Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:354, Did:0, useCase: 0


Sākusies biļešu pārdošana uz Valmieras teātra izrādēm augustā un septembrī

Redakcija
Redakcija

Sākusies biļešu pārdošana uz Valmieras teātra izrādēm  augustā un septembrī
Valmieras Drāmas teātris
Foto: Matīss Markovskis

1.jūnijā sākas biļešu tirdzniecība uz augusta un septembra izrādēm, kā arī uz pirmo 2016./2017.gada sezonas pirmizrādi 30.septembrī – komēdiju “Muiža kaņepēs”, ko pēc Aleksandra Ostrovska darba “Mežs” motīviem Lielajā zālē iestudē Indra Roga.

Režisore Indra Roga jaunajā iestudējumā pēta teātra paradoksālo dabu. Te saduras mīlestība un drāma, paradumi un pārpratumi, kad divi aktieri Ņesčastļivcevs un Sčastļivcevs ceļo pa Krieviju un piedzīvo komiskus notikumus, jo provinces aktieru sirsnīgās alkas pēc mākslas ir gan naivas, gan skumjas reizē.

Izrādes radošajā ansamblī arī scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis un kostīmu māksliniece Anna Heinrihsone. Lomās: Kārlis Freimanis, Rihards Jakovels, Januss Johansons, Tālivaldis Lasmanis, Mārtiņš Liepa, Mārtiņš Meiers, Inese Pudža, Ieva Puķe, Imants Strads un Elīna Vāne.

Komēdija “Muiža kaņepēs” arī 1. un 2.oktobrī.

Biļetes uz izrādēm var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Biļetes uz augusta iestudējumiem Valmierā – par īpašu cenu!