Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Jāņa Liepiņa vadībā skanēs Orķestra “Rīga” klasiskās mūzikas programma 04.08.2021 13:24

Otrdien, 10. augustā, Rīgas Domā diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā izskanēs pirmā no divām Orķestra “Rīga” šīs vasaras klasiskās mūzikas programmām “Bahs, Brukners, Britens”. Koncertā piedalīsies ērģelnieks Aigars Reinis un obojiste Elīna Kuduma.

Tutas koncerts “Vasaras ceļojums” priecēs bērnus desmit Latvijas pilsētās 04.08.2021 13:10

Latvijas bērnu iemīļotā seriāla “Tutas lietas” (producents “Ausma”) varone Tuta vasaras nogalē ar koncertu “Vasaras ceļojums” viesosies Saldū, Valmierā, Saulkrastos, Rēzeknē, Ventspilī, Jelgavā, Siguldā, Ikšķilē, Cēsīs un Rīgā. Kopā ar Tutu koncertā piedalīsies viņas draugi Lapsa un Feneks, kā arī mūziķu grupa un Tutas dziesmu autore Laura Polence.

Latvijas Radio bigbends un Pauls tiekas mūzikā ar Ziedoņa vārdiem 03.08.2021 12:50

VSIA “Latvijas Koncerti” 11. augustā Dzintaru koncertzālē aicina baudīt Raimonda Paula mūziku, kas tapusi 1960. un 1970. gados. Koncertprogrammā “Un vairāk par mirkli mums neiegūt” uz skatuves satiksies Latvijas Radio bigbends (LRBB), Raimonds Pauls, dziedātāji Dināra Rudāne un Daumants Kalniņš. No jauna atdzims maestro dziesmu cikls ar Imanta Ziedoņa vārdiem. Koncerta sākums plkst. 20.00.

Notiks projekts Vīgnera garā “Pilna galva dziesmu” 01.08.2021 11:09

Triju Zvaigžņu ordeņa virsniekam un profesoram Leonīdam Vīgneram šogad tiek atzīmēta 115 gadu jubileja. Lai iepriecinātu rīdziniekus, pilsētas viesus un atgādinātu par dziesmas brīnišķīgo spēku, 4. augustā ar mūziku pieskandināsim iemīļoto Tērbatas ielu!

Oktobrī notiks sestais ērģeļmūzikas festivāls “ORGANismi” 30.07.2021 17:47

No 22. līdz 24. oktobrim Latgales vēstniecība GORS aicina uz sesto Starptautisko ērģeļmūzikas festivālu “ORGANismi”. Tā mākslinieciskā vadītāja, pasaulē pazīstamā ērģelniece Iveta Apkalna atklāj, ka šī gada festivāla koncertos, kurus apvieno moto – PĒCTECĪBA, MANTOJUMS, PAAUDZES dzirdēsim Aleksandra Gilmāna, Filipa Glāsa, Ārona Koplenda, Raimonda Paula mūziku, Pētera Vaska “Veni Domine” Latvijas pirmatskaņojumu, iepazīsim uzlecošo vācu ērģeļmūzikas zvaigzni Mariusu Herbu, skatīsim ilgi gaidīto koncertuzvedumu “Ķiršu koks”.

“Pienvedēja piedzīvojumi” turpina vasaru ar koncertiem Rīgā un Siguldā 29.07.2021 13:09

Grupa “Pienvedēja piedzīvojumi” turpina koncertu sēriju pa Latvijas pilsētām. Nākamie divi koncerti gaidāmi 13. augustā Rīgā un 14. augustā Siguldā.

Augustā ar 5 koncertiem Rundāles pilī skanēs Liepājas vasara 22.07.2021 19:03

7. augustā no pulksten 13 līdz pat pusnaktij Rundāles pilī un tās skaistajā dārzā norisināsies Liepājas Simfoniskā orķestra rīkotais ikgadējais mūzikas mini festivāls “Liepājas vasara Rundāles pilī”. Būs gan simfoniskā, gan kamermūzika, intriģējoša koncertsaruna un aizraujošs koncertuzvedums bērniem, kā arī noslēpumainais nakts koncerts.

Radīts skanošs vides mākslas objekts “Savpatība” 16.07.2021 12:31

Diriģents Sigvards Kļava un režisors Roberts Rubīns radījis skanošu vides mākslas objektu “Savpatība”. No 16. jūlija līdz 31. augustam, trīs brīnišķīgās Latvijas pilsētās – Rēzeknē, Limbažos un Rīgā, būs iespējams izbaudīt skanošu vides mākslas objektu “Savpatība”. Rēzeknē, pie Latgales vēstniecības GORS, objekts tiks atklāts un pēc tam ceļos uz pārējām divām pilsētām.

“Jūrmalas festivālu” atklās ar Maestro Raimonda Paula 85. gadu jubilejas koncertu 12.07.2021 15:36

No 27. līdz 31. jūlijam ar pieciem krāšņiem koncertiem Dzintaru koncertzālē klātienē norisināsies septītais “Jūrmalas festivāls”. Šī gada festivāls 27. jūlijā plkst. 20:00 Dzintaru koncertzālē tiks atklāts ar Raimonda Paula 85. jubilejas koncertu “Ceturtais vilnis”, kurā populāras un klausītāju iemīļotas Paula dziesmas izpildīs bagātīga solistu buķete. Pats Maestro sev raksturīgajā, mazliet ironiskajā veidā teic, ka “šā pasākuma zemteksts būs “atgriešanās”. Ceru, ka jūs saprotat, kas ar to domāts.” Lielkoncerta atbalstītājs ir AS “Olainfarm”.

Vērienīgais festivāls «Apvedceļš un draugi svin» - Limbažos un Balvos 12.07.2021 15:33

17.jūlijā Limbažu estrādē un 31.jūlijā Balvu estrādē norisināsies vērienīgais festivāls «Apvedceļš un draugi svin». Abos festivālos populārā šlāgermūzikas grupa «Apvedceļš», kas pērn svinēja 20 gadu jubileju, nolēmusi sapulcināt savus un draugus un skatuves kolēģus, lai klausītājiem sarūpētu īstu zaļumballes atmosfēru.

“EOLIKA” ieraksta jaunu dziesmu un dodas 40 gadu jubilejas koncerttūrē 07.07.2021 23:21

7. augustā ar vērienīgu koncertu Saulkrastu estrādē leģendārā grupa “EOLIKA” ieskandinās savu 40 gadu jubilejai veltīto koncerttūri. Gan šajā koncertā, gan koncerttūres turpinājumā koncertos, kas notiks Saldū, Alūksnē, Ikšķilē, Rēzeknē, Cēsīs un, protams, Dzintaru koncertzālē skanēs grupas populārākās dziesmas (un ne tikai), un uz skatuves, kā allaž, kāps lieliskais četrinieks – Olga Rajecka, Ilona Stepanova, Dainis Dobelnieks un Viktors Zemgals.

Notiks latviešu kino dziesmu svētki 06.07.2021 18:35

Latvija ir unikāla zeme, kurā dzimst un dzīvo leģendas. Dziesmas, kas dzimušas izcilajās latviešu kinofilmās un jau kļuvušas par leģendām, šovasar mūs vienos LATVIEŠU KINO DZIESMU SVĒTKOS. Svētku koncerti sāksies 23. jūlijā Baldones Vanagkalna estrādē, turpināsies vēl sešās Latvijas pilsētās un noslēgsies 28.augustā Kuldīgas estrādē.

Koncertzāle “Cēsis” aicina uz vasaras koncertiem klātienē 06.07.2021 18:29

No jūlija Koncertzāle “Cēsis” piedāvā vasaras koncertu programmu, tiekoties ar saviem klausītājiem klātienē. Būs iespēja baudīt ilgi gaidītas muzikālas satikšanās ar tādiem māksliniekiem kā pianisti Osokini un Maestro Raimonds Pauls, piedzīvot pavisam jaunu un oriģinālu programmu pirmatskaņojumus kopā ar sitaminstrumentālistiem Juri Āzeru, Guntaru Freibergu un pianistēm Agnesi Egliņu, Elīnu Bērtiņu, kā arī koncertzāles rezidences mākslinieces Kristīnes Balanas, Berlīnes filharmonijas orķestra vadošā klarnetista Vencela Fuksa un filharmonijas Karajana akadēmijas absolventu, Latvijas mūziķu un diriģenta Stenlija Dodsa radošā sadarbībā veidoto koncertprogrammu.

Dzintaru koncertzālē norisināsies septītais “Jūrmalas festivāls” 30.06.2021 19:52

No 27. līdz 31. jūlijam ar pieciem krāšņiem koncertiem Dzintaru koncertzālē klātienē norisināsies septītais “Jūrmalas festivāls”. Festivāla goda mākslinieks operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem māksliniekiem Raimondu Paulu, Kseniju Sidorovu, Ivetu Apkalni, Zandu Švēdi, Intaru Busuli, Laimu Vaikuli, Daumantu Kalniņu, Dināru Rudāni, Latvijas Radio Bigbendu, Sinfonietta Rīga, Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, diriģentiem Aināru Rubiķi un Andri Pogu, kā arī citiem māksliniekiem aicina uz grandiozāko vasaras muzikālo piedzīvojumu Dzintaru koncertzālē. Festivāla īpašais notikums – Maestro Raimonda Paula 85. gadu jubilejas svinību koncerts!

Šovakar Kalnciema kvartālā skanēs Imanta Kalniņa mūzika 30.06.2021 19:48

Svinot vasaru un atkaltikšanos, 1. jūlijā Kalnciema kvartāls kopā ar “MySkin.lv” ādas skaistuma māju aicina uz izcilā latviešu mūzikas dižgara, komponista Imanta Kalniņa “MYSKIN Mazajām Imantdienām”, kurās skanēs labi zināmas un iemīļotas komponista dziesmas, kā arī mazāk dzirdēti skaņdarbi un jauni aranžējumi. Koncertprogrammā uzstāsies dziedātāji, kam tuva Imanta Kalniņa mūzika un kuru dzīvēs komponistam atvēlēta īpaša vieta - Olga Rajecka, Ērika Eglija-Grāvele, Ieva Kerēvica, Lelde Dreimane un Rēzija Kalniņa, kura ir šī īpašā koncerta idejas un programmas autore. Ieeja pasākumā bez maksas, no plkst. 19.00. Koncerta garums ~2 h.

«Sestā Jūdze» 20 gadu jubilejas koncerti Latvijas skaistāko muižu dārzos 28.06.2021 17:34

Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa “Sestā Jūdze”, kas šovasar atzīmē 20 gadu jubileju, sadarbībā ar “MicRec” laiž klajā jauno albumu “Upe”, kā arī izveidojusi īpašu jubilejas koncertprogrammu “Es iemīlēšos Tevī”. Tajā apkopota visu šo gadu laikā radīto romantiskāko dziesmu izlase, kas būs dzirdama nelielam un ekskluzīvam publikas daudzumam 9.jūlijā plkst.20 Mārcienas muižas dārza koncertzālē, 10. jūlijā plkst.20 – Sēļu muižas dārza koncertzālē, un 16.jūlijā plkst.20 – Kārļamuižas dārza koncertzālē, baudot rabarberu vīnu, saulrieta vakaru un grupas mīlestību jau 20. gadu. Ieeja koncertos – no plkst.19.

Rundālē notiks muzikāls uzvedums bērniem “Meža gulbji” 28.06.2021 17:20

Senās mūzikas festivālā 3. jūlijā Rundāles pils dārzā bērnus muzikālā ceļojumā aizvedīs Hansa Kristana Andersena pasakas “Meža gulbji” varoņi. Uzvedumā darbosies ne viens vien spilgts tēls, bet galvenais izteiksmes līdzeklis būs pagātnes dižgaru Klaudio Monteverdi, Antonio Vivaldi, Johana Sebastiāna Baha un Georga Frīdriha Hendeļa mūzika. Uzvedumā piedalīsies Jolanta Strikaite-Lapiņa, Dināra Rudāne, Atis Ieviņš, Jānis Strazdiņš, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studenti, Rīgas Horeogrāfijas skolas un Rīgas Doma kora skolas audzēkņi, kā arī instrumentālā grupa Pētera Vaickovska vadībā. Stāstniece – muzikoloģe Karina Bērziņa.

BB veikparkā uzstāsies čella virtuozs Ēriks Kiršfelds un DJ Ģirts Šolis 27.06.2021 18:56

Nākamo sestdien, 3. jūlijā no pulksten 13 “BB wakepark” (Liepāja, Beberliņi) “Pasaules sajūtu” sērijas otrajā epizodē jau atkal varēs ķert pasaulīgas noskaņas gan gastronomiskā un veldzējošā, gan arī muzikālā baudījumā. Šoreiz kaut kas no Āzijas, un kaut kas no vecās Eiropas. Pasākums – bezmaksas.

Senās mūzikas festivālu atklās Latvijas Radio koris 22.06.2021 07:49

Senās mūzikas festivālu 30. jūnijā Rīgas Sv. Pētera baznīcā atklās Latvijas Radio koris, igauņu kanteles virtuoze Anna-Liisa Ellere un diriģents Kaspars Putniņš. Koncerta programmā Orlando di Laso un Džovanni Pjerluidži da Palestrīna skaņdarbi. Koncerta apmeklētājiem būs jāuzrāda sadarbspējīgs vakcinācijas vai Covid-19 izslimošanas sertifikāts (tas attiecas arī uz bērniem), kā arī personu apliecinošs dokuments. Koncerta sākums pl. 20.00.

K.K. fon Stricka villas dārzā tiks atzīmēta komponista Imanta Kalniņa 80. jubileja 09.06.2021 16:10

Ar koncertiem K.K. fon Stricka villas dārzā 26., 27. un 28. jūlijā tiks atzīmēta komponista Imanta Kalniņa 80. jubileja.

Latviešu simfoniskās mūzikas lielkoncerts 27.05.2021 07:32


VSIA “Latvijas Koncertu” organizētajā Latviešu simfoniskās mūzikas lielkoncertā spēlēs Latvijas Nacionālās operas simfoniskais orķestris sava galvenā diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris diriģenta Andra Pogas vadībā, Liepājas Simfoniskais orķestris pie diriģenta pults esot Aināram Rubiķim un kamerorķestris Sinfonietta Rīga Normunda Šnē vadībā. Skanēs Ādolfa Skultes “Horeogrāfiskā poēma”, šī gada jubilāra Imanta Kalniņa Piektā simfonija, Andra Dzenīša kamersimfonija “(SIN)fonietta” un Artura Maskata jaundarbs “...ko stāstīja vējš pār jūru”. Lielkoncertu varēs klausīties LR3 “Klasika” 28. maijā pl.19.00 un skatīties TV24 kanālā 26. jūnijā pl. 21.00 un 27. jūnijā pl. 12.00.

Laima Vaikule uzrunā festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala" fanus 25.05.2021 14:51

Ievērojamā Latvijas dziedātāja Laima Vaikule ir izplatījusi video uzrunu, kurā izteica cerību uz COVID-19 pandēmijas laikā ievesto ierobežojumu mazināšanu, kā arī izteica cerību uz drīzu tikšanos ar faniem, uzsverot, ka festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala" organizatoru komanda jau sākusi aktīvi gatavoties pasākumam.

Bukmeikeri: Samantas Tīnas izredzes iekļūt Eirovīzijas finālā samazinājušās 18.05.2021 00:24

Šonedēļ Latvijas pārstāve Samanta Tīna kopā ar delegāciju devusies uz Roterdamu, kur aktīvi iemēģina “Eirovīzijas” lielo skatuvi, lai jau pēc nedēļas, 20. maijā, piedalītos konkursa otrajā pusfinālā. Viņas dziesma “The Moon is Rising” īsā laikā ir piesaistījusi plašu sabiedrības uzmanību un paspējusi iegūt neviennozīmīgu slavu, turklāt arī bukmeikeru vērtējumā Latvijas pārstāves izredzes pēdējo divu mēnešu laikā ir sarukušas. Ja pēc dziesmas publicēšanas martā “Betsafe” prognožu eksperti skaņdarba iekļūšanu konkursa finālā vērtēja ar 50% varbūtību, tad tagad tie ir vien 37%.

Starptautiskajā ģimenes dienā Rīgā tiešsaistes koncertos uzstāsies muzicējošās ģimenes 13.05.2021 07:18

Atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu, Rīgas kultūras centri sarūpējuši sirsnīgus svētku koncertus, kuros uzstāsies dziedošās un muzicējošās ģimenes. Svētku programma ar koncertu norises laikiem un straumēšanas vietnēm pieejama tīmekļa vietnē Kultūra

Starptautiskajai ģimenes dienai veltīts dziedošās Tihovsku ģimenes koncerts 11.05.2021 00:45

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Kultūras centrs “Iļģuciems” aicina uz Ģimenes dienas koncertu šo sestdien, 15. maijā, plkst. 17.00 tiešraidē, Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” Facebook vietnē.

LNSO klaviertrio tiešsaistē aicina uz klezmeru kāzām 07.05.2021 09:52

11. maijā pl. 19.00 Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) klaviertrio – vijolnieks Indulis Cintiņš, čelliste Dace Zālīte-Zilberte un pianists Mārtiņš Zilberts – aicina uz bezmaksas tiešsaistes koncertu “LNSO klaviertrio. Brāmss un klezmeru kāzas”. Koncertā viņiem pievienosies klarnetists Mārtiņš Circenis, un skanēs Johannesa Brāmsa, Srola Ērvina Glika (Srul Irving Glick) un Antona Arenska skaņdarbi. Notikumu tiešraidē iespējams skatīties LNSO mājaslapā, LNSO YouTube kanālā, kā arī klausīties Latvijas Radio 3 “Klasika”. Koncertu vadīs muzikologs Orests Silabriedis.

Brīnumainā Harija Potera filmu mūzika jau šoruden Rīgā 07.05.2021 09:45

10.oktobra vakarā Arēna Rīga pārvērtīsies brīnumainā Harija Potera pasaulē, kuru uzburs Londonas filharmonijas un simfoniskais filmu mūzikas orķestris, kopā ar atzītiem solistiem, kori, kā arī oriģinālajiem aktieriem. To visu papildinās pirmklasīgas skaņu, gaismas un lāzeru tehnoloģijas.

4. maijā aicina uz muzikālu ekskursiju “Brīvības dziesmas” izstādē “Latvijas gadsimts” 30.04.2021 07:49

Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienā ikviens aicināts attālināti piedalīties muzikālā ekskursijā “Brīvības dziesmas”. No izstādes “Latvijas gadsimts” zālēm sadarbībā ar televīziju ReTV ekskursijā vedīs aktieris Vilis Daudziņš un Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) vēsturnieks Imants Cīrulis, kā arī Latvijas Radio kora solisti Pēteris Vaickovskis, Māra Vaickovska, Iveta Apine un Kārlis Rūtentāls.

Tiek izsludināts Jāņa Zābera II Starptautiskais vokālistu konkurss 23.04.2021 10:17

Otrdien, 27. aprīlī plkst. 11.00 mediju pārstāvji un interesanti tiek aicināti uz Vokālās
akadēmijas preses konferenci, lai atskatītos uz paveikto piecu gadu pastāvēšanas laikā.
Konferencē iepazīstināsim arī ar jaunumiem un Jāņa Zābera II Starptautiskā vokālistu
konkursa nolikumu, repertuāru un žūriju.

LSO sezonas noslēguma koncertu tiešraidīs starptautiskā platformā 23.04.2021 10:00

Ar tiešraides koncertu no Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” 14. maijā pulksten 20 Liepājas Simfoniskais orķestris sava galvenā diriģenta Gintara Rinkeviča vadībā svinēs 140. jubilejas sezonas noslēgumu. To varēs vērot prestižās mūzikas aģentūras “HarrisonParrott” straumēšanas platformā “Virtual Circle”. Koncerta īpašais viesis būs pianists Vestards Šimkus.

Komponista Pētera Vaska 75 gadu jubilejā tapusi viņa mājaslapa 19.04.2021 20:06

Pagājušo piektdien, 16.aprīlī, par godu izcilā latviešu komponista Pētera Vaska 75 gadu jubilejai Pētera Vaska fonds izveidojis jaunu mājaslapu peterisvasks.lv/.

LNSO noslēdz koncertsezonu ar trim izciliem tiešsaistes koncertiem 19.04.2021 20:02

Šī gada aprīlī un maijā LNSO noslēgs 2020./ 2021. gada koncertsezonu ar trim krāšņiem tiešsaistes kon-certiem. 30. aprīlī klausītājus priecēs pianists Reinis Zariņš un Lietuvas diriģents Modests Pitrens. 14. maijā uz skatuves kopā ar pianisti Elīnu Bērtiņu pēdējo reizi LNSO mākslinieciskā vadītāja un galvenā diriģenta statusā kāps Andris Poga. Savukārt 21. maijā LNSO atkal tiksies ar krievu mūzikas leģendu — diriģentu Vladimiru Fedosejevu, viņiem pievienosies pianists Georgijs Osokins, mecosoprāns Oļesja Pet-rova un Valsts Akadēmiskais koris “Latvija”.

Piektdien Koncertzālē “Cēsis” izskanēs Pētera Vaska 75. jubilejas koncerts “Klātbūtne” 15.04.2021 11:22

Piektdien, 16. aprīlī, komponists Pēteris Vasks atzīmē 75 gadu jubileju. Apliecinot šo Latvijas kultūrai nozīmīgo notikumu, Koncertzālē “Cēsis” notiks koncerts “Klātbūtne”, kurā pasaulē zināmākā un atskaņotākā latviešu komponista simfoniskās, kora un kamermūzikas skaņdarbi skanēs koncertzāles šī gada rezidences mākslinieču - vijolnieces Kristīnes Balanas un čellistes Margaritas Balanas, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra, Valsts akadēmiskā kora “Latvija” un divu diriģentu – Andra Pogas un Māra Sirmā sniegumā. Koncerts plkst. 19.00 skanēs Latvijas Radio 3 programmā Klasika, bet plkst. 21.00 būs skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā.

Turpinās festivāls “Latvijas Jaunās mūzikas dienas 2021” 15.04.2021 10:24

Festivāls “Latvijas Jaunās mūzikas dienas 2021” šogad piedāvā klausīties koncertus tiešsaistē. Četri koncerti notika marta sākumā. Savukārt, divi atliktie - "Ligeti. Laika viļņi" norisināsies 17. aprīlī, bet noslēguma koncerts "Leimane, Viļums, Grizē" izskanēs 29. aprīlī. Koncertu tiešraides būs vērojamas vietnē bezrindas.lv. Iepriekš iegādātie abonementi un biļetes būs derīgas, kā arī pieejamas līdz koncertu norises sākumam.

