Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Tavs dienas horoskops 3. janvārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Svētdienas horoskopa zvaigznes iesaka Auniem uzmanīgi ieklausīties apkārt notiekošajā vai ieskatīties sociālajos portālos. Šī diena dos iespēju apkopot informāciju par kādu tēmu, dzirdēt vērtīgus padomus vai lielisku ideju. Nākotnē tas viss var būt noderīgs, tāpēc svētdien Aunam nevajadzētu pievērst citu uzmanību sev. Gluži pretēji, pašam jābūt uzmanīgam: mācies, klausies, atceries.

Ja Auns vēlas piesaistīt uzmanību, viņam būs jāatceras viss, kas mācīts skolā un jādemonstrē sarunu biedram savas prasmes, erudīcija, prāts un inteliģence. Šodien Aunam būs iespēja iepazīties ar cilvēku, kuru galvenokārt interesē viņa IQ lielums. Ja pēc tam izrādās, ka Aunam piemīt arī citi tikumi, intelektuālai draudzībai ir iespēja vienmērīgi pāraugt kaislīgā mīlas dēkā.

Svētdien, ja Vērsis vēlas atstāt iespaidu uz apkārtējiem, viņa galvenajam trumpim vajadzētu būt inteliģencei. Nav svarīgi, par kādu sarunu biedru mēs runājam - par priekšnieku, mīļoto cilvēku, nejaušu ceļabiedru vai labāko draugu: svētdien jebkurās aprindās būs pieprasītas tēmas, kas tālu no saviesīgas papļāpāšanas. Šodienas tēmas - politika, ekonomika, filozofija, matemātika vai jebkuras citas zinātnes, kas palīdzēs Vērsim paspīdēt ar inteliģenci.

Pēdējā laikā Vērša prātu bija pārņēmuši darāmie darbi un problēmas, bet svētdien pienācis laiks tam piešķirt romantisku pauzi! Vēršiem ļoti noderēs sapņu piļu celšana, sapņi par skaistiem prinčiem (princesēm) un cita veida lidināšanās mākoņos. Ja Vērsim ir mīļotais cilvēks, labāk sapņot kopā ar viņu intīmos un romantiskos apstākļos.

Svētdienā Dvīņi būs noskaņoti patrenkāt tuviniekus, liekot viņiem labiekārtot personīgo telpu: virtuvi, vasarnīcu, attālinātā darba vietu... Neko darīt – viņu prātā iešausies daudzas izcilas idejas, kas tā vien prasīsies tikt īstenotas. Kas attiecas uz maziem projektiem, piemēram, ģenerāltīrīšanu vai sadzīves priekšmetu pasūtīšanu internetā – tā nav problēma. Ka tikai Dvīņiem neiešautos prātā ķerties pie mēbeļu pārbīdīšanas vai pat remonta!

Dvīņiem lielāka uzmanība jāpievērš nevis attiecību ārpusei, bet gan to dziļākajai būtībai. Pat ja no pirmā acu uzmetiena Dvīņiem ar mīļoto cilvēku viss ir brīnišķīgi un puķu - konfekšu periods rit pilnā sparā, zvaigznes saka, ka pastāv vairākas problēmas, pret kurām abi piever acis. Svētdien Dvīņiem vajadzētu izmēģināt šīs problēmas, ja ne atrisināt, tad vismaz saskatīt - pat ja tās no virspuses ir burtiski apbērtas ar mīlestības īsziņām, ziediem un sārtām sirsniņām.

Svētdien visa Vēža enerģija aizplūdīs sarunās, kas viņam atklās Visuma noslēpumus. Diena mudinās uz intelektuālām sarunām par visnopietnākajām un abstraktākajām tēmām, piemēram, par cilvēka psihi, garīgo attīstību, Visuma noslēpumiem, sniega cilvēkiem u.tml. Varbūt Vēzis svētdien satiks cilvēkus, ar kuriem varēs aprunāties par šīm tēmām pēc sirds patikas. Galvenais - lidinoties mākoņos, nezaudēt pamatu zem kājām.

Svētdienas zvaigznes mudinās Vēzi mēģināt atrast līdzsvaru starp savām un mīļotā cilvēka vēlmēm. Dažreiz attiecībās vienkārši jāpiekāpjas viens otram - un ne tikai sīkumos! Izdarot to svētdien, Vēzis nenožēlos. Viņš pat var būt pārsteigts par to, cik daudz, izrādās, var saņemt pretī, kad no tīras sirds no kaut kā mīļotā labā atsakās.

