Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Tavs dienas horoskops 25. martam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Ceturtdien Auniem labāk retāk parādīties sabiedrībā, it īpaši lielās kompānijās. No vienas puses, šajā dienā Auniem gribēsies komunicēt, no otras puses – pastāvēs liels risks, ka sarunas nemanot var pāraugt nepatīkamā attiecību skaidrošanā. Vienkārši Auna pašapziņa būs pārāk varena un viņiem gribēsies to demonstrēt arī apkārtējiem.

Ceturtdien Auns būs tik pārliecināts par savu taisnību, ka spēs to aizstāvēt līdz pēdējam, nemanot, ka tā aizskar mīļotā cilvēka jūtas. Vēl vairāk - Aunam ceturtdien nebūs iebildumu viņu pakomandēt! Tad nav brīnums, ka Auna partneris ieņems aizsardzības pozīciju. Ja Auns vēlēsies to mainīt, viņam būs jānoņem komandiera uzpleči, partneru attiecībās pasludinot demokrātiju un vienlīdzīgas tiesības.

Lai šī diena Vērsim būtu pozitīva, vislabāk tai sagatavoties iepriekšējā vakarā un mazākais - kārtīgi uzkopt māju. Ceturtdien Vērsi nekas vairāk nekaitinās kā netīrība un nekārtība dzīvoklī. Pat banālas maizes drupačas uz galda ceturtdien var sabojāt Vērša garastāvokli visai dienai, un to dēļ ķersies arī visi citi darbi. Savukārt tīrība Vērsi noskaņos ļoti pozitīvi.

Ceturtdiena Vērsim būs laba diena, lai nokratītu apgrūtinošo atmiņu nastu - īpaši tās, kas saistītas ar viņa pagātnes romantiskajām attiecībām. Zvaigznes saka, ka pagātnes notikumi pārāk daudz ietekmē Vērša tagadni, neļaujot viņam virzīties uz priekšu. Nespējot aizmirst senos pārdzīvojumus un aizvainojumu, Vērsim nebūs viegli iegūt jaunu mīlestību. Lai kļūtu laimīgs, ceturtdienas recepte viena – piedot un aizmirst.

Ceturtdien Dvīņiem pārdomas var raisīt visdažādākie jautājumi, kuru svarīgums un praktiskā vērtība salīdzināmi ar dzīves jēgas meklēšanas problēmu. Ja Dvīņi nevēlas visu dienu pavadīt bezjēdzīgās šaubās un minējumos, viņiem labāk īslaicīgi pārslēgt prātu uz kaut ko vienkāršāku un praktiskāku. Lai diena vispār nebūtu sabojāta, neiedomājieties ceturtdien kaut ko aizrādīt citiem! Tas tikai visu pasliktinās.

Ceturtdien Dvīņiem beidzot vajadzētu pavērt slepenības plīvuru pār viņu personīgo dzīvi, iepazīstinot ar to apkārtējos. Šī būs laba diena, lai iepazīstinātu savu mīļoto cilvēku ar draugiem, kolēģiem vai radiem, tas ir, ievest viņu savā lokā, oficiāli paziņojot, ka esat kopā. Zvaigznes sola, ka ceturtdien šādu Dvīņu soli citi uztvers adekvāti. Nu, cik vien iespējams adekvāti…

Ceturtdien Vēzim būs visas iespējas atrast atbildi uz sakramentālo jautājumu: "Kur paliek nauda?" Tikai žēl, ka ar atbildi vien šeit nepietiek. Būtu jauki atrast veidu, kā kaut kā novērst šo noplūdi, pirms tā Vēža maku pārvērtusi par īstu melno caurumu. Tikai ceturtdien nevajadzētu saistībā ar šo iemeslu sākt skaidrot attiecības: no tā būs daudz vairāk trokšņa un nervu bojāšanas nekā jēgas un skaidrības.

Ceturtdien Vēzim nevajadzētu būt lētticīgam mīlestībā. Ja viņam šķiet, ka situācija ir pārāk laba, lai būtu patiesība, tad varbūt tā arī ir? Lai kā Vēzis censtos uzdot vēlamo par esošo, viņam jāieklausās savās šaubās. Protams, ir lieliski, ja viņa attiecībās ar mīļoto cilvēku nav pamata uztraukumam. Ja tā tomēr nav, ceturtdien Vēzim būtu jāpārtrauc sevi mānīt un objektīvi jāparaugās uz faktiem.

Ceturtdien Lauva precīzi zinās, kas, kam un kādā secībā jādara. Apkārtējie gan to nezinās, tāpēc Lauvai būs jāmudina, jāpārliecina un jāpierāda viņiem savs viedoklis. Līdz ar to iespējami konflikti. Tad varbūt nevajag nevienam neko pierādīt? Bez tā Lauvas ceturtdiena būs daudz produktīvāka un mierīgāka.

Ceturtdiena būs lieliska diena, lai Lauva veiktu dažas būtiskas izmaiņas personīgajā dzīvē - ja, protams, tādas ir nobriedušas. Zvaigznes nemudinās uz spontānu darbību, tomēr Lauva ceturtdien bez vilcināšanās spēs spert pārdomātus, nopietnus soļus. Viņam pietiks drosmes visam, vai viņš gatavotos izbeigt attiecības vai izteikt bildinājumu savam mīļotajam cilvēkam. Nu un tālāk – būs, kas būs!

Labākais, ko Jaunava var darīt ceturtdien, ir veltīt dienu sev! Izbrīvējiet laiku friziera apmeklējumam, fitnesa nodarbībai datora priekšā, pastaigai ar soļu skaitīšanu u.tml. Vakara noslēgumā būtu jauki ieiet aromātiskā vannā. Tas, ko noteikti nevajadzētu darīt – jaukties citu cilvēku lietās un sniegt nelūgtus padomus - tas nebeigsies labi.

Ceturtdien Jaunava var būt pārsteigta par to, cik spēcīgas ir viņas emocijas! Pat tad, kad viņa ir mierīga un līdzinās jūrai bezvējā, zem šī maldinošā rāmuma jaušama dzelme. No vienas puses, tas ir labi, no otras puses, Jaunava ne vienmēr spēj ar to tikt galā. Ceturtdien situācija skaidri parādīs: Jaunavai jāiemācās pārvaldīt savas spēcīgās emocijas, citādi personīgajā dzīvē viņa saskarsies ar daudzām grūtībām un problēmām.

Ceturtdien Svaru plānos galvenā uzmanība tiks pievērsta prieka un baudas meklējumiem. Un ne tikai garīgās. Daudz ticamāk, ka jau no paša rīta Svaru prātā ik pa brīdim iezagsies nodevīgā doma apēst kaut ko garšīgu un ne pārāk veselīgu. Ja tas neizdodas, Svari var iepriecināt sevi, skatoties garšīgu ēdienu receptes internetā vai kādu kulinārijas šovu TV.

Ceturtdien Svariem attiecībās ar mīļoto cilvēku būs jāizrāda pacietība un sapratne. Varbūt viņu partneris būs kaprīzs, “piesiesies” vai kādā citā veidā izrādīs savu neapmierinātību. Tomēr, pirms mesties cīņā ar savstarpējām pretenzijām, Svariem vajadzētu noskaidrot, kādi ir šīs attieksmes un noskaņojuma cēloņi. Varbūt Svaru izredzētajam sakrājušās problēmas, un ceturtdien viņam vienkārši ir, kā saka - jānolaiž tvaiks?

Ceturtdien visas dienas garumā Skorpions izjutīs vēlmi tikt galā ar visiem neatliekamajiem, kā arī jaunajiem jautājumiem un problēmām. Jācenšas un jāseko, lai šī tieksme nejauši nepārvērstos attiecību skaidrošanā ar kādu no apkārtējiem. Daudz labāk to izmantot, lai savestu kārtībā iekrājušos darbus. Pie viena Skorpionam derētu sakārtot lietas makā vai rakstāmgalda atvilktnē - tur ceturtdien varēs atrast to, kas tika uzskatīts par neglābjami zudušu.

Ceturtdien situācija varētu likt Skorpionam atcerēties par tādām lietām kā ļaunā pieminēšana un pat atriebība. Varbūt mīļotais cilvēks atgādinās Skorpionam kādus aizskarošus vārdus vai rīcību, vai varbūt pats Skorpions vēlēsies kādam atriebties. Lai tas neapdraudētu viņa personīgo dzīvi, Skorpionam ceturtdien jāsavalda šādi impulsi. Atriebība ir indīgs ēdiens, kuru nevajadzētu pasniegt ne karstu, ne aukstu. Nekad un nevienam. Pilnīgi nekad.

Ceturtdien par Strēlnieka galveno ienaidnieku var kļūt viņa paša mēle! Nesakiet citiem acīs visu, ko domājat. Pat ja jums nav nodoma kādu aizvainot, ceturtdien varat nejauši kādam trāpīt tieši pa sāpīgo vietu. Runāt to, ko domā, protams, ir labi. Bet nekaitē arī domāt, ko runā.

Ceturtdienā Strēlnieku raksturos paaugstināta emocionalitāte! Lai tas neizraisītu konfliktus ar tuviniekiem, zvaigznes viņam iesaka savu spēcīgo enerģiju novirzīt mierīgā kanālā, piemēram, pievēršot uzmanību visam skaistajam, kas apkārt. Ceturtdien, sekojot skaistumam visās tā izpausmēs, vai tie būtu skaista zieda fotogrāfija, brīnišķīga dzeja vai glīta pretējā dzimuma persona, Strēlniekam, tāpat kā Alisei no pasakas, būs iespēja nokļūt Brīnumzemē un tur interesanti iepazīties.

Ceturtdien Mežāža pašapziņa tiks pakļauta izšķirošiem pārbaudījumiem. Diena solās nest sev līdzi daudzas asas debates. Turklāt Mežāzim būs saasināta uztvere un pārdabiska spēja saskatīt aizskarošus mājienus pat tur, kur no tiem nav ne smakas. Ja nevēlies pavadīt visu dienu konfliktos, no visa spēka izvairies no strīdīgām tēmām.

Ceturtdien Mežāzim, lai tuvotos sapņu īstenošanai, no kaut kā būs jātiek vaļā. Šis "kaut kas" ir kā važas pie kājām, kas neļauj Mežāzim dzīvot normālu personīgo dzīvi, mīlēt un būt mīlētam. Varbūt mēs runājam par senām atmiņām, vilšanos vai kādām jūtām. Vai varbūt par kompleksiem un šaubām par sevi - Mežāzis zinās labāk. Tikai atbrīvojoties no šiem šķēršļiem un traucēkļiem, Mežāzis jutīsies patiesi vēlams un laimīgs!

Ceturtdien Ūdensvīriem labāk nepieņemt svarīgus, atbildīgus lēmumus. Horoskopa zvaigznes ik pa brīdim mudinās spert nevajadzīgi radikālus soļus, un tas ne vienmēr būs apsveicami. Tāpēc ceturtdien Ūdensvīriem būtu noderīgi vēlreiz visu pārdomāt, pirms paust savu viedokli un vēl jo vairāk - sākt rīkoties. Tomēr, ja situācija ir sen nobriedusi un prasa tūlītēju rīcību, šī tam būs lieliski piemērota diena.

Ceturtdien zvaigznes iesaka Ūdensvīram neuztraukties par to, kas notiks, un nemēģināt ieskatīties nākotnē. Ūdensvīrs vēlas uzzināt, kas viņu gaida attiecībās? Vai viņi ar partneri ir viens otram piemēroti? Vai varbūt nepieciešamas garantijas, ka ar šo cilvēku velti netērē laiku? Ceturtdien Ūdensvīriem būs iespēja saprast vienkāršu domu: tādu garantiju vienkārši nav un nevar būt. Mīlestība ir brīnišķīga spēle, kurā ir svarīgs katrs mirklis, un galvenais ir process.

Ceturtdien Zivis var būt pārsteigtas, atklājot sevī noslieci uz puritānismu. Šajā dienā viņu viedoklis par pieklājības noteikumiem un morāles normām var būt diezgan pārspīlēts. Divdomīgi joki un rupji mājieni (nav svarīgi, kam tie adresēti) kaitinās Zivis, radot vēlmi nekavējoties dot pretsparu. Tā arī nav tālu līdz strīdam un konfliktam!

Ceturtdien Zivīm var šķist, ka nauda ir šķērslis vai pat tiešs drauds mīlestībai! Tā notiks, ja Zivju naudas problēmas pēkšņi nonāks konfliktā ar personīgajiem jautājumiem, stājoties ceļā romantikai un citām cēlajām jūtām. Labāk ceturtdien Zivīm un viņu partnerim nepārrunāt tādas šaubīgas tēmas kā, piemēram, finanšu trūkums, taupība, lieli izdevumi u.tml.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!