Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Rīgas koncertzālēs un dievnamos notiks ikgadējais festivāls “Eiropas Ziemassvētki” 30.11.2021 01:10

No 4. līdz 30. decembrim notiks VSIA”Latvijas Koncerti” rīkotais ikgadējais festivāls “Eiropas Ziemassvētki”. Šogad festivālā līdzās Ludviga van Bēthovena, Johana Sebastiāna Baha, Antona Bruknera, Georga Frīdriha Hendeļa un citu klasiķu opusiem skanēs arī plaša latviešu mūzikas programma. Dzirdēsim Jāņa Lūsēna, Raimonda Tigula, Jura Karlsona skaņdarbus un piedzīvosim krāšņu Vecgada koncertu ar maestro Raimondu Paulu.

Māsas Balanas pirmo reizi Latvijā ar Brāmsa Dubultkoncertu 30.11.2021 01:06

17. decembrī pulksten 19 ar Johannesa Brāmsa Dubultkoncertu uz Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” skatuves atgriezīsies vijolniece Kristīne Balanas un čelliste Margarita Balanas. Pie Liepājas Simfoniskā orķestra diriģenta pults maestro Gintars Rinkevičs.

LNSO aicina uz bērnu iemīļoto koncertciklu “LeNeSOns” 30.11.2021 00:59

Jau šo sestdien, 4. decembrī, LNSO aicina savus mazākos klausītājus uz koncertizrādi “LeNeSOns un Šūmaņa “Karnevāls”” Lielajā ģildē. Iemīļotais bērnu draugs – lelle LeNeSOns – ar dažādiem piemēriem palīdzēs izzināt mūzikas apvāršņus un orķestra noslēpumus, skaidros koncertā dzirdēto, kā arī mācīs uzvedības normas klasiskās mūzikas koncertos. Šajā koncertā mazie klausītāji kopā ar LeNeSOnu iepazīsies ar neparastajiem karnevāla dalībniekiem – jokdariem Arlekīnu un Pjero, lirisko Eisēbiju un dumpīgo Florestānu, viltīgajiem Pantaloni un Kolumbīni. LeNeSOns uz skatuves kāps divreiz – pl. 11.00 krievu valodā un pl. 14.00 latviešu valodā. Koncerta diriģents – Andris Vecumnieks.

Ar Kārļa Kazāka mūziku Mazā Ģilde ieskandina adventes laiku 25.11.2021 22:15

Pirmajā adventē, 28. novembrī plkst. 17.00 RKTMC “Mazā Ģilde” Mazajā zālē gaišu, pārdomu pilnu svētku atmosfēru koncertā “Rāmi krastu skalos ūdens” radīs mūziķis un dziesmu autors Kārlis Kazāks un čelliste Undīne Balode. Koncertu var skatīties klātienē, izņemot ielūgumus “Biļešu paradīze” kasēs, vai tiešraidē RKTMC “Mazā Ģilde” Facebook lapā un Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs

Pirmajā adventē Rīgas Sv. Pētera baznīca aicina uz Ziemassvētku gaidīšanas laika pasaku “Sveces liesma” 25.11.2021 22:13

Pirmajā adventē, 28. novembrī, plkst. 16.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā norisināsies Ziemassvētku gaidīšanas laika pasaka “Sveces liesma”.

Orķestra “Rīga” Pirmās Adventes ieskaņas koncerts Rīgas Domā 23.11.2021 10:14

Svētdien, 28. novembrī, plkst. 19.00 ar koncertu Rīgas Domā diriģents Jānis Retenais un Orķestris “Rīga” ieskandinās Pirmo Adventi. Koncertā, kas notiks klātienē un būs vērojams arī tiešraidē orķestra “Facebook” un “Youtube” kanālos, piedalīsies mecosoprāns Ieva Parša, dzeju runās aktrise Ieva Florence.

21. Starptautiskā Baha kamermūzikas festivāla atklāšanas koncertā muzicēs gambisti Paolo Pandolfo un Amēlija Šemēna 22.11.2021 10:06

Starptautiskā Baha kamermūzikas festivāla dibinātāja un direktore Aina Kalnciema ielūdz uz 21. Starptautisko Baha kamermūzikas festivālu, kas šogad norisināsies no 3. līdz 19. decembrim, piedāvājot piecus izcilus koncertus. «Spītējot apstākļiem, Baha kamermūzikas festivāls atkal gaida klausītājus!» aicina festivāla direktore.

“X Faktoru” negaidīti pamet Olga Palušina un grupa “We” 22.11.2021 01:08

Valsts svētku nedēļa noslēdzās ar “X Faktora” 4. sezonas trešo fināla tiešraidi, kurā uz skatuves kāpa 8 fināla dalībnieki, kuri turpināja cīņu par šova galveno balvu – 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar ierakstu kompāniju “Universal Music Group”. Skatītāji lēma, ka šovs ir jāpamet Olgai Palušinai, savukārt atlikušo dalībnieku liktenis tika izlemts skatītāju 200 sekunžu balsojumā, pēc kura noskaidrojās, ka šovu neturpinās grupa “We”, bet “Aizdevums.lv” skatītāju simpātiju balvu ieguva Diona Liepiņa.

10. decembrī pasaules pirmizrāde latviešu oriģināloperetei "Trīs zvaigznes. Zigfrīds" 16.11.2021 19:59

Pirmās 21. gs. latviešu orģināloperetes “TRĪS ZVAIGZNES. ZIGFRĪDS" ekranizētā versijā pasaules pirmizrādei ir noteikts jauns datums – piektdien, 10. decembrī plkst. 19.00 VEF kultūras pils Lielajā zālē. Uz patiesiem notikumiem balstīts, Platona Buravicka un Jura Hirša operete-biogrāfisks stāsts par Zigfrīdu Anna Meierovicu ir Operetes teātra veltījums Latvijai. Galvenajās lomās: tenors Valters Gleške (Zigfrīds A. Meierovics), soprāns Sonora Vaice (Kristīne Bakmane), soprāns Jolanta Strikaite (Anna Meierovics). Filmas režiju un montāžas režiju veidojusi latviešu režisore, dramaturģe, dzejniece un folkloriste Dace Micāne-Zālīte.

Gidons Krēmers un Kremerata Baltica Koncertzālē “Cēsis” iekvēlinās klausītājus ar Astora Pjacollas tango 15.11.2021 10:00

Šogad mūzikas pasaule atzīmē argentīniešu komponista un par tango karali dēvētā Astora Pjacollas 100. gadadienu. Sestdien, 20. novembrī, arī Koncertzāli “Cēsis” piepildīs tango enerģija un kaisle, ko savā jaunākajā koncertprogrammā ievijis vijolnieks Gidons Krēmers. Kopā ar Maestro Cēsīs dzirdēsim orķestri Kremerata Baltica, vibrofonistu Andreju Puškarevu un orķestra rezidējošo mākslinieku, pianistu Georgiju Osokinu. Koncerta īpašais viesis - viens no pasaulē atzītākajiem bandoneonistiem Pērs-Arne Glorvigens no Norvēģijas.

Latvijas dzimšanas dienā būs skatāms tiešsaistes koncerts “Nekur tālu, tepat vien…” 15.11.2021 09:57

18. novembrī plkst. 14.00 tiešsaistē Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” Facebook lapā būs skatāms Latvijas Republikas Neatkarības gadadienai veltīts koncerts “Nekur tālu, tepat vien...”.

Orķestra “Rīga” latviešu mūzikas programma valsts svētkos 15.11.2021 09:54

Godinot Latviju 103. dzimšanas dienā, 18. novembrī plkst. 16.00 VEF Kultūras pilī un interneta tiešraidē skanēs Orķestra “Rīga” veidots latviešu skaņražu mūzikas koncerts “Tu esi Latvija!”. Kopā ar orķestri diriģenta Valda Butāna vadībā muzicēs soprāns Gunta Gelgote, mecosoprāns Ieva Parša, basbaritons Rihards Mačanovskis un akordeonists Artūrs Noviks. Bezmaksas ielūgumi uz koncertu pieejami no pirmdienas, 15. novembra.

Lūsēns un Muktupāvels valsts svētku tiešsaistes koncertā “Tautas laiks” 13.11.2021 09:28

18. novembrī plkst. 20.00 RKTMC “Mazā Ģilde” Lielajā zālē Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienai veltītā tiešsaistes koncertā “Tautas laiks” muzicēs Jānis Lūsēns un Zigfrīds Muktupāvels. Mūzika un dzeja kā spēcinošs avots, kurā smelties spēku pārvērst pārdrošākos sapņus realitātē, stiprināt savu ticību un sajust lepnumu un mīlestību pret savu zemi un tautu. Abu mākslinieku radošais tandēms spilgti izteic komponistam Jānim Lūsēnam tik nozīmīgo latviskuma un patriotisma apzināšanos. Koncerts būs vērojams Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs un facebook.com/MazaGilde.

Lāčplēša dienā tiešsaistē skanēs latviešu karavīru dziesmas 05.11.2021 11:43

Pieminot Latvijas brīvības cīnītājus, 11. novembrī plkst. 20 tiešsaistē sociālajos tīklos būs skatāms Orķestra “Rīga” koncerts “Latviešu karavīru dziesmas”, kurā orķestris muzicēs kopā ar Latvijas Nacionālās operas kora vīru grupu un solistiem.

Ar draugiem uz skatuves un zālē izskanējis Andrejam Žagaram veltīts opermūzikas koncerts 20.10.2021 13:01

Aizvadītajā sestdienā, Koncertzālē “Cēsis” izskanēja Andrejam Žagaram veltīts krāšņs opermūzikas koncerts. Andreja dzimšanas dienā Cēsīs viesojās zviedru soprāns Irēne Teorine, mecosoprāns Oļesja Petrova no Krievijas, mūsu pašu lieliskie operas solisti tenors Aleksandrs Antoņenko, baritons Jānis Apeinis un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris diriģenta Modesta Pitrena vadībā. Programmā skanēja uvertīras un ārijas no Riharda Vāgnera “Klīstošā holandieša”, “Tanheizera” un “Tristana un Izoldes” Džuzepes Verdi “Dona Karlosa”, Modesta Musorgska “Hovanščinas” un Rudžero Leonkavallo “Pajacci”.

“Pienvedēja Piedzīvojumi” dodas grāmatas “Trīs no Sabiles” atvēršanas koncertos 12.10.2021 20:01

Tieši pirms gada izdevniecība “Dienas grāmata” laida klajā mūzikas žurnālista un mūziķa Jāņa Žildes sarakstīto grāmatu – autorizēto biogrāfiju “Pienvedēja Piedzīvojumi. Trīs no Sabiles”.

Starptautiskais ērģeļmūzikas festivāls “ORGANismi” jau oktobrī 29.09.2021 09:23

No 22. līdz 24. oktobrim Latgales vēstniecībā GORS norisināsies jau sestais Starptautiskais ērģeļmūzikas festivāls “ORGANismi”, ko aizvadīsim tēmas “Pēctecība. Mantojums. Paaudzes” zīmē. Festivāla mākslinieciskās vadītājas Ivetas Apkalnas aicināti tajā uzstāsies Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, Valsts Akadēmiskais koris “Latvija”, diriģenti Māris Sirmais, Guntis Kuzma, Vācijas ērģelnieks Mariuss Herbs, aktieris Gundars Āboliņš un J. Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas bērnu koris. Festivālā gaidāms Pētera Vaska darba “Veni Domine” Latvijas pirmatskaņojums.

Festivāla “Windstream” rudens cēlienu ieskandinās Johana de Meija opusi 22.09.2021 12:10

Ar koncertu “Kazanova uz planētas Zeme” 2. oktobrī Lielajā ģildē Orķestris “Rīga” atklās 12. festivāla WINDSTREAM rudens cēlienu un jauno koncertsezonu. Piedaloties čellistam Ērikam Kiršfeldam un sieviešu vokālajam sekstetam, diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā izskanēs nīderlandiešu komponista Johana de Meija mūzikas programma pūtēju orķestrim.

Nedēļas nogalē Dzintaros Gidons Krēmers un Kremerata Baltica kopā svinēs 100 07.09.2021 21:31

Nedēļas nogalē, 10. un 11. septembrī, Dzintaru koncertzālē norisināsies jau 18. starptautiskais “Kremerata Baltica” festivāls. Slavenais vijolnieks Gidons Krēmers un izcilais “Kremerata Baltica” šogad aicina uz “Kremerata Baltica” orķestra 25 gadu un vijolnieka Gidona Krēmera 75 gadu, kopā simboliski 100 gadu jubilejas svinībām.

