Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 30. janvārim visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns

Zvaigznes joprojām sūta jums pārbaudījumus. Taču jums jābūt stipriem: nekreņķējieties un nestresojiet, bet savaldiet svas emocijas, pretējā gadījumā pastāv riks izraisīt konfliktus gan darbā, gan mājās.
Neķerieties šodien pie pārāk sarežģītu un atbildīgu jautājumu risināšanas- būs grūti pareizi novērtēt situāciju, līdz ar to pieņemtie lēmumi un rīcība var izrādīties kļūdaini. Pie kam šīs ir pārejošas grūtības, ar kurām jūs visdrīzākajā laikā veiksmīgi tiksiet galā.
Vakaru vaēlams pavadīt kopā ar personu, kuru jūs augstu vērtējat un kura var palīdzēt tikt galā ar kādu no sasāpējušiem jautājumiem.


Vērsis

Vēršiem šī ir samērā laba diena biznesa darījumiem, finansu operācijām un pārrunām, tai skaitā tādām lietām, kas saistītas ar risku. Milzu peļņa gan nav gaidāma, tomēr arī zaudējumu nebūs. Varat droši iesaistīties jaunos projektos, kā arī veikt ierastos ikdienas darbus. Diena piemērota arī darbam dārzā, lietu sistematizācijai, amatniecībai un rokdarbiem.
Vakaru pavadiet vienatnē ar savām domām, klusumā un vientulībā. Izmantojiet šo laiku, lai tiktu skaidrībā ar neatrisinātajām problēmām un nepabeigtajiem darbiem.


Dvīņi

Ne pārāk laba diena veselībai. Sevišķi uzmanīgiem jābūt vīriešiem- Dvīņiem. Jūsu enerģija ir uz izsīkuma robežas, tāpēc cik vien iespējams, izvairieties no negatīvām emocijām un pārmērīgas fiziskās slodzes.
Arī darījumu slēgšanai šis nav īsti piemērots laiks. Labāk pievērsties ikdienas darbiiem, neraujoties izrādīt savu iniciatīvu. Nepievērsiet uzmanību sīkām nepatikšanām- paies kāds laiciņš, un viss nokārtosies.
Vakarā vēlams atpūsties vienatnē vai kopā ar savu ģimeni, nerīkojot neko īpašu.


Vēzis

Daudziem Vēžiem šodien uznāks nostaļģija pēc pagājušiem laikiem. Atmiņas, protams, ir laba lieta, tomēr vairak vēlams domāt par tagadni un nākotni. Vēl jo vairāk tāpēc, ka šis ir labs brīdis, lai apdomātu tekošās lietas, kā arī pievērstos nākotnes plāniem un iecerēm. Rīkojiet tikšanās un veiciet pārrunas par jums svarīgām tēmām, taču nemēģiniet akli uzspiest citiem savu viedokli. Visā meklējiet kompromisa variantu.
Vakaru veltiet savai gimenei un sev mīļajiem cilvēkiem.


Lauva

Lauvām turpinās pārbaudījumu un grūtību laiks. Nav vēlamas nekādas finansu operācijas un biznesa darījumi. Atsakieties no jaunu projektu uzsākšanas un netradicionālu ideju realizācijas. Turpiniet tikai iesāktos darbus un noteikti pabeidziet tos, kas kaut kādu iemeslu dēļ "iekārušies".
Necīnieties šodien par savu taisnību un idejām- jūs nespēsiet neko mainīt. Šķēršļi, ar kuriem nāksies sastapties, nebūs jums pa spēkam. Jebkurās situācijās izrādiet piesardzību- notikumi var veidoties ne tā, kā jums gribētos. visticamāk, ka šodien jusu cerības nepiepildīsies.
Dienas noslēgumā sarīkoiet sev kaut ko patīkamu- romantiskas vakariņas sveču gaismā, aromātisku vannu vai ko citu, kas spēj jūs iepriecināt.


Jaunava

Jaunavām grūta diena, kas saistīta ar nestabilitāti visdažādākajās dzīves jomās. Daudzās situācijās pie vainas būs jūsu emocionālais jūtīgums, ar kuru tikt galā šodien neizdosies daudziem. Nāksies piedzīvot krasas garastāvokļa maiņas un nepatīkamus satraukuma brīžus. Lai kaut kā atvieglotu sev dzīvi, pacentieties katrai situācijai pieiet ar vēsu prātu, jebkuru ziņu vai jaunumu izvērtējiet, skatoties no loģikas viedokļa, bet nepiepildītās cerības uztveriet kā neizbēgamu faktu, kur mainīt tik un tā neko nav iespējams.
Vkarā izvairieties no skaļām kompānijām, kas jūs vēl vairāk satrauktu. Palieciet mājās un veltiet šo laiku ārstnieciskām procedūrām: zāļu tējām, relaksējošām vannām, pastaigām.


