Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Tavs dienas horoskops 13. februārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Sestdien horoskopa zvaigznes neiesaka Auniem ar citiem uzsākt savu spēli - pastāv risks zaudēt. Ja agrāk Auns kādā jautājumā mēģināja slēpt vai sagrozīt informāciju, tas var negaidīti nākt gaismā. Neko darīt, sestdien noslēpums var kļūt acīmredzams visnelabvēlīgākajā brīdī. Tomēr jāuztraucas tikai tiem Auniem, kuriem ir ko slēpt, jo pārējiem diena solās būt visparastākā.

Sestdien Auns būs tik pārliecināts par savu taisnību, ka spēs to aizstāvēt līdz pēdējam, nemanot, ka sāpina mīļoto cilvēku. Turklāt Aunam sestdien nebūs iebildumu viņu pakomandēt! Nav brīnums, ja partneris par atbildi ieņems aizsardzības pozīciju. Ja Auns vēlēsies to mainīt, viņam būs jānoņem komandiera uzpleči, pasludinot partneru attiecībās demokrātiju un vienlīdzīgas tiesības.

Sestdien Vērsis gribot negribot var spēlēt starpnieka un samierinātāja lomu starp karojošajām nometnēm. Situācija ap viņu būs tālu no ideālas: apkārtējie, arī tuvinieki, var izteikt savstarpējas pretenzijas. Vērsis, pats sev par pārsteigumu, mēģinās izlīdzināt pušu nesaprašanos. Tiesa – tas nebūs viegli: visu dienu nabaga Vērsis var justies kā nokļuvis starp dzirnakmeņiem!

Sestdiena Vērsim būs laba diena, lai nokratītu apgrūtinošo atmiņu nastu - it īpaši to, kas attiecas uz viņa pagātnes romantiskajām attiecībām. Zvaigznes saka, ka pagātnes notikumi pārāk daudz ietekmē Vērša tagadni, neļaujot viņam virzīties uz priekšu. Turoties pie seniem pārdzīvojumiem un aizvainojuma, Vērsim nebūs viegli uzcelt jaunu mīlestību. Ir tikai viena recepte, kā kļūt laimīgam: piedot un aizmirst.

Šī diena Dvīņiem paredzēta, lai apstātos un izvērtētu savu rīcību. Horoskopa zvaigznes saka, ka Dvīņiem sestdien būs iespēja novērtēt savu rīcību un saskatīt iespējamās kļūdas. Varbūt viņi to izdarīs paši, vai varbūt ar citu palīdzību. Sestdien konstruktīva kritika būs noderīga un laba. Pat ja tā nebūs pārāk patīkama.

Sestdien Dvīņiem beidzot vajadzētu pavērt slepenības plīvuru pār savu personīgo dzīvi. Šī būs laba diena, lai iepazīstinātu savu mīļoto cilvēku ar draugiem, kolēģiem vai radiem, tas ir, iepazīstinātu viņu ar savu loku, oficiāli paziņojot, ka esat kopā. Zvaigznes sola, ka sestdien šādu Dvīņu soli citi uztvers adekvāti. Nu, cik vien iespējams adekvāti...

Sestdien jebkura jautājuma risināšanā Vēzim vienkārši jāatbrīvojas no stereotipiem! Diena viņam nodrošinās labas iespējas, taču tikai tad, ja viņš rīkosies drosmīgi un ārpus standartu rāmjiem. Apkārtējie novērtēs viņa novatorisko pieeju un pat revolucionārākās idejas! Citiem vārdiem sakot, konservatīvie ceļi sestdien nav paredzēti Vēžiem, dzīve no viņa gaida svaigas idejas, iedvesmu un radošumu.

Sestdien mīlestībā Vēzim nevajadzētu būt pārāk lētticīgam. Ja viņam šķiet, ka situācija ir pārāk laba, lai būtu patiesa, tad varbūt tā arī ir? Lai kā Vēzis censtos uzdot vēlamo par esošo, viņam jāieklausās savās šaubās. Protams, lieliski, ja viņa attiecībās ar mīļoto cilvēku nav pamata uztraukumam. Pretējā gadījumā sestdien Vēzim būtu jāpārtrauc sevi mānīt un objektīvi jāpaskatās uz faktiem.

Sestdien Lauva var visu dienu veltīt tam, lai uzzinātu dažas lietas, kas viņam pēkšņi šķiet svarīgas. Tās var būt saistītas ar viņa personīgajām attiecībām vai jebkādiem, pat nenozīmīgiem jautājumiem. Savos patiesības meklējumos Lauva spēs jebkuru izvest no pacietības! Pats interesantākais ir tas, ka jau nākamajā dienā Lauvu vairs nemaz nesatrauks tas, kas sestdien šķita tik svarīgs.

Sestdiena būs lieliska diena, lai Lauva veiktu kardinālas izmaiņas personīgajā dzīvē - ja, protams, tās ir nobriedušas. Zvaigznes neiesaka spontānas darbības, bet pārdomātus, nopietnus soļus var spert. Lauvai pietiks drosmes visam, vai tā būtu attiecību izbeigšana vai bildinājums. Tālāk – kas būs, tas būs!

Sestdiena būs diena, kad Jaunava gribot negribot var atcerēties savas kļūdas. Varbūt to sekas liks par sevi manīt, vai varbūt situācija atkārtosies, liekot Jaunavai justies kā déjà vu. Vai arī, gluži pretēji, Jaunava varēs izvairīties no jaunām kļūdām tikai tad, ja atcerēsies vecās. Katrā ziņā Jaunavai sestdien vajadzētu pārdomāt savas pagātnes kļūdas. Galu galā pieredze, kā jūs zināt, ir nenovērtējama lieta.

Sestdien Jaunava atkal var būt pārsteigta par to, cik spēcīgas ir viņas emocijas! Pat tad, kad tās ir mierīgas un līdzinās jūrai bezvējā, zem šīs maldinoši gludās virsmas ir neiedomājams dziļums. No vienas puses, tas ir labi, no otras puses, Jaunava ne vienmēr spēj ar to tikt galā. Sestdien situācija skaidri parādīs: Jaunavai jāiemācās pārvaldīt savas spēcīgās emocijas, pretējā gadījumā personīgajā dzīvē viņa saskarsies ar daudzām grūtībām un problēmām.

Sestdien Svari var piedzīvot iekšēju konfliktu. Šķiet, ka ne visu, kas viņiem jādara, viņi atbalsta - dažas lietas viņiem nepatīk, jo tās ir pretrunā ar viņu izpratni par situāciju. Horoskopa zvaigznes sestdien Svariem iesaka veltīt laiku, lai tiktu skaidrībā par savām jūtām. Vai viņiem patiešām nepatīk tas, kas jādara? Ja atbilde ir apstiprinoša, tad varbūt pienācis laiks rīkoties. Varbūt jāpadalās šaubās ar tuviniekiem.

Sestdien Svariem būs jāizrāda pacietība un sapratne attiecībā pret mīļoto cilvēku. Varbūt viņu partneris būs kaprīzs, piekasīgs vai kādā citā veidā izrādīs savu neapmierinātību. Tomēr, pirms mesties cīņā ar atbildes prasībām, Svariem vajadzētu noskaidrot, kādi ir šīs attieksmes cēloņi. Varbūt partnerim sakrājušās problēmas, un sestdien viņam vienkārši jānolaiž tvaiks?

Sestdien apkārtējie pret Skorpionu izturēsies ļoti kritiski, tāpēc horoskopa zvaigznes viņam iesaka pēc iespējas samazināt komunikāciju. Īpaši ar cilvēkiem, no kuriem Skorpions atkarīgs - piemēram, ar varas pārstāvjiem vai priekšniecību. Ja tas neizdodas, Skorpionam jādara viss, lai viņa rīcība un vārdi būtu nevainojami un kā saka, nebūtu pie kā piekasīties. Sestdien nevajadzētu nākt klajā ar idejām un iniciatīvu: piesaistot citu uzmanību, Skorpionam ir visas iespējas nonākt nežēlastībā.

Sestdien situācija var likt Skorpionam atcerēties tādas lietas kā ļaunā pieminēšana un pat atriebība. Iespējams, ka mīļotais cilvēks atgādinās Skorpionam dažus aizskarošus vārdus vai darbības, vai varbūt pats Skorpions vēlēsies kādam atriebties. Lai tas neapdraudētu viņa personīgo dzīvi, Skorpionam sestdien jāierobežo šādi impulsi. Atriebība ir indīgs ēdiens, kuru nedrīkst pasniegt ne karstu, ne aukstu. Nekad un nevienam.

