Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:249, Did:0, useCase: 3

Romantiskā Jaungada nakts divatā. Kā to padarīt neaizmirstamu?

Daudzi uzskata, ka sagaidīt Jauno gadu divatā var tikai galējā gadījumā- sak, neko garlaicīgāku neizdomāsi. Protams, ja tu un tava otra pusīte domā pirmām kārtām kārtīgi pieēsties, bet pēc tam pielipt pie televizora ekrāna līdz pat pirmajiem gaiļiem, neaizmirstamus iespaidus nav ko gaidīt. Pēc tādiem svētkiem Jaunā gada sagaidīšana jums asociēsies vienīgi ar garlaicību un zaudēs savu nozīmīgumu.

Atcerieties, ka Jaunais gads ir brīnumu pilns. Ja pret to izturas kā pret parastu notikumu, nekādus brīnumus nav ko gaidīt. Bet jūs taču sapņojat par kaut ko citu? Nu tad- uz priekšu. Tikai no jums atkarīgs, vai Jaungada nakts no parastas, ne ar ko neievērojamas nakts pārvērtīsies romantiskos svētkos divām mīlošām sirdīm.

Ja jūsu izdoma iekritusi ziemas miegā un izdomāt kaut ko vairāk par parasto rasolu vairs nav pa spēkam, jums palīdzēs mūsu padomi.

Tātad- ja savu Jaungada nakti pavadīsiet mājās, tad jau iepriekš parūpējieties par to, lai mājā radītu romantisku gaisotni. Šim nolūkam izmantojiet pēc iespējas vairāk sveču- to noslēpumainais mirdzums patīkami uzjundīs asinis jūsu dzīslās. Piemeklējiet arī atbilstošu aromātu, kas palīdzēs radīt romantisku noskaņu- piemēram, neroli un kanēļa ēteriskās eļļas ir spēcīgi afrodiziaki.

Obligāti parūpējaties par piemērotu gultas veļu. Šoreiz nederēs kokvilnas un trikotāžas veļa- šie audumi asociējas ar ikdienu. Nebūs piemērots arī sīku ziedu raksts. Romantiskai Jaungada naktij izvēlaties atlasa vai zīda (vēlams sarkanā krāsā) gultas veļu, kas liks justies jums kā 1001 nakts pasakā.

Tradicionālās Jaungada svinības nav iedomājamas bez milzīga daudzuma visdažādāko ēdienu un dzērienu. Taču, ja jūsu plānos ietilpst kas vairāk, nekā tikai salds miegs pēc kārtīgas pieēšanās, tad no smagiem ēdieniem un liela daudzuma stipro grādīgo dzērienu nāksies atteikties.

Labāk, ja jūsu svētku galda ēdienkarte sastāvēs no eksotiskiem salātiem, suši, augļiem un ogām.
No alkoholiskajiem dzērieniem vispiemērotākais būs sarkanvīns- tas neiemidzinās jūsu ķermeni; tikai pamodinās kaisli.

Padomājiet par to, kā interesantāk pasniegt dāvanu mīļotajam cilvēkam. Piemēram, noslēpiet to kādā nomaļā vietā un sarīkojiet "auksts- karsts" spēli, domājams, ka šīs spēles noteikumus nevienam nav jāskaidro.
Vai arī cits variants: aizsieniet mīļotajam acis, pagrieziet viņu virzienā, kurā jāmeklē dāvana un, dodot vērtīgus norādījumus, lieciet viņam to atrast. Lai izvairītos no traumām, centieties pēc iespējas skaidrāk izteikt savus padomus un cītīgi sekojiet līdzi visām mīļotā cilvēka kustībām.

Ja gribat kopā kaut ko uzspēlēt, neizvēlaties kārtis, dambreti vai riču- raču. Šīs spēles lai paliek ikdienas dažādošanai.

Jaunais gads ir īsti piemērots, lai atklātu jūsos snaudošos radošos talantus. Laba un jautra izklaide ir kopīgu pantiņu sacerēšana par kādu noteiktu tēmu: pēc kārtas katrs saceriet pa rindiņai un neaizmirstiet pierakstīt savus gara darbus.

Arī zīmēšana ir piemērota nodarbe radošo talantu atklāsmei. Jums vajadzēs divas papīra lapas un divas pildspalvas. Katram no jums uz savas lapas tā, lai otrs neredz, jāzīmē galva (vienalga kāda, piemēram, vīrieša, sievietes, kāda dzīvnieka utt) un kakls. Kad galva uzzīmēta, aizlokiet papīra lapu tā, lai tā nebūtu redzama (redzams tikai kakls) un samainieties ar lapām. Tālāk jums jāzīmē ķermenis (bez kājām) un rokas (vai ķepas). Kad tas uzzīmēts, atkal aizlokiet lapu, lai ķermenis nebūtu partnerim redzams, un atkal samainieties ar lapām. Piezīmējiet saviem šedevriem kājas un atlokiet lapas vaļā. Jūsu fantāzijas augļi gatavi un arī jautrība garantēta.
Reizēm mēdz gadīties, ka uzzīmētais ir kā viens vesels tēls, kas liecina par to, ka jūs viens otru ļoti labi jūtat.

Vēl viens spēles variants: aizsieniet partnerim acis, nolieciet viņa priekšā papīru un flomāsteru vai zīmuli. Izdomājiet kādu tēlu vai priekšmetu, kas viņam būs jāuzzīmē. Partneris nedrīkst zināt, ko viņš zīmē; jūs nedrīkstat teikt- uzzīmē galvu ar matiem vai kā citādi teikt priekšā. Jūsu palīdzībai jābūt minimālai: novelc līniju pa kreisi, uzliec punktu nedaudz augstāk utt.

Beigās jūs varat pievērsties seksuālākām spēlēm: piemēram, spilvenu kaujām vai reslingam gultā.

Nebaidieties pavadīt Jauno gadu divvientulībā ar savu mīļoto. Katrs cilvēks ir vesels visums, vajag tikai iemācīties to atklāt.

Lai jums viss izdodas! Laimīgu un mīlestības pilnu Jauno gadu!

Pagatavot garšīgus saldumus šim vakaram un arī citām svētku reizēm jums palīdzēs Apgādā Zvaigzne ABC izdotā Lielā saldumu grāmata.

Šajā grāmatā noteikti atradīsiet daudz interesanta.

– Konfekšu gatavošanas pamati – viss, kas jāzina par nepieciešamo aprīkojumu, izejvielām un saldumu pagatavošanas metodēm.
– Vairāk nekā 50 recepšu – trifeles, karameles, īrisi, zefīrs, marcipāns, cukura vērpetes, šokolādes bļodiņas un citi nepārspējami gardumi.
– Raksturīgāko problēmu apraksts – visbiežāk pieļautās kļūdas, gatavojot attiecīgās konfektes, un ieteicamie risinājumi.
– Saldumu noformēšanas noslēpumi – kā izmantot dekorēšanas pulveri, ēdamās zelta lapiņas, šokolādes dekoru nospiedumu lapas un kā pagatavot krāsainas konfekšu glazūras un izsmalcinātus cukura rotājumus.

Ņemiet šo grāmatu un dodieties uz virtuvi!