Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:238, Did:0, useCase: 1

Radoša ideja: saulaini un smalki rotājumi no spolīšu diegiem 30.01.2022 13:25

Ar parasta spolīšu diega un piepūšamā gaisa baloniņa palīdzību var uztaisīt burvīgus eglītei piemērotus rotājumus- bumbiņas, tik smalkas kā zirnekļu tīkli. Ja taisīsiet tās lielāka izmēra, ar tām varēs izrotāt ne tikai eglīti, bet arī māju vai kādu saviesīgu pasākumu.

Eglīšu rotājums lācēns tikai 5 minūtēs 30.12.2021 10:41

Izrotājiet savu egli ar pašu darinātām rotām, piemēram, burvīgiem lācēniem, kuru izgatavošana kopā ar bērniem vai mīļoto cilvēku būs jautrs process un aizņems pavisam maz laika. Viss, kas jums nepieciešams ir egļu rotājumi- bumbiņas, vate, līmes pistole un dažas pērlītes lāčuka acīm un degunam.

Idejas Ziemassvētku rotājumu gatavošanai 19.12.2021 21:31

Lai gan jau krietni pirms Ziemassvētkiem veikalus pārpilda krāšņi rotājumi, nevajag par zemu novērtēt to prieku, ko sagādā pašu rokām gatavoti Ziemassvētku rotājumi. Jāatzīst, ka Ziemassvētku rotājumu klāsts ir gana liels un to maksa ir daudzveidīga. Ir sīki mazi nieciņi, kas nopērkami par nelielu naudas summu, bet ir arī rotājumi, kas maksā krietni lielāku summu. Nenoliedzami, ja gimenē ir bērni, eglītes rotāšanai vajadzētu izmantot pašu gatavotus Ziemassvētku rotājumus. Lai gatavotu Ziemassvētku rotājumus, izmantojiet dabiskus, visiem pieejamus materiālus.

Radoša ideja – neparasti eglīšu rotājumi pašu rokām 17.12.2021 20:45

Eglīšu rotas var gatavot arī no neparastākiem materiāliem, piemēram,- no mīklas. To priekšrocība ir ne tikai jautrība gatavošanas procesa laikā, bet arī drošums, kas ir sevišķi svarīgi, ja mājās ir mazi bērni. Pie kam no mīklas gatavoti rotājumi ir izturīgi un tik viegli neplīst. Un, ja rotāsiet tos tikai ar ēdamām lietām, nebūs nekas briesmīgs, ja mazulis kādu eglītes rotu nogaršos.

Tamborēta Ziemassvētku eglīte 14.12.2021 14:14

Lai radītu šo burvīgo Ziemassvētku rotājumu, jums būs nepieciešamas pamatprasmes tamborēšanā, zaļš diegs un, protams, arī labs garastāvoklis.

Oriģināli Ziemassvētku un Jaunā gada rotājumi. 10 radošas idejas 10.12.2021 12:40

Dažas vienkāršas, bet oriģinālas Ziemassvētku un gadumijas rotājumu idejas

Ziemassvētku rotājums – adīta baltā ūbele 08.12.2021 08:45

Baltās ūbeles rotājums ir raksturīgs Ziemassvētkiem. Ar to var ne tikai izrotāt Adventes vainagu, bet arī piestiprināt pie kāda zaļojoša auga vai novietot Ziemassvētku egles galotnē.

Idejas kā izgatavot rotājumus eglītei paša rokām 06.12.2021 15:29


Katru gadu vieni un tie paši eglītes rotājumi, tās pašas eglītes bumbas, bet vēlies ko jaunu? Tad šis raksts domāts Tev! Ziemassvētki un Jaunais gads vairs nav aiz kalniem, tāpēc, ja vēlies paspēt sagatavot rotājumus svētku eglītei, tad labāk sāc jau tagad. Eglīte taču ir galvenais šo svētku simbols.

Gatavojam saldo Adventes kalendāru. Pamācība un recepte 04.12.2021 13:24

Vairākās Eiropas valstīs pastāv tradīcija dāvināt bērniem saldo Adventes kalendāru. Tas nozīmē, ka bērns katru dienu visu Adventes laiku saņem kādu saldumiņu- konfekti vai cepumu. Šāds kalendārs ir vienkārši pagatavojams pašu spēkiem. Saldumus varat nopirkt, taču dāvana būs mīļāka, ja tos izcepsiet paši. Katrs saldumiņš tuvinās jūsu mazuļus tik ļoti gaidītajiem Ziemassvētkiem.

3 dažādi tamborēti Ziemassvētku zvaniņi 29.11.2021 01:12

Pašgatavoti rotājumi siltākiem svētkiem būs arī mīļa un sirsnīga dāvana!

Kā pagatavot Adventes vainadziņu no čiekuriem 27.11.2021 08:53

Jau rīt pirmā Advente. Jums ļoti gribētos pašdarinātu Adventes vainadziņu, taču trūkst laika, lai stundām ilgi noņemtos ar tā izveidošanu? Nebēdājiet! Vainadziņš no čiekuriem ir viegli izgatavojams un tas prasīs tikai 30 minūtes. Kamēr veidosiet vainadziņu, varat klausīties radio, mūziku vai TV ziņas.

Padomi, kā izgatavot Ziemassvētku durvju vainadziņu 26.11.2021 08:15

Ziemassvētku laikā var iepriecināt sevi un citus ne tikai ar izpušķotu eglīti, bet arī ar citiem svētku atribūtiem. Viens no šādiem atribūtiem ir durvju vainadziņš, ko var piekārt gan mājas iekšpusē, gan arī ārpusē. Piedāvājam jums pašiem savām rokām izgatavot šādu vainadziņu, kas daudzās valstīs otrpus okeānam Ziemassvētku laikā grezno katras mājas durvis, jo tiek uzskatīts, ka tas piesaista laimi un veiksmi nākošajā gadā, reizē pasargājot māju no dažādām neveiksmēm.

Kā pagatavot Adventes vainagu? Viegli saprotama pamācība 24.11.2021 09:00

Advente jau šonedēļ! Tas ir laiks, kad mēs visi klusi gatavojamies brīnumam - Ziemassvētku brīnumam. Neviens simbols šo cerību Adventes laiku neattēlo labāk par Adventes vainagu.
Iededzot pirmo sveci, aizsākas ceļš cauri Adventes laikam uz baltajiem Ziemassvētkiem pretī Ziemassvētku brīnumam.

Radoša ideja: sniegpārsliņu balerīnas no papīra 12.11.2021 08:36

Šādi rotājumi noteikti patiks meitenēm. Sniegpārsliņu balerīnas tik skaisti dejo, iekārtas smalkos diedziņos.

Citāda svece jeb enerģētiski uzlādēta dāvana 31.10.2021 10:04

Ja vēlaties iepriecināt kādu tuvinieku vai draugu, uzdāviniet viņam neparastu dāvanu. Pašrocīgi no vaska izgatavojiet sveci, piepildītu ar jūsu pozitīvo enerğiju.
Pirms lejat sveci, paturiet rokas virs vaska, domās vēlot šīs dāvanas saņēmējam veiksmi, mīlestību, visu, kas viņam dzīvē varētu būt nepieciešams. Laba vēlējumi jāvēl, arī lejot sveci. Kad svece gatava, vēlreiz paņemiet to rokās un turpiniet domāt par laba vēlējumiem. Dāvinot ar pozitīvo enerğiju uzlādēto sveci, izstāstiet cilvēkam, ko esat viņam novēlējis - lai, to dedzinot, viņš domātu par jūsu vēlējumiem. Tad sveces mağiskā iedarbība būs īpaši spēcīga.
Šādu sveci, kurā ieliktas mūsu karstākās vēlēšanās, varam izgatavot sev paši. Kad sajutīsiet, ka pienācis īstais brīdis, aizdedziniet sveci, skatieties tās liesmā un pameditējiet. šis ir iedarbīgs veids, ar kura palīdzību iespējams piepildīt savas vēlēšanās.
Piedāvājam jums 3 dažādus sveču liešanas variantus.

Ziemassvētku eglītes rotājums dekupāžas tehnikā 21.11.2020 09:01

Tuvojas gada gaidītākie svētki- dāvināšanas un dāvanu saņemšanas laiks. Ja piederat pie cilvēkiem, kas raduši dāvanas darināt pašu rokām, piedāvājam dekupāžas tehnikā izgatavotu eglītes rotājumu- bumbiņu. Tādas varat izgatavot vairākas, ievietot tās skaistā kastītē un uzdāvināt kādam sev mīļam cilvēkam. Šāds paša rokam darināts šedevrs noteikti būs patīkams pārsteigums dāvanas saņēmējam.

Izšūti kaķēni – eglīšu rotas 14.11.2020 12:17

Ja jums patīk nodarboties ar izšūšanu un savu brīvo laiku pavadāt, darinot skaistus spilvenus, galda sedziņas vai pat gleznas, varat izšūt oriģinālas eglītes rotas- mīlīgus kaķēnus.

Radoša ideja: Papīra torte gardumu iesaiņošanai 29.01.2020 11:57

Ja vēlaties kādam jubilejā vai svētkos uzdāvināt pašrocīgi gatavotus saldumus, varat tos iepakot ļoti interesantā un oriģinālā veidā- no papīra gatavotā greznā kūkā. Par šādu dāvanu priecāsies gan lieli, gan mazi.