Svētdienā Lauvā pamodīsies finansists! Viņa smadzenes darbosies skaidri, žonglējot ar skaitļiem un faktiem. Ja Lauva šo dienu veltīs domām par to, kā uzlabot savu finansiālo stāvokli, viņš nāks klajā ar lielisku plānu, kas palīdzēs labi nopelnīt. Turklāt projekti, kā radīt ap Lauvu lielāku komfortu, būs ne mazāk efektīvi. Plānojot svētdien remontu, lielākus pirkumus, Lauva nenošaus greizi.

Lauva spēs ar humoru izturēties pret visām personiskās dzīves problēmām. Šī brīnišķīgā īpašība viņam palīdzēs izlīdzināt domstarpības vai pašā iesākumā novērst strīdu. Ja Lauva pēdējā laikā ir noraizējies par mīlas neveiksmēm, svētdien viņš varēs paskatīties uz savām pagātnes attiecībām no jauna skatupunkta, atrodot tajās daudz jocīgā un pat smieklīgā.

Svētdien Jaunava visās dzīves jomās, ieskaitot komunicēšanu, balstīsies uz loģiku, nevis jūtām. Tā vietā, lai minētu, kas notiek cilvēku dvēselēs, viņa vēlēsies to precīzi uzzināt ar sarunu vai pat tiešu jautājumu palīdzību. Arī pati Jaunava neslēps savas domas un nodomus no apkārtējiem, sīki izskaidrojot, ko vēlas. Svētdien šī prakse būs efektīva: Jaunavai veiksme sekos pa pēdām.

Svētdien Jaunavas mīļotais cilvēks var viņai izteikt aizskarošas pretenzijas. Tās var attiekties uz jebkādiem sīkumiem: Jaunavas izskatu, ģērbšanās vai izturēšanās veidu. Par to Jaunava spēs apvainoties un pat aiziet, aizcērtot durvis, taču to darīt nav vērts: tas neatrisinās problēmu. Lai neizraisītu skandālu, Jaunavai svētdien vajadzētu maigi un diplomātiski iebilst partnerim un dot mājienu, ka arī viņš ir tālu no ideāla.

Svētdien Svari labprāt jutīsies kā zobrati kāda cita mehānismā - ja vien šis mehānisms būs labi ieeļļots un nečīkstēs. Viņi varēs perfekti strādāt komandā vai kāda cita uzraudzībā, galvenais, ka Svari skaidri zinās, ko un kāpēc dara. Tikai pilnībā izprotot procesa loģiku un savu lomu tajā, Svari būs gatavi īstenot citu iecerēto. Ja apkārtējie neuzskatīs par vajadzīgu iepazīstināt Svarus ar visām detaļām, jo sliktāk viņiem - viss būs jādara pašiem.

Svari var negaidīti atklāt, ka nejaušs paziņa viņus saprot labāk nekā ģimene un draugi. Vai tas ir iespējams, vai Svari vienkārši pieņem vēlamo par esošo? Vai varbūt šī nejaušā tikšanās ir liktenis? Zvaigznes svētdien Svariem iesaka nesteigties un veltīt laiku, lai labāk iepazītu jauno paziņu. Pastāv iespēja, ka tā patiešām izrādīsies mīlestība no pirmā acu uzmetiena, nevis īslaicīga kaprīze vai pašapmāns.

Svētdienas horoskopa zvaigznes iesaka Skorpionam pievērsties intelektuālu saikņu veidošanai ar cilvēkiem. Sākumā jebkura komunikācija tiek veidota pēc simpātiju - antipātiju principa, tomēr dziļākām attiecībām nepietiek tikai ar simpātijām, jāatrod kopīgas tēmas un intereses. Skorpions tiks mudināts attiecības ar kādu pacelt kvalitatīvi jaunā līmenī.

Skorpiona mīļotais cilvēks vēlēsies dalīties ar viņu dažās savās domās vai jūtās. Skorpionam nevajadzētu izvairīties no sarunas vai atlikt to uz nenoteiktu “vēlāk”: viņa partnerim tik drīz atkal neradīsies vēlme aprunāties no sirds. Viss, kas svētdien tiek prasīts no Skorpiona, ir veltīt partnerim nedaudz vairāk uzmanības nekā parasti. Pretī viņš var dzirdēt kaut ko ļoti interesantu.

