Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:336, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Nākamā lapa

Operetes teātra atjaunošanas iniciatīvai pietrūkst tikai dažu simtu balsu 06.09.2019 13:49

Jau vairāk nekā 9 tūkstoši cilvēku nobalsojuši PAR Operetes un muzikālā teātra atjaunošanu Latvijā. Par Operetes un muzikālā teātra atjaunošanu gan uz izdrukātajām lapām, gan portālā ManaBalss kopumā ir nobalsojuši jau vairāk nekā deviņi tūkstoši! Tas nozīmē, ka tikai tūkstotis parakstu un balsojumu vēl ir nepieciešami, lai būtu savāktas 10’000 balsis, kas ir pietiekami, lai iniciatīvu iesniegtu Latvijas Republikas Saeimā.

Operetes teātris pirmo skolas dienu aicina svinēt ar radošajām darbnīcām un mūziklu “Karlsons” 29.08.2019 09:44

Lai pirmā skolas diena būtu neaizmirstams un emocijām bagāts pasākums bērniem kopā ar vecākiem un vecvecākiem, Operetes teātris 2. septembrī VEF Kultūras pilī organizē pasākumu “Ar Karlsonu uz skolu”. Tajā muzikālo piedzīvojumu spēli “Karlsons” papildinās desmit dažādas radošās darbnīcas un izzinošas aktivitātes, kas būs pieejamas jau no plkst. 16:00.

Pirmajā skolas dienā Operetes teātris aicina bērnus uz pasākumu „Ar Karlsonu uz skolu!” 02.08.2019 08:18

Pirmajā skolas dienā, 2. septembrī, VEF Kultūras pilī norisināsies radoši muzikāls piedzīvojums bērniem „Ar Karlsonu uz skolu!”, ko organizē Operetes teātris. Plkst. 16:00 sāksies dažādas aizraujošas meistarklases un izzinošas aktivitātes, savukārt plkst. 18:00 bērni kopā ar vecākiem varēs noskatīties vienu no populārākajām bērnu izrādēm „Karlsons”.

Ārvalstu solisti slavē latviešu publiku par operetes žanra mīlēšanu 17.07.2019 08:28

Aizvadītā nedēļas nogalē notika 3. Starptautiskais Operetes festivāls Ikšķilē, kura viens no krāšņākajiem pasākumiem bija GALĀ koncerts, kas pulcēja vairākus tūkstošus klausītāju. Tajā piedalījās gan latviešu, gan ārvalstu populāri operetes solisti, kuri pēc koncerta slavēja latviešu publiku un bija patīkami pārsteigti, ka šobrīd, kad Latvijā jau ilgstoši vairs nav sava Operetes teātra, kas funkcionētu kā pastāvīga, valsts finansēta organizācija, ir tik daudz cilvēku, kuri mīl šo žanru.

Krāšņi izskanējis 3. Starptautiskā Operetes festivāla Galā koncerts 15.07.2019 17:31

Sestdien, 13. jūlijā, Ikšķiles brīvdabas estrādē izskanēja 3. Starptautiskā Operetes festivāla Galā koncerts, kurā kopumā piedalījās 12 solisti no piecām valstīm, - Sonora Vaice, Itālijā dzīvojošā Anta Jankovska, Irma Pavāre un septiņi ārvalstu solisti. Programmā skanēja populāras austriešu, ungāru un franču klasisko operešu mūzikas lappuses – Johana Strausa, Karla Cellera, Karla Millekera, jubilāru simtgadnieku Franča Supē un Žaka Ofenbaha, kā arī citu komponistu populāra operešu mūzika solistu, dejotāju un operetes orķestra sniegumā.

