Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 3

Tavs dienas horoskops 22. martam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Pirmdien Aunam var saasināties mātes (vai tēva) instinkts. Nav brīnums, ja dienas gaitā atkārtoti iedomāsies par dzimtas turpinājumu un attiecību stiprināšanu ar savu mīļoto cilvēku. Šajā dienā Auniem būs iespēja pacelt savas attiecības jaunā līmenī: pieņemt lēmumu dibināt ģimeni vai radīt bērnu. Nu, ja Auns vienkārši vēlas sevi pirmdien iepriecināt, var atnest mājās kaķēnu vai kāmīti.

Pirmdien mīlas lietās Aunam jāiemācās piekāpties un būt diplomātiskam. Neuztveriet šo taktiku kā atkāpšanos. Mīlestība ir kā valsis: vispirms viens partneris sper soli uz priekšu, tad pienāk otra kārta. Sajūtot šo turp un atpakaļ ritmu, pats Auns nevēlēsies apstāties! Pirmdiena būs lieliska diena, lai iemācītos dejot... Tas ir, iemācītos sajust partneri, būt elastīgam un pieļaut kompromisus.

Pirmdien Vērsis tikai aiz sportiskas intereses spītīgi pierādīs citiem jebkuru savu domu, lai cik absurda tā arī nebūtu. Strīdēties ar viņu par to būs pilnīgi velta laika tērēšana. Turklāt pusstundu vēlāk Vērsis ar tādu pat degsmi var sākt pierādīt pilnīgi pretējo. Vērsim šī diena jāpavada komunikācijā ar bērniem vai pusaudžiem. Tie varbūt spēs ieinteresēti klausīties viņa argumentāciju!

Pirmdien zvaigznes iesaka Vērsim padomāt par to, ko viņš būtu gatavs darīt savu attiecību labā. Varbūt tas ir par daudz? Vērsim ir īpaši svarīgi saprast, vai mīļotā dēļ viņš neslēdz darījumus ar savu sirdsapziņu vai lepnumu, vai nes kādu citu lielu upuri. Ja tā, pirmdien ir vērts izlemt, kā to mainīt. Vērsim vajadzētu atcerēties: viņš, tāpat kā visi citi, ir pelnījis labāko. It īpaši, ja runa ir par mīlestību.

Pirmdien Dvīņi spītīgi tieksies pēc sava mērķa, it īpaši, ja šis mērķis izskatās kā banknošu kaudzīte. Nemēģiniet pat pierunāt Dvīņus atteikties no plāniem - viņi to uztvers kā neizdevušos joku. Ja arī viņi atkāpsies, tad tikai tāpēc, lai tuvotos savam mērķim no otras puses. Jebkurā gadījumā pirmdien Dvīņiem būs lielas iespējas būtiski uzlabot savu finansiālo stāvokli.

Pirmdien Dvīņiem būs iespēja nedaudz pacelt plīvuru pār savu nākotni un pat tajā ieskatīties! Viņu personīgajā dzīvē ir nobriedušas globālās pārmaiņas, kas jau ir tik taustāmas un reālas, ka pirmdien liks par sevi manīt. Tā var būt neskaidra priekšnojauta, paredzēšana vai loģisks aprēķins. Vēl nedaudz, un Dvīņu dzīve mainīsies tā, kā viņi pat nevarēja iedomāties!

Pirmdien Vēzis būs gatavs locīties kā čūska, lai tikai pārliecinātu citus, ka viņam ir taisnība! Cits jautājums ir, kāpēc tas Vēzim vajadzīgs? Vai nebūtu labāk tērēt šo enerģiju reālu mērķu sasniegšanai? Un, ja pirmdien kaut ko pierādīt citiem, labāk jau to, cik neaizvietojams esi. Un ne jau kuram katram, bet priekšniekam, no kura atkarīgi karjera un alga.

Pirmdien Vēzim un viņa mīļotajam cilvēkam var būt sarežģīta saruna. Protams, gan Vēzim, gan viņa izredzētajam ir spēcīgi argumenti, ar kuriem viņi gatavojas savstarpēji apmainīties. Tomēr sarunas laikā zvaigznes iesaka Vēžiem pievērst uzmanību ne tik daudz partnera teiktajam, bet tam, kā viņš tieši to dara. Galu galā šī nav prāta vētra, bet gan divu mīlošu cilvēku saruna. Šādā informācijas apmaiņā galvenajam dalībniekam jābūt nevis prātam, bet gan sirdij.

