Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:281, Did:0, useCase: 0


Video: NOSKATIES! Pirms 20 gadiem viņs pazuda ar noguldītāju miljoniem...

Redakcija
Redakcija
TOP Bankas prezidents Boriss Osipovs 1994. gadā pazuda ar 6 miljoniem noguldītāju naudas. Visus šos gadus viņa liktenis un atrašanās vieta nebija zināma, līdz pirms trim gadiem Interpols paziņoja, ka Malaizijā pieteicies cilvēks ar tēva vārdu un personas kodu. Pēc interesentu lūguma 19. maijā plkst. 18:15 kinoteātrī „Splendid Palace” notiks visā Latvijā skatītāju interesi izraisījušās dokumentālās filmas „Mans tēvs baņķieris” īpašais seanss un diskusija ar filmas veidotājiem – režisori Ievu Ozoliņu un operatoru Aleksandru Grebņevu. Filmas pirmizrāde notika 4. maijā Nacionālā kino centra filmu maratona ietvaros un kļuva par vienu no svētku kino programmas galveno notikumu. Daudzi skatītāji pēc seansa izteica vēlmi tikties ar filmas autori un uzdot jautājumus.

Filmas režisore un scenāriste ir Ieva Ozoliņa, operators Aleksandrs Grebņevs, montāžas režisore Linda Olte, attīstības un filmēšanas posma producente Līga Gaisa, izpildproducente Madara Kalniņa, producents Gints Grūbe. Filma tapusi ar ar ES programmas Media, Nacionālā Kino centra un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Tuvākie seansi kinoteātrī “Splendid Palace” notiks 14., 15. un 18.maijā plkst. 18 un 16.maijā plkst. 16, kā arī kinoteātros Valmierā, Cēsīs, Daugavpilī un Rēzeknē.