Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Tavs dienas horoskops 10. februārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Trešdien Aunam būs iespēja paplašināt savu ietekmes sfēru! Varbūt viņš iekaros jaunas pozīcijas, labi parādot sevi citu priekšā, pabeidzot svarīgu darba posmu, nodibinot noderīgu pazīšanos vai vienkārši atrodoties īstajā laikā un vietā. Galvenais ir tas, ka, pateicoties šodienas panākumiem, Auns pavirzīsies vienu soli uz priekšu, un laika gaitā tas sola patīkami ietekmēt viņa dzīvi.

Trešdien mīlas jautājumos Aunam jāiemācās piekāpties un būt diplomātiskam. Nevajag uztvert šo taktiku kā atkāpšanos. Mīlestība ir kā valsis: vispirms viens partneris sper soli uz priekšu, tad otrs. Sajūtot šo turp un atpakaļ ritmu, pats Auns nevēlēsies apstāties! Trešdiena ir lieliska diena, lai iemācītos dejot... Tas ir - iemācītos sajust partneri, būt elastīgam un pieļaut kompromisu.

Trešdien Vērsim var gadīties sarežģīta sarunu ar cilvēkiem, no kuriem viņš ir atkarīgs. Varbūt viņš tiks izsaukts uz sarunu, vai saruna notiks pa tālruni. Pat ja saruna būs par sīkumiem, tai var būt Vērsim tālejošas sekas, un viņam jācenšas radīt labu iespaidu. Būtu vienkārši lieliski, ja Vērsim sarunas laikā izdotos likt galdā kādu trumpi!

Trešdien zvaigznes Vērsim iesaka padomāt par to, uz ko viņš ir gatavs savu attiecību labā. Varbūt tas ir par daudz? Vērsim ir īpaši svarīgi saprast, vai mīļotā dēļ viņš nedarbojas pret savu sirdsapziņu, lepnumu vai nenes kādu citu lielu upuri. Ja tā, tad trešdien ir vērts izlemt, kā to mainīt. Vērsim vajadzētu atcerēties: viņš, tāpat kā visi citi, ir pelnījis labāko. It īpaši, ja runa ir par mīlestību.

Trešdien Dvīņu viedoklis interesēs burtiski visus. Viņiem adresētais dienas jautājums būs: "Ko domā par šo?" Necīnieties ar neizbēgamo: Dvīņi trešdien lieliski darbosies kā eksperti un konsultanti. Viņu pieredze būs pietiekama, lai sniegtu labu padomu, un horoskopa zvaigznes veicinās, lai apkārtējie labprāt izmantotu Dvīņu padomus, tādējādi stiprinot viņu autoritāti.

Trešdien Dvīņiem būs iespēja nedaudz pavērt plīvuru pār savu nākotni un pat tajā ieskatīties! Viņu personīgajā dzīvē nobriedušas globālas pārmaiņas, kas jau ir tik taustāmas un reālas, ka trešdien tās Dvīņiem liks par sevi manīt. Tā var būt neskaidra priekšnojauta, pareģojums vai loģisks aprēķins. Vēl nedaudz, un Dvīņu dzīve mainīsies tā, kā viņi pat nevarēja iedomāties!

Trešdien Vēzim pienāks izdevīgs brīdis, lai mēģinātu iegūt līderpozīcijas jebkurā jomā! Viņa argumenti būs spēcīgāki nekā jebkad agrāk, un no konkurences var gandrīz nebaidīties. Apkārtējie būs gatavi nākt Vēzim pretī, tuvinieki - atbalstīt viņu. Citiem vārdiem sakot, viss, kas Vēzim vajadzīgs trešdien, lai izrautos uz priekšu, viņam jau ir. Ir pienācis laiks rīkoties izlēmīgi!

Trešdien Vēzim un viņa mīļotajam cilvēkam var būt sarežģīta saruna. Protams, gan Vēzim, gan viņa izredzētajam ir spēcīgi argumenti, ar kuriem viņi gatavojas apmainīties. Tomēr sarunas laikā zvaigznes iesaka Vēžiem pievērst uzmanību ne tik daudz partnera teiktajam, bet tam, kā tieši viņš to dara. Tā taču nav nekāda prāta vētra, bet gan divu mīlošu cilvēku saruna. Šādā informācijas apmaiņā galvenajam dalībniekam jābūt nevis prātam, bet gan sirdij.