Uz Latvijas skatuvēm atgriežas operete “SILVA” jeb Čardaša karaliene 21.02.2019 10:04

Uz Latvijas skatuvēm atgriežas operete “SILVA” jeb Čardaša karaliene (Die Csárdásfürstin / The Gipsy Princess), intriģējoša un pārdroša. Šī ir vispopulārākā ungāru komponista, Vīnes operetes lielmeistara Imres Kālmāna (1882 – 1953) operete ar Leo Šteina un Bellas Jenbaha libretu. Tās pirmizrāde notika 1915. gada 17. novembrī Johana Štrausa teātrī Vīnē un nu jau vairāk kā gadsimtu tiek regulāri iestudēta visā pasaulē visdažādākajās versijās prestižākajos muzikālajos un operteātros. Jaunais SILVAS iestudējums Latvijā ir ilgi gaidīts notikums operetes žanra cienītāju vidū. Lai paturētu intrigu, bet arī dotu nelielu norādi par paredzēto – operetes “SILVA. Čardaša karaliene” darbība norisināsies ārpus vēsturiskā laika robežām. Iestudējuma radošā komanda ļaujas Silvas iespaidīgā un patiesā rakstura dabai, kas ver plašu skatu un stāv pāri laikam. Izrādes režisors Juris Jonelis izsakās tēlaini: “Ja Tev ir kuģis “Adrija”, Tu nevari ceļot pa iekšējiem ezeriem un upēm. Tev ir vajadzīgs okeāns! Silva ir kā šis prāmis “Adrija””.

Vienu no pēdējām reizēm VEF Kultūras pilī tiks izrādīta operete Balle Savojā 04.10.2018 16:06

Operetes teātris saviem skatītājiem 15. oktobrī piedāvā iespēju vienu no pēdējām reizēm noskatīties Paula Abrahama opereti “Balle Savojā”. Dejas - valši, tango, džezs un klasika vienuviet spīdošā meistardarbā, kas uz pasaules skatuvēm gozējas jau kopš skandalozās pirmizrādes Berlīnē 1932. gadā. Operetes cienītājiem Latvijā operete tiek izrādīta kopš 2016. gada 13. marta.

Šovakar VEF Kultūras pilī, iespējams pēdējā, operetes JAUTRĀ ATRAITNE izrāde 26.09.2018 10:03

Operetes teātris, iespējams, pēdējo reizi 26. septembrī plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī izrādīs Franča Lehāra pasaulslaveno opereti “Jautrā atraitne”. Operete Latvijas operetes cienītājiem tiek izrādīta kopš 2015. gada 1. marta. Operete “Jautrā atraitne” 110 gadu laikā visapkārt pasaulei piedzīvojusi nepārspētus panākumus ar vairāk kā 250 000 izrādēm neskaitāmos tulkojumos. Veikti ieraksti, uzņemtas filmas, televīzijas raidījumi, iestudēti baleti, ledusšovi u.t.t.

Pēc publikas pieprasījuma tiks atkārtoti izrādītas operetes Jautrā atraitne un Balle Savojā 13.09.2018 12:32

Operetes teātris turpina priecēt publiku ar skatītāju iemīļotām izrādēm VEF Kultūras pilī. 26. septembrī skatītāji varēs baudīt operešu karalieni – Franča Lehāra Jautro atraitni un 15. oktobrī izskanēs Paula Abrahama jauneklīgā, dejisku ritmu piesātinātā Balle Savojā.

1. septembris ar Pauku un Šmauku 25.07.2018 08:24

1.septembris tradicionāli vienmēr bijusi Zinību diena, kuru vecāki grib pavadīt kopā ar saviem bērniem, piedāvājot viņiem ko īpašu un neaizmirstamu. Un šogad jums tāda iespēja ir. Nosviniet 1.septembri kopā ar Pauku un Šmauku, Latvijas Nacionālo bibliotēku un Operetes teātri.

Atjaunosim Operetes teātri visi kopā! 28.03.2018 21:41

Sabiedrības iniciatīvu platformā manabalss.lv parakstus sāk vākt iniciatīva “Atjaunosim Operetes teātri Latvijā”. Iniciatīvas autore A.Ozoliņa – Kazlovska norāda, ka pēdējo piecu darbības gadu laikā ir pierādījies, ka Operetes teātris Latvijā ir nepieciešams, tas ir publikas gaidīts un ir spējīgs pastāvēt. Tomēr teātra pastāvēšanai nepieciešams valsts finansiāls atbalsts, bāzes dotācija un savas telpas, mājvieta, kur plānot ilgtermiņa darbu.

Manabalss.lv uzsākta parakstu vākšana Operetes teātra atjaunošanai 26.03.2018 14:46

Ar Latvijas Operetes Fonda iniciatīvu, portālā manabalss.lv uzsākta parakstu vākšana Operetes teātra atjaunošanai. Jau vairākus gadus Latvijas Operetes fonds veiksmīgi iestudē lieliskas izrādes, rīko koncertus un pulcē pilnas skatītāju zāles un estrādes, bet teātrim nav savas bāzes, lai nodrošinātu regulāru, stabilu un produktīvu darbību un repertuāru. Lai iniciatīva varētu tikt iesniegta Saeimā tālakai virzībai, jāsavāc 10 000 paraksti.

Pēc skatītāju pieprasījuma uzsākta biļešu tirdzniecība uz opereti Jautrā atraitne maijā 05.02.2018 17:45

Latvijas operetes fonds/ Operetes teātris pēc skatītāju pieprasījuma uzsācis biļešu tirdzniecību uz Franča Lehāra operetes Jautrā atraitne izrādi 9.maijā plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī. Par nule aizvadīto izrādi interese ir bijusi tik liela, ka biļetes pilnībā izpirktas jau gandrīz mēnesi iepriekš.

Sākta biļešu tirdzniecība uz koncertuzvedumu “Lai sasaucamies, lai dziedam!” 31.01.2018 13:26

Ir sākta biļešu tirdzniecība uz muzikālā koncertuzveduma “Lai sasaucamies, lai dziedam!” Rīgas pirmizrādi, kas notiks 25. martā pēc restaurācijas atvērtajā VEF kultūras pilī. Latvijas Operetes fonds aicina ļauties mūzikas valdzinājumam, klausoties dziesmas no latviešu komponistu operešu, mūziklu un teātra mūzikas repertuāra. Muzikālu stāstu izdziedās un dejos Operetes teātra solisti Marlēna Keine, Jolanta Strikaite-Lapiņa, Emīls Kivlenieks, Nauris Indzeris un operetes dejotāji. Piedalīsies operetes kamerorķestris. Režisors Valdis Lūriņš.

Operetes teātra izrādes šogad notiks atjaunotajā VEF Kultūras pils zālē 26.01.2018 16:59

Latvijas Operetes fonda izveidotā Operetes teātra izrādes 2018. gadā notiks pēc restaurācijas atvērtajā VEF kultūras pilī. Skatītājus priecēs pasaulslavenās operešu izrādes – “Jautrā atraitne” un “Balle Savojā”, kā arī mūzikli bērniem – “Paukojam un Šmaukojam” un “Karlsons”.

Uzsākta biļešu tirdzniecība uz operetēm Jautrā atraitne un Balle Savojā 07.12.2017 19:31

Latvijas operetes fonds uzsācis biļešu tirdzniecību uz operetēm, kas pirmo reizi notiks atjaunotajā VEF Kultūras pilī. 2.februārī operešu karaliene – Franča Lehāra Jautrā atraitne un 9. martā Paula Abrahama jauneklīgā, dejisku ritmu piesātinātā Balle Savojā skatītājus priecēs ar spožiem solistiem – Sonoru Vaici, Antu Jankovsku (Itālija), Marlēnu Keini, Valēriju Koļago, Nauri Indzeri, Emīlu Kivlenieku, Trīs Latvijas tenoriem – Nauri Puntuli, Guntaru Ruņģi, Miervaldi Jenču u.c. Operetes orķestri vadīs Guntars Bernāts un Normunds Vaicis.

Džeza pianists Harijs Bašs spēlēs Operetes Jaungada koncertos IN BLUE 07.12.2017 10:19

Latvijas Operetes fonds piedāvā klausītājiem baudīt gadumijas svētku noskaņu, klausoties dzirkstošu un jaunības azarta piesātinātu koncertprogrammu Operetes Jaungada koncerti IN BLUE 26.decembrī pl.16.00 Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē, un 29. un 30.decembrī pl.18.00 kultūras pilī Ziemeļblāzma. Programmā gan populāri Johana Štrausa operešu hiti, gan Džordža Geršvina Rapsodija blūza stilā un Leonarda Bernstaina skaistākās mūzikas lappuses, kur pie klavierēm būs džeza lielmeistars Harijs Bašs vai Agnese Egliņa. Pie diriģenta pults – šī gada jubilārs Guntars Bernāts.

Operetes teātris sāk jauno sezonu ar muzikālu piedzīvojumu spēli Karlsons 16.11.2017 12:51

Dzīvesprieks un enerģija kūsās Operetes teātra solistu versijā jaunajā piedzīvojumu spēlē bērniem Karlsons, ar kuru 25. novembrī plkst. 16 kultūras pilī Ziemeļblāzma Operetes teātris sāks piekto sezonu. Valda Lūriņa režijā tapusi jauna muzikālā izrāde bērniem.

Operetes teātris sāk jauno koncertsezonu 20.10.2017 11:08

Operetes teātris sāk 2017./18. gada sezonu 25. novembrī ar muzikālu piedzīvojumu spēli bērniem “Karlsons” Valda Lūriņa režijā, kas notiks kultūras pilī “Ziemeļblāzma”. Jaunajā operetes teātra koncertsezonā klausītājus priecēs dzirkstoši Jaungada koncerti Johana Štrausa mūzikas ritmos, romantiski mīlas stāsti pasaulslavenās operešu izrādēs, mazos klausītājus bērnības krāsainajā sapņu pasaulē aizvedīs izrādes “Paukojam un šmaukojam” un “Karlsons”.

Izskanējis Otrais Starptautiskais Operetes festivāls 17.07.2017 19:30

Sestdien, 15.jūlijā Ikšķiles estrādē ar bagātīgām klausītāju ovācijām, svētku salūtu un Johana Štrausa valšu tūri noslēdzies Latvijas operetes fonda rīkotais Otrais Starptautiskais Operetes festivāls, kas šogad pulcējis ap 3500 apmeklētāju, apliecinot, ka operete ir aktuāla un pieprasīta Latvijā, un aizrauj kultūras cienītājus jebkurā vecumā.

Zāra Leandere – Madame Scandeleuse Austrijas džeza grupas koncertprogrammā 06.07.2017 13:33

14.jūlijā plkst. 20.00 Ikšķiles tautas namā, Lībiešu ielā 2, Operetes festivāla pirmo dienu noslēgs koncertprogramma, kas veltīta slavenās dīvas Zāras Leanderes 110. jubilejai, ar nosaukumu Zāra Leandere – Madame Scandaleuse. Koncertā muzicēs Austrijā iemīļota džeza grupa Eddie Luis und die Gnadenlosen kopā ar Austrijā dzīvojošo latviešu mecosoprānu Helēnu Sorokinu. Pirms koncerta plkst. 19.00 notiks Sarunas, pieminot Harija Missiņa 100-gadi, kurās ieeja ar šī koncerta biļeti būs bez maksas.

Operetes festivāla kulminācijā Galā koncerts Ikšķiles brīvdabas estrādē 04.07.2017 12:26

15.jūlijā plkst. 20.00 Ikšķiles atjaunotajā brīvdabas estrādē notiks Operetes festivāla krāšņākais notikums – Galā koncerts ar ārzemju un Latvijā iemīļotiem solistiem, kam sekos Valšu vakars, kurā ikviens aicināts ļauties dejai Johana Štrausa valšu orķestra pavadījumā Guntara Bernāta vadībā.

Operetes festivālā notiks muzikālās dziesmu spēles “Karlsons” pirmizrāde 21.06.2017 15:18

15.jūlijā plkst. 13.00 Tinūžu tautas namā “Kraujas”, 10 minūšu attālumā no Ikšķiles centra Operetes festivāla ietvaros notiks muzikālās piedzīvojuma spēles “Karlsons” pirmizrāde. Režisors Valdis Lūriņš. Pirms izrādes no plkst. 12.00 tautas nama pagalmā notiks radošās darbnīcas bērniem.

Operetes festivāla ieskaņā notiks labdarības koncerts 13.06.2017 23:30

14.jūlijā plkst. 18.00 Ikšķiles ev. lut. baznīcā, Kalēju ielā 1, ieskandinot Otro Operetes festivālu, labdarības koncertā Dvēseles stīgas muzicēs soprāns Sonora Vaice, mecosoprāns Sabīne Krilova, tenors Emīls Klaužs un pianiste Agija Ozoliņa-Kozlovska. Ikšķiles mūzikas un mākslas skolniece saņems dāvinājumā vijoli, sabiedrība tiks aicināta ziedot operetes teātra atdzimšanai.

Operetes festivāla ieskaņas koncerts Dvēseles stīgas Ikšķilē 07.06.2017 10:39

14.jūlijā, plkst. 18.00, Ikšķiles ev. lut. baznīcā, Kalēju ielā 1, ieskandinot Otro Operetes festivālu, labdarības koncertā Dvēseles stīgas muzicēs soprāns Sonora Vaice, mecosoprāns Sabīne Krilova, tenors Emīls Klaužs un pianiste Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Otrā Operetes festivāla programmu izziņos preses konferencē 17.05.2017 07:58

Krāšņas koncertprogrammas, pirmizrāde bērniem, radošās aktivitātes, sarunas par operetes jubilāriem Hariju Misiņu un Kārli Pamši un citi pārsteigumi gaidāmi Operetes otrajā festivālā 14. un 15. jūlijā Ikšķilē.

Jūlijā Otrais Operetes festivāls aicina uz Ikšķili (+ video) 28.04.2017 10:55

14. un 15. jūlijā Ikšķilē Latvijas Operetes fonds un režisors Valdis Lūriņš pārsteigs gan mazos, gan lielos skatītājus ar krāšņām koncertprogrammām Otrajā Operetes festivālā. Klausītājus priecēs Austrijas džeza orķestris Eddie Luis und die Gnadenlosen XL un mecosoprāns Helēna Sorokina, solisti no Itālijas un Polijas, kā arī Latvijā iemīļotie mākslinieki – Sonora Vaice, Dainis Skutelis, Marlēna Keine u.c. Mazie skatītāji varēs doties muzikālā ceļojumā pirmizrādē Karlsons. Festivāla kulminācijā – GALĀ koncerts atjaunotajā Ikšķiles estrādē un romantisks Valšu vakars.

Vienīgajā izrādē Balle Savojā vadošo lomu dziedās Lielās Mūzikas balvas 2016 nominante Laura Teivāne 23.03.2017 15:57

Jaunais, talantīgais soprāns Laura Teivāne, kura šogad nominēta Lielajai Mūzikas balvai kategorijā Gada jaunais mākslinieks, 9.aprīlī plkst. 16 vienīgo reizi šopavasar galvenajā – Madlēnas lomā Latvijas Operetes fonda iestudētajā Paula Abrahama operetes Balle Savojā izrādē kultūras pilī Ziemeļblāzma. Biļetes uz izrādi jau iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs.

Pēdējo reizi Kultūras pilī Ziemeļblāzma operešu karaliene – Lehāra Jautrā atraitne 06.03.2017 15:19

17.aprīlī plkst. 16 Kultūras pilī Ziemeļblāzma pēdējo reizi šajā sezonā varēs noskatīties Latvijas Operetes fonda iestudēto, par „operešu karalieni” dēvēto Franča Lehāra opereti Jautrā atraitne. Biļetes jau iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes tīklā.

Vienīgajā izrādē Balle Savojā vadošo lomu dziedās Lielās Mūzikas balvas 2016 nominante Laura Teivāne 06.03.2017 15:13

Jaunais, talantīgais soprāns Laura Teivāne, kura šogad nominēta Lielajai Mūzikas balvai kategorijā Gada jaunais mākslinieks, 9.aprīlī plkst. 16 vienīgo reizi šopavasar galvenajā – Madlēnas lomā Latvijas Operetes fonda iestudētajā Paula Abrahama operetes Balle Savojā izrādē kultūras pilī Ziemeļblāzma. Biļetes uz izrādi jau iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs.

Latvijas Operetes fonds prezentē jaunās telpas un iepazīstina ar tuvākajiem projektiem 08.02.2017 16:34

Sākot ar šā gada februāri, Latvijas Operetes fondam, pēc četriem darbības gadiem, ir birojs Vecrīgā, bijušajā Mākslas darbinieku namā. Pie šīm telpām fonds ticis, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam. Savukārt par Latvijas Operetes fonda patronesi kļuvusi pazīstamā uzņēmēja un Latvijas kultūras dzīves pazinēja Ilze Jurkāne.

Sonora Vaice, Nauris Indzeris un Jānis Kurševs Valentīndienas koncertā “Ak, mīlestība, mīlestība!” 30.01.2017 14:28

14.februārī plkst. 19 Rīgas Latviešu biedrībā, visu mīlētāju svētkos – Valentīndienā, solisti Sonora Vaice, Nauris Indzeris un Jānis Kurševs priecēs dzirkstošā Latvijas Operetes fonda rīkotā koncertā visiem, kas sirdī jauni un mīloši. Programmā skaistākā operešu mūzika, neapolitāņu dziesmas un populāras latviešu komponistu dziesmas par mīlestību.

Uzsākta tirdzniecība uz vienīgo operetes “Jautrā atraitne” izrādi Rīgā 20.01.2017 16:36

17.aprīlī plkst.16 Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” vienīgo reizi šajā sezonā Rīgā būs iespēja noskatīties par „operešu karalieni” dēvēto pasaulslaveno Franča Lehāra opereti „Jautrā atraitne”. Solisti: Anta Jankovska (Itālija), Nauris Indzeris, Marlēna Keine, Emīls Kivlenieks, Trīs Latvijas tenori u.c. Izrādē piedalās arī Operetes orķestris.

Uzsākta biļešu tirdzniecība uz operetes Balle Savojā vienīgo izrādi Rīgā, 9.aprīlī 20.01.2017 16:31

9.aprīlī plkst.16 Kultūras pilī „Ziemeļblāzma“ vienīgo reizi šajā sezonā varēs noskatīties Latvijas Operetes fonda iestudēto opereti „Balle Savojā”.Par Eiropas Geršvinu dēvētā un Ādolfa Hitlera laikā no Vācijas izraidītā komponista Paula Abrahama operete „Balle Savojā” ir jaunā režisora Gundara Silakaktiņa skatījums uz izpausmēs daudzveidīgo un kolorīto operetes žanru, un tā stāsta par jauna laulātā pāra amizantajiem piedzīvojumiem pēc medusmēneša; par to, kā sieviete, kas ir sava vīra ēnā, kļūst par patstāvīgi lemjošu personību.

Izcilā diriģenta, pedagoga un komponista Jāņa Kaijaka 85 gadu jubilejai veltīts operešu mūzikas koncerts 01.11.2016 11:32

26.decembrī plkst.17 Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” notiks izcilā pedagoga, diriģenta un komponista Jāņa Kaijaka (dzimis 1931.gada 20.decembrī) 85 gadu jubilejai veltīts koncerts ar paša maestro piedalīšanos.

Latvijas Operetes fonds aicina uz dzirkstošiem Jaungada koncertiem „Nāc, ieklausies, draugs, kā Vīnē dzied!” 31.10.2016 09:37

„Nāc, ieklausies, draudziņ, kā Vīnē dzied!” – tie ir vārdi no Franča Šūberta operetes „Trejmeitiņas”. Turpinot aizsākto Jaungada svinēšanu un sagaidīšanu ar opereti, arī šogad Latvijas Operetes fonds aicina klausītājus baudīt svētkus ar Vīnes, it īpaši – Štrausu dinastijas, komponistu mūziku. Vēršot skatu nākotnē, ar tikai operetei piemītošo jauneklīguma dzirksti Latvijas operetes fonds piedāvā jaunu un talantīgu gan Latvijā, gan ārpus tās dzīvojošu latviešu solistu plejādi Operetes Jaungada koncertos 29. un 30.decembrī plkst.18 Kultūras pilī Ziemeļblāzma (Rīgā, Ziemeļblāzmas ielā 36).

Dziesmuspēle bērniem „Paukojam un šmaukojam” – jau 6.novembrī! 31.10.2016 09:28

6.novembrī Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” un 5.decembrī Liepājas teātrī būs iespēja noskatīties režisora Valda Lūriņa iestudēto izrādi bērniem – Brodvejas stila dziesmu spēli „Paukojam un šmaukojam”, kas tapusi pēc britu rakstnieces populārās pasakas „Pauks un Šmauks” motīviem. Izteiksmīgā kustību horeogrāfija (dejas iestudējis horeogrāfs Alberts Kivlenieks), spilgtā kostīmu koncepcija, Ozolaines meža vides scenogrāfija priecēs gan pirmskolas un jaunāko klašu bērnus, gan viņu vecākus un ikvienu, kam patīk azarts, jautrība un ir mīļas bērnības atmiņas. Jāpiebilst, ka 6.novembrī KN „Ziemeļblāzma” iestudējums „Paukojam un šmaukojam” tiks izrādīts pirmoreiz.

Paula Abrahama operete „Balle Savojā” 4.novembrī būs skatāma Ventspils teātra namā „Jūras vārti” 25.10.2016 12:40

4.novembrī Latvijas Operetes fonds ar Paula Abrahama krāšņo opereti „Balle Savojā” viesosies Ventspils teātra namā „Jūras vārti”.

Operetes fonds aicina noskatīties par „operešu karalieni” dēvēto Franča Lehāra opereti „Jautrā atraitne” 18.10.2016 12:36

22.oktobrī Latvijas Operetes fonds jauno sezonu turpinās ar Franča Lehāra opereti „Jautrā atraitne”, kas ne velti tiek dēvēta par „operešu karalieni”, un kuras mūzikā klausītāji nekļūdīgi pazīs austroungāru-franču gaisotni. Izrādi varēs noskatīties Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”; sākums – plkst.17.

Latvijas Operetes fonds jauno sezonu atklās ar izrādi „Balle Savojā” 12.10.2016 20:46

16.oktobrī ar Paula Abrahama operetes „Balle Savojā” izrādi, ko varēs noskatīties Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”, jauno sezonu atklās Latvijas Operetes fonds. Izrādē Madalēnas lomā debitēs jaunais talantīgais soprāns Laura Teivāne.

Šo izrādi varēs noskatīties arī 30. oktobrī, 13. novembrī un 3.decembrī turpat „Ziemeļblāzmā”, kā arī 4.novembrī Ventspils teātra namā „Jūras vārti”.

Nākamā lapa