Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 15. februārim visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Auniem laba diena. Jūs gaida patīkami jaunumi, sasniegumi un brīnišķīgi nosacījumi auglīgam darbam radošā jomā. Veiksies komerciālos darījumos un personīgajā dzīvē.Auni šodien būs augstsirdīgi, devīgi un izšķērdīgi. Problēmas var rasties attiecībās ar bērniem. Mēģiniet neuzspiest viņiem savu viedokli, bet aprunāties un saprast. Taisnība ne vienmēr ir jūsu pusē.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem patīkama diena romantiskajā lauciņā. Attiecības ar pretējā dzimuma pārstāvjiem palīdzēs jums atgūt pārliecību par saviem spēkiem un atbrīvoties no uzkrātajām negatīvajām emocijām. Esiet uzmanīgi- zvaigznes jūs brīdina par iespējamām problēmām attiecībās ar partneri, viss var beigties arī ar šķiršanos. Sievietēm Vēršiem gaidāmas pārmaiņas, kas sola veiksmi un materiālu labklājību.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņiem šodien ieteicams būt savaldīgiem un pacietīgiem. Jums priekšā stāv nopietna izvēle, no kuras pareizuma atkarīgs kādas pārmaiņas jūs gaida nākotnē- labas vai sliktas. Esiet gatavi tam, ka kāds jūs mēģinās izaicināt, kaitināt, provocēt. Neuzķerieties- tas var radīt nepatīkamas konfliktsituācijas. Mazāk domājiet par to, ko grib citi; vairāk pievērsieties savām interesēm.
Privātajā dzīvē centieties būt saprotošs, meklēt kompromisa variantus. Neņemiet pie sirds sīkas neizdošanās vai nesaprašanās.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžiem dinamiska, emocijām bagāta un notikumiem pilna diena. Vēlams nodarboties ar ambiciozām lietām. Analizējiet un sistematizējiet. Visā jums palīdzēs uzkrātā dzīves pieredze un garīgais potenciāls. Jūsu domām būs tieksme piepildīties- jūs pārvarēsiet visus šķēršļus.
Varat doties ceļojumos, izstrādāt jaunas idejas, kalt jaunus plānus. Attiecībās ar mīļoto personu izvairieties no situācijas dramatizēšanas.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvām šī būs sarežģīta diena. Iespējami strīdi, greizsirdības scēnas, kā arī citas nepatikšanas. Centieties pārvarēt savu lepnumu un piedot pāridarījumus. Neuzveliet savus pienākumus uz citu pleciem. Ja nevarat šodien izvairīties no darba, tad dariet tikai pašu nepieciešamāko, nekādā gadījumā neuzsāciet jaunus projektus, neslēdziet svarīgus darījumus. Pēc iespējas turieties tālāk no priekšniecības.
Vakaru pavadiet mierīgi, centieties relaksēties un atbrīvoties no dienas laikā uzkrātajām negatīvajām emocijām


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Šobrīd liktenis Jaunavām sūta dažādus pārbaudījumus, kas var ne tikai pabojāt garastāvokli, bet arī novest pie nervu sabrukuma. Nepatīkami jaunumi var sarežģīt partnerattiecības vai pakļaut jūs neparedzētiem tēriņiem. Diena nav piemērota nekādiem darbiem. Taču jums var rasties jauna aizraušanās, kas pilnībā var apgriezt ar kājām gaisā jūsu iekšējo pasauli.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Svariem pozitīva diena. Pat ja jums pēdējā laikā nav sevišķi veicies personīgajā dzīvē, tad šobrīd viss notiek uz labo pusi. Jūsu garīgais potenciāls palīdzēs jums ātri noorientēties un adaptēties notiekošajā un pat iegūt no tā reālu labumu sev un savai ģimenei.
Ģimenē valdīs miers, sapratne un mīlestība. Nav gaidāmi ne strīdi, ne konflikti.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpioniem ne pārāk laba diena . Zvaigžņu nelabvēlīgais stāvoklis brīdina par neveiksmēm kontaktos, problēmām profesionālajā sfērā un nepatīkamiem jaunumiem. Veiksme pavadīs tikai tos Skorpionus, kas ir stingri uz kājām stāvoši reālisti, kā arī tos, kas māk objektīvi novērtēt situāciju. Neķerieties pie darbiem un uzdevumiem, kas pārsniedz jūsu spēkus un iespējas. Strādājiet tikai ar prioritārām tēmām
Atrodiet laiku mājas sakārtošanai. Sevišķi svarīgi ieviest kārtību vannas iztabā un virtuvē


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Strēlniekiem šī ir samērā kritiska diena un absolūti nepiemērota jaunu darbu un projektu uzsākšanai. Jums jābūt ļoti uzmanīgiem un piesardzīgiem. Neiejaucieties konfliktsituācijās, neuzsāciet strīdus un izvairieties no jebkuras saspringtas situācijas, - vēl jo vairāk tāpēc, ka tas neko neatrisinās, tikai izraisīs spriedzi un nogurumu.lietu.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Mežāžiem laba diena, lai atjaunotu senus sakarus un zaudētu savstarpējo sapratni. Šodien jutīsiet mieru un līdzsvarotību. Neesiet augstprātīgs, nekaliet tālejošus plānus un neatsakiet apkārtējiem palīdzību, ja jums to lūdz. Vīriešiem- Mežāžiem būtu vairāk jādomā par savām draudzenēm vai sievām, pievēršot viņām vairāk uzmanības un izbrīvējot laiku kopā būšanai. tāpat šodien būtu labi atcerēties par savām mātēm, meitām un māsām.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīriem šodien grūta diena, kas saistīta ar nepiepildītām cerībām un veltīgām gaidām. Nav izslēgts, ka piedzīvosiet kļūmīgas situācijas vai vilsieties privātajā dzīvē. Esiet kritisks attiecībā pret sevi un taisnīgs attiecībā pret citiem cilvēkiem. Nepārslogojiet sevi ar fizisku slodzi. Šodien iespējama pārpūle, galvassāpes, murgaini sapņi, saindēšanās vai biežas garastāvokļa maiņas. Privātajā dzīvē vēlams izvairīties no parnera kritizēšanas vai riskantiem soļiem, kurus vēlāk var nākties nožēlot.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Zivīm saspringta diena. Iespējamas kaut kādas sīkas nepatikšanas, pārpratumi un nesaprašanās. Jebkurš, kaut vai neliels strīds, vai nepārdomāti izteikumi var pāraugt nopietnos skandālos vai konfliktos. Tāpēc domājiet, ko runājiet, izturaties pret apkārtējiem iecietīgi un neizsakiet savu viedokli skaļi. Kas attiecas uz jūsu sapņiem un iecerēm, viss notiek pareizajā virzienā, kaut gan jums var šķist, ka lietas ievirzījušās ne tā, kā vajag. Mēģiniet tikt pāri savai neticībai, - jums šobrīd veicas.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls