Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Tavs dienas horoskops 16. janvārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Sestdien Aunu var piemeklēt spēku izsīkums - viņam nebūs viegli uzņemties pat visvienkāršāko darbu. Tāpēc viņš ar lielāko prieku atliks malā visu, ko vien var atlikt. Ja tomēr būs vajadzīga Auna aktīva iesaistīšanās, Auns tikai spēs radīt vēl lielāku sajukumu, neskaidrības un haosu. Vainīgs būs ne tik daudz fiziskais stāvoklis, kā pesimistiskais dvēseles noskaņojums. Horoskopa zvaigznes sola, ka pietiktu ar nelielu “sapurināšanos”, lai dienai pavērtos pavisam labas iespējas.

Ja sestdienas pēcpusdienā Auniem izdosies atjaunot savu aktivitāti un enerģiju, uzradīsies arī romantiskais potenciāls. Zvaigznes Aunam sola daudz randiņu iespēju visur, kur "kustība ir dzīvība". Slēpošanas kalnā, slidotavā, parkā Auns būs patiesi neatvairāms! Ja viņam sestdien ir randiņš, kāpēc gan nepavadīt to oriģinālā veidā, kopīgā skrējienā parkā? Vai arī no sirds izdejoties turpat mājās, jo klubus pagaidām apmeklēt nedrīkst.

Sestdien Vērša horoskops būs piepildīts ar spilgtām emocijām! Diena apveltīs viņu ar dzīvu iztēli, pateicoties kurai Vērsis varēs izpausties radoši. Tomēr galvenais, ko zvaigznes viņam sola, ir jūtu spontānums: sestdien Vērsis var izjust veselu kaislību virpuli. Iemesls var būt jebkas - smaids, ielūgums uz randiņu, paša fantāzijas vai kāda mājiens. Vērša diena iezaigosies visās varavīksnes krāsās - un viss pateicoties pārdzīvojumiem, kas liks viņa sirdij pukstēt straujāk.

Sestdien Vērsim vajadzētu paanalizēt attiecības ar mīļoto cilvēku: vai nav tā, ka Vērsis pretī dod vairāk nekā saņem? Varbūt rūpes par attiecību uzturēšanu pilnībā gulstas uz viņa pleciem? Ja tā ir taisnība, Vērsim sestdien vajadzētu pārdomāt situāciju, pieņemot to tādu, kāda tā ir. Un tad, pamatojoties uz faktisko situāciju, izdarīt secinājumu par nākotni.

Sestdien Dvīņiem būs iespēja svinēt uzvaru kādā jautājumā, darbā. Tā var būt veiksmīga projekta pabeigšana, uzvara mīlestībā, virsrokas gūšana strīdā. Horoskopa zvaigznes iesaka Dvīņiem to izmantot, lai ne tikai nostiprinātos sasniegtajās robežās, bet arī virzītos uz priekšu, izstumjot konkurentus. Šī diena būs ideāla, lai izvirzītu vērienīgus plānus, sasniegtu vēlamo u.tml.

Sestdien zvaigznes iesaka Dvīņiem kārtīgi pafantazēt! Viņu vēlmēm piemitīs īpašība piepildīties, tāpēc Dvīņiem vajadzētu pēc iespējas spilgtāk un detalizētāk iztēloties savu ideālo partneri un personīgo dzīvi. Varbūt Dvīņi vēlas piesaistīt kāda uzmanību? Vai arī savām attiecībām pievienot romantiku un kaisles uguni? Nebaidieties sapņot! Sestdien vizualizējot savus sapņus, Dvīņi laika gaitā varēs sasniegt vēlamo.

Sestdien horoskopa zvaigznes nodrošinās Vēzim labas iespējas, taču, lai tās nepalaistu garām, būs jārīkojas un jādomā ļoti ātri! Visticamāk, situācija prasīs, lai viņš rīkotos izveicīgi un ārpus standarta domāšanas rāmjiem, un Vēžiem tam būs visas nepieciešamās īpašības: sabiedriskums, ātra reakcija un avantūrista gars. Tas viss palīdzēs Vēzim sestdien iekarot citu simpātijas un pavērst jebkuru notikumu sev par labu, pat "mīnusu" pārvēršot par pārliecinātu "plusu".

Sestdien Vēzim būs grūti sadalīt laiku mīļotajam cilvēkam un citām dzīves jomām, kurām nepieciešama viņa uzmanība. Protams, mīlestība ir pirmajā vietā, bet Vēzim ir arī citi pienākumi - šīs dienas laikā tie liks par sevi manīt, novēršot uzmanību no romantikas. Vēzim būs jāgriežas kā vāverei ritenī, lai būtu laiks padarīt iecerēto, un mīļotais cilvēks nepaliktu bez viņa uzmanības.

Sestdiena būs tā diena, kad Lauva var drosmīgi īstenot jebkurus, pat vērienīgākos, plānus! Horoskopa zvaigznes dāvās Lauvai panākumus ambiciozākajos centienos. Ja darbā, mīlestībā un citās dzīves jomās Lauva sestdien sāks globālu projektu, viņš nenožēlos: laika gaitā plāni piepildīsies, un rezultāts būs labāks nekā cerēts. Tāpēc Lauvai nevajadzētu tērēt laiku sīkumiem un šo dienu veltīt parastām ikdienas rūpēm. Nebaidies sapņot un uzdrīkstēties - tevi gaida jauni apvāršņi!

Sestdien, ja Lauva vēlas mīlēt un būt mīlēts, viņam šī spēcīgā enerģija jāpielieto dodoties tur, kur vēl nekad nav bijis. Nav svarīgi, vai tas ir slēpošanas kalns, mežs ārpus pilsētas, upe vai pļava. Sestdien jebkura pastaiga sniegs Lauvai nepieciešamo tonusu un pārliecību par sevi, jauni iespaidi iedvesmos uz jaunu iepazīšanos!

Sestdien Jaunavai būs jāizdara izvēle kādā jautājumā. Varbūt šis jautājums viņai pat nešķitīs svarīgs, taču horoskopa zvaigznes brīdina: daudz kas turpmākajā liktenī būs atkarīgs no tā, kāds izrādīsies lēmums. Tāpēc, izdarot šodienas izvēli, Jaunavai nevajadzētu uzticēties mirkļa emocijām, padomiem no malas un vēl jo vairāk - "cipars" un "ērglis" izvēles veidam. Tikai pārdomāti un atbildīgi pieejot jautājumam, viņai nekas nebūs jānožēlo.

Sestdien Jaunavai būs komandiera dotības, un viņai tas jāizmanto, lai gūtu panākumus mīlestībā! Diena sniegs Jaunavai spēju domāt globāli, aprēķinot situāciju kā šahā – vairākus gājienus uz priekšu. Sestdien Jaunavai nekas nav neiespējams! Lielmeistara spējas palīdzēs Jaunavai uzvarēt un iekarot sirdis.

Sestdien Svari nebūs noskaņoti uz kompromisiem: visu vai neko. Viņi skaidri redzēs mērķi, tieksies pēc tā, un tas atspoguļosies prasīgumā pret sevi un apkārtējiem. Nav brīnums, ja Svari visu dienu būs neapmierināti, kritizējot un bikstot tos, kas blakus. No Svaru viedokļa viņi vienkārši vēlas, lai viss izdotos labi, bet no citu viedokļa - viņus komandē un ekspluatē. Tomēr, pateicoties šai pieejai, Svari sestdien var patiešām sasniegt daudz. Tiesa, ne jau attiecībās ar cilvēkiem.

Sestdien Svari var saskarties ar izvēles jautājumu. Šķiet, ka viņu dzīvē vienlaikus ir vairāki cilvēki, kuri viņiem nav vienaldzīgi. Katrs no pielūdzējiem klusībā cer, ka ieņems centrālo vietu Svaru sirdī, kļūstot par vienīgo un neatkārtojamo. Lai arī cik glaimojoša Svaru lepnumam ir šī situācija, tā nevar turpināties mūžīgi. Zvaigznes saka, ka sestdien jāizdara izvēle - pretējā gadījumā drīz pielūdzēji izklīdīs, un Svari paliks bez nekā.

Skorpiona horoskopā pārsvarā valdīs neatkarība. Apkārtējo viedoklis viņu satrauks vismazāk – Skorpions ir pārliecināts par savu taisnību un visu, ko viņš dara. No vienas puses, šāds noskaņojums spēj viņam palīdzēt biznesā un lēmumu pieņemšanā, taču tas var būt arī strīda cēlonis. Bet, ja kāds grib ar viņu sadarboties, tad pietiek nestrīdēties, bet tieši pretēji – pajautāt Skorpionam padomu. Skorpions sestdien labprāt nospēlēs gudrā mentora lomu - dalīsies pieredzē, atbalstīs un palīdzēs.

Skorpionam ir jāizlemj savā personiskajā dzīvē svarīgs jautājums: doties uz priekšu vai atkāpties? Kamēr vēl nav par vēlu, atkāpties, vai forsēt notikumu attīstību? Iespējams, ka Skorpions ir spējīgs atrast daudz argumentus “par” un “pret” abiem variantiem, taču galvenais, ko viņam vajadzētu darīt sestdien, ir ieklausīties savā sirdī. Loģika un skaidrs aprēķins ir labas lietas, bet ne tad, kad runa ir par mīlestību.

Sestdien Strēlnieka enerģiju varēs tikai apskaust: viņa horoskopā dominē tādas īpašības kā aktivitāte, darbaspējas, efektivitāte un pašapziņa. Nebūs pārsteidzoši, ja Strēlnieks ar lielu sparu un spēku metīsies pie vissarežģītākajiem gadījumiem - veco drupu novākšanas, jauniem projektiem, akūtu problēmu risināšanas. Zvaigznes apliecina Strēlniekam, ka, lai ko viņš uzņemtos, sestdien viss ies no rokas. Galvenais ir mēģināt citus pārāk nekaitināt ar savu dzelzsbetona pašapziņu.

Sestdien zvaigznes piedāvā Strēlniekam izmantot iespēju - ja, protams, šāda vajadzība viņa personīgajā dzīvē nobriedusi. Pietiks mīņāties uz vietas, ir laiks doties uz priekšu! Grūti pateikt, kur šis solis novedīs, līdz laimīgai mīlestībai vai neveiksmei, bet, ja Strēlnieks nemēģinās, tad nekad to neuzzinās. Jebkuras attiecības ir risks, un, ja sev ko pārmest, tad labāk, ka izdarīji ko nepareizi, nevis nekā nedarīšanu.

Sestdien Mežāzi var pārsteigt negaidītas grūtības, taču labā ziņa ir tā, ka viņam būs daudz spēka un enerģijas, lai ar tām cīnītos! Horoskopa zvaigznes Mežāzim piešķirs tādas īpašības kā gribasspēks, sabiedriskums un pārliecināšanas spēja, pateicoties kurām viņš jebkuru situāciju varēs pagriezt sev par labu. Patiešām, aiz jebkādiem apstākļiem visbiežāk stāv konkrēti cilvēki, un Mežāzis sestdien spēs vienoties ar cilvēkiem (pat visnerunīgākajiem).

Sestdien Mežāzim derētu personīgajā dzīvē sarīkot lielo ģenerāltīrīšanu, izmetot visu nevajadzīgo! Lai tas būtu gadu gaitā uzkrātais aizvainojums, nožēla par pagātni, kaitinoši pielūdzēji (pielūdzējas) vai kas cits, Mežāzim ir jātiek vaļā no tā visa, lai personiskajā dzīvē atbrīvotu vietu kam jaunam. Bez tā viņam būs tikpat grūti virzīties uz priekšu kā maratonistam - noskriet distanci ar svaru bumbām pie kājām.

Sestdien Ūdensvīra ausīm visīstākā mūzika būs sausu faktu un skaitļu valoda, bet viss, ko nevar loģiski pamatot, padosies ar grūtībām. Tāpēc horoskopa zvaigznes sestdien Ūdensvīriem neiesaka paļauties uz tādu neuzticamu lietu kā intuīcija. Toties precīzi aprēķini un faktu analīze padosies pārsteidzoši viegli. Šo dienu veltījis eksaktajām zinātnēm, plānošanai un finansēm, Ūdensvīrs to nenožēlos. Sestdien viņš var darīt daudz - piemēram, sakārtot ieņēmumu un izdevumu bilanci, aprēķināt budžetu vai nākt klajā ar ģeniālu plānu, kā kļūt bagātam!

Sestdien, ja Ūdensvīrs vēlēsies uzspēlēt kādu jaunu mīlas spēli, tas var lieliski izdoties! Varbūt viņš jau sen domāja par anketas aizpildīšanu iepazīšanās vietnē vai foruma apmeklēšanu. Citiem vārdiem sakot, sestdien Ūdensvīrs var būt drosmīgs! Galvenais atcerēties, ka tas ir tikai flirts, tas ir, mīlas spēle. Neuztvert to pārāk nopietni.

Sestdien Zivju pārliecība par sevi riskē pāraugt iedomībā un uzpūtībā un kaitēt darbu veikšanā. Kā gan citādi izskaidrot to, ka Zivis spēs atteikties no citu palīdzības un ignorēt padomus, uzskatot, ka pašas zina, kā vislabāk? Horoskopa zvaigznes brīdina, ka pat tad, ja sestdien Zivis ir simtprocentīgi pārliecinātas par kaut ko, tas nenozīmē, ka viņām patiešām ir taisnība: viņu pieredze un prasmes var nebūt pietiekamas, lai atrisinātu kādu jautājumu. Lielākā kļūda ir domāt, ka nevari kļūdīties. Tikai to atceroties, Zivis sestdien varēs gūt panākumus.

Sestdien Zivīm un mīļotajam cilvēkam būs iespēja stiprināt intelektuālo saikni. Jūtas ir jūtas, taču, ja Zivīm un viņu izredzētajam vairs nebūtu nekā kopīga, viņu attiecību prognoze būtu skumja, vai ne? Sestdien Zivīm un viņu partnerim būs iespēja uzzināt ko jaunu par to, kas viņus vieno. Varbūt tas izrādīsies kopīgs hobijs, vai varbūt iecienītākās grāmatas, filmas vai vislolotākie, slepenākie sapņi.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!