Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 13. februārim visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Pasīva diena. Auniem šodien noderēs nogaidīšanas pozīcija. Ieteicams peldēt pa straumi un neiejaukties notikumu gaitā, pretējā gadījumā jūs gaida nepatikšanas. Ja dienu pavadīsiet mierīgi, tad arī vakars nesola nekādus nevēlamus pārsteigumus. Skatieties nākotnē optimistiski, vispirms jums jārada labvēlīga augsne nākotnes iecerēm, pagaidām paliekot ierastajās pozīcijās un nodarnojoties ar pierastām lietām.
Vakaru varat veltīt romantiskām pasēdēšanām. Šī diena ir labvēlīga mīlestības izpausmēm un pilnīgi iespējams, ka vientuļās Auni tieši šodien satiks savu īpašo cilvēku, kas turpmāk būs jūsu palīgs un balsts. Sevišķi uz to var cerēt sievietes- Auni.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem šī ir spēku un seno sakaru atjaunošanas diena. Nesteidziet darīt lielus darbus, paveiciet tikai pašu nepieciešamāko. Jums noteikti būs vajadzīgs laiks neparedzētiem pasākumiem. Iespējams, jūsu dzīvē uzradīsies kāds mīļš cilvēks vai cilvēki no pagātnes. Nepieļaujiet senās kļūdas, jums dota otrā iespēja. Nesasteidziet notikumus, neesiet pārāk atklāts, nestāstiet nevienam savus nākotnes plānus.
Vakaru pavadiet kopā ar jums interesantu cilvēku vai cilvēkiem.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņiem šī būs laba diena. Viņi sasniegs veiksmi visās lietās, pie kurām šodien ķersies, bez tam viņu radošais un seksuālais potenciāls neatstās vienaldzīgas pretējā dzimuma pārstāves. Tomēr, lai arī spara un enerģijas jums netrūkst, piedomājiet pie savas veselības. Dariet visu ar mēru.
Sievietes- Dvīņus gaida mājas rūpesti. Jūs beidzot varat ieviest dzīvē plānotās izrmaiņas, sakārtot savu dzīves telpu tā, kā to jau sen vēlējāties. Vakaru vēlams pavadīt kopā ar labiem draugiem vai mīļotajiem.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžiem laba diena. Jums viss būs kārtībā, tomēr jauniem projektiem labāk nepievērsties. Veiciet ierastos ikdienas darbus un pienākumus, pabeidziet iesāktās un atliktās lietas. Pirms ko dariet, labi pārdomājiet savu rīcību,- vēlāk labot neko nevarēs. Šodien nav vērts riskēt un spert nepadomātus soļus, citādi varat iekulties nepatikšanās, sagādājot sev nopietnas veselības problēmas vai izraisot strīdus.
Atsakieties no fiziskas slodzes (izņēmums ir sportiski pasākumi) un alkoholiskiem dzērieniem.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvām diezgan sarežģīta diena. Iespējams, jums būs jāizdara nopietna izvēle, kas nenāksies viegli. Arī pašsajūta nebūs no tām labākajām; varat sajust nogurumu, iztukšotību, spēku izsīkumu. Neizturieties vieglprātīgi pret noguruma simptomiem, - tie liecina par to, ka laiks apstāties un atpūsties, pretējā gadījumā sekas var būt nepatīkamas.
Šodien varat sastapties arī ar grūtībām privātajā dzīvē. Neizlemiet neko galīgi, labi padomājiet vismaz vēl dpāris dienas, pirms kādam dot izšķirošo atbildi vai slēdzienu.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavām sarežģīta diena. Jums nāksies risināt vairākas problēmas vienlaicīgi, pie kam tās būs saistītas gan ar ģimeni un tuviniekiem, gan arī ar darba jautājumiem. Veiksme atkarīga no tā, cik prātīgi pret visu izturēsieties un cik labi saplānoesiet visus paveicamos darbus un pienākumus. Pacentieties savākties un pārlieku nestresot, labāk atrodiet palīgus, kuri daļu veicamo uzdevumu var atrisināt jūsu vietā.
Neskatoties uz lielo slodzi un aizņemtību, atrodiet laiciņu atpūtai un atveseļojošām procedūrām.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Svariem šo dienu labāk uzsākt mierīgā noskaņojumā, darot visu bez steigas. Neplānojiet neko nozīmīgu dienas pirmajā pusē,- jūsu plāni var nepiepildīties. Pat, ja sajutisiet, ka kaut kā jūsu dzīvē trūkst, nevajag gribēt pārāk daudz. Centieties visu uztvert mierīgi, neiesaistīties konfliktsituācijās un nedarīt vairākus darbus reizē.
Sevišķi otrajā dienas pusē, kas var izrādīties saspringtāka, svarīgi saglabāt mieru un vēsu prātu.
Vakaru veltiet atpūtai kopā ar ģiemeni un bērniem.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpioniem šodien jāpārdomā viss, ko esat sasnieguši un izdarījuši līdz šim, jātiek vaļā no nerealizētiem sapņiem, jāatmet domas par nepiepildītām vēlmēm. Vārdu sakot, jāatbrīvo sevi no smaguma sajūtas, palaižot visu slikto nebūtībā. Padomājiet par cilvēkiem, kas jūs mīl un novērtē, smelieties spēku un atbalstu viņu padomos un mīlestībā. Nerīkojiet greizsirdības scēnas, neizsakiet pārmetumus, nestresojiet pitms laika. Viss, kas notiek, ir uz labu. Jums jāiemācās pieņemt jaunais,- pārmaiņas ir neizbēgamas- vai nu tās notiek privātajā vai biznesa jomā.
Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Strēlniekiem gaidāma notikumiem bagāta diena. Iespējams, jums būs jādodas svarīgā izbraukumā, komandējumā vai jātiekas ar svarīgām personām.. Tomēr svarīgus lēmumus šodien izdarīt nav vēlams. Labāk visu rūpīgi apdomāt, nogaidīt un galējo atbildi tiem, kas to gaida, sniegt nedaudz vēlāk. Jūsu veiksme un panākumi atkarīgi no šī brīža pacietības un izturības. Ejiet uz savu mērķi lēnām, bet neatlaidīgi.
Esiet iecietīgs pret savu otro pusīti, pretējā gadījumā varat piedzīvot vilšanos. Pārlieku liela emocionalitāte nav nekas apsveicams.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Mežāžiem nav slikta diena. Iespējams, saņemsiet kādu labu ziņu, taču tā radīs arī kaut kādu papildus slodzi vai stresu. Varat saņemt jauna darba vai sadarbības piedāvājumu. Nepalaidiet garām iespēju uzlabot savu finansiālo stāvokli. Īpašā statusā šodien atradīsies tie Mežāži, kas darbojas radošajā vai izglītojošajā sfērā. Pārliecība par sevi un optimisms palīdzēs jums šodien tikt galā ar visām grūtībām un problēmām.
Otrā dienas pusē izvairieties no kontaktiem ar aizdomīgām personām, kas varētu būt jūsu skauģi vai nelabvēļi.
Vakaru pavadiet kopā ar labiem draugiem.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Šodien īpaši pieskatiet savu maciņu: nestaigājiet lieki pa veikaliem, nebrauciet pārpildītā transportā, neapmeklējiet tirgu utml. Atsakieties arī no dārgiem pirkumiem un riskantiem pasākumiem. Izvairieties no strīdiem, nelīdzsvarotiem cilvēkiem, konfliksituācijām ģimenē un nepatīkamām situācijām.
Samaziniet savas pārlieku lielās rūpes pret tuviniekiem,- lai cik tas dīvaini nebūtu, šobrīd tieši jūsu pārmērīgā uzmanības izrādīšana var izraisīt nepatikšanas.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Diena nav piemērota fiziskām aktivitātēm un fiziskai slodzei. Īpaši tas attiecināms uz vīriešiem- Zivīm. Atsakieties no agresivitātes, uzstājības un neatlaidības. Neko neplānojiet,- plāni var nepiepildīties. Pagaidām apmierinieties ar to, kas jums jau ir. Sievietes - Zivis var sajust spēcīgu nogurumu, spriedzi, nervozitāti. Pacentieties pārāk sāpīgi neuztvert apkārtējo aizrādījumus. Izturieties pret sevi kritiski. Pret saviem tuviniekiem izrādiet maksimālu uzmanību un rūpes.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls