt. Lēmumi. Lēmumi. Lēmumi.

Nākamā lapa