Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:163, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Operetes teātra atjaunošanas iniciatīvai pietrūkst tikai dažu simtu balsu 06.09.2019 13:49

Jau vairāk nekā 9 tūkstoši cilvēku nobalsojuši PAR Operetes un muzikālā teātra atjaunošanu Latvijā. Par Operetes un muzikālā teātra atjaunošanu gan uz izdrukātajām lapām, gan portālā ManaBalss kopumā ir nobalsojuši jau vairāk nekā deviņi tūkstoši! Tas nozīmē, ka tikai tūkstotis parakstu un balsojumu vēl ir nepieciešami, lai būtu savāktas 10’000 balsis, kas ir pietiekami, lai iniciatīvu iesniegtu Latvijas Republikas Saeimā.

Grupu Kreklu Dienas labdarības koncertā saziedoti 3870 eiro 31.08.2019 13:14

Grupu kreklu dienas 12 stundu labdarības koncertā saziedoti 3870 eiro, kas caur „Fonds Līdzskaņa” tiks novirzīti grūtībās nonākušo Latvijas mūziķu atbalstam. Sociālajos tīklos šogad fotogrāfijas ar tēmturi #GrupuKrekluDiena, kurās cilvēki lepojas ar saviem mīļākajiem mūziķiem, publicētas teju 500 reizes. Koncerta un akcijas organizatori, kā arī dalībnieki pauž gandarījumu par klausītāju un mūziķu atbalstu līdz šim vērienīgākajā Grupu kreklu dienā.

Aicina uz labdarības koncertu “Dodot dotais vairojas" 22.05.2019 12:30

2019. gada 25. maijā plkst. 17.00 - LNB „Ziedoņa zālē” notiks labdarības koncerts cilvēku ar invaliditāti vides pieejamības nodrošināšanai “Dodot dotais vairojas". Iegūtie līdzekļi tiks novirzīti vides pieejamības nodrošināšanai Rīgas Vīlandes baptistu draudzē. Vēl ir nepieciešami 14 000 Eur, lai varētu pilnībā pabeigt iecerēto. Lai līdzcilvēki arī varētu iesaistīties, koncerts tiek rīkots Latvijas Nacionālās Bibliotēkas “Ziedoņa zālē", jo tur ir nodrošināta vides pieejamība.

Aicina uz labdarības vakaru “Fonds Līdzskaņa” radošās nometnes atbalstam 29.01.2019 13:43

“Fonds Līdzskaņa” un kulturāli izklaidējošo pasākumu sērija “Vienreizējs Vakars” ielūdz uz labdarības vakaru “Improvizācija mūzikai”, kas 1. februārī, plkst. 20.00 notiks pasākumu telpā “Koka Rīga” (Krāsotāju ielā 12). Visi par pasākuma ieejas biļetēm iegūtie līdzekļi tiks izmantoti “Fonds Līdzskaņa” 2019. gada vasaras sociālās nometnes organizēšanai.

Labdarības koncerts “Vienoti par iespēju” norisināsies arī šogad 24.01.2019 10:33

2019.gada 7.maijā Arēnā “Rīga” jau otro reizi norisināsies Latvijā populāru mūziķu, “Ziedot.lv” un Latvijas Televīzijas kopīgi organizētais labdarības koncerts smagi slimu cilvēku atbalstam - “VIENOTI PAR IESPĒJU!”. Uz Arēna “Rīga” skatuves kāps Latvijā populāri mūziķi, lai kopā muzicētu un vāktu līdzekļus slimnieku ārstēšanai, palīdzot tiem cilvēkiem, kuriem nepieciešamā ārstēšana vai zāles netiek apmaksātas no valsts budžeta.

Labdarības maratons pusē – līdz šim DOD PIECI! ziedotākās dziesmas 20.12.2018 13:18

Labdarības maratons DOD PIECI! ir pusē, līdz šim ziedotāju izvēlēto dziesmu TOP5 ir maratona himna “Apskāvieni cik”, kas izvēlēta 15 reizes, kā arī pa 9 reizēm ziedotāji aicinājuši atskaņot Prāta Vētras “Meklēt vienam otru”, Intara Busuļa “Miglas rīts”, Putnu Balles “Divi eņģeli” un Latvijas zvaigžņu kora izpildīto “Kaut kur ziemeļos – Divas dvēseles”. Līdz šim “dārgākā” ziedotā dziesma 1500 eiro apmērā ir Kings of Leon kompozīcijas “Last Mile Home” akustiskā versija.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris LAIKS aicina uz labdarības koncertu “Tuvu, tuvu, tepat…” 13.12.2018 19:15

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris LAIKS, diriģente Ilze Balode un kormeistare Laura Bluķe kopā ar domubiedriem jau trešo gadu aicina uz labdarības koncertu “Tuvu, tuvu, tepat… ”, kas notiks šo sestdien, 15. decembrī pulksten 16:00, Liepājas baptistu Pāvila draudzes baznīcā. Šī gada labdarības koncerta mērķis - atbalstīt cilvēkus, kas zaudē vai jau zaudējuši tuviniekus, sniedzot viņiem iespēju saņemt psiholoģisku palīdzību pie speciālistiem un terapeitiem.

Sākas dziesmu ziedošana labdarības maratonam DOD PIECI! 10.12.2018 09:13

No šodienas, 10. decembra, dodpieci.lv mājaslapā sākas dziesmu pieteikšana šī gada labdarības maratonam DOD PIECI!. Cilvēku ziedojumi caur “Ziedot.lv” tiks novirzīti bezmaksas praktisku un psiholoģisku mācību ieviešanai jaunajiem vecākiem visā Latvijā, lai ikvienam, kas to vēlēsies, palīdzētu apgūt vecāku iemaņas patiesi laimīga bērna audzināšanā. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm, dāvinot ziedošanas prieku arī uzņēmumu darbiniekiem, kolēģiem, draugiem vai tuviniekiem.

Nepieciešama palīdzība! Grupas “Līvi” dalībnieka Guntara Mucenieka māju nopostījusi uguns 09.11.2018 15:35

Rokgrupu “Līvi” un “Zvani” dalībnieka Guntara Mucenieka ģimeni skārusi nelaime – uguns pazudinājusi visu mūziķa iedzīvi, tajā skaitā ierakstu studiju un mūzikas instrumentus. Šobrīd svarīgākais ir sarūpēt postā aizgājušos mūzikas instrumentus un atjaunot ierakstu studiju, lai Guntars varētu muzicēt un pamazām sakrāt nepieciešamos līdzekļus mājas atjaunošanai.

Septiņgadīgajai Elīnai steidzami vajadzīga palīdzība 09.10.2018 10:31

Septiņgadīgajai Elīnai steidzami vajadzīga palīdzība, lai apmaksātu gūžas rekonstrukcijas operāciju Tallinas bērnu slimnīcā. Tieši pēc nedēļas, 16. oktobrī, 7 gadus vecajai Elīnai jānonāk uz operāciju galda Tallinas bērnu slimnīcā. Pavisam steidzami ir nepieciešama sarežģīta gurnu operācija. Faktiski viena kājiņa Elīnai ir izgājusi ārā no gūžas locītavas. Par laimi, tika rasta iespēja operēt meitenīti Tallinā, piedaloties ārstiem no Vācijas. Tikpat sarežģīta operācija Vācijas klīnikā maksā desmit reizes dārgāk. Tagad, lai palīdzētu Elīnai, ir jāapmaksā klīnikas rēķins – 4400 eiro.

Palīdzēsim glābt Silvestra dzīvību 05.06.2018 13:42

Lai glābtu dzīvību, 18 gadus vecajam rīdziniekam Silvestram Freibergam pēc iespējas ātrāk jāsāk lietot zāles pret melanomu, ko viņam nozīmēja onkologu konsīlijs. Preparāta nosaukums – "Keytruda", gada kurss izmaksā 95 050 eiro. Ik pēc trim nedēļām, ņemot vērā valsts standarta kompensāciju, ir jāmaksā 5280 eiro.

Akurātere, Rajecka, Busulis, Lūsēns, Ieviņš 7. labdarības koncertā „Uzcel savu baznīcu!” 13.05.2018 10:38

Jau septītais gads ritēs Bauskas novada Dāviņu pagasta Bruknas muižā notiekošajam, iemīļotajam labdarības lielkoncertam "Uzcel savu baznīcu!". Daudz agrāk kā citkārt – jau 10.jūnijā ļaudis pulcēsies saules pielietā, gleznainā Bruknas muižas parkā, lai ļautos dvēseles dziedniecībai un būtu kopā ar iemīļotiem māksliniekiem – Intaru Busuli un Abonementa orķestri, Aiju Andrejevu, Martu Kristiānu Kalniņu, Aivaru Hermani, komponistu Jāni Lūsēnu,Olgu Rajecku, Ralfu Eilandu, Aiju Vītoliņu, grupām „Putnu Balle” un daudziem citiem.

Smagi slimu bērnu ārstniecība līdz pat zivjērgļu vērošana tiešraidē – Galactico labdarības projekta ziedojumu rezultāti 03.04.2018 12:55

2015. gadā uzsāktajā Galactico ziedojumu projektā Labdarības siena – Palīdzēsim kopā saziedoti jau vairāk nekā 30 tūkstoši eiro. Tie palīdzējuši smagi slimu bērnu ārstēšanai un rehabilitācijai, vecāku uzturēšanās apstākļu uzlabošanai Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, atbalsta sniegšanai bērnu ar īpašām vajadzībām vecākiem un personu ar invaliditāti dzīves kvalitātes uzlabošanai. Tāpat līdzekļi ziedoti arī tādiem labdarības mērķiem, kā dzīvnieku patversmes iemītnieku veterinārajai aprūpei un video tiešraižu nodrošināšanai no aizsargājamo putnu ligzdām.

Draugiem Group sadarbībā ar Ziedot.lv ievieš unikālas ziedojumu dāvanu kartes 27.03.2018 17:18

Lai rosinātu jaunu dāvināšanas kultūru Latvijā, Draugiem Group uzņēmums GiftCard sadarbībā ar ziedošanas platformu Ziedot.lv uzsāk unikālu ziedojumu dāvanu karšu tirdzniecību, kas paredz dāvanas saņēmējam izvēlēties, kam ziedot dāvināto summu.

Tiek rīkots labdarības koncerts "Es nākšu, lai Tu dzīvotu" Sondras Zaļupes ģimenes atbalstam 23.02.2018 17:34

Šonedēļ pie Latvijas iedzīvotājiem pēc palīdzības vērsusies 31 gadus jaunā Sondra, viengadīgas mazulītes māmiņa un mūziķa Riharda Zaļupes dzīvesbiedre. Šī gada janvārī Sondra saņēma šokējošas ziņas – ādas audzējs – melanoma ir izplatījies vēdera un muguras ādā. Sondras dzīvību var glābt jaunākās paaudzes medikamenti, kuru izmaksas sastāda 81 887 eiro. Lai savāktu visus līdzekļus Sondras ārstēšanai viņas kolēģi rīko viņai īpašu labdarības koncertu “Es nākšu, lai Tu dzīvotu”.

Palīdzēsim mūziķa Riharda Zaļupes sievai Sondrai 22.02.2018 14:54

Pie Latvijas iedzīvotājiem pēc palīdzības vērsusies 31 gadus jaunā Sondra, viengadīgas mazulītes māmiņa un mūziķa Riharda Zaļupes dzīvesbiedre. Šī gada janvārī Sondra saņēma šokējošas ziņas - ādas audzējs - melanoma ir izplatījies vēdera un muguras ādā. Sondras dzīvību var glābt jaunākās paaudzes medikamenti, kuru izmaksas sastāda 81 887 eiro.

Aicina uz tautas deju labdarības koncertu “Sadancojam Liepājā” 15.02.2018 09:29

Šo sestdien, 17. februārī, pulksten 17.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē notiks tautas deju labdarības koncerts “Sadancojam Liepājā”, kurā Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas deju ansamblis “Rucavietis” pulcē tautas deju kolektīvus no Bauskas, Jūrmalas, Jelgavas, Lēdurgas un Rīgas. Ieeja par ziedojumiem.

Vērienīgā labdarības koncertā „Mūzika & dzīvība. Vienoti par iespēju!” saziedoti 110 214 eiro! 31.01.2018 14:01

Otrdien, 31. janvārī, Arēnā Rīga, emocionālā gaisotnē izskanot labdarības lielkoncertam “Mūzika & dzīvība. Vienoti par iespēju!”, saziedoti 110 214 EUR, kas palīdzēs nodrošināt finansiālu atbalstu 30 onkoloģijas slimniekiem.

Šovakar "Arēnā Rīga" labdarības koncerts "Mūzika un dzīvība. Vienoti par iespēju" 30.01.2018 13:59

Šovakar, 30. janvārī 20:00 "Arēnā Rīga" notiks vērienīgs labdarības koncerts «Vienoti par iespēju», kurā gūtie līdzekļi tiks veltīti onkoloģijas slimnieku atbalstam. Visi ienākumi no koncerta tiks ziedoti to onkoloģisko slimnieku atbalstam, kuriem nepieciešamo terapiju valsts neapmaksā, bet kas viņiem ir akūti vajadzīga. Koncertu būs iespēja vērot arī portāla lsm.lv tiešraidē no pulksten 20.00 vakarā, kā arī skatīties Latvijas Televīzijā pēc deviņiem vakarā, un arī neklātienes skatītājiem būs iespēja ziedot.

Vērienīgais labdarības koncerts „Mūzika & dzīvība. Vienoti par iespēju” – jau nākamnedēļ 23.01.2018 12:33

Atgādinām, ka jau nākamnedēļ, 30. janvārī, „Arēnā Rīga” notiks daudzu populāru mūziķu, „Ziedot.lv” un Latvijas televīzijas kopīgi veidotais vērienīgais labdarības koncerts „Mūzika & dzīvība. Vienoti par iespēju!”, kura laikā tiks vākti līdzekļi 30 onkoloģijas slimniekiem.

Balso par Alfas Gada dziesmu un ziedo grūtībās nonākušiem mūziķiem 22.01.2018 12:25

No 22. janvāra līdz 25. februārim t/p “Alfa” varēs balsot par Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” nominācijā Alfa Gada dziesma izvirzītajiem darbiem. Katra nominācijas laureātam veltītā balss tiks ieskaitīta kā ziedojums mūziķu atbalsta fondam “Līdzskaņa”.

Dosim iespēju Ivitai dzīvot 14.12.2017 09:54

Lai glābtu dzīvību, rīdziniecei Ivitai Kupakai ir jālieto dārgs preparāts. Ik pēc 3 nedēļām par zālēm jāmaksā 3031,70 eiro. Portālā ziedot.lv ir atvērts speciāls palīdzības konts . Labdarības tālrunis 90006383 (1,42 eiro) darbosies, lai palīdzētu Ivitai, līdz 19. decembrim.

Jau ceturto gadu Rūķupes Rūķi aicina – piepildīsim lielo dāvanu maisu 21.11.2017 19:23

Ziemupes Ziemassvētku vecītis un Rūķupes Rūķi arī šogad aicina klašu, kolēģu, draugu un domubiedru kolektīvus sagatavot dāvanas akcijai „Piepildīsim Lielo dāvanu maisu”. Tās Ziemassvētku vecītis ar savu motivācijas brigādi svētku laikā nogādās Kurzemes reģiona ģimenēm un vientuļajiem cilvēkiem, kuriem šajā dzīves mirklī neklājas tik viegli un ir nepieciešams mazs uzmundrinājums – cerību stariņš.

Mūziķim Valteram Frīdenbergam nepieciešama palīdzība cīņā ar vēzi 21.11.2017 16:02

Otrdien, 21. novembrī, portālā "Ziedot.lv" ievietots aicinājums ziedot – mūziķis, kurš oktobrī atzīmēja 30. dzimšanas dienu, cīnās ar vēzi un ārstēšanos nepieciešams turpināt Vācijā. Valters Frīdenbergs ir Latvijā iemīļots mūziķis. Viņš ir dziedājis grupās Dzeguzīte, Putnu balle, Tumsa, nesis Latvijas vārdu pasaulē, startējot Eirovīzijas dziesmu konkursā. Daudzu gadu garumā ar vārdiem “Sirds ir kā tilts“ labdarības akcijās aicinājis palīdzēt smagi slimiem bērniem.

Šogad Rūķupes Rūķi aicina uz Gaišiem Ziemassvētkiem 12.11.2017 10:56

Šogad no 10. decembra vaļā vērsies Rūķupes vārti, un uz Gaišu Ziemassvētku svinēšanu aicina galvenais RūķRūķis - Ziemassvētku vecītis.

Notiks labdarības izsole paralizētā mākslinieka Mareka Odumiņa atbalstam 13.09.2017 10:50

16. septembrī plkst. 19:00, viesnīcā Pullman Riga Old Town (Jekāba, 24) notiks plenēra “Ķemeri – apslēptais dārgums” darbu labdarības izsole. Izsolē iegūtie līdzekļi tiks novirzīti pilnībā paralizētā jaunā Latvijas mākslinieka Mareka Odumiņa atbalstam.

Aicina piedalīties mākslas darbu konkursā onkoloģisko pacientu atbalstam 27.04.2017 18:59

Ainas Mucenieces Viroterapijas fonds izsludina starptautisku mākslas darbu konkursu, kura ietvaros ikviens esošais, topošais mākslinieks vai entuziasts aicināts iesniegt savu jaunradīto mākslas darbu, kas veltīts cīņai ar onkoloģisko saslimšanu vai uzvaru pār to. Konkursa kopējais balvu fonds ir 7000 eiro.

Adrianam nepieciešama mūsu palīdzība! 10.04.2017 08:09

Adrianam Sokolovskim ir 16 gadi. Visu savu dzīvi viņš ir pavadījis ratiņkrēslā. Viņa diagnoze ir bērnu cerebriālā trieka, pēcdzemdību trauma.

Izsludināts projektu konkurss skolēnu vasaras brīvlaika aktivitātēm 08.04.2017 23:25

Lai trūcīgie bērni un jaunieši visā Latvijā varētu lietderīgi pavadīt brīvo laiku, kā arī apgūt jaunas prasmes un dzīvē noderīgas iemaņas, Ziedot.lvar veikalu tīkla Rimi un Supernetto atbalstu jau sesto gaduīsteno īpašu akciju programmai Štābiņš. Šogad iedzīvotāju atbalsts ir ļoti dāsns, ziedojumu kastītēs februārī un martā saziedojot20 761,05 eiro, kas ļaus nodrošināt iespēju labdarības organizācijām visā Latvijā realizēt vērtīgus projektus skolēnu prasmju attīstīšanai vasaras brīvlaikā.

Laumai savākts 2184 eiro, nepieciešami - vismaz 25 000 27.03.2017 15:01

Gandrīz pusotru gadu desmit gadus vecā jelgavniece Lauma cīnās ar smagu slimību – kaulu vēzi. Lai gan neiet viegli un situācija ir sarežģīta, meitene un viņas ģimene dzīvo ar ticību uzvarai pār slimību. Šobrīd Laumai sākta jaunas paaudzes ķīmijterapijas kurss, kuru diemžēl valsts neapmaksā, tādēļ ģimenei ļoti nepieciešams sabiedrības atbalsts. Dažu nedēļu laikā, pateicoties līdzcilvēku labajām sirdīm, savākti 2184 eiro, bet nepieciešamā summa ir vairāk kā desmit reizes lielāka.

Martai un viņas vecākiem ir ļoti nepieciešama mūsu palīdzība! 06.03.2017 15:28

Ārēji Marta ir līdzīga Pepijai Garzeķei - smaidīga, atklāta, ar vasaras raibumiem uz deguna un jauku astīti. Tikai pēc rakstura viņa ir ļoti maiga un pieticīga. Viņai patīk klausīties mūziku un skatīties, kā tētis gatavo virtuvē, skatīties seriālu, un spēlēties ar kaķi Šarloti. Viņai ir dvīņu māsa - zeltmate skaistule Elza. Marta ļoti mīl māsu un lepojas ar viņu. Viņām abām ar Elzu ir 16 gadi un kaut kāda iekšēja saikne, kā tas parasti ir dvīņiem. Ir arī jaunākā māsa Liene, kurai ir 14 gadi.Viņas visas kopā pavada daudz laika, darbojas, priecājas.

Dosim iespēju Martai! 02.02.2017 15:39

Ārēji Marta ir līdzīga Pepijai Garzeķei - smaidīga, atklāta, ar vasaras raibumiem uz deguna un jauku astīti. Tikai pēc rakstura viņa ir ļoti maiga un pieticīga. Viņai patīk klausīties mūziku un skatīties, kā tētis gatavo virtuvē, skatīties seriālu, un spēlēties ar kaķi Šarloti. Viņai ir dvīņu māsa - zeltmate skaistule Elza. Marta ļoti mīl māsu un lepojas ar viņu. Viņām abām ar Elzu ir 16 gadi un kaut kāda iekšēja saikne, kā tas parasti ir dvīņiem. Ir arī jaunākā māsa Liene, kurai ir 14 gadi.

EUROAPTIEKĀS izvietotas Ziedot.lv ziedojumu kastītes onkoloģisko pacientu atbalstam 25.01.2017 16:02

Pagājušā gada nogalē Ziedot.lv izvietoja ziedojumu kastītes 10 Rīgas EUROAPTIEKĀS, kurās iedzīvotājiem ir iespēja ziedot, lai palīdzētu onkoloģiskajiem pacientiem iegādāties valsts nekompensētus medikamentus.

Divgadīgajam Kasparam ir nepieciešama palīdzība! 28.11.2016 18:00

Kaspars ir gaidīts bērns Līgas un Artūra Dombrovsku ģimenē. Arī tagad savos 2.5 gados viņš izskatās kā mazs eņģelītis. Taču kopš dzimšanas puisēnam ir nopietnas problēmas ar veselību. Viena kājiņa viņam ir īsāka nekā otra par divpadsmit centimetriem. Tas ir ļoti daudz.

Palīdzēsim glābt Denisu! 19.10.2016 15:23

Šonedēļ mūsu palīdzība ir nepieciešama 28 gadus vecajam Denisam Paškovskim. Pirms sešiem gadiem viņam tika uzstādīta diagnoze - melanoma. Deniss jau ir pārcietis astoņas operācijas, tostarp divas smadzenēs, pēc kurām bija no jauna jāmācās runāt, lasīt un rakstīt. Deniss cīnās ar slimību.

25 gadīgā Austra dzīvība atstāta likteņa varā 13.10.2016 22:30

Pie Latvijas iedzīvotājiem atkal vērsies jaunietis, kuram vēl vasaras vidū Veselības ministrija rakstiski apsolīja valsts apmaksātu aknu transplantāciju ar 2017.gada 1.janvāri, jo tā paredzēja pieņemtie Ministru kabineta noteikumi, ko parakstījusi arī veselības ministre Anda Čakša. Bet realitātē jaunietis palicis ar tukšu solījumu no valsts un rēķinu par savu dzīvības cenu 40 tūkstošu eiro apmērā!

Jau trešo gadu tiek īstenota labdarības kampaņa #laiBigbankZiedo 06.10.2016 13:32

Starptautiskās dzīvnieku aizsardzības dienas noskaņās Bigbank izsludina jau par labu tradīciju kļuvušo labdarības kampaņu #laiBigbankZiedo, kuras ietvaros aicina sociālo tīklu lietotājus dalīties ar selfijiem, uzņemtiem kopā ar saviem mājdzīvniekiem. Par katru selfiju, kas tiks ievietots sociālajos tīklos ar tēmturi #laiBigbankZiedo, banka novirzīs 2,00 eiro patversmei “Labās mājas”.

Annai ļoti nepieciešama līdzcilvēku palīdzība 05.10.2016 14:39

„Es nezinu, kā tas ir – redzēt,” saka Anna. Viņa ir neredzīga kopš dzimšanas, dzemdību traumas rezultātā. Taču saules gaismu viņas acis fiksē, tāpēc, kad viņa pārcēlās uz vājredzīgo kopmītnēm Juglā, viņa palūdza istabiņu otrajā stāvā. Tur ir gaišāk.

Maijas Kovaļevskas onkoloģijas labdarības iniciatīva turpinās! 15.09.2016 15:22

Slimība piezogas pēkšņi un negaidīti, sagriež dzīvi ar kājām gaisā. Ikviens no mums slimībā ir vientuļš un sargājams, bet, sastopoties ar diagnozi - vēzis, atbalsts ir divtik nepieciešams. Vēzis ir smaga, progresējoša, ļaundabīga saslimšana, kuru mūsdienās arvien biežāk izdodas apturēt, pateicoties jaunām medicīnas iespējām. Diemžēl daudzās situācijās nepietiek ar valsts nodrošināto ārstniecību. Tas ir liels pārdzīvojums un papildus emocionāls slogs gan smagi slimajam cilvēkam, gan tuviniekiem, kad zāles un cerība ārstēties ir, bet nav naudas, lai dzīvību glābtu nav. Šādos gadījumos ļoti svarīgs ir līdzcilvēku atbalsts.

Steidzama palīdzība nepieciešama mazajam Adrianam 06.09.2016 14:04

Mazajam Adrianam steidzami nepieciešama konultācija Vācijā. Neskatoties uz bērna daudzajām smagajām saslimšanām, šobrīd bērna dzīvību apdraud arahnoidālās cistas abās smadzeņu puslodēs. Latvijā ārsti šajā gadījumā nespēj nekavējoties izdarīt secinājumus, lai uzsāktu kāda veida ārstēšanu. Iespējams, ka daudzās cistas smadzenēs ir iemesls arī zēna epilepsijas lēkmēm. Vietējie ārsti iesaka gaidīt gadu un vērot, kas notiks tālāk, vecāki, protams , nav ar to mierā un meklē visus iespējamos risinājumus , lai kaut nedaudz uzlabotu atvases veselības stāvokli.

Nākamā lapa