Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Tavs dienas horoskops 8. janvārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Piektdien horoskopa zvaigznes mudinās Aunu manipulēt ar cilvēkiem, turklāt apkārtējie labprāt dejos pēc viņa stabules. Auns būs pārliecināts, ka to dara nevis personiska labuma gūšanai, bet gan kopēju mērķu sasniegšanai - piemēram, darba vai ģimenes labā. Lai sasniegtu vēlamo, Auns piektdien var izmantot ne tikai savas pārliecināšanas dāvanas, bet arī sakarus, baumas un citas slepenas sviras - tas viss viņam palīdzēs sasniegt rezultātus. Galvenais - lai "pelēkā kardināla" spēle netiktu spēlēta pārāk nopietni.

Aunam būs pozitīvs noskaņojums, un būs gandrīz neiespējami izvest viņu no šī stāvokļa! Un kāpēc lai to darītu? Ar savu saulaino, dzīvespriecīgo skatu uz dzīvi Auns spēs aizraut apkārtējos, pirmkārt jau, mīļoto cilvēku. Tādās dienās vieglāk izturies pret problēmām, un tās ir vieglāk atrisināt. Ja Aunam un viņa partnerim ir pāris neatrisināti jautājumi, piektdien pienācis laiks tos ātri apspriest un pēc tam ķerties pie patīkamākām nodarbēm.

Piektdien Vērsim būs iespēja sajust teiciena: “Viss ir labs ar mēru” patiesumu! Diena mudinās uz mērenību it visā - darbos, rīcībā, ēdienos, sarunās, mīlestībā. Visos jautājumos, kurus Vērsis izlems piektdien, viņam jāizvēlas zelta vidusceļš, bet, ja jautājums ir pretrunīgs, jāmeklē kompromiss. Tikai tad rezultāts neliks vilties.

Vērsim vajadzētu padomāt - varbūt viņš pārāk bieži piekāpjas mīļotajam cilvēkam? Diplomātiskais Vērsis tērē daudz enerģijas, lai nogludinātu asumus attiecībās, partnerim tas noteikti ir ērti un patīk. Tomēr šāda situācija nav taisnīga, un piektdien Vērsis spēs pateikt to partnerim acīs.

Piektdien situācija var likt Dvīņiem atbalstīt kādu no apkārtējiem, sniegt palīdzību, uzklausīt vai dot padomu. Turklāt Dvīņi paši būs altruistiski, tāpēc, pat ja palīdzība netiks lūgta, viņi paši var to piedāvāt. Diena apveltīs Dvīņus ar vēlmi parūpēties un aizsargāt, padarot viņus par izcilu klausītāju un psihoanalītiķi. Vienīgais "bet": mīlestībā Dvīņu rūpes var būt pārāk aktīvas. Lūkojiet, lai tās nekļūtu par uzmācību un apsēstību.

Dvīņiem būs jāsamierinās ar domu, ka visus apkārtējos ir vienkārši neiespējami iepriecināt! Jā, daudziem cilvēkiem patīk Dvīņi un viņus piesaista dažādi cilvēki, taču piektdien pienācis laiks izvēlēties vienu no pielūdzējiem. Pat ja Dvīņiem ir grūti ar varu ierobežot savu personīgo dzīvi, neko darīt: ātra iemīlēšanās un tikpat ātra jūtu “atdzišana” nenoved ne pie kā laba. Un pats galvenais – no tās ir tālu līdz patiesai mīlestībai.

Piektdien Vēzim nebūs iebildumu pakomandēt citus! Turklāt visbiežāk apkārtējie cilvēki būs tikai "par". Diena piešķirs Vēzim pašapziņu un harizmu, ļaujot parādīt līdera īpašības un pat nedaudz manipulēt ar cilvēkiem. Pateicoties tam, piektdien Vēzim būs viegli popularizēt savu ideju, organizēt jebkuru procesu un pārliecināt visus, ka viņam taisnība. Šī būs laba diena, lai iekarotu kāda sirdi vai virzītos uz priekšu karjerā.

Personiskajā dzīvē Vēzim nevajadzētu darīt tikai divas lietas: sarežģīt un būt pārāk pieticīgam. Varbūt viņam patīk iedziļināties sevī un meklēt trūkumus, lai nostiprinātu domu: viņš ir pārāk nepilnīgs, lai viņu kāds mīlētu. Nevajag tā darīt! Aizmirstot kompleksus, Vēzis būs pievilcīgs un neatvairāms. Trūkumi? Nu un? Kam tādu nav? Ja tikai tie būtu pie vainas, cilvēku rase jau sen būtu izmirusi.

Piektdien horoskopa zvaigznes iesaka Lauvai dienu veltīt komunicēšanai paaudžu starpā. Vecāki, bērni, mazbērni - jo vairāk tuvu cilvēku sanāk (kaut vai Zoom video formātā), jo labāk! Radinieku lokā Lauvu piektdien gaida ne tikai sirsnīgas komunikācijas siltums, bet arī laimīgas likteņa iespējas: iespējams, ka šajā dienā Lauva saņems negaidītu tuvinieku palīdzību vai izdevīgu piedāvājumu. Ja Lauva neuzdrīkstējās sākt uzticēšanās pilnu sarunu, piektdien ir laiks visu pārrunāt nepiespiestā un sirsnīgā ģimenes atmosfērā.

Personiskajos jautājumos Lauvai būs jārīkojas kā ekspertam! Visticamāk, kāds no radiniekiem vai draugiem pastāstīs par savu attiecību problēmām. Lauva būs lielisks klausītājs, kurš smalki izjūt sarunu biedru. Pateicoties šādai jūtībai, Lauva piektdien varēs viegli iedziļināties citu cilvēku mīlas problēmu būtībā un sniegt praktiskus padomus.

Piektdiena Jaunavu apveltīs ar ievērojamu dzīvesprieka, enerģijas un spēka lādiņu. Varbūt, izkāpjot no gultas, viņa to nejutīs, bet pietiks izdzert tasi kafijas un ieiet kontrastdušā, lai dzīve iemirdzētos košās krāsās! Horoskopa zvaigznes Jaunavai iesaka veltīt laiku sava ķermeņa rūdīšanai. Pamēģiniet skriešanu, fitnesa nodarbību pie datora vai ko citu. Nekaitēs arī tāds tonizējošs sporta veids kā flirtēšana ar pretējo dzimumu.

Jaunava un viņas mīļotais cilvēks var uzzināt ko jaunu, kas izgaismos viņu attiecības un parādīs kopīgo problēmu izcelsmi. Pieņemt šo informāciju var nebūt viegli, taču tas nav grūtāk par klaiņošanu tumsā. Jaunavas un partnera liktenis piektdien sniegs iespēju redzēt situāciju tādu, kāda tā ir, un tajā pašā laikā dos iespēju visu labot. Lai to izdarītu, viņiem jāiemācās darboties kopā, neslēpjot galvu smiltīs.

Piektdiena sola Svarus iepriecināt ar patīkamiem pārsteigumiem. Lai ko viņi uzņemtos, veiksme solās būt viņu pusē, it īpaši jautājumos, kas saistīti ar mīlas lietām un finansēm. Visticamāk, ka diena viņus iepriecinās ar labu peļņu, izdevīgu pirkumu, dāvanu vai romantisku randiņu.

Svaru mīļotajam cilvēkam var būt nepieciešama viņu palīdzība vai padoms, taču, visticamāk, Svari tam nebūs gatavi: viņi šaubīsies par savām spējām. Svariem būs grūti pieņemt jebkādus lēmumus un uzņemties atbildību par rezultātu. Neskatoties uz to, zvaigznes viņiem iesaka piektdien veikt trīs svarīgas lietas: 1. Sapurināties un saņemt sevi rokās. 2. Aizmirst par šaubām. 3. Rīkoties.

Piektdien Skorpionā pamodīsies līdera tieksmes! Diena dos viņam iespēju ātri pieņemt lēmumus, uzņemties atbildību par tiem un organizēt apkārtējos, lai lēmumus īstenotu. Tas viss Skorpionam izdosies bez lielām grūtībām: apkārtējie labprāt viņu atbalstīs visos centienos. Tāpēc horoskopa zvaigznes piektdien Skorpionam iesaka drosmīgi pārņemt iniciatīvu savās rokās, jo, ja ne viņš, tad kurš?

Ja Skorpionam nesen bijušas grūtības attiecībās ar mīļoto cilvēku, piektdien būs iespēja visu labot. Pat ja runa ir par dziļām pretrunām vai plaisu, zvaigznes apgalvo, ka vēl viss nav pagalam. Skorpions varēs pārvarēt jebkuru bezdibeni, ja vien viņš to patiešām vēlēsies. Lai to izdarītu, pietiks, ka viņš piektdien ar atvērtu sirdi spers soli pretī partnerim. Pat ja tas būs ļoti mazs, bet patiess solis.

Piektdien Strēlniekam jāietur distance no citiem, neļaujot sev uzsēsties uz kakla. Horoskopa zvaigznes brīdina, ka kāds var bezkaunīgi mēģināt manipulēt ar Strēlnieku savās interesēs vai apgrūtināt ar nebeidzamiem lūgumiem. Strēlnieks ar savu piekāpību burtiski provocēs citos vēlmi viņu ekspluatēt savtīgos nolūkos. Tāpēc šī diena vai nu jāpavada tālāk no citiem, vai arī spītīgi jācīnās pret uzmācīgajiem lūdzējiem.

Piektdien būs gandrīz neiespējami pretoties Strēlnieka romantiskajam šarmam! Viņš burtiski izstaros vieglumu un pozitīvismu par prieku visām pretējā dzimuma personām. Zvaigznes saka, ka nevajadzētu mēģināt nodzēst šo iekšējo gaismu - Strēlnieka harizma kā magnēts piesaistīs viņa dzīvē interesantus cilvēkus, un pastāv iespēja, ka šodienas labais garastāvoklis pāraugs aizraujošā romānā.

Piektdien Mežāzis smalki izjutīs visu apkārt, pirmkārt - cilvēkus, kas blakus. Viņam nebūs grūti iedomāties sevi sarunu biedra vietā. Pateicoties tam, Mežāzis piektdien būs lielisks klausītājs un ne mazāk izcils stāstnieks. Diena viņam piešķirs saasinātu intuīciju, radošumu un bagātīgu iztēli. Loģiski secinājumi un aprēķini gan Mežāzim padosies ar lielām grūtībām.

Piektdienā Mežāzis jebkurā situācijā varēs paļauties uz mīļoto cilvēku. Tas ir brīnišķīgi, jo Mežāzis ne vienmēr vēlas būt patstāvīgs un spēcīgs. Cik patīkami dažreiz ir atbalstīties uz partnera pleca un azotē nedaudz paraudāt! Piektdien Mežāzis var nešaubīties, ka partneris būs viņa pusē. Pat ja Mežāzim nebūs taisnība, viņš var paļauties uz sapratni un atbalstu.

Piektdien horoskops pareģo Ūdensvīram dienu, kad viņš būs tendēts uz dzīvi paskatīties filozofiski. Dažreiz tā ir vienīgā pareizā pieeja lietām, kuras nevarat mainīt. Pat ja viss nenoritēs gludi, Ūdensvīra mierīgums un humora izjūta palīdzēs nedramatizēt situāciju un pat pavērst sev par labu.

Piektdien, ja Ūdensvīrs vēlas iepazīties vai labi pavadīt laiku kopā ar mīļoto cilvēku, zvaigznes iesaka ieviest savā dzīvē fiziskās aktivitātes. Braukšana ar velosipēdu, dejošana (visticamāk – turpat mājās), fitness, skriešana vai vismaz ātra pastaiga - tas viss liek sirdij pukstēt straujāk un aktivizē to dzīves jomu, kas piektdien atbildīga par laimi un mīlestību.

Zivīm piektdien komunikācija un informācija nepieciešamas kā gaiss! Jo vairāk cilvēku apkārt, jo labāk, un nav svarīgi, vai tie ir draugi, kolēģi vai svešinieki: Zivis atradīs kopīgu valodu ar visiem. Pateicoties savai sabiedriskumam, Zivīm piektdien būs iespēja iegūt interesantu vai noderīgu paziņu, jaunu hobiju, kļūt par nepieciešamās informācijas īpašnieku. Citiem vārdiem sakot, horoskops viņas mudina apvienot patīkamo ar lietderīgo.

Piektdien Zivīm būs iespēja vēlreiz pārliecināties, ka mīļotais cilvēks ir labs padomdevējs. Varbūt tas ir tāpēc, ka viņš saprot Zivis kā neviens cits un vienmēr ir viņu pusē? Protams, nevajadzētu pilnīgi akli uzticēties partnera vārdiem, jo jebkurš cilvēks, pat rīkojoties vislabāko nodomu vadīts, var kļūdīties. Tomēr ļoti iespējams, ka šodienas padoms izrādīsies efektīvs un palīdzēs Zivīm.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!