Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:249, Did:0, useCase: 0

Sviniet svētkus skaistāk! Uguņošana un krāšņi salūti

SIA ‘’Petarde Ltd’’ piedāvā ne tikai krāšņus salūtus, bet arī iespēju iegādāties dažādus pirotehniskos un citus izstrādājumus, lai Jūs ikviens varētu padarīt savus svētkus skaistākus un interesantākus. Firmas veikalos pieejams plašs preču klāsts, kas neaprobežojas tikai ar pirotehniskajiem izstrādājumiem, jo līdzās tiem preču plauktos atrodami arī daudzi citi produkti, kas pārvērtīs jūsu svētkus neaizmirstamā piedzīvojumā

SIA ‘’Petarde Ltd’’ valdes priekšsēdētājs Jānis Nutovcs sāka nodarboties ar pirotehniku jau 1988.gadā, caurmērā līdz šim ik gadu veicot 200 – 300 uguņošanas. Firma ‘’Petarde Ltd’’ ir veikusi uguņošanu tādām firmām kā a/s ‘’Laima’’, ‘’Koblenz’’, ‘’Margaret’’, ‘’Knauf’’, ‘’Hotel de Rome’’, kā arī organizācijām ‘’Sorosa fonds’’, ‘’Rīgas domes kultūras pārvalde’’, ‘’Starpatautisko auto pārvadātāju asociācija’’, ‘’Rimi’’, ‘’Latvijas Mobilais telefons’’, ‘’Lattelekom’’ un citām, kā arī veikusi uguņošanu daudzās gleznainās Latvijas vietās – Turaidā, Rundāles, Bīriņu, Ēdoles, Jaunpils, Jaunmoku, Jelgavas, Igates pilīs, Šlokenbekas muižā, Kuldīgas – Ventas rumbā utt.

Kā skatuves efekts firmā ‘’Petrade Ltd’’ tiek piedāvātas liesmu dejas, ko iespējams vadīt ar DMX un sinhronizēt ar mūziku. Tas ir lielisks skatuves efekts gan iekštelpām, gan āra pasākumiem – prezentācijām, šoviem, koncertiem un dažādiem svētkiem kā lielisks priekšnesums, ar kuru Jūs varat pārsteigt viesus. Liesmu efekti ir pieejami visdažādākajās krāsās un to augstums ir aptuveni 2m, vienas liesmas degšanas ilguma laiks var būt no vienas sekundes uzplaiksnījuma līdz pat 60 sekundēm.

Skatuves dūmu efekti, ko, tieši tāpat kā liesmu efektus, ir iespējams vadīt ar DMX un sinhronizēt ar mūziku – lielisks skatuves efekts gan iekštelpās, gan āra pasākumiem – koncertiem, prezentācijām, šoviem un dažādiem citiem svētkiem. Jums tikai jāpasūta mūzika, un firmas ‘’Petarde’’ lietpratīgie darbinieki izveidos lielisku dūmu deju tieši Jūsu pasākumam. Jāpiebilst, ka dūmu efekti ir pilnīgi ugunsdroši.

Arī lāpu šķidrums, kas pieejams ne tikai dzeltenā, bet arī zaļā, zilā un sarkanā krāsā, ļaus Jūsu bambusa lāpām pilnībā atšķirties no citām, degot ar dažādu krāsu liesmu, un ar šādām lāpām jebkurā gadalaikā un jebkuros svētkos varēsiet ne tikai pārsteigt savus draugus, bet no sirds priecāties arī paši.

Mūsdienās uguņošana ir prestiža lieta, kas ir kā grandioza vakara kulminācija, kura piešķir pasākumam nozīmīgumu un krāšņumu. Tas ir mirklis, kas saglabājas atmiņā vēl ilgi. Uguņošana ir izmantojama visdažādākajos svētkos:

- savām vai draugu svinībām,
- kāzām,
- uzņēmumu gadadienai,
- veikalu atvēršanai,
- valsts un pilsētas svētkiem,
- Ziemassvētkiem,
- Jaunajam gadam,
- Jāņiem utt.

Katra uguņošana ir unikāla un neatkārtojama. Tādas pašas ir arī pasūtītāju vēlmes, tādēļ ar katru pasūtītāju firmas ‘’Petarde Ltd’’ darbinieki strādā individuāli, piedāvājot katram konkrētajam pasākumama piemērotāko uguņošanas scenāriju. Tiek ņemtas vērā gan pasūtītāja vēlmes un finansiālās iespējas, gan pasākuma mērķis, norises vieta, drošības aspekti un LR likumu normas. Uguņošanas mākslinieciskā koncepcija un drošības pasākumi tiek izstrādāti pēc plānotās uguņošanas vietas apskates, saskaņojot ar pasūtītāju.

Uguņošanas rīkošanai tiek izmantots un piedāvāts plašs pirotehnisko materiālu klāsts – uguns strūklakas, lāpas, uzliesmojumi, dūmu efekti, sveču logo un uzraksti, romiešu sveces, ūdenskritumi, pirotehniskās baterijas, raķetes, bumbas, kā arī tiek realizētas pasūtītāju netradicionālas idejas.

Uguņošanu iespējams veikt gan telpās, gan brīvā dabā. Uguņošanai telpās izmantotos pirotehniskos izstrādājumus parasti dēvē par specefektiem. To izmanto uz skatuves vai arī telpās ar lielu platību. Ja ir kāds iemesls, kas liedz uguņošanu rīkot telpās, tiek izmantotas dažādu veidu, formu, krāsu un izmēru konfeti. Citi šo produktu atpazīst pēc nosaukumiem ‘’hlapuška’’ vai ‘’kabuki’’. Jāteic, ka konfeti ir lieliski piemērots jebkurai ballītei, kāzām, dzimšanas dienai, Ziemassvētkiem, Vecgada vakaram, Valentīna dienai, koncertam, parādei un citiem svinīgiem pasākumiem. Konfeti jeb plaukšķenes – tas ir krāsains un drošs papīra salūts, kuru var izmantot arī telpās. Bērniem tas noteikti patiks, jo atšķirībā no mirdzošajām zvaigznītēm, kas izdziest tumšajās debesīs, konfeti krāsainās zvaigznes nepazudīs un ar tām var rotaļāties vēl ilgi.

Varbūt svinat savu dzimšanas dienu? Visi jau ir pieraduši pie ierastajām krāsainajām tortes svecītēm. Pamēģiniet ko jaunu! Izvēlieties muzikālo svecīti ‘’Lotoss’’, kas būs pārsteigums gan gaviļniekam, gan svētku viesiem. Tā atveras, griežas uz riņķi un spēlē melodiju ‘’Happy Birthday’’. Ikviens gaviļnieks un pasākuma viesis būs iepriecināts! Taču, ja svinami citi svētki, kur dzimšanas dienas melodija neiederas, tiek piedāvātas dzirksteļojošas tortes strūklakas.

Protams, vienā stāstā nav iespējams pavēstīt par visu neatkārtojamo, brīnumaino pārsteigumu klāstu, ko piedāvā firma ‘’Petarde Ltd’’, tomēr gribas pieminēt vēl vienu, un tās ir lidojošās laternas, kas ir līdzīgas nelieliem karstā gaisa baloniem, un ir iepriekš Latvijā neredzēts veids, kā noformēt kāzas, dzimšanas dienas vai jebkurus citus svētkus. Uz laternas iespējams iespējams uzrakstīt vēlējumu un nosūtīt to. Laterna paceļas līdz vairāku simtu metru augstumam,un ir pieejami divi laternu varianti - baltas krāsas laterna kuba formā un sarkanas krāsas laterna sirds formā.

Vai ieinteresējām? Uz tikšanos firmas ‘’Petarde Ltd’’ veikalos, un lai Jums un Jūsu mīļajiem skaisti un neaizmirstami svētki!

Veikalu adreses:
"Petarde Ltd" SIA
Ūnijas iela 76, Rīga, LV – 1084
Tālrunis: 29333555,
Vienības gatve 115, Rīga, LV - 1058
Tārunis: 27858555.
petarde.lv