Sestdiena būs piemērota darījumu plānošanai, sarunām un pat darījumu noslēgšanai - īpaši tādu, kuros pastāv kāds risks. Sestdien varbūtība, ka Strēlnieku gribēs apmānīt, maldināt vai pievilt, ir tuvu nullei. Protams, tas nenozīmē, ka var pilnībā zaudēt modrību, cerot uz citu kristāltīro godīgumu.

Sestdien Strēlnieks būs ļoti emocionāls! Lai tas neizraisītu konfliktus ar tuviniekiem, zvaigznes viņam iesaka savu spēcīgo enerģiju novirzīt mierīgā kanālā, pievēršot uzmanību visam apkārt esošajam skaistajam. Sestdien, sekojot skaistumam visās tā izpausmēs, vai tā būtu jauka fotogrāfija, skaista dzeja vai glīta pretējā dzimuma persona, Strēlniekam, tāpat kā Alisei no pasakas, ir iespēja nokļūt Brīnumzemē un iegūt tur interesantas paziņas.

Sestdien Mežāzim vajadzētu pārskatīt savus nākotnes plānus, tostarp globālos. Varbūt tajos ir iezagusies kļūda, un Mežāzis jau sen iet pa nepareizo ceļu? Reizēm jāpārskata savas darbības, salīdzinot tās ar realitāti. Tam veltījis sestdienu, Mežāzis nenožēlos: tas viņu atbrīvos no ilūzijām un maldiem, kas kavējuši progresu. Tikai to izdarot, viņš varēs virzīties tālāk.

Sestdien Mežāzim, lai tuvotos sapņu īstenošanai, no kaut kā jātiek vaļā. Šis "kaut kas" ir kā važas pie kājām, kas neļauj Mežāzim dzīvot normālu personīgo dzīvi, mīlēt un būt mīlētam. Varbūt mēs runājam par senām atmiņām, vilšanos vai jūtām. Vai varbūt par kompleksiem un šaubām par sevi - Mežāzis zina labāk. Tikai atbrīvojoties no šiem šķēršļiem, Mežāzis jutīsies patiesi vēlams un laimīgs!

Iespējams, ka sestdien Ūdensvīram kādam būs jāatskaitās par savu rīcību vai vārdiem. Šajā dienā viņu gaida kāda pārbaude vai vienkārši nepieciešamība izskaidrot savu rīcību. Tomēr, lai cik nepatīkami tas būtu, Ūdensvīram vajadzētu būt pacietīgam un saņemties. Ja sestdien viņš paliks mierīgs, tad viegli varēs visu paskaidrot. Ja pakļausies kārdinājumam iesaistīties strīdā, tad process var būt ilgs.

Sestdien zvaigznes iesaka Ūdensvīriem neuztraukties par to, kas notiks, un nemēģināt ieskatīties nākotnē. Ūdensvīrs vēlas uzzināt, kas viņu gaida attiecībās? Vai viņi viens otram ir piemēroti? Vai varbūt vajadzīgas garantijas, ka viņš velti netērē laiku ar šo cilvēku? Sestdien Ūdensvīriem būs iespēja saprast vienkāršu domu: nav šādu garantiju. Mīlestība ir brīnišķīga spēle, kurā katrs mirklis ir svarīgs, un galvenais ir process.

Zivīm sestdien būs vajadzīgas visas viņu diplomātijas spējas! Jautājumi, kas jārisina, būs pārāk delikāti, lai tos varētu paust tieši. Ja Zivis sestdien nepadomās par apkārtējo jūtām, tad var radīt sev daudz problēmu un izgāzties jebkurās (pat visvienkāršākajās) sarunās. Tikai parādot maksimālu pacietību un taktu, Zivis sestdien var paļauties, ka apkārtējie viņas sapratīs pareizi.

Sestdien Zivis var domāt, ka nauda ir šķērslis vai pat tiešs drauds mīlestībai! Tas notiks, ja Zivju naudas tēma pēkšņi nonāks konfliktā ar personīgajiem jautājumiem, stājoties ceļā romantikai un citām cēlajām jūtām. Varbūt mēs runājam par finanšu trūkumu, skopumu, lieliem tēriņiem vai pārāk lielu apdomību. Katrā ziņā šīs šaubīgās tēmas Zivīm un viņu partnerim labāk neapspriest.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!