Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:86, Did:0, useCase: 0


Harija Potera dzimšanas dienas svinības grāmatnīcā Jānis Roze

Redakcija
Redakcija

31. jūlijā, Harija Potera dzimšanas dienā, visā pasaulē sāks tirgot jauno Dž. K. Roulingas grāmatu „Harry Potter and the Cursed Child”. Barona ielas grāmatnīca Jānis Roze aicina fanus uz īstu Potera ballīti, nosvinot šos dubultsvētkus kopā.

Iznākot jaunajai Dž. K. Roulingas leģendārās Potera sērijas grāmatai, grāmatnīca Jānis Roze 31. jūlijā plkst. 2.00 naktī Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 5 aicina grāmatas fanus uz Harija Potera dzimšanas dienas svinībām un jaunās grāmatas „Harry Potter and the Cursed Child” atvēršanas svētkiem, kuru laikā gaidāmas gan burvestības un pārsteigumi, gan cienāšanās ar ķirbju mafiniem un, uzmanību, uzmanību, tikai šajā naktī jaunā grāmata maksās 13 eiro (standarta cena 18,95 eiro)!

Jaunā grāmata ir dramaturga Džeka Torna luga, kas ir balstīta uz oriģinālo Dž. K. Roulingas stāstu, kas ir jau astotais autores darbs Harija Potera sērijā, un tajā ir aprakstīta Harija Potera dzīve deviņpadsmit gadus pēc notikumiem grāmatu sērijas daļā „Harijs Poters un Nāves dāvesti”. Grāmata iznāks dienu pēc lugas pirmizrādes Londonas «Palace Theater» teātrī. Izrādes scenārija veidošanā iesaistījusies arī pati grāmatu sērijas autore Dž. K. Roulinga.

Par grāmatu „Harry Potter and the Cursed Child” (Harijs Poters un nolādētais bērns):
Autori: J. K. Rowling, Jack Thorne, John Tiffany
Izdevējs: Little, Brown Book Group
Apraksts: Ilgi gaidītais notikums ir klāt – šā gada 31. jūlijā iznāk nākamā astotā grāmata par leģendāro Hariju Poteru un viņa dzīvi deviņpadsmit gadus pēc notikumiem, kas aprakstīti grāmatu sērijas pēdējā daļā „Harijs Poters un Nāves dāvesti”.

Grāmata ir dramaturga Džeka Torna luga, kas balstīta uz oriģinālo Džoannas Ketlīnas Roulingas stāstu. Tajā atspoguļota nu jau pieaugušā Harija Potera, vīra, trīs skolas vecuma bērnu tēva un Burvestību ministrijas darbinieka, dzīve.

Kamēr viņš pats cenšas sadzīvot ar pagātni, kas šķietami nespēj palikt savā vietā, viņa jaunākais dēls Albus cīnās ar savas ģimenes slavas nastu, ko nekad nav vēlējies. Pagātnei un tagadnei draudot saplūst, gan tēvs, gan dēls apjauš tik netīkamo patiesību – dažkārt tumsa nāk no visnegaidītākajām vietām.