Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 3

Uzmundrinošie horoskopi 2. martam visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Auniem šodien aizraujoša, interesanta diena. Iespējami dažādi piedzīvojumi, negaidīti likteņa pavērsieni un pārsteidzošas tikšanās. Diena labvēlīga mīlestībai, romantiskiem piedzīvojumiem un ģimenes attiecību stiprināšanai


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem darbīga diena profesionālā jomā. Darboties nāksies daudz vairāk nekā citkārt. Netrūks darba ne profesionālajā jomā, ne sadzīvē. Taču satraukumam nav pamata- visi jūsu centieni tiks pamanīti un novērtēti, kā arī nesīs redzamus augļus. Centieties šodien apgūt kaut ko jaunu, iegūt jaunas, noderīgas zināšanas, garīgi attīrīties. Privātajā dzīvē gaidāms jauns notikumu pavērsiens, kas prasīs no jums drosmi.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņiem laba diena gan profesionālā, gan mīlestības lauciņā. Zvaigznes iesaka ķērties vērsim pie ragiem, aktīvi rīkoties, lai nepalaistu garām savas iespējas un veiksmi. Droši pieņemiet jaunus piedāvājumus, idejas un priekšlikumus. Tuvojas brīdis, kad sakārtosies arī jūsu romāntiskā sfēra. Vakarā noteikti sarunājiet tikšanos ar personu, kas jums ļoti nepieciešama un patīkama- viss izdosies, ir īstais brīdis.

Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžiem veiksmīga diena visās jomās, tomēr, lai kaut ko sasniegtu, būs jāpieliek ne mazums pūļu, kā arī būs nepieciešama palīdzība no malas- ņemiet talkā savus partnerus, kolēģus, labvēļus, domubiedrus. Jums netrūks darāmā un jūsu pūles tiks novērtētas, ja vien nesarunāsiet neko lieku, par ko vēlāk nāksies nožēlot. Vakarā vēlams atbrīvoties dienas laikā uzkrātās spriedzes, pievēršoties sev tīkamām nodarbēm


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvām radoša, veiksmīga diena. Šodien jūs gaida lieliski rezultāti un sasniegumi, jūsu aktivitāte un satriecošās darba spējas nepaliks nepamanītas. Tomēr jūsu enerģija ir uz izsīkuma robežas. Tāpēc ieteicams neielaisties riskantos pasākumos, neveikt lielus pirkumus un neuzsākt jaunus projektus. Apsveicamas būs vienīgi neparastas idejas, ja vien nemēģināsiet sasteigt notikumus un ķerties pie lietas ar jums raksturīgo lietišķumu. Vakaru vēlams pavadīt kopā ar ģimenes locekļiem.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavām laba diena. Gan profesionālā darbība, gan padarītais mājas sadzīvē nesīs vēlamos rezultātus. Tāpēc izmantojiet laiku lietderīgi. Veiktie darījumi būs veiksmīgi, droši varat uzsākt arī jaunus projektus gan darbā, gan sadzīvē, piemēram dzīvokļa remontu vai pārkārtošanu. Vakarā esiet kopā ar savu ģimeni un tuviniekiem.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Svariem laba diena visdažādākajiem kontaktiem: rīkojiet sanāksmes, tikšanās, pasākumus, tiecieties ar draugiem, meklējiet jaunas iepazīšanās. Izvairieties no duālības un nemēģiniet uzkraut svas problēmas uz citu pleciem. Tas var novest pie nepatīkamiem pārpratumiem, strīdiem, attiecību iziršanas Otro dienas pusi veltiet atpūtai, veselības uzlabošanai, pastaigām svaigā gaisā. Ja ir vēlēšanās un vajadzība, varat doties iepirkties


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpioniem piemērota diena, lai tiktos ar mīļotajām personām, rīkotu romantiskas pasēdēšanas, iepazītos. Visi notikumi veicinās jūsu talantu un spēju izpausmes. Redzamus rezultātus palīdzēs sasniegt drosme un pārliecība par sevi. Ja visu atstāsiet pašplūsmā un nepieliksiet pūles, neko nozīmīgu arī nepaveiksiet.
Lai tiktu galā ar spriedzi, vēlams nodarboties ar fiziskiem darbiem: sakārtojiet māju vai darba vietu.Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Strēlniekiem gaidāma sarežģīta diena, iespējami gan pēkšņi ienākumi, gan negaidīti zaudējumi. Svarīgi neriskēt un neuzticēties pirmajam iespaidam- tas būs kļūdains. Intuīcija šodien nedarbosies, labākais ceļš uz izdošanos- analīze un prāts. Ja liksiet lietā tos, atrisināsiet vissarežģītākās mīklas un rēbusus. Personīgajās attiecībās saglabāsies aizrautība, ja vien nekritizēsiet savu partneri
Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Mežāžiem diena saistās ar zaudējumiem un nevajadzīgiem tēriņiem. Mēģiniet būt ekonomiskāki un kontrolēt ģimenes finansu situāciju. Ja jums ieplānoti tālāki izbraukumi, ieteicams tos atlikt līdz pavasarim. Var pasliktināties jūsu pašsajūta, saasināties dažādas kaites, notikt nelaimes gadījumi. Arī profesionālajā jomā lielu lomu var nospēlēt kaut kādi slēpti faktori.
Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīriem aktīva, radoša un notikumiem bagāta diena. Pastiprināsies vēlme pēc labā un skaistā. Jūs jutīsiet spēku pieplūdumu un ar entuziasmu ķersieties pie jebkura darba. Lietas ies no rokas, spēsiet tikt galā ar jebkuru jautājumu, kā arī sakārtot un nostiprināt attiecības ar cilvēkiem, kas jums ir svarīgi. Sīkas nepatikšanas var izraisīt bērni, ja jums tādi ir. Veltiet viņiem pēc iespējas vairāk laika un rūpju.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Zivīm šī būs grūta diena. Nav ieteicams pievērsties aktīvai darbībai, slēgt darījumus un līgumus, plānot jaunus projektus, - nekas labs no tā nesanāks. Iespējams, šodien jums nāksies neplānoti patērēties. Arī ģimenes attiecības nebūs tādas, kā jūs vēlētos. Neesiet pārāk kategorisks un neprasiet no citiem pārāk daudz, citādi sarežģīsiet situāciju vēl vairāk.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls