Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:366, Did:0, useCase: 0


Edgara Gluhova personālizstāde L’UOMO VAGUE

Redakcija
Redakcija

20. oktobrī plkst. 17 Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/18 sadarbībā ar Laikmetīgās mākslas centru "kim?" atklās Edgara Gluhova personālizstādi L’UOMO VAGUE.

Tajā skatāmi Edgara Gluhova šogad tapušie darbi - fotogrāfijas, zīmējumi uz akrilstikla, redīmeida instalācija, kā arī zīmējumi uz aviokopānijas "Concorde" vintāžas vēstuļpapīra.

Edgars Gluhovs pirms gada pameta darbu kādā Cīrihes privātbankā, un patlaban ir pilnībā nodevies mākslai. Studējis Bornmutas Mākslas institūtā un Staedelschule Frankfurtē. Strādā ar zīmējumu un fotogrāfiju.

Mākslinieks sarīkojis personālizstādes un piedalījies grupu izstādēs galerijās un mākslas institūcijās KIM?, Rīgā, Glarusas Kunsthallē Šveicē, Līneburgas Kunsthallē Vācijā, Patrick Ebensperger galerijā Berlīnē. 2013. gadā saņēmis Šveices mākslas balvu.
Izstādes atklāšana paredzēta Laikmetīgās mākslas centra "kim?" jeb ''kas ir māksla?'' prezentācija, ko vadīs "kim?" direktore Zane Onckule. Laikmetīgās mākslas centrs izveidots 2009. gadā.