Svari

Smaga diena. Jums enerģijas un gribēšanas netrūks, taču apstākļi šobrīd neveidojas par labu jums. Netrūkst arī nelabvēļu un skauģu, kuri tā vien gaida izdevīgu brīdi, lai nodarītu pāri. Esiet piesardzīgi, un pirms kaut ko izlemt, rūpīgi izvērtējiet notiekošo. Iespējams, tur slēpjas kāda viltība vai kaut kas netiek pateikts līdz galam. Neiesaistieties nekādos riskantos darījumos un neļaujieties provokācijai. šodien labāk pievērsties intelektuālajam darbam un jaunu ideju apdomāšanai.
Vakarā vēlams veikt garākas pastaigas svaigā gaisā vai izbraukt pie dabas.


Skorpions

Šī diena Skorpioniem nesolās būt tāda, ka gribētos. Iespējamas kļūdas darbā un aprēķinos, tāpēc nekaliet nākotnes plānus, nepieņemiet svarīgus lēmumus un neķerieties pie globālu jautājumu risināšanas. Labāk šodien vispār nepievērsties biznesa lietām, bet pārcelt tās uz citu dienu, Šodien jūs varat kārtot māju, risināt saimnieciskos jautājumus, rušināties pa dārzu, doties makšķerēt vai darīt ko citu, kas nav saistīts ar darbu. Darbā iekavēto citā dienā viegli atgūsiet ar uzviju.
Vakaru veltiet savam hobijam, sportiskām aktivitātēm.
Strēlnieks

Diena nebūs viegla, taču jūs nedrīkstat atslābināties. Cīnieties un spēsiet pārvarēt arī visgrūtākās situācijas. šodien ir labs laiks, lai kaut ko izmainītu savā karjerā. Varat doties jauna darba meklējumos, ja jums tas nepieciešams, lūgt algas pielikumu vai jaunu- augstāku- amatu. Riskantos pasākumos un aizdomīgās afērās gan nevajadzētu iesaistīties-piekrītiet tikai godīgiem darījumiem.
Ja ir kādi neatrisināti jautājumi savstarpējō attiecību sfērā, tad šodien ir īstais laiks tiem pieķerties un beidzot nokārtot.
Vakaru pavadiet mierīgi, bez steigas un stresa. Pievērsieties tam, ko vēlaties darīt vai izbaudīt.


Mežāzis

Diena veidosies veiksmīgi, ja nebaidīsieties riskēt, izmēģināt kaut ko jaunu un nebijušu, kā arī iesaistīsieties interesantos projektos. Šis ir labs laiks dažāda veida sadarbībai, ceļojumiem, izbraukumiem, pieredzes apmaiņai, eksāmenu kārtošanai un mācībām. Tāpat šodien drīkst pārcelties uz jaunu dzīvesvietu.
Ir pienācis laiks ar vēsu prātu novērtēt savus draugus, kolēģus un sadarbības partnerus. Ļoti iespējams, ka kāds no viņiem patiesībā perina ļaunas domas. Ja tā, jūsu labā intuīcija ātri vien izskaitļos nodevēju.
Vakarā pievērsieties izgglītojošai literatūrai, sportam, ūdens procedūrām.


Ūdensvīrs

Šodien nav ieteicams uzsākt jaunus projektus vai risināt sarežģītas dabas jautājumus, tai skaitā saistītus ar ģimenes vajadzībām. Toties varat pievērsties sava budžeta plānošanai un, ja nepieciešams, paņemt kredītu. Ar atdošanu problēmu nebūs. Protams, ja kredīts paredzēts dzīves apstākļu uzlabošanai.
Darbā nav ieteicams izrādīt sevišķu iniciatīvu; dariet tikai to, kas nepieciešams un neatliekams. Ja saņemsiet jaunus piedāvājumus no darba devējiem vai sadarbības partneriem, nogaidiet ar atbildes došanu. Jums vajadzīgs laiks, lai visu izvērtētu un nepieņemtu kļūdinus lēmumus.
Vakaru pavadiet kopā ar ģiemeni un tuviniekiem.


Zivis

Šodien nav vērts rīkot biznesa tikšanās un sapulces- rezultāts tik un tā nepamierinās nevienu no pusēm. Labāk tās pārcelt uz kādu citu- veiksmīgāku dienu.
Esiet uzmanīgi, rīkojoties ar vērtīgiem papīriem un dokumentiem. Izvairieties no strīdiem un konfliktsituācijām, kā arī nemēģiniet nevienam pierādīt savu taisnību. Darba lietās pievērsieties tiem jautājumiem, kas ir primāri un steidzami kārtojami. Šodien ir īstais brīdis, lai par kaut ko nopietni vēlētos- augstākie spēki jūs noteikti uzklausīs.
Vakarā sarunājiet tikšanos ar personu, kura jums simpatizē.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls