Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 12. janvārim

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns

Aunam šī ir laba diena. Tā būs atklāsmes un garīgās apskaidrības diena. Pirmā dienas puse sniegs dvēselisku līdzsvaru. Jūs jutīsiet milzīgu spēku pieplūdumu un darbi ies no rokas. Veiksies viss, kas saistīts ar labo un pozitīvo, kā arī nestandarta risisnājumi.
Otro dienas pusi vēlams veltīt mierīgai atpūtai. Ja arī vēlaties tikties ar draugiem, tad tikai ar tādiem, kuru klātbūtnē varat justies atbrīvots un laimīgs.


Vērsis

Šī diena paredzēta atpūtai un izklaidei. Varat to pavadīt kopā ar citiem cilvēkiem vai arī vienatnē, lasot grāmatu vai skatoties TV. Ja dosieties cilvēkos, neesiet sīkumains, bet augstsirdīgs, un laime jums uzsmaidīs. Šodien ar visām problēmām jums tikt galā palīdzēs optimisms un pārliecība par sevi. Nav izslēgts, ka saņemsiet kādu interesantu piedāvājumu,


Dvīņi

Esiet šodien uzmanīgs kontaktējoties ar apkārtējiem. Jūs varat kādu nepelnīti aizvainot ar vienu vienīgu neuzmanīgu vārdu. Iespējams, jūsu noskanojums nebūs pats labākais,- vai nu neapmierinās sasniegtais vai arī attiecības ar kādu cilvēku. Centieties pēc iespējas vairāk laika pavadīt svaigā gaisā vai dodieties nelielā interesantā ceļojumā uz kādu neparastu Latvijas vietu,- tas palīdzēs tikt galā ar spriedzi un slikto noskaņojumu.
Cits variants- uzaicināt ciemos tuvus draugus. Kaut gan, pilnīgi iespējams, ka viņi pieteiksies paši.
Pēc iespējas šodien izvairieties skatīties spogulī.


Vēzis

Vēžiem šodien priecīga un laba diena,- jūsu optimistisko noskaņojumu nespēs sabojāt nekas un neviens. Jūs varat saņemt izdevīgus piedāvājumus, dāvanas, pārsteidzošus priekšlikumus, taču viss tikai ar pozitīvu nokrāsu. Nepalaidiet garām šīs iespējas.
Atrodiet laiku atpūtai, atveseļojošām ūdens procedūrām un pastaigām svaigā gaisā. Un palasiet kādu vērtīgu un izglītojošu litereatūru.


Lauva

Lauvam laba diena. Zvaigznes sola īpašu veiksmi un izdošanos. Jebkas, ko darīsiet, dos redzamu rezultātu. Taču dariet to, kas jums ir patīkams un sirdij tuvs, Un neaizmirstiet arī par ģimeni, bērniem, viņu vajadzībām un mājās darāmajiem darbiem
Vakaru veltiet atpūtai, hobijiem, veselības uzlabošanai. Sarīkojiet jaukas vakariņas sveču gaismā ar savu mīļoto vai pavadiet laiku kopā ar bērniem.


Jaunava

Ļoti iespējams, ka šodien pavisam negaidīti var sanākt finansiāli patērēties. Notikumi var attīstīties ne tā, kā jūs vēlējāties vai bijāt ieplānojuši. Tāpēc esiet piesardzīgi un uzmanīgi, izvairieties no nevajadzīgiem kontaktiem, strīdiem, kofliktsituācijām. Mazāk runājiet un vairāk klausieties. Centieties nestresot un uzturēt domu skaidrību. Šī ir diena, kad viegli pakļauties apmānam un viltum.
Vakaru ieteicams pavadīt ģimenes lokā.


Svari

Nearētu teikt, ka šī jums ir slikta diena, taču arī pārāk veiksmīga tā nav. Tāpēc neveiciet šodien neko svarīgu, neplānojiet pārmaiņas un neuzsāciet jaunus projektus. Labāk domājiet par atpūtu un veselību,- tā var sākt pieklibot. Veiciet atveseļojošas procedūras, ieejiet pirtī vai saunā, apmeklējiet baseinu.
Centieties dienu pavadīt mierīgi, izvairoties no visa, kas jūs var satraukt. Domājiet par veselīgu ēšanu.


Skorpions

Šī ir laba diena tiem Skorpioniem, kas nodarbojas ar biznesu. Nav izlēgts, ka tieši šodien jūs gaida veiksmīgi darījumi vai kādas citas izdošanās, kas saistītas ar jūsu darbības sfēru. Nepaidiet garām savu iespēju, taču ņemiet vērā, ka izdošanās atkarīga no tā, kā spēsiet kontrolēt savas emocijas.
Dienas otrā pusē varat tikties ar draugiem, pavadīt laiku interesantā kompānijā vai atpūsties kopā ar tuviniekiem. Lai ko jūs saplānotu vakaram, galvenais ir labi atpūsties.
Strēlnieks

Strēlniekeim šo dienu ieteicams pavadīt mierīgi, nodarbojoties ar mājas lietām, atpūšoties ģimenes lokā un darot sev tīkamas lietas. Nav vēlams iziet sabiedrībā un apmeklēt saviesīgus pasākumus. Ja arī vēlaties ar kādu tikties, rūpīgi izvēlaties kompāniju, aicinot ciemos tikai tos cilvēkus, ar kuriem jūtaties patiesi labi.
Piedomājiet pie savas attieksmes pret mīļoto cilvēku, nepiesienieties pie sīkumiem. Lai arī jums ir laba atmiņa, tomēr bijušos strīdus un domstarpības nav vērts atcerēties.
Vakarā noteikti atrodiet laiku atpūtai un ūdens procedūrām.


Mežāzis

Mežāžiem šī būs neparasta diena. Esiet pacietīgi un apzinīgi, pretējā gadījumā jūs gaida nepatikšanas. Notikumi šodien var attīstīties ne tā, kā jums patiktu vai jūs vēlētos,- var rasties neparedzēti tēriņi vai problēmas attiecībās ar kādu sev tuvu cilvēku. Pievērsiet uzmanību veselībai- lietojiet uzturā veselīgu pārtiku, nodarbojieties ar sportu, veiciet citas veselībai noderīgas procedūras. Nelietojiet šodien alkoholu.
Vakaru pavadiet mājās ģimenes lokā.


Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šī ir kritiska diena. Esiet uzmanīgi un piesardzīgi jebkurā vietā un lietā. Dariet visu ar apdomu. Ļoti reāla ir negaidītas neveiksmes iespēja, kuras rezultātā jūsu stāvoklis var pasliktināties. Domājiet, ko runājiet un ko dariet. Jūsu vienaldzība pret tuviniekiem var nopietni izmainīt situāciju ģimenē. Jums apkārt ir cilvēki, kuri tieši tāpat kā jūs, vēlas mīlestību un uzmanību. Pavadiet vakaru kopā ar viņiem. Un domājiet par savu veselību,- tā prasa atpūtu.

Zivis

Zivīm šī būs saspringta diena. Emocijas valdīs pār prātu, kā rezultātā var pasliktināties pašsajūta un rasties koflikti. Sevišķi tas attiecināms uz dienas otro pusi. Lai no tā izvairītos, centieties pavadīt dienu kopā ar patīkamiem cilvēkiem. Tikt galā ar pretrunīgo noskaņojumu var palīdzēt dziļas mīlas jūtas. Ja jums līdzās ir radniecīga dvēsele, tad atgūt dvēseles līdzsvaru nebūs lielu problēmu. Šodien īpaši labvēlīgas būs ūdens procedūras, pastaigas svaigā gaisā un pirts apmeklējums.