Pirmdien Lauva var pārsteigti atklāt, cik diplomātisks un elastīgs viņš spēj būt. No malas tas pat var izskatīties kā piekāpība un nevēlēšanās aizstāvēt savu nostāju. Bet tā tas nebūs! Ja Lauva pirmdien piekritīs kāda cita viedoklim, viņš to darīs tikai tāpēc, lai tiktu vaļā no oponenta. Viņš tāpat visu darīs tā, kā pats iecerējis.

Pirmdien lai kā Lauva tiektos pēc dedzīgām un kaislīgām attiecībām ar savu mīļoto cilvēku, visticamāk, tās nebūs tādas, kādas viņš gaidīja. Un tas nav kaisles trūkums, bet gan fakts, ka Lauvam un viņa partnerim arī bez mīlestības būs par ko parunāt. Pirmdien viņiem būs visas iespējas atrast kopīgu valodu dažos lietišķos jautājumos un pat, iespējams, nākt klajā ar kopīgu projektu. Un tas ir lieliski: kopīgas intereses ir labākais pamats patiesai mīlestībai.

Pirmdien Jaunavas diena var paiet bezgalīgos strīdos un diskusijās par jebko un neko. Un nav tā, ka Jaunavai būs vitāli svarīgi pierādīt kādu no savām domām. Drīzāk tas tiks darīts vienkārši aiz sportiskas intereses. Pirmdien Jaunava būs gatava azartiski pierādīt visas nejēdzības, kurām pati īpaši netic. Tāpēc šajā dienā strīdēties ar viņu būs tukša laika izšķiešana.

Pirmdien Jaunava reāli sajutīs, ko nozīmē pretstatu vienotība! Cilvēks, kas viņai patīk, demonstrēs, ka viņam patīk tieši pretējais tam, kas patīk Jaunavai! Ja Jaunava dzer tēju, viņš - kafiju. Ja Jaunava ievēro diētu, viņas izredzētais pirmdien demonstrēs lielisku apetīti. Ja Jaunava klausīsies šlāgerus, viņš – roku utt. Tomēr ir kaut kas, kas vieno šos pretstatus, bet lai tas paliek abu noslēpums.

Pirmdien Svaru diena solās paiet paaugstinātas aktivitātes un efektivitātes zīmē. Turklāt ar pašu darbaspējām Svariem nepietiks, tāpēc viņi darīs visu, lai kaut kā iesaistītu apkārtējos savās aktuālajās lietās. Galvenais ir nedarīt to pārāk uzkrītoši, lai citi neko nenojaustu un neatteiktos uzlikt uz kakla sakas.

Pirmdien zvaigznes iesaka Svariem sakārtot savu personīgo dzīvi. Vai viņu attiecībās viss nav pārāk mulsinoši? Varbūt tas saistīts ar faktu, ka Svari ļāva situācijai ritēt savu gaitu un nevēlējās pieņemt apzinātus lēmumus? Protams, runājot par jūtām, nav tik viegli visu analizēt. Tomēr pirmdien Svariem ir drosmīgi jāieskatās sevī, lai varētu virzīties tālāk.

Pirmdien Skorpionam derētu veltīt vairāk laika komunikācijai ar bērniem. Ja nav paša bērnu, tas nav svarīgi: derēs jaunākie brāļi, māsas, brāļu un māsu bērni vai pat kaimiņu bērni. Pat ja šāda saziņa nedos nekādu īpašu labumu, pirmdien tā Skorpionu piepildīs ar pozitīvas enerģijas lādiņu. Vai ar to nepietiek?

Pirmdien attiecībās ar mīļoto cilvēku Skorpions būs kaprīzs. Kāda rīcība vai vārdi, pret kuriem viņš būtu mierīgi izturējies citā dienā, pirmdien var kļūt par iemeslu Skorpiona sūdzībām, niķiem vai lūgumiem. Zvaigznes viņu brīdina, ka viss ir labs ar mēru, un partnera pacietība nav neierobežota. Nevajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību sīkumiem, ja Skorpions nevēlas, lai viņa mazās kaprīzes pārvērstos lielā konfliktā.

