Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Tavs dienas horoskops 27. martam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Sestdien Auns var nonākt dažāda veida konfliktu un strīdu centrā. Iemesls tam būs nevis citu agresivitāte (kā tas var šķist Aunam), bet gan paša tieksme piekasīties. Aunam sestdien būs ļoti grūti rēķināties ar citu cilvēku viedokli. Vēl grūtāk būs samierināties ar to, ka viņa viedoklis citiem nav īpaši interesants. Tā nu katrs paliks pie sava viedokļa.

Sestdien no pārpratumiem ar mīļoto cilvēku Aunu var glābt tikai vislielākā atklātība! Nekādu mājienu, triku un viltīgu spēļu - sestdien Aunam vajadzētu vai nu klusēt, vai arī pateikt, ko viņš patiesībā domā. Tomēr, pat sakot partnerim patiesību, tikai patiesību un neko citu kā patiesību, Auns sestdien joprojām nebūs pasargāts no konfliktiem: viņu var pārprast. Taču tur neko nevar darīt.

Šī būs diena, kad Vērsim var nākties iesaistīties konfliktā, kas ļoti negatīvi ietekmēs viņa stāvokli sabiedrībā. Tāpēc sestdien labāk apņēmīgi izvairīties no jebkāda veida attiecību skaidrošanas un vēl jo vairāk – no tiešām sadursmēm un strīdiem. Tas nenāksies viegli, jo apkārtējie cilvēki ik pa brīdim provocēs Vērsi, pārbaudot viņa nervu izturību. Centieties to visu neņemt pie sirds, citādi pēc tam būs grūti atjaunot labo reputāciju.

Sestdien Vērsim nevajadzētu baidīties pateikt mīļotajam cilvēkam “nē”. Vai vismaz - "es padomāšu", ja Vērsis nevēlas viņu apbēdināt. Pat ja Vērsis parasti viegli pakļaujas partnera mēģinājumiem pierunāt, sestdien situācija var piespiest viņu palikt pie sava. Lai atteikums neizskatītos demonstratīvs, labākais, ko Vērsis var darīt, ir mierīgi izskaidrot tā iemeslus. Ja partneris ciena viņa viedokli, tad noteikti to sapratīs.

Sestdien pietiks ar vienu neveiklu komentāru, lai Dvīņu acīs iedegtos niknas dzirksteles. It īpaši, ja šī piezīme attieksies uz dzīvesveidu un ieradumiem. Dvīņiem sestdien būtu vieglāk pārdzīvot kolēģu kritiku par viņu profesionālajām īpašībām, nekā nevainīgu joku par attiecībām ģimenē. Pat uz tuvu cilvēku komentāriem Dvīņi var reaģēt pārāk asi. Uzmanīgi! Tādi strīdi var beigties ar plaisu attiecībās.

Sestdien Dvīņu attiecībās ar mīļoto cilvēku kaut kas var negaidīti noiet greizi, taču viņi to spēs pārvarēt. Jūtot, ka situācija neveidojas tā, kā vajadzētu, Dvīņiem un viņu partnerim vajadzētu aprunāties no sirds un kopā izdomāt, kā to labot. Sestdien pietiks pamainīt pavisam nedaudz, lai situācija pavērstos uz labo pusi: varbūt vienkārši atbrīvoties no kompleksiem vai nomainīt kaitinošo apkārtējo vidi.

Sestdien Vēža prātā var ienākt daudzas perspektīvas idejas! Interesanti tas, ka idejas dzims lidojumā, bet tajā pašā laikā izcelsies ar apbrīnojamu skaidrību, it kā būtu iepriekš pārdomātas. Nav jācenšas nekavējoties īstenot šos plānus dzīvē, taču noteikti ir vērts tos ņemt vērā. Sestdien Vēzim vajadzētu pacensties netrāpīties ceļā varas pārstāvjiem – var sanākt pārpratumi vai konflikti.

Sestdien Vēzim būs iespēja uzzināt viedokli par savu personīgo dzīvi. Šo viedokli paudīs kāds cilvēks no malas, iespējams, kāds radinieks vai paziņa, vai varbūt kāds pilnīgi svešs cilvēks. Vēzim sestdien nevajadzētu apvainoties, ka kāds iekļuvis viņa mīlas problēmu pašā būtībā, pat ja nav pienācīgi ar tām iepazīstināts.

