Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 9. martam visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (21.03 – 19.04)

Auniem ļoti veiksmīga diena, kas pilna ar pozitīvām tendencēm un notikumiem. Jūs varat uzsākt jaunus projektus, meklēt sadarbības partnerus un sponsorus. Lieciet lietā savu šarmu un jūs bez grūtībām iegūsiet visu, kas jums nepieciešams. Vislielākie panākumi šodien gaidāmi tiem Vēršiem, kas nodarbojas ar biznesu vai darbojas tirdzniecības jomā. Iespējams, tieši šodien saņemsiet ievērojamu peļņu no agrāk slēgtiem darījumiem vai ieguldījumiem. Arī personīgajā dzīvē veiksies un pozitīvas pārmaiņas neliks ilgi gaidīt.Vērsis (20.04 – 20.05)

Vēšiem mierīga diena. Šodien jums jābūt pacietīgiem,- ne visu, ko kārojat, iegūsiet uzreiz. Lai kaut ko sasniegtu, būs jāpieliek maksimums pūļu un jāaatrod līdzīgi domājoši atbalstītāji. Personīgā spēka savu ideju realizēsānai jums īsti nepietiks. Svarīgu lomu jūsu dzīvē nospēlēs šodien nodibinātas pazīšanās. Taču tās attīstīsies lēni un it kā caur ērkšķiem. Pārvarēt problēmas palīdzēs jūsu neatlaidība un asās prāta spējas.


Dvīņi (21.05 – 21.06)

Dvīņiem šodien nav gaidāmas pārāk nopietnas problēmas, sīkas likstas gan jūs piemeklēs. Mēģiniet tās pārāk neņemt pie sirds un nenoskumt. Labi, ja blakus jums būtu cilvēks, kas spēj uzlabot garastāvokli, nomierināt un iepriecināt. Esiet uzmanīgi ar naudu, šodien to ir ļoti viegli pazaudēt. Personīgajā dzīvē var rasties problēmas jūsu pašu vainas dēļ, mēģiniet nekāpt tuviniekiem uz varžacīm.Vēzis (22.06 – 22.07)

Vēžiem diena nebūs viegla, taču tā sola kaut ko jaunu, kas noderēs kā dzīves mācība. Analizējiet citu kļūdas, lai izvairītos no savējām. Varat risināt jautājumus, kas skar nekustamo īpašumu, finanses, peļņu. Laba diena lieliem pirkumiem un sadarbības līgumu slēgšanai. Pieaugs arī jūsu autoritāte, tāpēc izmantojiet šo dienu, lai tiktos ar jums svarīgiem cilvēkiem- viņi jūsos noteikti ieklausīsies. Ģimenē gan gaidāmas domstarpības, mēģiniet tās nepārvērst nopietnos konfliktos.


Lauva (23.07 – 22.08)

Lauvām laba diena, lai beidzot realizētu sen ieplānotas lietas, kā arī novestu līdz galam iesākto un nepabeigto. Iespējamas pārmaiņas darbā, pie kam tās būs pozitīvas. Diena piemērota patstāvīgam darbam, taču droši varat darboties arī kopā ar citiem, kolektīvā. Personīgajās attiecībās izrādiet iniciatīvu- tas palīdzēs attiecībām mainīties uz labo pusi. Otrā dienas puse piemērota jebkuru radošu ideju realizācijai.


Jaunava (23.08 – 22.09)

Jaunavām aktīva diena. Šodien jūs nevarēsiet sūdzēties ne par labu ideju, ne enerģijas trūkumu. Jums izdosies viss iecerētais un pat vairāk. Diena ideāli piemērota jaunu projektu uzsākšanai, tai skaitā arī ģimenes dzīvē. Tā kā jums ir augsts intelektuālais potenciāls, tad spēsiet tikt galā ar vissarežģītākajiem uzdevumiem. Rīkojiet sanāksmes, tiecieties ar sadarbības partneriem, apmeklējiet saviesīgus pasākumus. Veiksmīgi būs jebkuri izbraukumi un jūs pat nejutīsiet nogurumu arī pēc tālāka ceļa veikšanas.Svari (23.09 – 23.10)

Svariem ļoti labvēlīga diena darbam,- zvaigznes jums sola profesionālu veiksmi un sasniegumus. Ir iespēja pakāpties pa karjeras kāpnēm vai panākt algas pielikumu, taču viss atkarīgs no tā, vai pratīsiet sarunai ar priekšniecību atrast pareizo pieeju un īstos vārdus; te nu būs jāpaļaujas uz savu intuīciju.
Diena laba juridisko jautājumu risināšanai. Atrodiet laiku arī sporta nodarbībām, kas šodien būs sevišķi efektīvas.


Skorpions (24.10 – 21.11)

Skorpioniem darbīga diena. Ne viss jums šodien izdosies tik viegli kā gribētos, taču, ja būsiet uzstājīgi, savus plānus realizēsiet un vēlamo sasniegsiet. Strādājiet no visas sirds pat tad, ja darbs jums šķiet garlaicīgs un vienveidīgs, neļaujieties kārdinājumam paslinkot. Varat veikt svarīgus darījumus, parakstīt ilgtermiņa līgumus, meklēt jaunus sadarbības partnerus vai darbadevējus. Personīgajā dzīvē izrādiet pret tuviniekiem pacietību, šodien viņiem būs īpaši svarīga jūsu sapratne un atbalsts.Strēlnieks (22.11 – 21.12)

Strēlniekiem šodien par savām veiksmēm jums būs jāpasakās sabiedrotajiem, draugiem un atbalstītājiem. Jautājiet viņiem padomus, palīdzību un aizsardzību. Nelabvēļi nespēs jums neko nodarīt, ja būsiet vienoti ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Ja saņemsiet kādu sadarbības piedāvājumu, piekrītiet tam bez ilgas domāšanas,- sadarbības partneri jūs šodien nepievils. Ģeniālas idejas jūs šodien diezin vai piemeklēs, taču tas nenozīmē, ka nedrīkstat izmantot svešas. Laba diena, lai ar kādu iepazītos un uzsāktu attiecības.Mežāzis (22.12 – 19.01)

Mežāžiem šī diena ir labvēlīga daudzu jautājumu risināšanai: jums būs ātra reakcija, spēsiet tikt galā ar sarežģītām lietām un situācijām, kā arī spēsiet nodalīt svarīgo no mazsvarīgā. Peronīgās problēmas gan nedaudz traucēs koncentrēties darba lietām, taču, ja gibēsiet, tiksiet galā ar visu.
Iespējams, jūsu centība tiks pamanīta un atbalstīta. Varat doties atjaunot garderobi vai iegādāties kādu skaistu rotaslietu- gaume šodien jūs nepievils. Vakarā varat apmeklēt teātri, koncertu vai kādu saviesīgu pasākumu.Ūdensvīrs (20.01 – 18.02)

Ūdensvīriem lieliska diena, lai uzsāktu jebkuras sarežģītības projektus. Jums viss izdosies- atradīsiet gan nepieciešamos resursus, gan atbalstītājus. Jums tikai jāorganizē, jāiedvesmo un jāievada notiekošie procesi vajadzīgajā gultnē. Šodien varēsiet atrisināt arī personīgās problēmas, kas jau kādu laiku jūs nomāc. Ja nepieciešams, izrunājieties ar savu mīļoto cilvēku, šodien viņš jūs sapratīs.Zivis (19.02 – 20.03)

Zivīm šodien jābūt piesardzīgiem un noteikti nevajadzētu uzticēties cilvēkiem, kas to nav pelnījuši un tādā vai citādā veidā šķiet jums aizdomīgi. Darbā, lai izvairītos no kļūdām, varat paļauties uz kolēģu vai priekšniecības spriedumiem, savukārt personīgajā dzīvē būs jāiztiek ar savu intuīciju, kaut gan tā mēdz kļūdīties vai būt pārāk neskaidra. Pastāv iespēja, ka saņemsiet kādu nepatīkamu vēsti. Taču, pirms noskumt, rūpīgi pārbaudiet saņemtos jaunumus,- iespējams kāds speciāli jūs mēģina maldināt.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls