Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:239, Did:0, useCase: 1

Garšvielas, kas smaržo pēc Ziemassvētkiem 17.12.2021 20:47

Pēc kā smaržo Ziemassvētki? Protams, pēc piparkūkām un karstvīna, un šo specifisko , mūsu ožai tik patīkamo aromātu, rada garšvielas, kas tiem pievienotas- kanēlis, krustnagliņas, kardamons, ingvers, muskatrieksts, vaniļa, smaržīgie pipari un apelsīna miziņa.
Pievienojiet šīs garšvielas pie ēdieniem, ko gatavosiet Ziemassvētku maltītei un svētki var sākties!

Kā radīt Ziemassvētku noskaņu mājās svētku gaidīšanas laikā 04.12.2021 20:05

Tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanas brīdim, arvien vairāk veikalu skatlogu, kafejnīcu fasāžu u.c. celtņu sāk mirdzēt Ziemassvētku rotājumos. Tiek izgreznoti pat parku koki un gaismas stabi, radot patiesu svētku noskaņu, kuru tik ļoti bail pazaudēt. Skatoties tajā visā, rodas vēlme izrotāt arī savu māju, lai ne uz brīdi nezaudētu pacilājošo svētku gaidīšanas sajūtu. Kā rotāt un ko izmantot rotāšanai, uzziniet šajā rakstā.

Padomi, kā ēst, dzert un tomēr svētkos būt jautram 25.12.2019 22:13

Ievērojot tikai dažus noteikumus, svētki nesagādās fizisku vilšanos un tos varēsiet izbaudīt pilnā mērā.

Ieteikumi videi draudzīgai Jaunā gada sagaidīšanai 30.12.2018 20:53

Aicinām visus Latvijas iedzīvotājus pārdomāt aizvadītajā gadā paveikto un pašiem sev atbildēt uz jautājumu – vai šo gadu esam nodzīvojuši atbildīgi un videi draudzīgi. Ja tomēr godprātīgā atbilde liek pašiem par sevi nokaunēties, ir pienācis īstais laiks videi draudzīgām pārmaiņām. SIA „Zaļā josta” piedāvā ieteikumus, kā videi draudzīgi sagaidīt Jauno gadu, kā arī, ko savā ikdienā par labu vērst visa nākamā gada garumā.

Ko darīt un kā tikt galā ar pirmssvētku stresu 07.12.2018 19:02

Ziemassvētku svinēšana un Jaunā gada sagaidīšana ir nozīmīgi svētki visa pasaulē; tos svin praktiski visās valstīs, tikai katrā no tām ir savas tradīcijas- vienā vietā tos pieņemts sagaidīt mājās, ģimenes lokā, citur kopā ar draugiem, vēl citur- izejot visiem pilsētas iedzīvotājiem ielās. Taču, lai arī kā šie svētki tiktu svinēti, daudzi nespēj izvairīties no pirmssvētku stresa. Un tieši par to mēs parunāsim- kā izbēgt no stresa, strīdiem un vilšanās pirms svētkiem, lai sagaidīt tos varētu ar priecīgu prātu un labā noskaņojumā.

Ziemassvētku aromātu maģija jeb kā ēteriskās eļļas uzlabo labsajūtu 10.12.2015 14:36

Kas gan rada labāku Ziemassvētku sajūtu par svaigi ceptu piparkūku, sulīgu mandarīnu un egļu skuju aromātu? Šīs smaržu kombinācijas rada ne tikai īpašu svētku noskaņu, bet tām ir arī ārstnieciska nozīme, ja tās tiek lietotas ēterisku eļļu veidā. Kā Ziemassvētku raksturīgākie aromāti ēterisko eļļu veidā iedarbojas uz cilvēka organismu, stāsta Ivanda Krastiņa, Apotheka sertificētā farmaceite.

Romantiskā Jaungada nakts divatā. Kā to padarīt neaizmirstamu? 27.12.2014 21:25

Daudzi uzskata, ka sagaidīt Jauno gadu divatā var tikai galējā gadījumā- sak, neko garlaicīgāku neizdomāsi. Protams, ja tu un tava otra pusīte domā pirmām kārtām kārtīgi pieēsties, bet pēc tam pielipt pie televizora ekrāna līdz pat pirmajiem gaiļiem, neaizmirstamus iespaidus nav ko gaidīt. Pēc tādiem svētkiem Jaunā gada sagaidīšana jums asociēsies vienīgi ar garlaicību un zaudēs savu nozīmīgumu.

Garšvielas - tavs palīgs pirms svētkiem 13.12.2014 21:02

Parasti kā garšvielu saprotam aromātisku pārtikas produktu, ko izmantojam ēdienu garšas uzlabošanai un aromāta piešķiršanai. Bet var arī citādi...

Saposies skaista! Ko darīt un ko nedarīt pirms svētkiem? 10.12.2014 12:29

Pienācis laiks, kad gada izskaņas pasākumi – korporatīvās Ziemassvētku balles, Jaunais gads un citi saviesīgi pasākumi vairs nav aiz kalniem, tāpēc Latvijas Ārstu kosmetologu asociācija izstrādājusi vairākus noderīgus padomus, kā sagatavoties svētkiem un izskatīties lieliski katrā ballītē, ja līdz tai atlikusi pat tikai viena nedēļa.

Ziemassvētku tests diviem 25.12.2013 16:35

Ja vēlies uzzināt, cik daudzos jautājumos jums ar partneri sakrīt viedokļi, atbildot uz visiem testa jautājumiem, būs iespēja salīdzināt, cik līdzīgi ir abu uzskati par to, kādiem būtu jābūt šiem Ziemassvētkiem. Lai otra vēlamo atbilžu izvēli neiespaidotu, pierakstot atbilžu variantus, vēlams, lai jūsu mīļotais cilvēks tajos neieskatītos, kamēr tests nebūs pabeigts un noteikti jāatceras, ka nav pareizu vai nepareizu atbilžu, ir tikai atšķirīgi viedokļi.

Zīlēšana latviskā garā Ziemassvētkos 19.12.2013 20:26

Ziemassvētku vakars un nakts ir tas laiks, kad nav jābūt nekādām īpašām spējām, lai uzzinātu savu nākotni. Jāzina vien daži zīlēšanas veidi un viss, kas miglā tīts, taps zināms. Varbūt pamēģināsim?

Bagātīgi klāti svētku galdi – kā nenodarīt pāri savam gremošanas traktam? (1) 22.12.2011 14:05

Lieliem soļiem tuvojas Ziemassvētki un Jaunais gads. Kā tradicionāli ierasts, pirmssvētku un svētku pasākumi nav iedomājami bez gardumiem un bagātīga mielasta. Katru gadu daudzi cilvēki sev nosolās, ka šogad kārumus svētkos baudīs apdomīgi, lai izpaliktu akmens sajūta vēderā, tomēr atkal un atkal dotos solījumus sanāk pārkāpt. Kā norāda medicīnas sabiedrības „ARS” gastroenteroloģe Mairita Ērgle-Morica, ēdiens ir kā apģērbs - ikdienas un svētku. It īpaši pēdējo svarīgi izbaudīt eleganti un bez mielēm, lai pēc tam nebūtu jāmokās pašpārmetumos par paviršu attieksmi pret savu veselību.

Paša izaudzēts Ziemassvētku prieks 29.11.2011 15:22

Katrs no mums pats var izaudzēt puķu podā īstu Ziemassvētku prieku- zaļu eglīti. Kā to izdarīt? To uzzināsiet šajā rakstā.

Sviniet svētkus skaistāk! Uguņošana un krāšņi salūti 27.09.2011 08:54

SIA ‘’Petarde Ltd’’ piedāvā ne tikai krāšņus salūtus, bet arī iespēju iegādāties dažādus pirotehniskos un citus izstrādājumus, lai Jūs ikviens varētu padarīt savus svētkus skaistākus un interesantākus. Firmas veikalos pieejams plašs preču klāsts, kas neaprobežojas tikai ar pirotehniskajiem izstrādājumiem, jo līdzās tiem preču plauktos atrodami arī daudzi citi produkti, kas pārvērtīs jūsu svētkus neaizmirstamā piedzīvojumā

Uzrīko Jaunā gada ballīti pats (9) 29.12.2010 15:03

Nav noslēpums, ka jauno gadu diez vai kāds sagaidīs mājās. Visdrīzāk visi dosies kaut kur ārpus mājām uz kādu ballīti vai nu tikai draugu lokā, vai liela pūļa ielenkumā. Un tomēr – ballīte būs! Taču, lai tā notiktu ir jābūt organizatoram, kas parūpēsies par to, ka jaunā gada ballīte būs neaizmirstamākais gada pasākums!

Lai Ziemassvētku kaktuss uzziedētu (9) 20.12.2010 10:56

Savu Ziemassvētku kaktusu pirms dažiem gadiem ieguvu no kāda ģimenes drauga, pārliecināta vecpuiša, kas to ilgu laiku bija piemirsis, pavisam aizkaltējis un grasījās izmest, jo augs vairs neizskatījās ''pēc dzīvotāja''. Izglāb draugu – tā varētu saukties manis veiktā akcija, kad kaktusu nomazgāju, pārstādīju, kopu, līdz beidzot atkopu, par ko katros Ziemassvētkos tieku dāsni atlīdzināta ar krāšņiem ziediem.

Padomi, kā izvēlēties dāvanas (60) 11.12.2010 09:08

Pamazām vien tuvojas ziema, un mēs visi drīz ieslīgsim tīkamajā un rosīgajā svētku gaisotnē, - pienāks laiks saņemt un pasniegt dāvanas. Cilvēku attieksme pret šo seno tradīciju ir dažāda. Daži uzskata, ka tas ir pienākums pret ģimeni un draugiem. Šie cilvēki mēdz staigāt pa tirdzniecības centru ar sarakstu rokās un apjukuši lielās preču pārpilnības dēļ mēģina sameklēt kādu dāvanu. Parasti viņi izvēlas dāvanas, kas pēc svētkiem tiks turētas istabas vistālākajā stūrī, izmestas vai uzdāvinātas kādam citam. Taču ir cilvēki, kas pazīst un izjūt sev tuvo cilvēku dvēseles. Starp tūkstoš precēm viņi pareizi izvēlas to, kas kļūs par ilgotu dāvanu, - pat pēc ilgiem gadiem tā uzjundīs patīkamas atmiņas.

Kas jāatceras, aizdedzot sveces (2) 08.11.2010 08:36

Tuvojas 11. un 18. novembris, tāpat aiz kalniem nav Adventes laiks un Ziemassvētki, kad biežāk kā citkārt aizdegsim sveces. Kas jāievēro, lai prieks par iedegto liesmiņu nepārvērstos postošā ugunsgrēkā?