Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 3

Uzmundrinošie horoskopi 14. martam visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Auniem šodien gaidāms labs noskaņojums, taču grūtību un problēmu, ar ko cīnīties, netrūks. Atrast izeju no radušās situācijas varēsiet tādā gadījumā, ja laikus noreaģēsiet un mainīsiet savu uzvedības modeli. Var gadīties finansu grūtības vai neparedzēti izdevumi. Taču gaidāmi arī labi jaunumi un pozitīvas ziņas.
Vakarā savu milzu enerģiju lieciet lietā, pavadot laiku sporta zālē, aktīvās izklaidēs vai pastaigās svaigā gaisā.
Laba diena arī mīlestībai.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem šodien būs grūti piepildīt savas vēlmes un cerības. Nelabvēlīgais šī brīža zvaigžņu izvietojums brīdina par iespējamām kļūdām gan darbā, gan mājās. Sevišķi tas attiecināms uz dienas pirmo pusi. Neuzklausiet apkārtējo padomus, esiet piesardzīgi un uzmanīgi. visu dariet pārdomāti un bez steigas.
Dienas otrā puse solās būt ražīgāka, tomēr piesardzība joprojam jāsaglabā. Domājiet arī par savu veselību- šodien iespējama pašsajūtas pasliktināšanās, galvassāpes saindēšanās.
Neielaidieties attiecībās ar nepazīstamām personām un izvairieties no mežonīgiem kaisles izvirdumiem.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņiem šī ir veiksmīga diena profesionālajā jomā. Iespējams, ka saņemsiet izdevīgus priekšlikumus un darījumu piedāvājumus. Darbojieties komandā, ja vēlaties sasniegt vairāk. Tiem, kas aizdomājas par jaunu projektu uzsākšanu, vēlams atrast kādu ietekmīgu palīgu un atbalstītāju. Droši vara nodarboties ar finansu jauitājumiem, turpināt uzsāktās lietas un virzīties uz mērķi.
Vakarā noteikti atliciniet laiku relaksējošām procedūrām, pastaigām svaigā gaisā vai nodarbēm, kas jūs iepriecina.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžiem zvaigznes nesola vieglu dienu. Iespējamas krasas garastāvokļa maiņas, nepareizas izvēles un kļūdaina rīcība. Saudzējiet savu nervu sistēmu un centieties nesatraukties par sīkumiem. Sekojiet apkārt notiekošajam, mēģiniet izdarīt pareizos secinājumus, taču neizdariet svarīgus lēmumus.Kaut gan padomāt par pārmaiņām, ja tādām jūsuprāt, pienācis laiks, varat. Ja jūtaties pārāk noguris, iepauzējiet, atpūtieties un tikai tad turpiniet darboties tālāk.
Vakaru pavadiet mierīgā gaisotnē.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvām laba diena profesionālo jautājumu risināšanai un jaunu ideju ieviešanai dzīvē. Taču, pirms ķerties pie lietas, visu labi pārdomājiet, apsveriet, izanalizējiet un izdariet secinājumus. Piedomājiet pie finansu jautājumiem,- ar tiem var rasties grūtības. Tāpat var nākties labot citu kļūdas vai cīnīties ar nelabvēļu radītiem traucējumiem.
Nopietni pievērsieties veselības jautājumiem- ja nepieciešams, izejiet profilaktiskās apskates, dzeriet zāļu tējas, lietojiet vitamīniem bagātu pārtiku.
Labs periods mīlas lietām.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavām šodien netruks ideju un darba spara, taču var rasties problēmas ar to realizāciju. Traucēs arī citu cilvēku aplamā rīcība. Nāksies risināt daudz un dažādus grūti atrisināmus jautājumus, taču galā jūs tiksiet ar visu. Pārāk daud zpienākumu gan neuzņemieties, citādi cietīs jūsu nervu sistēma. Un nepieņemiet šodien nekādus globāli svarīgu lēmumus, kas var krasi izmainīt jūsu dzīvi.