Guntars Račs atceļ pilnībā izpārdotu koncertu Liepājā 09.04.2021 14:41

Pērnā gada 28.martā Liepājas olimpiskā centra arēnā bija jānotiek dzejnieka un mūziķa Guntara Rača 55 gadu jubilejas koncertam “Liepājnieku dziesmas”, uz kuru autors bija saaicinājis visus savus tuvākos draugus un līdzgaitniekus no grupām “Liepājas brāļi”, “Līvi”, “Credo”, “Saldās sejas” un “bet bet”. Bija paredzēta arī Ivo Fomina un daudzu citu pazīstamu solistu uzstāšanās, taču iestājoties ar COVID-19 saistītās pandēmijas pulcēšanās ierobežojumiem, koncerts jau 2 reizes tika pārcelts un tam būtu jānotiek šogad 24. aprīlī. Taču arī tagad pulcēšanās un uzstāšanās nav iespējama, tāpēc koncerts tiek atcelts.

Ar krāšņu koncertu tiks atklāta jauna kultūrtelpa AUSS 06.04.2021 13:15

Marta vidū norisinājās īpašs koncerts, ar kuru Rīgā tika atklāta jauna kultūrtelpa AUSS. Tās atklāšanas koncertā, kura ieraksts publiski skatāms būs 7.aprīlī plkst.20 LMT «Straumē», Viedtelevīzijā un sociālajā tīklā «Facebook», piedalījās Maestro Raimonds Pauls, pasaulslavenais latviešu tenors Aleksandrs Antoņenko, pianisti Reinis Zariņš un Agnese Egliņa, izcilās mūziķes – māsas Kristīne (vijole) un Margarita (čells) Balanas, jaunā, perspektīvā vijolniece Elza Siliņa, dziedātājas Rūta Dūduma-Ķirse un Beate Zviedre, «Auss trio», kurā muzicē trīs Baltijas muziķi: Rūdolfs Dankfelds, Peedu Kass un Domas Žeromskas u.c. mākslinieki.

Lieldienu mūzikas koncerts 01.04.2021 11:08

Lieldienu dienā, 4. aprīlī plkst. 16.00 televīzijas kanālā “ReTV” būs skatāms krāšņs Lieldienu mūzikas koncerts no Dzintaru koncertzāles “Svētku fanfaras” ērģelnieces Ilzes Reines un Jāņa Porieša metāla pūšaminstrumentu kvinteta izpildījumā.

Latvijas Radio koris velta koncertuzvedumu disidentei Lidijai Lasmanei 23.03.2021 20:44

Latvijas Radio koris diriģenta Sigvarda Kļavas vadībā iestudējis koncertuzvedumu "Purpura pārdevēja", kas ir veltījums disidentei Lidijai Lasmanei. Iestudējums veidots kā apliecinājums cilvēka gara spēkam, ticībai un godīgumam. Tas tiks pārraidīts 2. aprīlī LTV 1. kanālā pl. 16.35.

Zināmi Zelta Mikrofons 2021 laureāti. Lielākais ieguvējs reperis ansis 17.03.2021 10:15

16.martā tiešraidē no Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma Mediju centra tika paziņoti aizvadītā gada spožākie ieraksti Latvijas mūzikā, kas bija iesniegti šoreiz rekordlielā skaitā. Vienīgais mūziķis, kurš balvu pasniegšanas ceremonijā saņēma vairākas Zelta Mikrofona statuetes, ir reperis ansis.

“Very Cool People” VEF Kultūras pilī prezentēs jaunu koncertprogrammu 16.03.2021 07:35

Superatraktīvā grupa “Very Cool People” sagatavojusi jaunu koncertprogrammu, ko prezentēs VEF Kultūras pils koncertcikla “Koncerts ar odziņu” tiešsaistes koncertā 31. martā plkst. 19.00. Tas būs muzikāls ieskats šā gada rudenī gaidāmajā albumā “50 Years of Influence + 30 Years of Cool Equals 13 Years of Music Hooliganism”.

Nākamā lapa