Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Tavs dienas horoskops 5. janvārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Otrdien horoskops Auniem sola brīnišķīgu harmonijas un mīlestības dienu! Viņš to varēs izjust pilnībā, pat ja nav īpašu iemeslu priekam. Kāda cilvēka smaids, skatiens, mājiens otrdien spēs uznest Aunu svētlaimes virsotnē. Iespējams arī, ka tieši otrdiena vientuļajam Auns sagādās patīkamu romantisku pārsteigumu vai daudzsološu iepazīšanos. Ja Aunam ir mīļotais cilvēks, viņiem vienkārši jāpavada šī diena kopā.

Otrdien Aunam būs iespēja jaunā veidā paskatīties uz cilvēku, kuru viņš pazīst jau sen. Varbūt iemesls būs kāda viņa rīcība, vai varbūt tikai smaids vai daudznozīmīgs skatiens. Vai tas ir iemesls, lai sāktu romantiskas attiecības vai vienkārši nedaudz paflirtētu? Tas jāizlemj Aunam, bet lai kā arī nebūtu, nevajag steidzināt notikumus. Izbaudiet situāciju un ļaujiet visam ritēt savu gaitu.

Otrdien Vērsim nevajadzētu uzņemties jaunus projektus - pastāv iespēja, ka viss noies greizi. Diena piemērota laika veltīšanai savam mīļotajam cilvēkam, draugiem, svētlaimīgai dīkdienībai vai vienkāršiem dzīves priekiem, piemēram, iepirkšanās internetā, aromātiska vanna. Bet viss, kas saistīts ar darbu un vairāk vai mazāk darbietilpīgām lietām, slīdēs laukā Vērsim no rokām un buksēs visnegaidītākajā vietā. Tāpēc horoskopa zvaigznes otrdien Vērsim iesaka darīt to, kas viņam padodas vislabāk: vienkārši dzīvot un priecāties par dzīvi.

Otrdiena būs piemērota, lai Vērsis atklātu kādu noslēpumu savam mīļotajam cilvēkam vai citādi parādītu uzticēšanos. Vērsim, tāpat kā visiem pārējiem, ir personiskā telpa, kas nav pieejama nepiederošām personām, taču tuviem cilvēkiem šai iekšējai pasaulei vismaz dažreiz vajadzētu pilnībā atvērties. Otrdien, daloties kādā vislolotākajā noslēpumā, Vērsis nekļūs neaizsargātāks. Bet laimīgāks - noteikti.

Otrdien Dvīņi būs lieliski oratori: viņiem nebūs grūti pārliecināt citus, ka viņiem taisnība, vai aizraut ar kādu avantūristisku ideju. Dvīņu entuziasms būs lipīgs, nu un tad, ka viņi dažreiz mēdz pārspīlēt, izdarīt pārsteidzīgus secinājumus un pieņemt vēlamo par esošo? Otrdien Dvīņu idejas būs pievilcīgas tieši ar fantastiskumu.

Otrdien Dvīņiem būs unikāla iespēja iegūt no Visuma gandrīz visu, ko vēlas! Nav svarīgi, vai tas attiecas uz romantiku, attiecību stiprināšanu, kāzām vai jaunu mīlestību, Dvīņiem vienkārši jākoncentrējas uz vēlamo un pēc tam atkal un atkal jāatgriežas pie šī tēla. Otrdien Visums sadzirdēs viņu vēlmi un noteikti atsauksies - ja vien vēlme nāk no visas sirds un nevienam nenodara kaitējumu.

Otrdien Vēzim ik pa brīdim var ienākt prātā vērtīgas idejas, taču horoskopu zvaigznes neiesaka mēģināt tās īstenot. Viņa spilgtā iztēle tiks apvienota ar praktiskumu, pateicoties kuriem Vēža gaisa pilis no pirmā acu uzmetiena var iegūt pilnīgi reālu izskatu. Griestu nokrāsošana rozā krāsā, akvārija iebūvēšana no sienas līdz sienai ir tikai pieticīgs piemērs tam, kādi fantastiski plāni otrdien var būt Vēža prātā. Tomēr nav vērts arī pavisam atmest šos plānus. Vislabāk tos iegaumēt, lai varētu apdomāt kādu citu dienu.

Otrdien Vēzim jāaizmirst par kompleksiem, kas neļauj būt laimīgam personīgajā dzīvē. Zvaigznes saka, ka tieši viņa šaubas par sevi rada lielāko daļu problēmu. Patiesībā Vēzis ir pelnījis labāko: romantiku, maigumu, laimi, mīlestību. To sapratis un palūkojies apkārt, otrdien viņš tieši deguna priekšā pamanīs romantiskas iespējas, par kurām pat nenojauta!

Lauvas otrdiena būs emociju piepildīta! Viņam būs viegli sākt raudāt vai smieties, un vēl vieglāk - gan vienu, gan otru ar piecu minūšu intervālu. Apkārtējiem, pat tuvākajiem cilvēkiem, nebūs viegli izturēt Lauvas nemierīgo noskaņojumu, it īpaši tāpēc, ka viņš savas vētrainās emocijas var izpaust visnepiemērotākajā brīdī. Tomēr, ja Lauva otrdien spēs saņemt sevi rokās, spēcīgas emocijas var kļūt par viņa ieroci, palīdzot pārvarēt šķēršļus un sasniegt mērķi.

Otrdienā Lauvai būs daudz iespēju mīlestībai, flirtam un jaunām romantiskām paziņām. Galvenais ir nezaudēt galvu no tādas iespējas izvēlēties! Panākumu noslēpums slēpjas faktā, ka otrdien Lauvas sabiedrībā būs jautri, viegli un nepiespiesti.

Otrdien Jaunavai jābūt uzmanīgākai lietišķos, īpaši finanšu jautājumos: var rasties kļūdas. Iespējams, ka Jaunavai nebūs pietiekami daudz informācijas, lai atrisinātu dažus jautājumus. Lai neciestu viņas reputācija un maks, Jaunavai otrdien nevajadzētu uzņemties to, kas ir ārpus viņas kompetences: pat vienkāršos jautājumos viņa var kļūdīties! Tomēr tas nenotiks, ja strīdīgos jautājumos Jaunava neaizmirsīs apspriesties ar profesionāļiem.

Otrdien lai cik nelabojama optimiste Jaunava būtu, personīgajā dzīvē viņa var piedzīvot bezspēcības sajūtu. Viņas glāze nav tikai pustukša - Jaunava ir gatava mest šo glāzi pret sienu! Tomēr zvaigznes saka, ka otrdien sarūgtinājumam nav objektīvu iemeslu. Jaunava vienkārši ir nogurusi, pārāk daudz pūļu un emociju prasīja attiecību skaidrošana. Viņas nervi ir uzvilkti, un nepieciešama tikai pilnvērtīga atpūta.

Otrdien Svariem nevajadzētu pieņemt svarīgus lēmumus vai spert atbildīgus soļus: viņi var maldīties, pieņemot vēlamo par esošo. Tāpēc pat tad, ja kāda ideja Svariem otrdien šķiet brīnišķīga un prasa tūlītēju īstenošanu, labāk pagaidīt pāris dienas, atceroties, ka horoskopa zvaigznes viņus mudina uz pārsteidzīgām darbībām. Pārējās jomās diena būs diezgan laba - Svari var droši baudīt dzīvi, svarīgus lēmumus atstājot līdz labākiem laikiem.

Otrdien Svari un viņu mīļotais cilvēks būs brīnišķīgā, harmoniskā noskaņojumā! Viņu sirdis pukstēs vienoti, un acis mirdzēs, redzot vienam otru. Gan Svariem, gan viņu izredzētajam, kā arī visiem apkārtējiem būs acīmredzams, ka tas ir liktenis. Nu, varbūt arī tā, bet ar likteni un veiksmi vien nepietiek. Ja mīlestības uguns ir dāvana no debesīm, tad mīlētāju uzdevums ir sargāt šo uguni, neļaujot tai apdzist.

Otrdien Skorpionam būs jāparāda visa iespējamā stingrība, lai citi viņu ne ar ko neapgrūtinātu. Varbūt priekšniekiem šķitīs, ka Skorpionam var uzdot vēl vienu pienākumu vai arī kolēģi pēkšņi izlems, ka viņam būtu jādara darbs viņu vietā. Vai arī Skorpionu iesaistīs sabiedriskajā darbā; vai varbūt Skorpions pats sevi izdzīs līdz spēku izsīkumam! Otrdien Skorpionam vajadzētu iemācīties pateikt “nē” (arī pašam sev), iepriekš apbruņojoties ar pieklājīgu atteikumu komplektu.

Skorpionam jāgatavojas tam, ka ne viss attiecībās ar mīļoto ritēs gludi. Šī ir grūta diena, kad jebkādu sīkumu dēļ abu starpā var rasties pārpratumi, strīdi un konflikti no nulles. Tas ir nepatīkami, taču nav nekā briesmīga: jebkurām attiecībām laiku pa laikam jāpārbauda to noturība. Pēc šodienas vētrām Skorpionam saule šķitīs īpaši spoža!