Pirmdien Strēlnieka dvēselē pamodīsies ne tikai lielisks stratēģis, bet arī dižens taktiķis. Pat nedomājiet viņu atrunāt no jebkādām idejām – tikai sagādāsiet sev nepatikšanas. Visu, ko Strēlnieks pirmdienai ieplānojis, viņš centīsies īstenot visos iespējamos veidos. Klausīšanās citu cilvēku iebildumos šajā dienā viņa plānos neietilpst.

Pirmdien Strēlniekam jāatrodas cilvēku vidū un notikumu gūzmā - tieši tur, kur viņš būs pieprasīts, Strēlnieks spēs justies patiesi laimīgs! Laime ir lipīga, tā piesaista cilvēkus. Zvaigznes stāsta, ka pirmdien tieši kolēģu un domubiedri pulkā Strēlniekam būs iespēja ar lielu romantisku potenciālu interesanti iepazīties!

Pirmdien Mežāzim var rasties nopietnas šaubas, kas neļaus pieņemt kādu svarīgu lēmumu. Tomēr tas nenozīmēs, ka Mežāzis ir pārāk neizlēmīgs. Vienkārši horoskopa zvaigznes pirmdien viņu mudinās rūpīgi pārdomāt katru soli. Bet, kad lēmums tiks pieņemts, tad šaubas nepaliks, un jebkuri mēģinājumi piespiest Mežāzi novērsties no izvēlētā ceļa neiedarbosies.

Pirmdien Mežāža mīļotais cilvēks spēs viņu patīkami pārsteigt! Varbūt viņš izdarīs ko tādu, kas Mežāzim liks lepoties ar viņu. Vai arī Mežāzis pēkšņi saskatīs savu izredzēto jaunā gaismā, un viņš par to būs patīkami pārsteigts! Varbūt partneris pirmdien Mežāža priekšā atklās kādu no saviem talantiem, iepriecinās ar dāvanu vai pārsteigumu. Un tas ir pareizi, jo patiesi mīlošu cilvēku galvenais noslēpums ir vienkāršs: nekad nepārtrauciet viens otru pārsteigt.

Pirmdien Ūdensvīrs tieksies izrādīt sev neierastu spītību - un jebkura, pat visnenozīmīgākā, iemesla dēļ. Šajā dienā būs grūti viņu apstrīdēt un pārliecināt, un nav arī vajadzīgs. Visticamāk, pēc vienas vai divām dienām strīda iemesls pašam Ūdensvīram šķitīs sīks un smieklīgs. Tātad, vai tāpēc ir vērts lauzt šķēpus? Turklāt pirmdien nopelnīt neprātīga strīdnieka reputāciju būs ļoti viegli.

Pirmdien savā personīgajā dzīvē Ūdensvīriem vajadzētu pārdomāt tādu jēdzienu kā "ieradums". Vai vismaz paskatieties uz to no otras puses. Vai Ūdensvīriem šķiet, ka attiecībās ar mīļoto cilvēku ir mazāk kaisles? Ka viss jau sen ir iegājis iebrauktās sliedēs? Tomēr parastajā dzīvē ikdienišķo dienu ir vairāk nekā svētku dienu. Vajadzētu dienu pēc dienas parādīt fantāziju un iniciatīvu, lai dzīve nešķistu ierūsējusi un apnicīgi paredzama.

Pirmdien Zivis var izjust zināmu neapmierinātību ar savu statusu. Tomēr šī neapmierinātība nebūs pārāk izteikta. Vienkārši atkal un atkal Zivīm var būt vēlme nostiprināt un uzlabot savu tēlu citu acīs. Šajā dienā Zivīm patiešām būs iespēja labāk parādīt sevi priekšnieku acīs. Būs arī iespēja sevi parādīt labvēlīgā gaismā pretējā dzimuma acīs.

Pirmdien Zivīm var būt aktuāls teiciens “Mana mēle ir mans ienaidnieks”. Turklāt tas notiks ne tik daudz, kā vēlmē aizskart mīļoto cilvēku, bet gan nepārdomāti izvēloties vārdus. Lai tas nenotiktu, Zivīm jāseko, lai viņu vārdi neskrietu pa priekšu domām. Pirmdien labāk izskatīties lēnprātīgam, nekā pēc tam pārmest sev par nesavaldību un vieglprātību.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!