Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:124, Did:0, useCase: 1

Nākamā lapa

Latvijas skaļās lasīšanas 30 čempioni gatavojas Nacionālajam finālam 19.09.2022 23:10

Sestdien, 24. septembrī, plkst. 12.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Ziedoņa zālē norisināsies Skaļās lasīšanas sacensību fināls. Rīgā ieradīsies 30 reģionālie lasīšanas čempioni no visas Latvijas. Tā ir vispatiesākā auditorija, kuras viedoklī ir vērts ieklausīties, kad mediju telpu aizņem socioloģiskie pētījumi par nelasītājiem, jo viņi nav grāmatu pircēji. Bibliotēku loma pieaug un grāmatu pieejamība kļūst arvien svarīgāka.

Izdota Lato Lapsas grāmata "Muzungu vismelnākajā Āfrikā" 14.09.2022 11:32

“Šī ir vismelnākā Āfrika ar vistrakākajiem, visasinskārākajiem, visalkatīgākajiem, vismežonīgākajiem un vienkārši visnešpetnākajiem nēģeriem. Azartiskam un izzināt gribošam cilvēkam Kongo pasniedz pasakainas veltes — vulkāni un gorillas, zelta un dimantu raktuves un pasaules visīstākie džungļi, burvji un sludinātāji, eksotisku diktatoru mantojums un nekur nesastopama korupcija, pavisam īsti pigmeji un par naudu nenopērkama bēgšana no policijas, zvērīgu slaktiņu atskaņas un pasaules garšīgākie mango… tas viss un vēl tūkstoškārt vairāk gaida, vilina un sauc gluži kā bungu rīboņa no džungļiem un hameleona dziesma, signalizējot par medus krājumu tuvumu…

“Jaunavas” – spilgts un provocējošs spriedzes romāns 12.09.2022 12:59

Ar savu pirmo romānu “Klusējošā paciente” Alekss Maiklīdess kļuva slavens visā pasaulē – grāmatas izdošanas tiesības iegādājās izdevēji vairāk nekā 50 valstīs. Tikko arī latviešu valodā iznācis viņa otrais romāns “Jaunavas”.

Knuta Skujenieka vārda dienā – audiogrāmatas “Dziesmu dziesma” prezentācija 08.09.2022 10:08

Ko mūsdienu cilvēkam nozīmē mīlestība un “Dziesmu dziesma”? 26. septembrī – Knuta
vārda dienā – aicinām uz izcilā latviešu dzejnieka, atdzejotāja un publicista Knuta
Skujenieka audiogrāmatas “Dziesmu dziesma” atvēršanas svētkiem. Pasākums
norisināsies 26.09. pl. 19:00 Raiņa un Aspazijas mājā Rīgā, Baznīcas ielā 30.

Izdota Zanes Daudziņas grāmata “Aktiera runa 21. gadsimta latviešu teātrī” 08.09.2022 10:04

Tikko iznākusī aktrises, runas pedagoģes un Kultūras akadēmijas asociētās profesores Zanes Daudziņas grāmata “Aktiera runa 21. gadsimta latviešu teātrī” ir vērtīgs izziņas avots ne tikai aktieriem, režisoriem, skaņu operatoriem un skatuves runas pedagogiem, bet arī visiem teātra cienītājiem un ikvienam, kuram laiku pa laikam jāuzstājas auditorijas priekšā. Grāmatā iztirzāto jautājumu empīrisko pamatu veido Zanes Daudziņas vairāk nekā 20 gadus ilgā aktrises darba prakse, pedagoģiskais darbs Latvijas Kultūras akadēmijā, kursos un semināros, intervijas ar Latvijas teātra vidē nozīmīgām personībām, kā arī ikviena grāmatas autores redzētā Latvijas profesionālo teātru izrāde.

Mazajā ģildē notiks sarunu koncerts “Čaklais. Cits” 08.09.2022 09:58

Svētdien, 11. septembrī, plkst. 19.00 Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs “Mazā ģilde”, atzīmējot Dzejas dienas, klausītājiem piedāvā iespēju Lielajā zālē bez maksas baudīt sarunu koncertu “Čaklais. Cits”. Koncertu veido un tajā piedalās aktrise Karīna Tatarinova un mūziķis Roberts Dinters.

Smalks franču trilleris – “Anomālija” 05.09.2022 10:10

Franču rakstnieks Ervē Leteljē par romānu “Anomālija” 2020. gadā saņēmis Gonkūru prēmiju – un šovasar romāns tulkots un izdots arī latviešu valodā. Tas ir neparasts un aizraujošs darbs, kurā fantāzija, ironija, laikmeta aktualitātes un mūžseni jautājumi savīti grodā vēstījumā. Tapis kā gaumīga izklaide, romāns “Anomālija” sevī ietver tik daudz mūslaiku mainīgās paradigmas kolorītāko šķautņu, ka to iespējams uztvert arī kā filozofiskas pārdomas par laiku un sabiedrību, par indivīdu un valsti, pat jūtām un pienākumu. Īsti franciskā manierē šīs pārdomas satur arī pamatīgu ironijas devu, rādot mūs kā nedaudz smieklīgus un bailīgus radījumus, kuri dažādu aizspriedumu vārdā veic savādas izvēles.

Izdota grāmata vīriešiem un par vīriešiem 31.08.2022 10:18

Tikko apgādā “Zvaigzne ABC” iznākusi Roberta Mūra un Duglasa Džileta grāmata “Valdnieks. Karotājs. Viedais. Mīlētājs. Nobriedušas vīrišķības arhetipi.” Laikā, kad vīriešiem no vienas puses tiek pārmesta “toksiskā maskulinitāte”, bet no otras puses jautāts “kur palikuši visi īstie vīrieši?” šī grāmata palīdz noskaidrot pašu galveno: kas tad ir vīrieša psihes pamatelementi (arhetipi) un kā nekļūdīgi nošķirt psiholoģiski nobriedušu vīrieti no nenobrieduša, infantila zēna.

Projekts “Bibliotēka” izsludina pasaku rakstīšanas konkursu 25.08.2022 12:59

Lasīšanas veicināšanas projekts “Bibliotēka” izsludinājis otro Jauno rakstnieku konkursu. Šoreiz potenciālie autori tiek aicināti rakstīt un konkursam iesniegt pasaku. Arī šoreiz konkursa rezultātā ar ilggadēja latviešu literatūras mecenāta “Baltic International Bank” atbalstu tiks izdots viens agrāk nepublicēta autora darbs. Pieteikties konkursam iespējams līdz šī gada 1. oktobrim, manuskripti jāiesniedz līdz šī gada 1. decembrim.

Izdota grāmata “Latvija: neatkarības pēdējais cēliens. 1939. gada 23. augusts – 1940. gada 17. jūnijs” 23.08.2022 22:48

Habilitētā vēstures doktora un Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenā locekļa Aivara Strangas jaunā grāmata veltīta liktenīgajam laika posmam Latvijas vēsturē no noziedzīgā Molotova–Ribentropa pakta līdz Latvijas okupācijai. Tajā apskatīta neilgā Latvijas neitralitāte, valstij uzspiestais savstarpējās palīdzības pakts ar PSRS, Latvijas un PSRS attiecības, kā arī attiecības ar Lietuvu un Igauniju. Grāmatā raksturots arī valsts iekšpolitiskais stāvoklis, ieskaitot Latvijas Komunistiskās partijas darbību. Liela uzmanība veltīta okupācijas priekšvakaram un okupācijas gaitas raksturojumam. Nobeigumā aplūkoti notikumi Latvijā pirmajās dienās pēc okupācijas (1940. gada 18.–21. jūnijā).

“Konteiners” – mūsdienīgs somu detektīvs nordic noir cienītājiem 23.08.2022 22:32

Drūmi valdzinošais nordic noir stils ir jau labi zināms – skandināvu kriminālromānu autori slaveni visā pasaulē. Viņu grāmatas ir bestselleru pirmajā desmitniekā, pēc to motīviem uzņem filmas, tās lasa un par tām runā. Nu labi zināmajam autoru lokam pievienojies jauns vārds – somu rakstnieku pāris Aki un Mila Ollikaineni. Par savu pirmo kriminālromānu “Konteiners” abi saņēmuši galveno balvu Somijas Nacionālajā kriminālromānu konkursā, un tagad viņu grāmata tiek tulkota un izdota vairāk nekā 15 valstīs. Tikko romāns iznācis arī latviešu valodā.

Vasaras karstākā lasāmviela kaķumīļiem – “Trīs runči un viņu cilvēks” 18.08.2022 16:33

Kāda ir dzīve ar kaķi? Brīnišķīga! Un ar trim kaķiem? Piedzīvojumiem bagāta! Ikvienam kaķiniekam un tāpat arī tiem, kas vēl tikai domā par to, vai tieši kaķis ir viņu ideālais mājdzīvnieks – tā īsumā varētu raksturot Olitas Tidomanes grāmatu “Trīs runči un viņu cilvēks”. Šovasar iznākusi, tā Zvaigznes grāmatnīcās jau trešo nedēļu stabili turas visvairāk pārdoto grāmatu pirmajā piecniekā!

Izdota grāmata bērniem "Stāsti!" 17.08.2022 09:34

“Stāsti!” ir bagātīgi ilustrēta grāmata, kas uzrunās bērnus un jauniešus, vecākus un skolotājus.

Divi Arto Pāsilinnas darbi latviešu valodā 17.08.2022 09:29

Apgādā Zvaigzne ABC šovasar iznākuši veseli divi pasaulslavenā somu rakstnieka Arto Pāsilinnas darbi – atkārtotu izdevumu piedzīvojis leģendārais romāns “Zaķa gads”, un no jauna iztulkots romāns “Apburošās masu pašnāvības”.

Izdota pirmā grāmata no cikla par baltu cilšu dižākā varoņa – Austra episkajiem piedzīvojumiem 12.08.2022 09:30

Austris – dižākais karotājs cilvēces vēsturē. “Austris” vēsta par baltu cilšu dižākā varoņa – Austra episkajiem piedzīvojumiem šajā un citās pasaulēs, kur bezgalīgā kara gaitā, cilvēku aizstāvis cīnās ar visu ļaužu nāvīgākajiem ienaidniekiem – postnešiem. Cikla ietvaros 2013. gadā jau izdotās “Neskaitāmās citzemes” stāsta par notikumiem, jau ilgi pēc Austra varoņdarbiem.

Romāns dzīvespriekam un labam garastāvoklim – “Solis līdz altārim” 11.08.2022 20:38

Klajā nācis pašmāju autores Ilzes Aizsilas jaunais romāns “Solis līdz altārim” – darbs īsti vasarīgās nokrāsās, kuras caurvij humora un romantikas dzirkstis. Tā ir grāmata, kuras darbība notiek tepat Latvijā, nelielā, bet rosīgā pašvaldībā, un gan notikumi, gan galvenie varoņi ir ārkārtīgi pazīstami un lieliski ataino mūsdienu realitātes.

Latviski izdots jauns Žoela Dikēra romāns 10.08.2022 12:47

Kad pirms vairākiem gadiem arī latviešu valodā iznāca nu jau pasaulslavenā šveiciešu rakstnieka Žoela Dikēra romāns “Patiesība par Harija Kebēra lietu”, lasītāji, īpaši jau asprātīgu detektīvu cienītāji, bija sajūsmināti. Veikli sižeta līkloči, intriģējoši varoņi, māņu manevri un negaidīts atrisinājums beidzamajās lappusēs – tāda ir Žoela Dikēra rakstīšanas formula.

Miris dzejnieks un Padomju laika disidents Knuts Skujenieks 25.07.2022 12:07


Latvijas mediji ziņo, ka 85 gadu vecumā šonakt miris dzejnieks un atdzejotājs, Latvijas patriots un Padomju disidents Knuts Skujenieks.

Pasniegta Starptautiskā Jāņa Baltvilka balva bērnu literatūrā un grāmatu mākslā 25.07.2022 09:43

Jāņa Baltvilka balvai pilngadība! Svinot rakstnieka dzimšanas dienu, 24. jūlijā īpašā ceremonijā Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā jau 18. reizi pasniegta Starptautiskā Jāņa Baltvilka balva, suminot izcilākos bērnu literatūras autorus un māksliniekus.

Burvīgs vasaras brīvlaika stāsts – “Raibi labā nometne” 21.07.2022 16:10

Ir pieaugušo rakstnieki, kam brīnišķīgi padodas arī bērnu grāmatas, – un Dzintars Tilaks ir viens no viņiem. Tilaks tik labi saprot puiku un meiteņu blēņas un nopietnību, ka katra viņa grāmata kļūst par notikumu lasošo bērnu un pusaudžu auditorijā.

Izdota apjomīga grāmata “Ukrainas vēsture” 20.07.2022 11:47

Apgāds “Jumava” izdevis grāmatu “Ukrainas vēsture” Imanta Liepiņa sastādījumā. 400 lappušu biezajā izdevumā apkopoti vēsturnieku, ekonomistu, publicistu un Ukrainas notikumu aculiecinieku materiāli par Ukrainas vēsturi no aizvēstures līdz mūsdienām. Grāmatas autoru vidū — Ēriks Jēkabsons, Gatis Krūmiņš, Daina Bleiere, Jana Streļeca, Olehs Kudrins, Agris Dzenis, Refats Čubarovs, Raitis Sametis, Jānis Riekstiņš, Juris Lorencs, Imants Liepiņš.

Aivars Neibarts. Ņukucītis un Nē! Pasakas par Ņukucīti 19.07.2022 14:35

Grāmatā “Ņukucītis un Nē! Pasakas par Ņukucīti” apkopotas Aivara Neibarta līdz šim grāmatās nepublicētās pasakas par Ņukucīti īsļaužiem, kā dzejnieks dēvēja bērnus. Aivars Neibarts aizgāja mūžībā, atstājot mantojumā dzeju un pasaciņas par Ņukucīti, darbus, kuros atklājas dzejnieka neierobežotā fantāzija un paradoksos balstītā domāšana, gaišs, harmonisks un labsirdīgs pasaules tēlojums.

“Pēdējais klients” – izcils latviešu detektīvs 19.07.2022 14:08

Iznācis izcils romāns – Gunta Tālera “Pēdējais klients”, darbs, ar kuru autors kļuva par Zvaigznes detektīvromānu konkursa laureātu. Brīnišķīga grāmata, kurā līdzsvaroti savijas vairākas detektīvlīnijas, novedot pie loģiska, bet negaidīta atrisinājuma. Mūsdienīgi, profesionāli un smalki uzrakstīts romāns, kurš neapšaubāmi var sacensties ar labākajiem un populārākajiem pasaules kriminālliteratūras darbiem!

“Reģistratūra” – ironisks rēbuss un līksma izklaide 15.07.2022 11:40

Pazīstamais tulkotājs, domātājs un rakstnieks Ilmārs Zvirgzds uzrakstījis romānu, kā pats saka, “jautrai lasīšanai, jo “tukšas un muļķīgas pārdomas .. ir lielākā cilvēces nelaime tūdaļ aiz reliģijas, politikas un bezgaumības”. Ilmārs Zvirgzds (1971) līdz šim bijis vairāk pazīstams kā tulkotājs poliglots, seno valodu pētnieks, piemēram, 2019. gadā nāca klajā viņa no akadiešu valodas atdzejotais “Eposs par Gilgamešu”, tāpēc daudziem viņa pirmais lielizmēra prozas darbs – detektīvromāns “Reģistratūra” – ir pārsteigums.

“Klusējošās strūklakas” – jauns Rūtas Šepetis romāns 13.07.2022 09:52

Liktenīga mīlestība un jaunības maksimālisms pret Franko režīma tumšākajām izpausmēm – jā, tieši tā īsumā varētu anotēt lietuviešu izcelsmes amerikāņu rakstnieces Rūtas Šepetis jauno romānu “Klusējošās strūklakas”.

Grāmata iedvesmai un izaugsmei – “EsMe” 08.07.2022 12:26

“Apgāds Zvaigzne ABC” laidis klajā grāmatu “EsMe. LabSajūtas un sirdsApziņas labirintus ejot”. Grāmatas autore ir Aija Bandere, neiroplastikas, psihosomātikas un cilvēka apziņas pētniece. Šī ir viņas pirmā grāmata, un Aija to veltījusi sievietēm, aicinot veidot veselīgu pašapziņu un atgriezties pie savas būtības.

Izdots Arno Jundzes romāns par Eduardu Veidenbaumu 08.07.2022 12:23

Klajā nācis sērijas “Es esmu…” darbs — Arno Jundzes romāns “Es nemiršu nekad” — par latviešu dzejnieku, tulkotāju un publicistu Eduardu Veidenbaumu (1867–1892).