Svētdien Strēlnieks varēs savā dzīvē visu kārtīgi salikt pa plauktiņiem! Spontanitāte ne vienmēr ir laba, visbiežāk veiksmes atslēga ir plāns, kurā ņemtas vērā vissīkākās detaļas. Tieši šādu plānu izveidei horoskopa zvaigznes mudinās Strēlnieku, kā saka - "Septiņas reizes nomērīt". Nav svarīgi, par ko ir runa - par kādu nozīmīgu notikumu viņa dzīvē, diētu, atvaļinājumu vai grāmatas izdošanu. Svētdienā iepriekš izplānojot jebkuru darbību, tā lemta panākumiem!

Strēlnieks var sākt šaubīties, vai viņa romantiskajām attiecībām ir perspektīva. Nav svarīgi, kas vainīgs - situācija kopumā, mīļotā cilvēka rīcība vai Strēlnieka bailes. Tomēr, pat ja prāts svētdienā atkārto vienu lietu, zvaigznes iesaka ieklausīties sirds balsī: mīlestība nav pakļauta loģikai, un tikai sirds Strēlniekam pateiks, vai viņi ar pašreizējo partneri ir radīti viens otram.

Svētdienas sarunās Mežāzis šad un tad var parādīt nevērību vai zaudēt sarunu pavedienu, un tas saistīts ar faktu, ka sarunu biedri viņam liks garlaikoties! Parastās ikdienas tēmas vai saviesīgās tenkas ir apnikušas, taču patiesi gudru sarunu biedru nav viegli atrast. Horoskopa zvaigznes iesaka Mežāzim svētdienā ielūkoties tādās interneta lapās, kur ir iespēja tikties un parunāties ar interesantiem, zinošiem cilvēkiem. Šāda saruna Mežāzim nepieciešama kā svaiga gaisa malks!

Mežāzim jābūt uzmanīgākam: ar viņa jūtām kāds var atklāti manipulēt! Tāds manipulators var būt gan mīļotais cilvēks, gan draugs vai gadījuma paziņa. Svētdien Mežāzim galvenais ir nepakļauties provokācijām un nepiekāpties. Katru reizi, sperot kādam soli pretī, ieskaitot partneri, jāuzdod sev jautājums: “Kam tas īsti vajadzīgs: man vai tomēr viņam?”

Pat ja Ūdensvīrs nav pārāk iecienījis intelektuālās diskusijas, svētdien viņš var izdarīt izņēmumu. Turklāt, jo karstāks strīds izraisīsies, jo labāk! Ideālā gadījumā Ūdensvīrs vēlētos spēkoties ar pretinieku, ar kuru viedoklis ir pilnīgi pretējs, taču, ja nē, viņš ir gatavs sarunu biedru izprovocēt. Mērķis ir vienkāršs: Ūdensvīrs svētdien būs tik pārliecināts par savu intelektuālo pārākumu, ka viņam nebūtu iebildumu to demonstrēt visiem apkārtējiem.

Ūdensvīram var būt iespēja par savu personīgo dzīvi dzirdēt viedokli no malas. Varbūt tas viņam šķitīs netaktisks vai realitātei neatbilstošs, taču zvaigznes Ūdensvīriem neiesaka svētdien to neuzklausīt. Vai arī Ūdensvīrs uzskata, ka viņam pieder absolūtā patiesība? Ka tikai viņš zina patiesību par savu mīlestību un var par to spriest? Dažreiz no malas labāk redzams... Akli citu spriedumiem uzticēties nevajag, taču noteikti ir vērts tos ņemt vērā.

Svētdienā Zivis, risinot jebkuru jautājumu, būs kā simtkājis, kuram tika uzdots jautājums, ar kuru kāju tas sāk iet! Tāpat kā simtkājis, aizdomādamies sapinās savās ekstremitātēs, tāpat Zivis riskē pazust savu domu labirintā. Jēdzieni "domāt" un "sarežģīt" atrodas pretējos polos. Pirmais vienmēr ir noderīgs, bet otru Zivis gatavas svētdien demonstrēt visā krāšņumā, izraisot citu neapmierinātību.

Zivīm, komunicējot ar mīļoto cilvēku, ieteicams vairāk klausīties nekā runāt. Protams, Zivīm ir ko teikt - un viss, ko viņas teiktu, partneris ir zinājis jau sen. Toties dažas partnera domas un jūtas Zivīm var būt pilnīgs pārsteigums! Tāpēc svētdien vajadzētu nodot mikrofonu mīļotajam un kļūt par ļoti, ļoti uzmanīgu klausītāju.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!