Darbi, kurus Lauva trešdien uzsāks, noteikti tiks turpināti, lai arī cik nenozīmīgi tie varētu šķist. Laika gaitā tie spēs spēlēt nozīmīgu lomu Lauvas darbā, labklājības nodrošināšanā vai personīgajā dzīvē. Tāpēc horoskopa zvaigznes trešdien Lauvai iesaka būt vērīgam pret dažādiem šķietamiem sīkumiem. Ja situācija viņam piedāvā izvēli, būs ļoti svarīgi, lai Lauva aprēķinātu sava lēmuma sekas vismaz dažus soļus uz priekšu.

Trešdien lai kā Lauva tiektos pēc dedzīgām un kaislīgām attiecībām ar savu izredzēto, visticamāk, tās nebūs tādas, kādas viņš gaidīja. Turklāt tas nebūs kaisles trūkums, bet gan fakts, ka Lauvam un viņa partnerim būs par ko parunāt arī bez mīlestības tēmas. Trešdien viņiem būs visas iespējas atrast kopīgu valodu dažos biznesa jautājumos un pat, iespējams, nākt klajā ar kopīgu projektu. Un tas ir lieliski: kopīgas intereses ir labākais pamats patiesai mīlestībai.

Trešdien Jaunavai vajadzētu iepriekš sagatavoties faktam, ka citi viņu var kritizēt. Tomēr, lai cik nepatīkami un aizvainojoši būtu dzirdēt par savām kļūdām, ir vērts dzirdēto informāciju ņemt vērā. Vislabāk, ja Jaunava mēģinās paskatīties uz sevi ar to cilvēku acīm, kuri viņu kritizē. Varbūt viņai patiešām ir jāpiestrādā pie sevis? Nekas trešdien tā neuzlabos Jaunavas pozīcijas kā veselīga attieksme pret kritiku.

Trešdien Jaunava spēs reāli sajust, ko nozīmē pretstatu vienotība! Cilvēks, kas viņai patīk, demonstrēs, ka viņam patīk viss, kas ir pretējs tam, ko iecienījusi Jaunava. Ja Jaunava dzer tēju, viņš kafiju. Ja Jaunava ievēro diētu, viņš trešdien demonstrēs lielisku apetīti. Tomēr ir kaut kas, kas vieno šos pretstatus, bet lai tas paliek abu noslēpums.

Trešdien Svari gribēs dalīties savās vērtīgajās idejās un gudrajās domās ar citiem. Ne visi to uztvers ar sapratni, bet dažiem Svaru palīdzība un padomi noderēs. Tāpēc, lai patīkamo apvienotu ar lietderīgo, horoskopa zvaigznes trešdien iesaka Svariem savu mentora noskaņojumu izpaust uz tiem, kuri ir jaunāki vai kuriem nepieciešams atbalsts - tas būs noderīgi abām pusēm.

Trešdien zvaigznes iesaka Svariem sakārtot savu personīgo dzīvi. Vai viņu attiecībās viss nav pārāk mulsinoši? Varbūt tas saistīts ar faktu, ka Svari ļāva situācijai ritēt savu gaitu un nevēlējās pieņemt apzinātus lēmumus? Protams, runājot par jūtām, nav tik viegli visu analizēt. Tomēr trešdien Svariem ir drosmīgi jāieskatās sevī, lai varētu virzīties tālāk.

Trešdien Skorpionu gaida grūts uzdevums: viņam visu dienu apkārtējo priekšā būs jātēlo enerģiska aktivitāte. Un tam būs pamatoti iemesli! Citiem būs tieksme saskatīt Skorpionā labu objektu dažādu uzdevumu uzticēšanai, un, ja Skorpions neizskatīsies aizņemts ar saviem darbiņiem, viņam vienkārši neļaus mierīgi apsēsties! Tāpēc trešdien nevienam nevajadzētu šaubīties par lielo Skorpiona aizņemtību. Tas, vai tā būs patiesa, nav tik svarīgi.

Trešdien attiecībās ar mīļoto cilvēku Skorpions būs kaprīzs. Dažas darbības vai vārdi, uz kuriem citā dienā viņš būtu reaģējis mierīgi, trešdien var kļūt par iemeslu Skorpiona niķiem, īpašiem lūgumiem vai žēlabām. Zvaigznes viņu brīdina, ka viss ir labs ar mēru, un partnera pacietība nav neierobežota. Nevajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību sīkumiem, ja vien Skorpions nevēlas, lai viņa mazās kaprīzes pārvērstos lielā konfliktā.