Adventes vainags. Uztaisi pats 30.11.2019 21:25

Adventes vainagu var izgatavot no dažādām lietām, kas atrodamas gan mājās, gan pastaigā pa mežu. Var noderēt pat visneparastākās lietas, kas paglabātas virtuvē vai noslēpušās viesistabas skapīša plauktā. Tikai ņemot talkā iztēli var radīt brīnišķīgu Adventes vainagu.

Vienkārši izgatavojami papīra rotājumi svētkiem 14.12.2018 15:34

Ja jums nav daudz laika rotājumu darināšanai, bet tomēr ļoti gribas kaut ko paveikt pašu spēkiem, iesaku uztaisīt krāsainus rotājumus no papīra. Varat to darīt arī kopā ar bērniem; viņiem noteikti patiks.

Sniegpārsliņas jeb puķes no papīra vai auduma 05.12.2018 13:34

Šādas sniegpārsliņas (puķes) ir ļoti vienkārši izgatavojamas gan no papīra, gan auduma un tās ir glīts svētku dekors ne tikai Ziemassvētkos.

Radoša ideja: oriģināli ābolu svečturi pašu rokām 30.11.2018 19:57

Vēlaties izveidot kaut ko vēl nebijušu, oriģinālu un reizē vienkāršu? Mēs piedāvājam ābolu svečturus. Tie burvīgi smaržo un izstaro pozitīvu enerģiju.

Epadomi novēl visiem laimīgu Jauno 2016. gadu! (1) 31.12.2015 19:10

Es vēlos vienkārši: gaismu
Gaismu Tev aizsūtīt,
Kas šodien pār sniega laukiem
No zilām debesīm krīt.

/Kornēlija Apškrūma/

Epadomi novēl visiem priecīgus un svētītus Ziemassvētkus! (1) 24.12.2015 21:00

Kad gaisā virmo piparkūku, mandarīnu un karstvīna smarža, mirdz izpušķotas egles, deg svecītes,- ir pienākuši Ziemassvētki- prieka, mīlestības un dāvanu laiks, cerību un piepildījumu laiks.

Epadomi novēl visiem miera un klusuma pilnu ceturto adventi! (1) 20.12.2015 08:49

Kāds neredzami noskūpsta uz vaiga,
Kāds viegli plaukstu Tev uz pleca liek, –
Tas Klusas nakts un Ziemassvētku maigums,
Tas sengaidītais mīlestības prieks,
Kas ieradies kā ciemiņš, ilgi gaidīts,
No zvaigžņu tālēm visas rūpes dzēst,
Lai labus vārdus, domas tālāk raidām,
Lai katru silda debess līksmā vēsts!

(K. Apškrūma.)

Epadomi novēl visiem laimīgu Jauno 2015. gadu! (2) 31.12.2014 21:14

Lai jaunajā gadā prieka eņģelis vienmēr ir tev blakus.
Lai Tavas dienas ir baltas un domas gaišas,
lai sapņi piepildās un skumjas atkāpjas,
lai nākamā diena ir labāka par šodienu,
bet šodiena, lai labākā, kas bijusi.
Tev izdosies. Tu vari. Tev pieder pasaule!

Jaunā gada apsveikuma pantiņi (3) 31.12.2014 21:08

Lai jaunajā gadā prieka eņģelis vienmēr ir tev blakus.
Lai Tavas dienas ir baltas un domas gaišas,
lai sapņi piepildās un skumjas atkāpjas,
lai nākamā diena ir labāka par šodienu,
bet šodiena, lai labākā, kas bijusi.
Tev izdosies. Tu vari. Tev pieder pasaule!

Brīnišķīgākā dāvana bērnam Ziemassvētkos- laba grāmata 17.12.2014 12:29

Ik gadu pirms Ziemassvētkiem katra mamma un katrs tētis domā par to, kādas dāvanas nolikt zem eglītes saviem bērniem? Viens no variantiem- laba un interesanta grāmata. Tieši grāmata ir tā, kas attīsta valodu, iemāca domāt, aizved plašajos fantāzijas laukos un paplašina redzesloku.

Skaistākie bērnu kalendāri 2015 gadam 17.12.2014 11:00

Tuvojas Ziemassvētki un Jauna gada sākums, kad aktuāls kļūst dāvanu jautājums. Viena no labākajām un vērtīgākajaām dāvanām ir kalendārs. Sevišķi tas noderīgs bērniem, kas vēl tikai mācās iepazīt laika skaitīšanas sistēmu. Līdzās krāšņiem zīmējumiem, aizraujošām nodarbēm un interesantiem stāstiem, bērni apgūst arī kalendāra lietošanas prasmes un iemācās pazīt nozīmīgākos svētkus un svinamās dienas. Atrodiet savu bērnu interesēm piemērotāko kalendāru un uzdāviniet viņam to! Iepazīstinām jūs ar skaistākajiem izdevniecību Zvaigzne ABC, "Egmont Latvija" un "Jumava" bērnu kalendāriem 2015.gadam

Radoša ideja: vienkārši izgatavojama eglīte no papīra 16.12.2014 11:24

Pavisam ātri un viegli jūs varat izdekorēt māju ar šādām jaukām papīra eglītēm. Nepieciešamas būs tikai zaļa papīra loksnes, metāla stieple un līme. Sekojiet pamācībai un drīz vien jūs priecēs zaļā papīra skaistule.

