Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:8, Did:0, useCase: 3


Ziemassvētku eglītes rotājums dekupāžas tehnikā

Tuvojas gada gaidītākie svētki- dāvināšanas un dāvanu saņemšanas laiks. Ja piederat pie cilvēkiem, kas raduši dāvanas darināt pašu rokām, piedāvājam dekupāžas tehnikā izgatavotu eglītes rotājumu- bumbiņu. Tādas varat izgatavot vairākas, ievietot tās skaistā kastītē un uzdāvināt kādam sev mīļam cilvēkam. Šāds paša rokam darināts šedevrs noteikti būs patīkams pārsteigums dāvanas saņēmējam.

Nepieciešamie materiāli:

No divām puslodēm sastāvoša plastikāta bumbiņa;
Dekupāžas līme;
Papīra salvete ar Ziemassvētku vai ziemas tematiku;
Akrila krāsas;
Laka (kraklē);
Otiņa;
Šķēres;
Mākslīgais sniegs aerosola flakonā.Ņemam salveti un ar ūdenī samērcētu otiņu uzvelkam kontūru apļa formā.Uzmanīgi izplēšam uzvilkto apli, kā parādīts fotogrāfijā. Mums būs nepieciešami divi šādi apļi.Ņemam otiņu un ar tās palīdzību uzklājam dekupāžas līmi vienas plastikāta puslodes iekšpusēUzmanīgi ieklājam puslodes iekšpusē izgriezto salvetes apli un pielīmējam to. To pasu izdarām ar otro puslodi.Ņemam vienu bumbas puslodi un brīvo, ar salveti neaplīmēto puslodes malu no iekšpuses pārklājam ar kraklē lakuKad laka nožuvusi, nokrāsojam visu puslodes iekšpusi ar baltu akrila krāsu. To pašu izdarām ar otro puslodi.Savienojam abas puslodes puses un bumbas savienojuma vietu noslēpjam zem mākslīgā sniega.


Kad mākslīgais sniegs ir nožuvis, eglītes bumbiņa gatava!Dekupāžas tehnikā darinātas lietas izskatās oriģināli un tās izgatavot nav sarežģīti. Praktiski jebkurš to var apgūt pašmācības ceļā, neizdodot lielu naudu par kursiem, ja vien iegādājas izdevniecības Zvaigzne ABC izdoto grāmatu "Dekupāžas maģija".

Grāmatā atradīsiet detalizētas darba instrukcijas par dažādām dekorēšanai piemērotām lietām un to virsmām, par materiāliem un dažādām vecināšanas tehnikām, kā arī soli pa solim varēsiet izsekot dažādu priekšmetu dekorēšanas gaitai. Grāmatas beigās atrodami daudzi fotoattēli ar pieredzējušu dekupāžas meistaru mākslas darbiem, kuri jūs noteikti iedvesmos turpmākajām mākslinieciskajām izpausmēm.