Sestdien Lauvai pirmajā vietā būs jautājumi par finansiālo neatkarību. Prasīt darbā paaugstinājumu vai algas pielikumu, ja tāda izdevība sestdienā rodas, gan nevajadzētu - tas var pārvērsties sarunā paaugstinātos toņos vai pat atlaišanā. Labāk naudas problēmas sestdien atrisināt pašam kādā citā veidā. Piemēram, var domāt par aizdevumu vai jauna darba meklēšanu.

Sestdien Lauvai būs iespēja kā no jauna paskatīties uz kādu no seniem paziņām. Daži notikumi vai vārdi, vai varbūt smaids vai skatiens sestdienā liks Lauvas sirdij iepukstēties straujāk. Tomēr, pirms mesties mīlestības atvarā, skaidri jāapzinās iespējamās sekas. Romantisko attiecību starp draugiem negatīvā iezīme ir tā, ka, ja laika gaitā mīlestība pāriet, arī no senās draudzības gandrīz nekas nepaliek pāri.

Sestdien Jaunavas moto būs: "Nost ar viltvāržiem, es būšu komandieris!" Tikai žēl, ka nebūs tik viegli pārliecināt citus par tādas devīzes pamatotību. Tāpēc komunikācijā ik pa brīdim var izšķilties dzirksteles. Ja Jaunava nevēlas, lai no šīm dzirkstelēm uzliesmotu kāds karsts konflikts, viņai labāk nodarboties ar savu jautājumu risināšanu un paturēt savu viedokli pie sevis.

Sestdien Jaunava būt kritiski noskaņota pret mīļoto cilvēku. Tomēr zvaigznes saka, ka viņas kritika ne vienmēr būs vietā, un prasības - pārāk augstas. Vai nav pienācis laiks nolaist latiņu nedaudz zemāk? Pat ja Jaunavas partneris izmētājis pa dzīvokli zeķes, neprot gatavot vai neatceras precīzu viņu iepazīšanās datumu, tie ir sīkumi, vai ne? Un nav vērts dramatizēt, no mušas taisot ziloni: kurš teica, ka nolaidība mazās lietās noteikti izpaužas arī lielās?

Sestdien Svari jutīs, ka nespēj ietekmēt apstākļus un vēl jo vairāk - pagriezt tos pareizajā virzienā. Labāk tam iepriekš noskaņoties, jo citādi visa Svaru diena var aizritēt paaugstināta aizkaitinājuma un neapmierinātības zīmē. Apkārtējiem labāk sestdien Svarus nekaitināt un vispār ieteicams viņus netraucēt.

Sestdien Svaru noskaņojums būs mainīgs, tāpat kā laika apstākļi pavasara dienā. Tikko ir nolijis, pašlaik spīd saule, bet tikpat labi tūlīt var sākties lietusgāze vai pat vētra. Svaru mīļotajam cilvēkam būs grūti tikt galā ar viņa emocionālajām kaprīzēm. Ja Svari nesaņems sevi rokās, partneris izmantos jebkuru, pat izdomātu attaisnojumu, lai pavadītu šo dienu tālāk no viņiem.

Sestdien galvenais, kas Skorpionam rūpēs, būs taisnīguma meklēšana. Nav teikts, ka viņš meklēs universālo taisnīgumu. Drīzāk Skorpionu uztrauks citu taisnīga attieksme pret viņu. Tas pat nav pašlepnuma jautājums. Vienkārši gribas taisnīgumu, un punkts! Cits jautājums ir, ko darīt ar šo taisnīgumu, kad tas tiek atrasts?

Sestdien, komunicējot ar mīļoto cilvēku, Skorpionam aktuāls būs spoguļa princips: viņa noskaņojums nekavējoties atspoguļosies partnera noskaņojumā. Citiem vārdiem sakot, Skorpionam pietiks būt jaukam un sirsnīgam, lai partneris parādītu tādas pašas īpašības attiecībā pret viņu. Ja Skorpions būs apvainojies uz visu pasauli, viņam jāsagatavojas konfliktiem un attiecību skaidrošanai. Izrādās, ka būt baltam un pūkainam Skorpionam sestdien būs izdevīgi - pat izdevīgāk nekā parasti.

Sestdien visas Strēlnieka domas un plāni izcelsies ar apbrīnojamu skaidrību un precizitāti. Būtu ļoti jauki šo dienu veltīt jebkuru konkrētu jautājumu un problēmu risināšanai - it īpaši, ja tie jau sen ir aktuāli. Tikai nevajadzētu paļauties uz kāda cita palīdzību. Sestdien Strēlniekam vajadzētu ķerties pie tādiem darbiem, kuros viss ir atkarīgs tikai no viņa!

Sestdien attiecībās ar mīļoto cilvēku Strēlniekam vajadzētu nebūt tik augstprātīgam! Ja nepieciešams, skaidrojiet partnerim savu viedokli otro vai pat trešo reizi pēc kārtas. Ja apvainojies uz mīļoto, pasaki viņam par to tieši, nevis klusumā krāj aizvainojumu. Galu galā mīļotajam cilvēkam nav jālasa Strēlnieka domas. Runājiet ar viņu - un viņš visu sapratīs. Atstājiet visu, kā ir, un strīda iemesls klāt.

Sestdien Mežāzis skaidri zinās, ko vēlas, dodot priekšroku vienkāršākajiem un dabiskākajiem ceļiem. Šī mērķa skaidrība apvienojumā ar plānu skaidrību, protams, ir iespaidīga. Tomēr taisnākais ceļš ne vienmēr ir īsākais. Ja Mežāzis vēlas izvairīties no visa veida traucēkļiem un pārpratumiem, viņam nenāktu par ļaunu meklēt apvedceļus, nevis lauzties tikai taisni.

Sestdien, ja Mežāzis vēlas savā dzīvē ienest romantiku, viņam jārīkojas pašam. Pietiks gaidīt, kad kāds cits to izdarīs viņa vietā, pietiks vainot savu izredzēto vienaldzībā. Tā vietā, lai sarežģītu dzīvi sev un citiem, Mežāzim jāuzņemas iniciatīva. Romantiskas vakariņas, sveces, rožu ziedlapiņas - laipni gaidīts jebkas, kam viņam pietiks fantāzijas. Sestdien iepriecinājis mīļoto cilvēku, Mežāzis var cerēt uz atbildes pārsteigumu.

Sestdien Ūdensvīrs nemaz nebūs noskaņots paciest iejaukšanos viņa darbos un plānos. Jebkuri iebildumi vai mēģinājumi izdarīt spiedienu uz viņu Ūdensvīra dvēselē izraisīs tādu dzirksteļu kūli, ka nebūs tālu līdz vajadzībai izsaukt ugunsdzēsējus! Var teikt, ka sestdien Ūdensvīram nav ieteicams darbs komandā. Labāk dienu veltīt darbiem, kur viss atkarīgs tikai no jums.

Sestdien zvaigznes brīdina Ūdensvīru, ka viņš var kļūt par vampīra upuri! Protams, ne īsta, bet enerģētiskā, taču arī tas nav labi. Šāds vampīrs, pats to nevēloties, var izrādīties Ūdensvīra paziņa vai pat mīļotais cilvēks. Viņa burkšķēšana un kritika lieliski darbosies kā asi ilkņi. Lai neļautu sev noasiņot, Ūdensvīriem nevajadzētu pārvērsties par paklausīgu upuri. Sestdien jābūt gatavam dot pretsparu!

Sestdien Zivis jutīs alkas pēc viennozīmīgi izprotamām lietām un noteiktības. Jebkura divdomība vai nekonkrētība viņās izraisīs aktīvu noraidījumu. Katrā jautājumā Zivis vēlēsies salikt punktus uz “i”. Tikai žēl, ka tas ne vienmēr ir iespējams. Turklāt gadās, ka līdz galam nepateiktais darbojas daudz efektīvāk nekā jebkurš vārds.

Sestdien Zivīm būs iespēja atbrīvoties no dažām personīgām problēmām, kas viņas pēdējā laikā nomāc. Vai vismaz sākt no tām atbrīvoties. Zvaigznes iesaka šajā nolūkā veikt konkrētus pasākumus: varbūt vajadzētu no sirds aprunāties ar mīļoto cilvēku vai, ja Zivis ir vienas, jādodas tur, kur ir iespēja iepazīties. Dvēseles dziļumos Zivis precīzi zina, ko darīt, un sestdiena ir piemērota diena, lai to izdarītu.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!