Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:124, Did:0, useCase: 0


Kalendāri 2015. Izvēlies sev piemērotāko

Redakcija
Redakcija

Kalendārs- lieta, bez kuras nav iedomājama mūsdienu cilvēka dzīve. Tas palīdz sakārtot laika ritumu- salikt dienas nedēļās, nedēļas- mēnešos, bet mēnešus gados. Pateicoties kalendāram, mēs varam uzzināt radu un draugu vārdadienas, valsts svētkus, sējas un ražas novākšanas laikus, Mēness fāzes un daudz ko citu. Mūsdienās kalendārs no vienkāršas laika skaitīšanas tabulas pārvērties par ceļvedi un padomdevēju dažādās dzīves jomās. Tas ir arī ideāla dāvana draugiem, radiem, kolēģiem un bērniem Ziemassvētkos. Atliek vien izvēlēties saņēmēja interesēm atbilstošu tēmu un piemeklēt īsto kalendāru. Ieskaties kalendāros 2015.gadam.

Nebūsiet kļūdījies, ja kā dāvanu izvēlēsities noplēšamo "Ģimenes kalendāru". Šajā kalendārā katrai dienai atrasts kāds domu grauds vai asprātīga atziņa, bet otrā lapiņas pusē (kā jau ierasts) – informācija un fakti, kas var noderēt visai ģimenei. Nu, piemēram, omei – receptes gardajam sestdienas launagam, lielajai meitai – eksotiskā virtuve, mazajam puikam – pasaciņa, tētim – anekdotes un interesanti atklājumi, mammai – krustvārdu mīklas un dārzkopība, un visiem kopā – ierosmes ceļojumiem.
... bet varbūt viss ir tieši otrādi? Omei – krustvārdu mīklas, tētim – kā pagatavot gardo sestdienas launagu, mazajam puikam – anekdotes un meitiņai – sapņi par tālajām zemēm?
Cik ģimeņu, tik variantu! Taču aiz katras lapiņas kāds pārsteigums!

Cilvēkam, kam interesē veselīgs dzīvesveids, lieti noderēs Akvelīnas Līvmanes padomu kalendārs "Garam. Dvēselei. Miesai". (Apgāds Zvaigzne ABC) Līdzās vispārpieņemtajai kalendāra informācijai, šeit uzzināsiet par to, kā atbrīvoties no negatīvās enerģijas un sākt smaidīt, kā pārvarēt skumjas un grūtsirdību, kā iegūt mieru un pievilināt veiksmi. Kalendārā iekļautas arī pašu spēkiem pagatavojamas skaistumkopšanas receptes un vingrinājumi smadzeņu darbības uzlabošanai. Un tas viss papildināts ar burvīgiem dabasskatiem. Jauki, vai ne?

Jebkura sieviete priecāsies par "Sievietes gadagrāmatu 2015" (Izdevniecība Jumava). Tā iedvesmos katru bagātināt dzīvi ar jaunām zināšanām un sajūtām. Gadagrāmata būs gan lielisks ceļvedis sevis iepazīšanai, gan praktisks padomdevējs ikdienā. Bez kalendāra, kas ir šī ikgadējā izdevuma neatņemama sastāvdaļa, šeit atradīsiet arī astroloģiskās prognozes, sapņu tulks, aromterapijas noslēpumi ķermeņa un prāta harmonijai, garšīgas receptes no saulainās Sicīlijas, padomi dārza darbos un daudz kas cits interesants.

Savukārt, "Kalendārs virtuvē 2015" (Izdevniecība Madris) būs atbalsts katrai saimniecei, jo tajā ievietotās receptes sniegs labas idejas ikdienas un svētku maltītēm. Katrs mēnesis kalendārā veltīts kādam noteiktam produktam, tā aprakstam un dziedinošajai vērtībai. Klāt pievienotas vairākas receptes ar šī produkta izmantošanu. Pie kam kalendārs sakārtots tā, lai ēdieni atbilstu attiecīgajai sezonai un sniegtu šajā laika periodā nepieciešamās minerālvielas un vitamīnus..
Kalendārā ietvertas gan grilēšanai, gan svētku svinēšanai, gan ziemas krājumu sagatavošanai piemērotas receptes.
Tāpat kalendārā ietvertas mēness fāzes un svētku dienas.

Katrs, kas rušinās pa dārzu, audzē, kopj un stāda, būs priecīgs par "Dārza gadagrāmata 2015" (Izdevniecība Jumava). Kalendārā atzīmētas augļu, sakņu, ziedu un lapu dienas, Mēness fāzes, kā arī dārza darbiem labvēlīgās un nelabvēlīgās dienas, kas palīdz katram dārzkopim saprast, kad labāk vākt augļus, kad potēt un griezt spraudeņus, kad mēslot un stādīt utt.
Kalendārs sastādīts, lai rosinātu dārzkopjus domāt par dabas ritmiem un to ietekmi uz labu ražu.

"Dziednieku kalendārs 2015" (Izdevniecība Jumava) ir pilns ar visdažādākajām dziednieku gudrībām un padomiem. Šeit atradīsiet, piemēram, padomus par četrām vertībām - miegu, ūdeni, uzturu un gaisu, iepazīsieties ar Elmāra Spodra ieteikumiem par pārliecinātu runas mākslu, iemācīsieties gatavot veselības kokteiļus, uzzināsiet, kāda ir Jāņu nakts patiesā burvība, izlasīsiet, ar kādu saturu pildīti Mierinošie spilventiņi palīdzēs cīņā pret bezmiegu vai samazinās galvas sāpes, kā arī daudz ko citu interesantu un noderīgu.

Kalendārs "Augi veselībai un krāsošanai" (izdevniecība Madris) būs noderīgs ne tikai kā mēness kalendārs 2015.gadam, bet arī lieliska rokasgrāmata ikvienai rokdarbniecei un cilvēkiem, kas interesējas par veselīgu dzīvesveidu, ārstnieciskām tējām un dabas labvēlīgo ietekmi uz cilvēku.

Tie, kuros mīt spēcīgs latviskais gars, noteikti priecāsies par "Agnes Liesmas senbaltu spēka kalendāru" (izdevniecība Jumava). Ik reizi, pāršķirot kalendāra lapu, jūs iepazīsiet jaunu spēka zīmi, uzināsiet tās nozīmi un pielietojumu. Jau pirmais gada mēnesis- janvāris- sniedz mums iespēju aizsargāt savu namu ar spēcīgu seno latvju "atslēgu", kura iekšā mājā ielaiž vien labo un skaisto, ļaunumu atstāhjot ai durvīm.
Un tā katru mēnesi- krāsainas spēka zīmes veselībai, zinššanām, laimīgai laulībai, aizsardzībai ceļā, pārpilnībai u.c.

Kalendārs "Ziedu atklāsme" (izdevniecība "Madris") priecēs ikvienu, kas dzīvo saskaņā ar dabu un priecājas par bagāto ziedošo augu pasauli. Ikviena lappuse jūs priecēs ar kādu atziņu par ziediem, radīs neaizmirstamas sajūtas, asociācijas un ļaus ieklausīties dzīvinošajā ziedu valodā.

Neaizmirstiet arī par bērniem. "Pasaku kalendārs" (Apgāds Zvaigzne ABC), kuru iemīļojušas jau vairākas lasītāju paaudzes, būs jauka dāvana mazajam lasītājam. Kalendārā ievietotas latviešu tautas pasakas, kas papildinātas ar brīnumjaukajām mākslinieku Agijas Stakas, Maritas Grases un Gundegas Muzikantes ilustrācijām. Kalendārā ietverta arī plaša informācija par valsts svētkiem (ne tikai Latvijas, bet arī Lietuvas un Igaunijas) un svinamām dienām.

Vēl viens jauks kalendārs- plānotājs ir "Gaišu dienu grāmata" (izdevniecība Egmont Latvija), kas noderēs gan lieliem, gan maziem cilvēkbērniem. Tā ir labestīgas noskaņas un mīlestības pilna grāmatiņa, kas bagātināta ar mums visiem zināmā lāča Pūka atziņām. Gaišu dienu grāmata ir liesks līdzeklis, kas ik dienu sagādāt labu garastāvokli sev, kā arī lieliska dāvana pusaudžiem, draugiem, labiem kolēģiem.