Otrdien Strēlnieks varētu sajust kādu kārdinājumu. Varbūt viņš saņems pievilcīgu piedāvājumu, vai arī iepazīsies ar jauku pretējā dzimuma pārstāvi. Vai varbūt Strēlniekam būs jācīnās ar vēlmi darīt ko aizliegtu - piemēram, apēst papildu kūkas gabaliņu, uzsmēķēt vai pateikt “jā”. Horoskopa zvaigznes Strēlniekam iesaka rūpīgi izsvērt plusus un mīnusus - no viņa šodienas lēmuma var nebūt nekas atkarīgs. Vai arī ļoti daudz.

Strēlnieks būs īsts hedonists, tas ir, cilvēks, kurš prot baudīt dzīvi! Tas izpaudīsies Strēlnieka rotaļīgajā noskaņojumā un spējā priecāties par visiem sīkumiem. Saulaina diena, garšīgs ēdiens, skaists apģērbs, flirts ar svešinieku vai paša partneri... Tādās dienās kā otrdien viss apkārt ir košās krāsās. Pretējā dzimuma personas būs kā naktstauriņi, kas viņa smaida un mirdzošo acu gaismā lido uz Strēlnieku.

Otrdien situācija var prasīt, lai Mežāzis pilnībā demonstrētu savas profesionālās prasmes. Tā var būt nestandarta situācija, jauna darba iegūšana, eksāmens vai kas līdzīgs - galvenais ir tas, ka Mežāzim būs jāpierāda citiem vai pašam sev sava kompetence kādā jautājumā. Horoskopa zvaigznes norāda, ka Mežāzim piemīt nepieciešamais zināšanu un prasmju kopums, uzdevums būs viņam pa spēkam.

Mežāzim nevajadzētu sarežģīt attiecības ar mīļoto cilvēku, un labāk nopietnas sarunas atliek uz vēlāku laiku. Lai viss būtu vienkārši, viegli un pozitīvi, un uz laiku var aizmirst par problēmām un moralizēšanu. Otrdien izrādījis "virspusību un vieglprātību", Mežāzis nenožēlos: kopā ar partneri būs līdzīgi kā bērnībā, mierīgi un labi.

Otrdien zvaigznes Ūdensvīriem piešķirs harmoniju dvēselē. Viņa iekšējais barometrs rādīs "saulains", un jebkuri jautājumi un uzdevumi risināsies viegli. Lai pie kā viņš ķertos, tāds noskaņojums spēj atspoguļoties visā. Iespējams, ka daži jautājumi, kas nomāca Ūdensvīru, otrdien pēkšņi atrisinās paši.

Ūdensvīrs riskē pakļauties kārdinājumiem - viņam būs tāds vieglprātīgs noskaņojums! Diena viņu vilinās pieņemt spontānus, impulsīvus lēmumus. Ja viens no šiem lēmumiem ir, piemēram, aklais video randiņš ar svešinieku, maz ticams, ka Ūdensvīrs spēs tam pretoties. Ja Ūdensvīram ir mīļotais cilvēks, zvaigznes otrdien iesaka viņam virzīt savu mutuļojošo enerģiju šajā virzienā. Ūdensvīra neparedzamība un rotaļīgums garantē kaislību virpuli!

Otrdien Zivīm panākumu atslēga būs piesardzība. Diena viņas neapveltīs ar veiklību un reakcijas ātrumu, kas nepieciešami, lai droši orientētos situācijā. Iespējams, ka kāds no apkārtējiem atņems Zivīm iniciatīvu, izmantos viņu informācijas trūkumu vai pat krāpsies. Lai izvairītos no iespējamiem zaudējumiem, Zivīm nepieciešams trīskāršot modrību un nekļūt par dalībnieku apšaubāmās shēmās, kurās citi mēģinās otrdien ievilkt.

Ja nesen Zivju sirds ir salauzta, otrdien viņas beidzot atradīs spēku paskatīties uz situāciju no jauna skatupunkta. Galu galā tam, ka viņas ir vienas, ir daudz priekšrocību. Pirmkārt, Zivis atbrīvojās no attiecībām, kas sagādāja sāpes, un, otrkārt, viņas ir brīvas! Viņu priekšā paveras jaunas iespējas un jauni ceļi, un gaida jauna mīlestība!

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!