Jānis Lūsēns un Kārlis Vērdiņš radījuši jaunu mūziklu “Zvaigznes bērns” 30.08.2021 18:23

Novembra vidū pie skatītājiem dosies jauns mūzikls visai ģimenei – ziemas pasaka „ZVAIGZNES BĒRNS”. Darbs veidots pēc Oskara Vailda pasakas motīviem. „Zvaigznes bērns” ir krāšņs un emocionāls stāsts par cilvēka pieaugšanu un dzīves vērtībām. Tā galvenais varonis meklē atbildi uz jautājumu "kas es esmu?", uzvarot sevī ļaunumu un lepnību, mācoties pazemību un līdzjūtību, atverot sirdi Mīlestībai un iegūstot patiesus draugus un ģimeni.

Ar sirsnīgu koncertu atvērta Guntara Rača jaunās dzejoļu grāmatas “365” 3. daļa 30.08.2021 18:13

29. augustā Rīgā skatītāju pārpildītā “Hanzas perona” vasaras koncertzālē aizvadīts grupas “bet bet” 30 gadu jubilejas koncertu koncerts, kura laikā notika arī grupas bundzinieka un dziesmu vārdu autora Guntara Rača jaunās dzejoļu grāmatas “365” 3. daļas svinīgā atvēršana.

Kultūrtelpā “M/Darbnīca” norisināsies starptautiska vasaras sezonas noslēguma koncertsērija 25.08.2021 09:33

No 25. augusta līdz 1. septembrim kultūrtelpā “M/Darbnīca” K. K. fon Stricka villas kompleksā Aristīda Briāna ielā 9 norisināsies starptautiska vasaras sezonas noslēguma koncertsērija, kurā uzstāsies amerikāņu R&B mūzikas kvintets “The CieL Experience”, globālās mūzikas duets “MiraMundo”, piedaloties Katrīnai Dimantai, zviedru džeza dziedātāja Liselotte Östblom, kā arī Elza Rozentāle ar Nina Simone dziesmu programmu un modulārā džeza projekts “Ten Ka”.

Sāksuies biļešu tirdzniecība uz MUZIKĀLĀS BANKAS 2021 finālšovu Daugavpilī 24.08.2021 10:58

24. augustā, otrdien, sāksies biļešu tirdzniecība uz „Muzikālās bankas 2021” finālšovu un ģenerālmēģinājumu Daugavpilī. Latvijas Radio 2 gada vērtīgākā popa un roka dziesma tiks noskaidrota 2022. gada 29. janvārī. Jau šobrīd zināms, ka finālšovs piedzīvos vairākas pārvērtības, ieviešot citu skatuves risinājumu un fanu zonu. Ieeja pasākumā būs ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu par izslimošanu vai vakcināciju.

«Knīpas un Knauķi» aicina uz 50 gadu jubilejas koncertu Dzintaros 24.08.2021 10:53

Bērnu vokālā studija «Knīpas un Knauķi» ielūdz uz jubilejas koncertu «Knīpām un Knauķiem 50», kas notiks 4.septembrī plkst.13 Dzintaru koncertzālē. Koncertā piedalīsies «Knīpas un Knauķi», komponisti un lieldraugi Andris Sējāns un Jānis Ķirsis, solisti Nauris Indzeris, Andris Sējāns, Laura Štoma un Sanita Sējāne. Koncerta režisore un scenārija autore – Inga Cipe. Horeogrāfes: Inga Cipe un Sanita Sējāne.

Mazā Mežotnes pils aicina uz latviešu vokālās kamermūzikas svētkiem 23.08.2021 12:21

Pētera Vaska fonda desmitgades ietvaros 27.augustā Mazās Mežotnes pils parkā norisināsies latviešu vokālās kamermūzikas svētki – unikāls brīvdabas koncerts, kurā uzstāsies izcilais basbaritons Egils Siliņš, spilgtais mecosoprāns Zanda Švēde, pianists Mārtiņš Zilberts un čelliste Dace Zālīte-Zilberte. Koncertā pasaules pirmatskaņojumu piedzīvos Pētera Vaska fonda pasūtinātie Edgara Raginska un Raimonda Tigula jaundarbi. Koncerta sākums – plkst.20.

Sākas biļešu tirdzniecība uz jauniestudējuma "Cilvēka balss. Telefons" izrādēm 20.08.2021 14:07

Operetes teātris sāk biļešu tirdzniecību uz multimediālās monooperas “Cilvēka balss. Telefons” izrādēm oktobrī. Šis jauniestudējums iezīmē žanriski jaunu virzienu Operetes teātra repertuārā – kamerstila operas izrādes. Uzvedumā apvienota Džankarlo Menotti viencēliena monoopera „Telefons” un Frensisa Pulenka monoopera „Cilvēka balss”. Galvenajā lomā būs šarmantā operas dīva Sonora Vaice, kura šajā izrādē debitē arī režisores ampluā.

Ģitārists Māris Auziņš izziņo koncertus Latvijas lielākajās pilsētās 18.08.2021 20:19

Latviešu ģitārspēles virtuozs Mārcis Auziņš ar koncertprogrammu “Lielā plūsma” rudenī būs sastopams vairāku Latvijas pilsētu lielākajās koncertzālēs. Koncertos tiks izpildītas melodijas no nule kā izdotā albuma ar tādu pašu nosaukumu, kā arī īpaši tapušas aranžijas pasaulē zināmiem skaņdarbiem.

«Menuets» aicina uz koncertu «IMANTAM KALNIŅAM 80» Neikenkalnā 18.08.2021 08:47

Turpinot svinēt šā gada gaviļnieka – izcilā komponista Imanta Kalniņa – 80 gadu jubileju, 27.augustā plkst.19 Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos ar Imanta Kalniņa skaistāko dziesmu programmu viesosies leģendārā grupa «Menuets», kura pirms dažiem gadiem svinēja savu 50 gadu jubileju.

Maestro Raimonda Paula jubileju atzīmēs ar īpašu mīlas dziesmu programmu 18.08.2021 08:25

16. septembrī VEF Kultūras pilī ar īpašu mīlas dziesmu programmu atzīmēs Maestro Raimonda Paula 85 gadu jubileju. Maestro šajā koncertprogrammā pievienosies trīs izcilas un komponista radošajā mūžā nozīmīgas mākslinieces – Veronika Plotņikova, Dināra Rudāne un Sofija Rubina.

Septembrī Dzintaru koncertzālē norisināsies ‘‘Kremerata Baltica’’ festivāls 17.08.2021 16:27

10. un 11. septembrī Dzintaru koncertzālē norisināsies jau 18. starptautiskais “Kremerata Baltica” festivāls. Slavenais vijolnieks Gidons Krēmers, talantīgais un publikas iemīļotais pianists Georgijs Osokins un izcilais “Kremerata Baltica” orķestris diriģenta Fuada Ibrahimova (Fuad Ibrahimov) vadībā šogad aicina uz “Kremerata Baltica” orķestra un vijolnieka Gidona Krēmera jubileju svinībām, lai baudītu spožu ārvalstu un Latvijas komponistu skaņdarbus. Koncertos uz skatuves būs arī daudzsološā pianiste Agneses Egliņa un sitaminstrumentālists Andrejs Puškarevs.

Koncertzālē “Cēsis” izskanēs mūzika sitaminstrumentiem un klavierēm 13.08.2021 10:16

Sestdien, 21. augustā, Koncertzāles “Cēsis” izskanēs enerģiskā un virtuozā sitaminstrumentālistu dueta - Jura Āzera un Guntara Freiberga, jaunākā koncertprogramma, kas tapusi kopā ar pianistēm Elīnu Bērtiņu un Agnesi Egliņu. Tās pamatā ir komponistu Bēlas Bartoka un Džordža Krama meistardarbi, kas apliecina sitaminstrumentu repertuāru kā patstāvīgu un nozīmīgu profesionālās mūzikas sastāvdaļu, kas virtuozitātes un muzikālās izsmalcinātības ziņā līdzvērtīga citām. Vakara īpašais notikums – latviešu komponista Krista Auznieka jaundarba “Smaržīgais laikrādis” pasaules pirmatskaņojums.

Aijas Vītoliņas un Aivara Hermaņa koncerts “Wiktorijas” koncertdārzā 13.08.2021 00:10

Svētdien, 22. augustā plkst. 18.00 Liepājā, kultūras nama “Wiktorija” (Graudu ielā 36/38) koncertdārzā vai lietus gadījumā kultūras nama koncertzālē notiks šarmantās dziedātājas Aijas Vītoliņas un liepājnieka, leģendārā ģitārista Aivara Hermaņa koncerts.

Kulakova naktī Rojā skanēs koncertuzvedums ar Veidenbauma dzeju 10.08.2021 15:06

Festivālā “Kulakova nakts”, kas notiks Rojas brīvdabas estrādē 21.augustā, skanēs koncertuzvedums “Īsts filozofs nav pesimists” ar dzejnieka Eduarda Veidenbauma dzejas interpretācijām mūzikā, ko piedāvās gan labi pazīstami mūziķi, gan jaunie talanti.

Grupa “bet bet” izdod dziesmu grāmatu un turpina jubilejas turneju 09.08.2021 14:13

Grupa “bet bet”, kas šogad atzīmē 30 gadus uz skatuves, izdod savu pazīstamāko dziesmu grāmatu un turpina vasaras koncertu sēriju, kura noslēgsies 29. augustā Hanzas Perona brīvdabas koncertzālē Rīgā. Koncertā tiks svinīgi atvēta gan grupas 60 dziesmu grāmata, gan Guntara Rača jaunākās dzejoļu grāmatas “365” 3. daļa.

Ezīšfests izziņo pirmos māksliniekus 09.08.2021 12:53

28. augustā radošajā Tallinas ielas kvartālā jau 9. gadu norisināsies urbānās pilsētvides festivāls Ezīšfests, kurā viesus sagaida plaša klāsta un dažādu gaumju mūzikas apvienības, performances, mākslas aktivitātes, lieliska atpūta un smieklu pilna izklaide.

Jāņa Liepiņa vadībā skanēs Orķestra “Rīga” klasiskās mūzikas programma 04.08.2021 13:24

Otrdien, 10. augustā, Rīgas Domā diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā izskanēs pirmā no divām Orķestra “Rīga” šīs vasaras klasiskās mūzikas programmām “Bahs, Brukners, Britens”. Koncertā piedalīsies ērģelnieks Aigars Reinis un obojiste Elīna Kuduma.

Tutas koncerts “Vasaras ceļojums” priecēs bērnus desmit Latvijas pilsētās 04.08.2021 13:10

Latvijas bērnu iemīļotā seriāla “Tutas lietas” (producents “Ausma”) varone Tuta vasaras nogalē ar koncertu “Vasaras ceļojums” viesosies Saldū, Valmierā, Saulkrastos, Rēzeknē, Ventspilī, Jelgavā, Siguldā, Ikšķilē, Cēsīs un Rīgā. Kopā ar Tutu koncertā piedalīsies viņas draugi Lapsa un Feneks, kā arī mūziķu grupa un Tutas dziesmu autore Laura Polence.

Latvijas Radio bigbends un Pauls tiekas mūzikā ar Ziedoņa vārdiem 03.08.2021 12:50

VSIA “Latvijas Koncerti” 11. augustā Dzintaru koncertzālē aicina baudīt Raimonda Paula mūziku, kas tapusi 1960. un 1970. gados. Koncertprogrammā “Un vairāk par mirkli mums neiegūt” uz skatuves satiksies Latvijas Radio bigbends (LRBB), Raimonds Pauls, dziedātāji Dināra Rudāne un Daumants Kalniņš. No jauna atdzims maestro dziesmu cikls ar Imanta Ziedoņa vārdiem. Koncerta sākums plkst. 20.00.

Notiks projekts Vīgnera garā “Pilna galva dziesmu” 01.08.2021 11:09

Triju Zvaigžņu ordeņa virsniekam un profesoram Leonīdam Vīgneram šogad tiek atzīmēta 115 gadu jubileja. Lai iepriecinātu rīdziniekus, pilsētas viesus un atgādinātu par dziesmas brīnišķīgo spēku, 4. augustā ar mūziku pieskandināsim iemīļoto Tērbatas ielu!

Oktobrī notiks sestais ērģeļmūzikas festivāls “ORGANismi” 30.07.2021 17:47

No 22. līdz 24. oktobrim Latgales vēstniecība GORS aicina uz sesto Starptautisko ērģeļmūzikas festivālu “ORGANismi”. Tā mākslinieciskā vadītāja, pasaulē pazīstamā ērģelniece Iveta Apkalna atklāj, ka šī gada festivāla koncertos, kurus apvieno moto – PĒCTECĪBA, MANTOJUMS, PAAUDZES dzirdēsim Aleksandra Gilmāna, Filipa Glāsa, Ārona Koplenda, Raimonda Paula mūziku, Pētera Vaska “Veni Domine” Latvijas pirmatskaņojumu, iepazīsim uzlecošo vācu ērģeļmūzikas zvaigzni Mariusu Herbu, skatīsim ilgi gaidīto koncertuzvedumu “Ķiršu koks”.

Nākamā lapa