Starptautiskās Jāņa Baltvilka balvas 2022 sarīkojumi 06.07.2022 14:59

Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome (LBJLP) gatavojas Starptautiskās Jāņa Baltvilka balvas sarīkojumiem, kas notiks 24. jūlijā. Kā katru gadu, svinēsim ievērojamā dabas dzejnieka un bērnu kultūras atbalstītāja Jāņa Baltvilka dzimšanas dienu, jau 18. reizi pasniedzot viņa vārdā nosaukto valsts nozīmes balvu bērnu literatūrā. Turpinās daudzu gadu sekmīga sadarbība ar Latvijas Republikas Kultūras ministriju, Ventspils Starptautisko Rakstnieku un tulkotāju māju, AS “Latvijas valsts meži”, Rīgas domi, Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), kā arī informatīvajiem atbalstītājiem – AS “Latvijas Mediji”, portālu “LSM.lv” un Latvijas Radio.

Izcilās Barselonas tetraloģijas grand finale 06.07.2022 14:53

Pasaulslavenā spāņu rakstnieka Karlosa Ruisa Safona “Rēgu labirints” ietilpst romānu ciklā, ko vieno Aizmirsto grāmatu kapsētas literārais visums – pirmās trīs tetraloģijas grāmatas ir “Vēja ēna”, “Eņģeļa spēle” un “Debesu gūsteknis”. Šī cikla romānus savstarpēji saista gan personāži, gan sižetiskie un tematiskie pavedieni, tomēr katrs romāns piedāvā pabeigtu, noslēgtu, neatkarīgu un pašpietiekamu stāstu.

“Kā nomedīt lāci” – vēsturisks romāns ar detektīvintrigu 04.07.2022 10:22

Vasarā laika lasīt ir maz, tieši tāpēc jāizvēlas kas īpašs. Somu rakstnieka Mīkaela Niemi romāns “Kā nomedīt lāci” savaldzinājis un apbūris lasītājus daudzās valstīs, jo rakstniekam izdevies radīt burtiski sajūtamu seno laiku atmosfēru un ārkārtīgi ticamus galvenos varoņus. Biklais zēns Jusi un enerģiskais, harizmātiskais mācītājs Lestādiuss, autoritatīvais kārtībnieks Brahe, šarmantais gleznotājs Nilss Gustavs un dažādie ciematnieki šķiet tik īsti, it kā būtu izkāpuši no senām fotogrāfijām. ““Kā nomedīt lāci” sniedz dubultu prieku.

Aizraujošs romāns par rokenrolu, seksu un deviņdesmitajiem: Mārtiņa Volfa “Banda” 20.06.2022 12:41

Latviešu literatūrā ienāk jauns vārds – Mārtiņš Volfs ar spilgtu debijas romānu “Banda”. Krāsaini un dzīvespriecīgi tajā atainota kādas izdomātas latviešu rokgrupas ikdiena un krīze, kā notikumu fonu izmantojot dzīvi Latvijā deviņdesmitajos. “Tas bija lielisks laiks,” apgalvo autors, un lasot ir viņam jāpiekrīt! “Banda” noteikti atradīs interesentus ne tikai to vidū, kuri ir piedzīvojuši deviņdesmitos gadus, bet arī visās citās paaudzēs, jo… kurš gan nezina “The Beatles”?

Reiniku ģimenes lolojums Ričijs Rū saņem “Zelta disku” 17.06.2022 13:57

Pirms nepilna gada klajā nāca, šobrīd bērnu un vecāku tik ļoti iemīļotā, lācēna Ričija Rū interaktīvā grāmatiņa “Ričijs Rū rīko koncertu”. Vienlaicīgi tika izdota arī 11 jaunu Laura Reinika un viņa vecmāmiņas Veronikas Reinikas dziesmu albums. Izdevuma ilustrāciju autore ir māksliniece Guna Miķelsone.

Dienas Grāmatas jaunums - Andra Manfelde "Poēma ar mammu" 15.06.2022 11:42

Izdevniecībā Dienas Grāmata klajā nākusi Andras Manfeldes grāmata "Poēma ar mammu".

“Apzinātības spēļu kartītes” – attīstošas spēles visai ģimenei 15.06.2022 11:23

Jēdzienu “apzinātība” ir dzirdējis gandrīz ikviens, bet visbiežāk asociē ar nopietniem, pacietīgiem uzmanības noturēšanas treniņiem, sēžot meditācijas pozā. Izrādās, apzinātību var praktizēt arī citādāk – ar vieglumu, caur spēli. Turklāt tādu spēli, ko var ar prieku spēlēt visa ģimene – gan bērni un vecāki, gan arī vecvecāki.

Iznākusi unikālā “Vēju grāmata” 10.06.2022 11:47

Dabā ir fenomeni, pie kuriem esam tik ļoti pieraduši, ka tos sākam ievērot un just tikai tad, kad tie nopietni izrāda savu spēku un ietekmi. Tāda dabas parādība ir vējš, kuru redzēt neredzam, bet tā darbus un nedarbus visnotaļ. Un tieši vējam apjomīgajā tematiskajā pētījumā “Vēju grāmata” ir pievērsusies Edīte Olupe.

Izdots čehu autores Alenas Mornštainovas darbs “Klusie gadi” 09.06.2022 09:40

Bohdana ir noslēgta meitene, kas dzīvo kopā ar nīgro tēvu un labsirdīgo, taču pakļāvīgo Belu. Viņu nomoka spriedze ģimenē un noslēpums, kas nemitīgi urda viņas domas: Kāpēc smagi slimā vecmāmiņa pēdējā ciemošanās reizē slimnīcā bija uzrunājusi viņu par Blanku? Līdzās tiek atklāts Svatopluka Žāka stāsts, viņš ir iesīkstējis komunists, kas visu savu dzīvi veltījis sociālisma celtniecībai, mīlestībai uz sievu un meitu, kuras nākotnei vajadzēja būt tikpat spožai kā zvaigznei sarkanajā karogā. Taču mēdz sacīt: Ja gribat sasmīdināt Dievu, izstāstiet viņam par saviem plāniem. Tā nu vienā brīdī abi stāsti saplūst vienā un izrādās, ka nekas nav tāds, kā līdz šim šķitis, un nepavisam ne tāds, kādam vajadzēja būt.

“Svaigs ūdens puķēm” – jauns franču romāns 08.06.2022 11:05

Var ticēt vai neticēt, tomēr franču literatūrai piemīt savdabība un īpašs šarms, lai vai par ko tajā stāstītu. Tikko iznākušais Valērijas Perēnas romāns “Svaigs ūdens puķēm” tam ir lielisks apliecinājums! Violeta Tusēna, romāna galvenā varone, ir... kapsētas uzraudze. Viņas mazajā namiņā laipni gaidīti ir gan kaprači un mācītāji, gan sērojošie tuvinieki, gan draugi, paziņas un pat kapsētas iemītnieku mājas mīluļi. Te, sakot pēdējās ardievas, saplūst daudzi un dažādi cilvēkstāsti par dzīvi, mīlestību, draudzību, nodevību, skumjām un sāpēm, tie veido nedzēšamus rakstus lasītāja prātā un vienlaikus modina atmiņas.

Iznākusi neparasta grāmata “Eņģeļa taure. Velna elpa” 08.06.2022 10:59

Iznākusi jau trešā autores ININ NINI grāmata “Eņģeļa taure, velna elpa” – intīma un mistiska dienasgrāmata, kuru caurvij šamaniskie ceļojumi, vīzijas, dziļi sapņi un senas pasakas. Grāmata tapusi kopā ar pasaulē vienu no redzamākajām latviešu māksliniecēm Janu Briķi, kura sirreāli ēteriski ININ NINI stāstus pauž savās gleznās.

"Dienas Grāmata" jaunums - Valdis Atāls "Dzejnieks un cūka" 02.06.2022 11:25

Izdevniecībā "Dienas Grāmata" klajā nākusi jaunākā Valda Atāla grāmata "Dzejnieks un cūka".

Iznākusi grāmata par aktieru bērniem, kas strādā teātrī - "Ar teātri šūpulī" 21.05.2022 11:25

Klātesot daudziem grāmatas varoņiem, ar autogrāfu stundu savu jauno grāmatu “Ar teātri šūpulī” atvēra rakstniece un publiciste Inga Jēruma. Grāmata tematiski turpina 2019. izdoto darbu “Teātra bērni”, taču “Ar teātri šūpulī” pievēršas tiem aktieru bērniem, kas paši nokļuvuši uz skatuves vai vismaz aizkulisēs.

Nākamā lapa