Trešdien Strēlnieks var pēkšņi sajust sevī marionešu pavēlnieka talantu: viņš klusi pavilks neredzamās aukliņas, lai iegūtu sev vēlamo rezultātu. Nav teikts, ka tādam rīcības stilam ir kas kopīgs ar prastām intrigām. Vienkārši Strēlnieks lieliski spēs rīkoties nevis tieši, bet aplinkus: kaut kur izmantot personisko šarmu, kaut kur pārliecināšanas dāvanas vai sakarus. Rezultāts - apkārtējie rīkosies tā, kā Strēlniekam vajag. Protams, viņu pašu labā.

Trešdien Strēlniekam jāatrodas cilvēku un notikumu vidū - tieši tur, kur viņš ir pieprasīts, Strēlnieks spēj justies patiesi laimīgs! Laime ir lipīga, tā piesaista cilvēkus. Zvaigznes saka, ka trešdien Strēlniekiem ir iespēja gūt interesantu iepazīšanos ar lielu romantisku potenciālu tieši kolēģu un domubiedru pulkā!

Trešdien jebkurā darbā Mežāzis vilks segu uz savu pusi, maz rūpējoties par blakus esošajiem. Varbūt viņš cer un rēķinās ar kaut kādu īpašu attieksmi pret sevi vai īpašiem apstākļiem. Horoskopa zvaigznes brīdina Mežāzi, ka, lai cik viņš būtu pārliecināts par savu taisnību, viņam nevajadzētu uz to uzstāt. Trešdien viņam jāmēģina atrast kopīgus saskarsmes punktus ar citiem, nevis otrādi, pretējā gadījumā aizvainojums un konflikti ir neizbēgami.

Trešdien Mežāža mīļotais cilvēks spēs viņu patīkami pārsteigt! Varbūt viņš izdarīs kaut ko tādu, kas Mežāzim liks lepoties ar viņu. Vai arī Mežāzis pēkšņi saskatīs savu izredzēto kā jaunā gaismā, un būs par to patīkami pārsteigts! Varbūt partneris trešdien Mežāža priekšā atklās kādu jaunu savu talantu, iepriecinās viņu ar dāvanu vai citu pārsteigumu. Un pareizi, jo patiesi mīlošu cilvēku galvenais noslēpums ir vienkāršs: nekad nepārtrauciet viens otru pārsteigt.

Trešdien horoskopa zvaigznes iesaka Ūdensvīriem būt elastīgākiem visu jautājumu risināšanā. Nepieķerieties pie viena rīcības varianta, jo pie viena un tā paša mērķa var novest daudzi un dažādi ceļi! Apkārtējie cilvēki novērtēs, ka Ūdensvīrs rēķinās ar situāciju un ar viņiem, mainot taktiku tieši darba gaitā. Tas ļaus Ūdensvīriem ātrāk sasniegt rezultātus. Trešdien, pieļaujot kompromisus, Ūdensvīrs sasniegs vairāk nekā bez tiem.

Trešdien personiskajā dzīvē Ūdensvīram vajadzētu pārdomāt tādu jēdzienu kā "ieradums". Vai vismaz paskatīties uz to no otras puses. Vai Ūdensvīram šķiet, ka attiecībās ar mīļoto cilvēku ir mazāk kaisles? Ka viss jau sen ir iegājis ikdienas rutīnas sliedēs? Tomēr parastajā dzīvē darba dienu ir vairāk nekā svētku dienu. Dienu pēc dienas jāpielieto iztēle un jāizrāda iniciatīva, lai dzīve nešķistu pelēka.

Trešdien Zivīm būs mierīga un vienmērīga diena. Nav jēgas kaut kur steigties vai kaut kam dzīties pakaļ - tāpat trešdien pilnīgi nekas nebūs atkarīgs no Zivju lēmumiem. Situācija attīstīsies bez viņu līdzdalības, tāpēc horoskopa zvaigznes iesaka Zivīm atslābināties un peldēt līdzi straumei. Atpūtieties kā nākas! Šodienas atelpa dos Zivīm spēku un enerģiju nākamajai dienai.

Trešdien Zivīm var būt piemērots teiciens “Mana mēle ir mans ienaidnieks”. Turklāt tas notiks ne tik daudz kā vēloties aizvainot mīļoto cilvēku, bet gan pārsteidzīgi izvēloties vārdus. Lai tas nenotiktu, Zivīm jāseko, lai viņu vārdi neskrietu priekšā domām. Trešdien labāk partnera acīs izskatīties lēnprātīgām, nekā vēlāk pārmest sev par nesavaldību un vieglprātību.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!