Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 3

Tavs dienas horoskops 13. martam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Sestdien Auna uzskati krasi atšķirsies no pārējo noskaņojuma un uzskatiem. Aunam nesaprotams un aizdomīgs šķitīs citu lielais entuziasms. Vēl aizdomīgāki viņam šķitīs mēģinājumi aizraut viņu ar šo entuziasmu. Jebkurā gadījumā Auns nebūs noskaņots sestdien iesaistīties kādos sabiedriski svarīgu lietu apspriešanas pasākumos, dodot priekšroku enerģiju tērēt tikai un vienīgi savu problēmu risināšanai.

Sestdien attiecībās ar mīļoto cilvēku Auns spēs izrādīt viskvēlākās jūtas! Tomēr varbūtība, ka tās būs jūtas ar plus vai mīnus zīmi, ir aptuveni vienāda. Ja ne no mīlestības līdz naidam, tad noteikti no mīlestības līdz greizsirdībai - tikai viens solis. Un sestdien tādus turp un atpakaļ soļus Auns un viņa partneris var spert daudz, neatkarīgi no tā, vai tam būs reāls iemesls.

Sestdien Vērsim var ienākt prātā pilnīgi neiedomājama, fantastiska ideja! No pirmā un otrā acu uzmetiena šī ideja izskatīsies pilnīgi neiespējama, bet tieši to Vērsis sestdien vēlēsies realizēt. Viss pārējais viņam šķitīs pārāk ikdienišķs, garlaicīgs un banāls. Smieklīgākais ir tas, ka šai konkrētajai fantastiskajai idejai, atšķirībā no citām, ir lielas iespējas sestdien tikt realizētai.

Sestdien Vērsim būs iespēja izlemt, kurš no visiem kandidātiem uz viņa mīlestību viņam ir patiesi dārgs. Lai to izdarītu, viņam būs jāieslēdz visas maņas, kā arī intuīcija un pareģa spējas. Iedomājies, ka pēkšņi esi pārceļojis laikā mēnesi (nedēļu, gadu) uz priekšu. Ko tu redzi sev blakus? Varbūt šis cilvēks tev ir pilnīgi svešs? Vai varbūt viņš ir tas, par kuru vismazāk iedomātos? Sestdien Vērša intuīcija un ekstrasensa spējas būs vislabākās, tāpēc šādi "nezinātniski" eksperimenti var sniegt izcilus rezultātus.

Sestdien Dvīņi spēs parādīt ļoti labus rezultātus savos veicamajos darbos! Jautājumi, kas citās dienās var izraisīt žāvas, tiks aizrautīgi atrisināti. Sestdien pat nodarbojoties ar vienkāršu grāmatvedību, Dvīņi var piedzīvot kaut ko līdzīgu iedvesmai un radošam pacēlumam! Tāpēc izmantojiet šo dienu tām lietām, kurām iepriekš nepietika ne pacietības, ne entuziasma.

Sestdien Dvīņi varēs pavadīt brīnišķīgu romantisku vakaru ar savu partneri tikai tad, ja spēs atslābināties un ļaut vaļu savai fantāzijai. Viņiem vajadzētu aprunāties ar savu mīļoto cilvēku par visintīmākajām tēmām un sestdien mēģināt realizēt dažas savas visslēptākās vēlmes. Šie apburošie eksperimenti Dvīņiem pavērs pilnīgi jaunu pasauli, kaislību un izsmalcinātu baudu pilnu!

Sestdien Vēža dienas devīze būs: "Ātrāk, augstāk, stiprāk!" Visu dienu viņš jutīs vēlmi ja ne gluži sacensties ar kādu, tad vismaz kaut kādā ziņā būt labākam par citiem. Un šoreiz nav runa par lielīšanos. Vēžiem tas būs kā spēle, kurā viņš nevēlas lielīties, bet kaut ko paveikt labāk. Kas tur slikts?

Sestdien mīlestībā Vēzis priekšroku dos prozai, nevis dzejai, bet romantisko nopūtu vietā – izlēmībai un uzstājībai. Tas jāņem vērā Vēža partnerim, kuram šī diena būs laba iespēja izvest attiecības jaunā līmenī. Ja Vēzis joprojām ir viens, iespējams, tieši sestdien viņš satiks cilvēku, attiecības ar kuru attīstīsies ļoti ātri un vētraini. Pat ja Vēzim patīk ilga, smalka aplidošana, viņš var mainīt savus principus.

Sestdien Lauvas dvēselē pamodīsies Otello! Visu dienu mīļotā cilvēka izturēšanās Lauvai šķitīs aizdomīga, un uz katra stūra rādīties iespējamās neuzticības pazīmes. Ja nevēlies, lai greizsirdība dvēselē ieperinātos uz ilgiem laikiem, mēģini kaut kā pamatot savas aizdomas. Ticiet mums, sestdien greizsirdībai nebūs reālu iemeslu. Nu, vai gandrīz nebūs…

Sestdien zvaigznes mudinās Lauvu attiecībās ar savu mīļoto ienest pēc iespējas vairāk spēles un flirta elementu! Protams, mīlestība ir brīnišķīgs ēdiens, taču dažreiz tai nepieciešamas arī asākas garšvielas. Lai viss sestdien gan randiņā, gan gultā, gan uz galda būtu pikantāks nekā parasti. Lauva var izturēties neparedzami, flirtēt, padarīt savu partneri greizsirdīgu. Šīs asās izjūtas viņa attiecībām piešķirs uguns un kaisles dzirksti!

Sestdien Jaunavas radošais potenciāls sasniegs maksimumu! Šajā dienā viņa ne tikai spēs tikt galā ar daudzām sarežģītām problēmām un jautājumiem, bet pats galvenais, ka viņai būs noskaņojums tos risināt. Sestdien Jaunavai būs iespēja pabeigt dažus projektus. Tomēr sestdien nevajadzētu aizmirst arī par atpūtu, citādi var pārpūlēties.

Sestdien Jaunava var būt daudz agresīvāk noskaņota nekā parasti! Varbūt tas nav slikti darbā, bet mīlas lietās var radīt daudz problēmu. Maz ticams, ka mīļotais cilvēks pacietīgi izturēs Jaunavas uzbrukumus, visticamāk - viņš centīsies atbildēt ar to pašu, un diena paies bezgalīgā skaidrošanā, kuram taisnība un kurš vainīgs. Lai tas nenotiktu, Jaunavai sestdien jācenšas pielietot visa diplomātija, uz kuru viņa spējīga. Tas ir, nezāģēt mīļoto par skabargu, cītīgi ignorējot baļķi savā acī.

Sestdien Svariem reti gadīsies dilemma "gribu-negribu". Pirmajā vietā būs vārds "vajag". Turklāt sestdien Svari vēlēsies savus pienākumus veikt ne tikai labi, bet vēlams labāk nekā citi. Būtu ļoti lietderīgi izmantot šīs dienas enerģiju, parādot visiem (īpaši priekšniecībai, ja tas iespējams) savu efektivitāti un entuziasmu.

Sestdien zvaigznes iesaka Svariem ar mīļoto cilvēku pārrunāt kopīgus atvaļinājuma plānus. Laiks rīkoties vēl nav pienācis, bet ir laiks pasapņot! Svariem kopā ar partneri jāpārdomā konkrēti jautājumi: kurp doties, kad tas būs iespējams un cik daudz naudas tam vajadzēs. Ja viņiem vēl nav nepieciešamo finanšu līdzekļu, var sākt domāt par iespēju tos uzkrāt. Izmantojot interneta piedāvātās iespējas, varat virtuāli paceļot pa noskatītajām vietām vai pārskatīt senāko ceļojumu fotogrāfijas.

Sestdien nekas tā nevarēs sabojāt Skorpiona garastāvokli kā nekaunīgi izlēcēji ar paaugstinātu pašnovērtējumu. Dienas laikā viņi sastapsies ar visdažādākajām personībām, kuras mēģinās Skorpionu aizstumt otrajā plānā vai kaut kā citādi aizēnot viņu un iedragāt pašapziņu. Horoskopu zvaigznes iesaka nepievērst viņiem uzmanību, it īpaši tāpēc, ka Skorpiona talanti viņu dēļ nemazināsies.

Sestdien Skorpionam būs jāveic dažas sen nobriedušas izmaiņas un uzlabojumi personiskajā dzīvē. Ja viņš jau ir izlēmis, kurp doties tālāk, un precīzi zina, kas jādara, tad pienācis laiks rīkoties! Nav teikts, ka Skorpiona mīļotais cilvēks atbalstīs visus viņa soļus, tāpēc vislabākā taktika būtu iecerēto paveikt palēnām, pakāpeniski. Skorpiona moto sestdien: "Lielais vienmēr sākas no mazā!"

Sestdien Strēlniekam labāk neaplūkot tos dzīvokļus, kuri ir lielāki vai bagātīgāk iekārtoti nekā viņam. Pat visizglītotākais un tikumīgākais Strēlnieks šajā dienā nespēs izvairīties no banālas, bet ļoti akūtas skaudības dzēlieniem! Iespējams, ka sestdienas horoskopa zvaigznes pārliecinās Strēlnieku nopirkt mājai kaut ko nepieciešamu, skaistu un, pats galvenais - lai nevienam no paziņām tāds nebūtu!

Sestdien Strēlniekam mīlestībā un attiecībās būs azartiska pieeja. Tomēr sestdien, neskatoties uz visiem centieniem, rezultāts nebūt nav garantēts. Zvaigznes iesaka Strēlniekam atcerēties visu iepriekšējo mīlestības pieredzi, lai neatkārtotu kļūdas, kuras viņš jau reiz ir pieļāvis. Tikai atskatoties viņam būs iespēja virzīties uz priekšu.

Sestdien Mežāzis var kļūt par sava iekšējā nemiera upuri. Neskaitāmas idejas un plāni pārpildīs viņa prātu tik spēcīgi, ka viņš var iztērēt visus savus fiziskos un garīgos spēkus neauglīgos mēģinājumos tos visus vienlaikus realizēt. Šajā situācijā Mežāzim noderīgāk būtu nevis vajāt visus zaķus uzreiz, bet izvēlēties vienu no tiem - vissimpātiskāko.

Sestdien Mežāzim būs iespēja pavadīt neaizmirstamu vakaru kopā ar savu mīļoto cilvēku! Situācija būs viņam labvēlīga, un zvaigznes Mežāzi partnera acīs apveltīs ar īpašu šarmu. Labākais, ko viņš var darīt sestdien, ir pastiprināt romantisko atmosfēru ar visiem viņa rīcībā esošajiem līdzekļiem. Ja laika apstākļi atļauj, varat doties naksnīgā pastaigā. Pikniku var noorganizēt arī tieši mājās, uz grīdas noliekot spilvenus, sveces un ēdienus.

Sestdien Ūdensvīrs var padoties kārdinājumam skaitīt naudu svešās kabatās. Tomēr tas nav vēlams, jo tā var sabojāt visu dienu. Īpaši Ūdensvīriem vajadzētu izvairīties no finanšu un īpašuma strīdiem, tostarp juridiskiem. Sestdien emociju būs daudz, bet diemžēl jēgas no tām nekādas. Labāk pārslēgt enerģiju uz mīlas spēlēm: ir visas iespējas sasniegt izcilus rezultātus.

Sestdien zvaigznes iesaka Ūdensvīriem palēnināt trako tempu, lai atpūstos un veltītu laiku mīļotajam cilvēkam. Iespējams, ka pēdējā laikā viņš darba vai citu steidzamu lietu dēļ nav pievērsis lielu uzmanību savam partnerim, taču sestdien ir pienācis laiks laboties. Jautājumu kārtošana var pagaidīt, bet jūtas negaidīs: ja Ūdensvīrs tās atstāj novārtā, tās var ātri izgaist.

Sestdien Zivis var saprast, ka greizsirdība var piemeklēt pēkšņi, un vari būt greizsirdīgs uz visu, kas kustas. Atslābinieties, pēc vienas vai divām dienām no šīm emocijām nepaliks ne smakas, taču sestdienā padodoties greizsirdībai, varat sastrādāt daudz ko tādu, ko vēlāk nožēlosiet. Labāk novirziet savu kūsājošo enerģiju uz kaut ko pozitīvu, piemēram, sakārtojiet māju vai paklejojiet pa iepirkšanās vietnēm internetā.

Sestdien Zivis var sajust īstu mīlas drudzi! Ja viņas sper pirmos soļus jaunās attiecībās vai joprojām atrodas pie sliekšņa, sestdien būs grūti domāt par kaut ko citu, izņemot savu sapņus iemiesojošo cilvēku. Zivis redz savu mērķi, un viņas īpaši neuztrauc filozofiski jautājumi, piemēram, "Vai tas ir man vajadzīgais cilvēks?", "Vai mūsu attiecībām ir perspektīva?" utt. Sestdien Zivju vietā runās viņu kaislība, un varbūt ir vērts padoties tās dedzīgajiem aicinājumiem?

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!