Kalendāri 2015. Izvēlies sev piemērotāko 15.12.2014 13:45

Kalendārs- lieta, bez kuras nav iedomājama mūsdienu cilvēka dzīve. Tas palīdz sakārtot laika ritumu- salikt dienas nedēļās, nedēļas- mēnešos, bet mēnešus gados. Pateicoties kalendāram, mēs varam uzzināt radu un draugu vārdadienas, valsts svētkus, sējas un ražas novākšanas laikus, Mēness fāzes un daudz ko citu. Mūsdienās kalendārs no vienkāršas laika skaitīšanas tabulas pārvērties par ceļvedi un padomdevēju dažādās dzīves jomās. Tas ir arī ideāla dāvana draugiem, radiem, kolēģiem un bērniem Ziemassvētkos. Atliek vien izvēlēties saņēmēja interesēm atbilstošu tēmu un piemeklēt īsto kalendāru. Ieskaties kalendāros 2015.gadam.

Kā rotāt Adventes vainagu (4) 29.11.2014 15:21

Pavisam tuvu ir vakars, kad iedegsim pirmo sveci Adventes vainagā, un šobrīd ir pats īstākais laiks, lai steigtu to meklēt, pirkt vai darināt pašiem. Tradicionāli par pamatu vainagam tiek izmantotas egļu vai priežu skujas, taču tā rotāšanai pielietojamo materiālu klāsts ir bezgala daudzveidīgs – pēc katra ieskatiem, gaumes un fantāzijas lidojuma.

Dāvana Ziemassvētkos – aplikācija “Izpurini pantiņu!” 17.12.2013 12:05

Ar prieku paziņojam, ka tieši pirms Ziemassvētkiem Apgādā Zvaigzne ABC ir radīta pirmā aplikācija Android iekārtām.

Izdots 20 populārāko Ziemassvētku dziesmu albums 07.12.2013 13:50

Izanalizējot pēdējo 20 gadu pieprasītākās Ziemassvētku dziesmas, kuras ieskaņotas latviešu valodā un bijušas pieprasītas koncertos, mūzikas albumos, radiostacijās un televīzijā, 20 populārākās no tām apkopotas jaunā CD dziesmu izlasē. Izlase pieejama arī lejupielādei arī iTunes un Doremi.lv, kā arī klausāma vietnē Spotify un mobilajā aplikācijā Streamus.

Šī būs lieliska dāvana gan kā atsevišķs CD, gan komplektā ar gaidāmo 100 populārāko Ziemassvētku dziesmu nošu grāmatu, kuru paredzēt laist klajā jau šīs nedēļas beigās.

Uzdāvini talismanu- horoskopa zīmei atbilstošu sudraba monētu (7) 22.12.2010 22:18

Vai mēs tiem ticam horoskopiem vai nē-atkarīgs no katra paša. Taču nenoliegsim, ka vismaz zemapziņā mēs ticam brīnumam un savai lielajai iespējai. Lai šis brīnums notiktu-daudz kas atkarīgs no mums pašiem. Varbūt uzdāvināt sev vai saviem tuvajiem horoskopa zīmei atbilstošu sudraba monētu? Lai sudrabs, kā attīrošais un enerģiju sintezējošais metāls, mūs pavada visu nākamo gadu monētas formā-kā simbols un talismans.

Izvēlies dāvanas, kuru vērtība ar gadiem pieaug (14) 30.11.2010 00:11

Klāt ir gada skaistākais laiks-tuvojas Ziemassvētki un Jaunā Gada svinības. Daudzi svētku priekšvakarā sev uzdod jautājumu-kā pavadīt svētkus, kā noformēt svētku galdu un, pats galvenais, kā un ar ko iepriecināt sev tuvos un mīļos. Grūtākais izvēlē ko dāvināt, ir sabalansēt dāvanas vērtību un noderīgumu, tās cenu ar savu budžetu un, protams, oriģinalitāti un individualitāti. Kā atrast tādu dāvanu, kas nebūtu apnicīga un iegādāta tikai tādēļ, ka nav ko iegādāties? Kādu dāvanu uzdāvināt, lai tā nezaudētu savu vērtību jau tajā pašā brīdī, kad iegādāta?