Vakarpusē veiciet garākas pastaigas svaigā gaisā un veltiet kādu brīdi savai iemīļotajai nodarbei.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Svariem šī diena nav piemērota pārāk aktīvai darbībai. Spēki jums ir uz izsīkuma robežas un tas noteikti atsauksies ne tikai uz jūsu profesionālo darbību, bet arī uz attiecībām ar draugiem un tuviniekiem. Ja nevēlaties sabojāt attiecības ar apkārtējiem, savaldiet savas negatīvās emocijas. Paveiciet savu darbu, cik nu vien labi varat, bet vakarā- prom pie dabas atgūt spēkus. Ņemiet līdzi mīļoto cilvēku vai kādu labu grāmatu


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Jūsu spēki atkal pieaug, spriedze atslābst un pārliecība atgriežas. diena solās būt laba un pozitīvu notikumu un pārsteigumu pilna. Lai arī jūtaties zirgā, centieties ievērot mēra sajūtu it visā. Lai vieglāk realizētu savus plānus, meklējiet atbalstu pie domubiedriem un augstākajiem spēkiem. Pateicoties savam asajam prātam un ātrajai reakcijai, jums izdosies izvair\īties no jebkādām skauģu un nelabvēļu izdarībām.
Vakars ir piemērots sportiskām aktivitātēm, pastaigām svaigā gaisā un atpūtai.
Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Ir laiks izdarīt nopietnusd soļus un pieņemt nopietnus lēmumus izmaiņu virzienā. Varat uzsākt jaunus projektus, ieviest dzīvē jaunas idejas vai uzņemties jaunus darbiņus. Izvirzītos mērķus būs sasniegt vieglāk, ja atradīsiet kādu, kas jūs nopietni atbalstīs un palīdzēs. Sevišķu uzmanību pievērsiet to cilvēku piedāvājumiem, kurus pazīstat jau sen. un atcerieties, ka labākais padomdevējs ir jūsu tuvākais cilvēks, tāpēc vajadzības gadījumā nekautrējieties apspriesties ar viņu.
Vakaru vēlams pavadīt kopā ar ģimeni intersantās izklaidēs.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Neskatoeties uz to, ka tas ir grūti, mēģiniet būt pēc iespējas savaldīgāks. Pievērsieties profesionālajām lietām vai hobijiem. Vēl jo vairāk tāpēc, ka šodien pastāv liela iespēja radīt ko jaunu un oriģinālu. Jūsu racionālais un asais prāts, salikumā ar kreatīvo pieeju lietām, spēj darīt īstus brīnumus.
Piedomājiet pie savas veselības- šobrīd var saasināties hroniskās kaites. Veiciet visu profilaktiskos pasākumus, lai uzturētu sevi formā.
Atbalstu un mierinājumu meklējiet pie savas otrās pusītes.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīriem šodien būs vēlēšanās aktīvi darboties un gandrīz vai gāzt kalnus, Taču dariet visu ar apdomu. Ja sasteigsiet notikumu gaitu, rezultāts var izrādīties ne tāds, kā cerējāt. Pirms kaut ko plānot un kombinēt, apsveriet visus "par" un "pret", citādi jūsu pūles var izrādīties veltīgas. Šodien pārāk nepaļaujieties pat uz labi zināmiem un uzticamiem cilvēkiem,- iespējams kāds no viņiem jūs var pievilt. Palīdzību ga droši pieņemiet, ja kāds to piedāvā.
Vakarā vēlamas sportiskas aktivitātes, atpūta pie jūras vai garāka pastaiga svaigā gaisā.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Zivīm šī ir harmoniska diena, kuru vēlams piepildīt ar mieru, pozitīviem notikumiem un labām domām. Būtu labi, ja jūs varētu pievērsties tikai sev patīkamām lietām un darbiem. Profesionālajā jomā darbojieties kādā vienā konkrētā uzdevumā, nenovēršot uzmanību uz sīkumiem. Jums netrūks šodien piedāvājumu un priekšlikumu, taču visu paspēt vienā dienā nav iespējams. dodiet priekšroku prioritātēm. Vakaru pavadiet kopā ar patīkamiem cilvēkiem. Tās var būt arī romantiskas tikšanās.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls