Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Tavs dienas horoskops 5. februārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Piektdien horoskopa zvaigznes Auniem sola lielisku dienu jebkuru projektu uzsākšanai un popularizēšanai! Viņa pozīcijas ir spēcīgas, un potenciāls redzams ar neapbruņotu aci. Iepazīstinājis citus ar saviem plāniem, Auns būs pārsteigts, cik daudz viņam ir atbalstītāju! Ja viņš uzsāks jaunu projektu, tam būs lieliskas izredzes. Citiem vārdiem sakot, Auniem piektdien tiks dota iespēja darīt ko tādu, kas ieliks pamatu viņu nākotnes labklājībai. Tāpēc koncentrējieties uz būtiskāko. Netērējiet šo dienu sīkumiem.

Piektdien Auna personīgā dzīve var nonākt konfliktā ar darba pienākumiem. Neko darīt - te grūti paļauties uz kompromisu, kas nozīmē, ka būs jāizvēlas. Ja Aunam izdosies pārvirzīt darbu (vai citas steidzamas lietas) otrajā plānā, tad mīlas attiecībās piektdien viņš varēs cerēt uz harmoniju un savstarpēju sapratni. Ja nē - tas nozīmē, ka nav īstais laiks. Vai arī tāds liktenis.

Piektdien Vērsim būs grūtāk nekā parasti formulēt savas domas. Ja pēkšņi vajadzēs uzlikt tās papīra, pats Nostradamus apskaudīs daudznozīmīgi saprotamās Vērša frāzes! Toties viņam lieliski izdosies viss, kas jādara ar rokām, nevis ar galvu. Tāpēc piektdienas horoskopa zvaigznes Vērsim tēlainā vai pat burtiskā nozīmē iesaka atrotīt piedurknes un pievērsties kādam fiziskam darbam.

Piektdiena Vērsim sola panākumus mīlas frontē - bet tikai tad, ja viņš vairs neuztrauksies par to, vai ir pietiekami labs savam mīļotajam cilvēkam. Protams, pieticība izdaiļo, bet tas neattiecas uz mazvērtības kompleksu! Vērsim ir jābūt drošākam, jāmīl sevi - un viņu noteikti mīlēs tas, pret kuru viņa sirds nav vienaldzīga.

Piektdien, gandrīz no paša rīta, Dvīņus gaida ja ne gluži viesuļvētra, tad pamatīgs brāziens gan. Viņiem vajadzētu sagatavoties tam, ka dienas laikā nevarēs mierīgi pasēdēt nevienu mirkli. Galvenais, lai Dvīņi panikā nesāktu ķerties pie visām lietām vienlaikus! Lai netērētu enerģiju, horoskopa zvaigznes iesaka Dvīņiem rīkoties ātri, bet bez lieka satraukuma. Viņu enerģijas tāpat nepietiks, lai aptvertu visu.

Piektdien zvaigznes iesaka Dvīņiem pievērst uzmanību atšķirībai starp fantāzijām un reālo dzīvi. Varbūt sapņošana kavē Dvīņus pamanīt svarīgas detaļas vai spert vajadzīgos soļus? Dvīņiem vajadzētu nolaisties no debesīm uz zemi, tas ļaus sasniegt reālus (nevis izdomātus) rezultātus viņu romantiskajās attiecībās.

Piektdien panākumu atslēga Vēža lietās būs prasme pašam paņemt to, kas viņam pienākas. Nevajadzētu gaidīt, ka kāds pēkšņi pamanīs viņa nopelnus vai paspers soli pretī: tā ir utopija. Piektdiena būs to diena, kuri atgādina par sevi, izrāda neatlaidību vai uzstājību, vārdu sakot - rīkojas. Varbūt daži no apkārtējiem domās, ka Vēzis spēlē viņiem uz nerviem – nu un? Piektdien Vēzis nepalaidīs garām savu, un viņa projekti noteikti netiks ignorēti.

Piektdien zvaigznes iesaka Vēzim uzņemties iniciatīvu mīlestībā. Viņš var drosmīgi iet uz priekšu, ne no kā nebaidoties! Ļauj beidzot savam izredzētajam saprast, ka patiešām neesi pret viņu vienaldzīgs. Tomēr tas nepavisam nenozīmē, ka Vēzim piektdien būtu jāatsakās no pieticības vai kautrības tikumiem, ja tādi piemīt. Var taču neatzīties par savām jūtām tieši - pietiek ar smaidu, daudznozīmīgu skatienu vai smalku mājienu.

Piektdien Lauvai būs diena, par kuru parasti saka: "Viss iet no rokas." Viņš atradīsies harmonijas un līdzsvara stāvoklī, kurā gandrīz jebkura problēma tiek atrisināta bez piepūles. Citiem var šķist, ka Lauva nemaz nepieliek pūles, bet patiesībā viņš piektdien vienkārši spēs labi organizēt savu laiku: atliks mazsvarīgas lietas malā, bet svarīgās lietas dienas laikā mierīgi atrisinās.

Piektdien zvaigznes mudina Lauvu viegli un bez patosa palūkoties uz savu personīgo dzīvi. Vai viņa pašreizējās mīlas attiecībās ir daudz problēmu? Vai viņš vispār vēl nav izlēmis, vai cilvēks, kurš ir kopā ar viņu, ir īstais? Vai varbūt Lauvas personīgajā dzīvē ir vairākas jaukas iespējas, un viņš vēl nav izdarījis galīgo izvēli? Piektdien Lauva spēs pieņemt jebkuru situāciju tādu, kāda tā ir un pat atrast tajā savas priekšrocības un ieguvumus.

Piektdien Jaunava būs kā Jūlijs Cēzars, kurš lieliski spēja paveikt vairākas lietas vienlaikus! Diena Jaunavu apveltīs ar tādām īpašībām kā enerģija, ass prāts un, pats galvenais, ātrums - pateicoties tiem, viņa piektdien pārspēs visus rekordus! Citiem atliks tikai apskaust: piektdien, pat ja Jaunava uzņemsies trīs uzdevumus vienlaikus, viņa varēs sasniegt izcilu rezultātu!

Piektdien zvaigznes mudinās Jaunavu cīnīties par savām jūtām! Ja viņa attiecībās ar partneri nejūtas stabili vai pie horizonta parādījies sāncensis, piektdien ir pienācis laiks rīkoties! Tā vietā, lai mocītos šaubās, Jaunavai jāveic visi pieejamie pasākumi, lai vienreiz un uz visiem laikiem iekarotu mīļotā sirdi. Pat ja tas nedos simtprocentīgu uzvaras garantiju, Jaunava droši zinās, ka cīnījās par savu mīlestību un darīja visu iespējamo.

Piektdien Svariem būs pārsteidzoša spēja sajust potenciālu un peļņu tur, kur citi neredzēs nekādu perspektīvu. Pateicoties savam instinktam, viņi spēs pat bezcerīgus, novārtā atstātus projektus pavērst savā labā! Horoskopa zvaigznes piektdien Svariem iesaka izmantot šo talantu, lai graciozi atrisinātu vissarežģītākos jautājumus un pēc tam izbaudītu izbrīnu citu sejās.

Piektdien, komunicējot ar mīļoto cilvēku, zvaigznes Svariem iesaka rīkoties kā to prasa situācija un šoreiz tas būs - ātri. Pat ja viņi parasti izvēlas nogaidīt un būt piesardzīgi it visā, kas saistīts ar attiecībām un jūtām, piektdien apstākļi grūdīs Svarus uz priekšu. Nevajadzētu tam pretoties, jābūt drosmīgākam. Ja Svari ilgu laiku nav uzdrošinājušies pārrunāt ar partneri kādu jautājumu, viņiem tas jādara - rezultāts var viņus patīkami pārsteigt.

Piektdien Skorpions piedzīvos īstu enerģijas un spēku pieplūdumu! Viņa izlēmību, pārliecību, uzstājību un enerģiju jautājumu kārtošanās varēs tikai apskaust. Tomēr tajā pašā laikā šī diena viņu mudinās būt skarbam un kategoriskam, un viņa lēmumi ne vienmēr būs pārdomāti. Tāpēc piektdienas horoskopa zvaigznes, lai izvairītos no kļūdām, Skorpionam iesaka nomērīt pirms nogriež septiņas reizes. Vadoties pēc šī vienkāršā noteikuma, Skorpions nekļūdīsies!

Piektdien Skorpions mobilizēs visus spēkus cīņā pret ikdienas rutīnu un ieradumiem. Ja attiecībās ar mīļoto cilvēku sāk iezagties garlaicība, vērts padomāt par to, ko Skorpions piektdienā varētu mainīt uz labo pusi. Varbūt pietrūkst pavisam nedaudz? Romantika, jauna pieredze, ceļojumi? Pašreizējā pietura ir tikai pagaidu posms. Skorpiona spēkos ir pārliecināties, ka viņš un mīļotais cilvēks varēs turpināt kopā baudīt dzīvi.

Piektdien Strēlniekam lietišķās lietās jābūt pēc iespējas uzmanīgākam - it īpaši, strādājot ar skaitļiem, naudu, dokumentiem un kopumā visās jomās, kur vismaz teorētiski var sagaidīt kādu mēģinājumu piekrāpt. Diena Strēlnieku mudinās uz bezrūpību, tāpēc pastāv liels risks kaut ko nepamanīt vai pārprast. Tāpēc padoms Strēlniekam ir vienkāršs: esi uzmanīgs, izlasi visu, kas rakstīts maziem burtiņiem un pat starp rindām! Pretējā gadījumā kāds izmantos jūsu lētticību un neuzmanību.

Piektdien zvaigznes Strēlniekam iesaka būt uzmanīgam ar saviem vārdiem, lai neapvainotu mīļoto cilvēku. Pat ja partneris dara ko tādu, ko Strēlnieks vispār neatbalsta, par jūsu nesaskaņām jāpaziņo diplomātijas, nevis emociju valodā. Viņa nesavaldība piektdien var izraisīt aizvainojumu un pat strīdu. Tāpēc Strēlniekam ir jākontrolē sevi un jācenšas kritizēt piesardzīgi un, pats galvenais, pamatoti.

Piektdien Mežāzim neatkarīgi no parastās un profesionālās pieredzes būs iespēja uzzināt kaut ko sev pilnīgi jaunu. Tas var būt saistīts ar viņa darbu, vaļaspriekiem vai apkārtējo vidi. Mācīties nekad nav par vēlu, un tieši uz to piektdienas horoskops Mežāzi rosinās. Zvaigznes mudinās kāri uztvert redzamo un dzirdamo informāciju – tā bagātinās Mežāzi ar jaunām zināšanām.

Piektdien zvaigznes aicina Mežāzi pievērst uzmanību attiecībām, kas viņam nez kāpēc neizdevās. Varbūt tas bija nenoticis randiņš. Vai tikšanās, pēc kuras paziņa vairs neatzvanīja. Vai varbūt mēs runājam par mīļoto cilvēku, ar kuru Mežāzis izšķīrās? Jebkurā gadījumā, ja pēc neveiksmes viņš gribētu šo cilvēku atgriezt savā dzīvē, piektdien var atgādināt par sevi. Nebaidies riskēt! Varbūt viņš jūtas tāpat, bet baidās spert pirmo soli?

Piektdien horoskopa zvaigznes Ūdensvīriem sniedz paradoksālu padomu: neielieciet visu savu dvēseli tajā, ko darāt. Pat ja Ūdensvīrs ir dedzīgs sava biznesa entuziasts, piektdien viņam labāk strādāt automātiskā "konveijera" režīmā, problēmu risināšanai pieejot no tehniskā aspekta. “Nesarežģi!” ir šodienas moto. Dažreiz, jo vienkāršāk, jo labāk, un piektdiena ir tāda diena.

Piektdien Ūdensvīru gaida grūta izvēle: gaidīt, kad mīļotais cilvēks spers nepieciešamo soli, vai arī uzņemties iniciatīvu pašam. Situācija var būt saistīta ar jebkādiem jautājumiem - sākot ar tādiem globāliem jautājumiem kā mīlestības apliecināšana, līdz ikdienas sīkumiem, piemēram, tapešu izvēle. Zvaigznes saka priekšā, ka Ūdensvīri, ņēmuši iniciatīvu savās rokās, to nenožēlos: viss atrisināsies viegli, abiem par prieku.

Piektdienas Zivis viegli atradīs kopīgu valodu ar citiem. Pateicoties sabiedriskumam, Zivis varēs viegli nokārtot jautājumus, kuriem citā laikā viņas būtu iztērējušas visas savas daiļrunības dāvanas - un bez garantēta rezultāta. Tāpēc pastāstiet visiem apkārtējiem par savām idejām, saņemiet atbalstu - un būsiet pārsteigtas, cik ātri un viegli visgrūtāko problēmu risinājumi var virzīties uz priekšu.

Piektdien zvaigznes iesaka Zivīm palūkoties apkārt - varbūt beidzot pamanīs to, kurš slepus cer uz viņām. Visticamāk, viņas jau sen nojauta par slepenā cienītāja esamību, un tas viņu dzīvi padarīja interesantāku un gaišāku. Tomēr minēšana ir viena lieta, un zināšana ir cita lieta. Zivīm piektdien vajadzētu veikt nelielu izmeklēšanu kā detektīviem un būs iespēja uzzināt patiesību.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!