Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs dienas horoskops 27. decembrim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Svētdien Auns varēs atrast daudzus dažādus savu talantu izmantošanas veidus. Šajā dienā viss viņam veiksies daudz vieglāk nekā parasti, un atrastie risinājumi atšķirsies ar asprātību, vienkāršību un efektivitāti. Taču, komunicējot ar citiem, Aunam nekaitētu sekot saviem izteikumiem, jo viņa asprātīgo piezīmju sekas var sagādāt nepatikšanas ne tikai citiem, bet arī pašam.

Auna personīgā dzīve svētdien var nonākt konfliktā ar steidzami paveicamajiem darbiem. Neko nevar darīt - te grūti paļauties uz kompromisu, kas nozīmē, ka būs jāizvēlas. Ja Aunam izdosies steidzamās lietas iestumt otrajā plānā, tad mīlas attiecībās ienāks harmonija un savstarpēja sapratne. Ja nē - tas nozīmē, ka nav īstais laiks.

Vērsis ķersies pie grāmatvedības darbiem, turklāt ne jau ar darba lietām saistītiem, bet gan ar paša maku. Svētdien Vērsis varēs pārliecināties, ka nauda mīl, ka to pārskaita. Saprātīga līdzekļu sadalīšana ļaus izbrīvēt naudu vēlamajiem pirkumiem un tajā pašā laikā izvairīties no pilnīgi nevajadzīgiem izdevumiem.

Svētdiena Vērsim sola panākumus mīlas frontē - bet tikai tad, ja viņš pārstās uztraukties par to, vai ir pietiekami labs savam mīļotajam cilvēkam. Protams, pieticība izdaiļo, bet tas neattiecas uz mazvērtības kompleksu! Vērsim ir jābūt pārliecinātākam par sevi, drošākam, jāmīl sevi - tad viņu noteikti iemīlēs tas, pret kuru viņa sirds nav vienaldzīga.

Svētdien Dvīņiem svarīgi atcerēties, ka ar vārdiem jābūt uzmanīgiem. Neapturamā vēlme pēc tiešuma, kas šajā dienā piemeklēs Dvīņus, pelnījusi cieņu, bet varbūt tomēr nevajadzētu teikt acīs visu sāpīgo patiesību? Var gadīties vēlāk to nožēlot.

Zvaigznes iesaka Dvīņiem pievērst uzmanību atšķirībai starp fantāziju un reālo dzīvi. Attiecībās ar mīļoto cilvēku vismaz svētdien jācenšas nošķirt vienu no otras! Varbūt sapņošana traucē Dvīņiem saredzēt svarīgas detaļas vai veikt nepieciešamos pasākumus? Dvīņiem vajadzētu nolaisties no debesīm uz zemi, tas ļaus sasniegt reālus (nevis iedomātus) rezultātus viņu romantiskajās attiecībās.

Svētdien dzīve no Vēža gaidīs izlēmību un skaidrību, bet pats Vēzis šīs īpašības sevī nejutīs. Vismaz viņam to ļoti pietrūks. Nepieciešamība šajā dienā pieņemt jebkādus lēmumus kaitinās un nomāks Vēzi. Tāpēc labāk svētdienai neveidot nopietnus plānus un, ja iespējams, atlikt tos uz vēlāku laiku.

Svētdien zvaigznes Vēžiem iesaka uzņemties iniciatīvu mīlestībā savās rokās. Var drosmīgi iet uz priekšu, ne no kā nebaidoties! Beidzot ļaujiet savam izvēlētajam saprast, ka patiešām neesat pret viņu vienaldzīgs. Tomēr tas nepavisam nenozīmē, ka Vēzim svētdien būtu jāupurē sava kautrība vai lepnums. Nav jāatzīstas savās jūtās tiešā tekstā - pietiek ar smaidu, daudznozīmīgu skatienu vai smalku mājienu.

Svētdien Lauva var nopietni aizrauties ar fantastiskām idejām un plāniem. Dažas no šīm idejām var būt interesantas. Taču Lauvai svētdien tomēr derētu būt mazliet reālistiskākai. Nedzīvo fantāzijās, izvēlies kaut ko vienkāršāku, un būsi laimīgs!

Zvaigznes mudinās Lauvu viegli un bez patosa paraudzīties uz savu personīgo dzīvi. Vai viņa pašreizējās mīlas attiecībās ir daudz problēmu? Vai arī viņš vēl nav sapratis – tas vispār ir viņa īstais cilvēks? Vai varbūt Lauvas personīgajā dzīvē ir vairākas jaukas iespējas, un viņš vēl nav izdarījis galīgo izvēli?

Svētdien Jaunavai derētu novākt personīgās dzīves drupas. Vajadzētu visu rūpīgi pārdomāt, nežēlojot izmetot to, kam nav perspektīvas nākotnē. Un otrādi - noteikt prioritāti tam, kur izredzes uz panākumiem ir vislielākās. Galvenais ir nesarežģīt situāciju: svētdien panākumu noslēpums būs izlēmība un vienkāršība.

Par savām tagadnes jūtām zvaigznes aicina Jaunavu cīnīties! Ja viņa nejūt stabilitāti attiecībās ar partneri vai ja pie horizonta parādījies sāncensis, svētdien pienācis laiks sākt rīkoties! Tā vietā, lai šaubītos, Jaunavai jāsper visi pieejamie soļi, lai vienreiz un uz visiem laikiem iekarotu mīļotā cilvēka sirdi. Pat ja tas nedos simtprocentīgu uzvaras garantiju, Jaunava droši zinās, ka cīnījās par savu mīlestību un darīja visu iespējamo.

Svētdien Svariem būs laba iespēja īstenot dažas ekstravagantās idejas. Ja šādu ideju nav, pienācis laiks tās iegūt, lai mēģinātu ātri īstenot. Protams, nav teikts, ka viss noritēs perfekti un gludi, taču svētdien panākumu iespējas šādos jautājumos būs daudz lielākas nekā parasti!

Komunicējot ar mīļoto cilvēku, zvaigznes Svariem iesaka rīkoties, kā to prasīs situācija, bet ātri. Pat ja viņi parasti izvēlas nogaidīt un būt piesardzīgi it visā, kas saistīts ar attiecībām un jūtām, svētdien apstākļi bikstīs Svariem pie muguras. Nevajadzētu tam pretoties, jābūt drosmīgākam. Ja Svari jau ilgu laiku nav uzdrošinājušies precizēt kādu jautājumu ar partneri, viņiem tas jādara - rezultāts var patīkami pārsteigt.

Ja svētdienas rītā no Skorpiona ausīm sāk plūst tvaiks, neuztraucieties - tas ir no enerģijas pārmērības. Skorpiona aktivitāte šajā dienā būs tik liela, ka viņš var, ja ne kalnus gāzt, tad vismaz neatstāt nepabeigtus darbus. Svētdien Skorpionā pilnā sparā pamodīsies vēl viena noderīga īpašība: izlēmība domās un darbos. Taču takta izjūta šajā dienā, gluži pretēji, gulēs cieši.

Svētdien Skorpions spēs virzīt visus spēkus cīņā pret ikdienas rutīnu un ieradumiem. Ja attiecībās ar mīļoto cilvēku sāk iezagties garlaicība, vērts padomāt - ko Skorpions jau svētdien varētu mainīt uz labo pusi. Varbūt pietrūkst pavisam nedaudz? Romantika, jauni iespaidi? Skorpiona spēkos ir izdarīt tā, lai viņš un partneris varētu turpināt kopā baudīt dzīvi.

Svētdien apstākļi Strēlnieku steidzinās un nomāks. Visa diena var paiet dažādās nepatikšanās un raizēs. Tomēr lielākoties raizes solās būt pozitīvas, un Strēlnieka centieni nebūs velti. Taču atpūsties un parūpēties par sevi Strēlniekam izdosies tikai vēlā pēcpusdienā.

Zvaigznes Strēlniekam iesaka būt uzmanīgiem ar vārdiem, lai neapvainotu mīļoto cilvēku. Pat ja partneris dara ko Strēlniekam nepieņemamu, vajadzētu par to pateikt diplomātijas, nevis emociju valodā. Nesavaldība svētdien var izraisīt aizvainojumu un pat strīdu. Tāpēc Strēlniekam jākontrolē sevi un jācenšas, lai kritika būtu piesardzīga un ļoti pamatota.

Nekas svētdien Mežāzim neizdosies labāk kā jautājumi, kas saistīti ar organizēšanu un plānošanu. Šajā dienā izstrādātie plāni būs vienkārši un efektīvi. Svētdien neviena detaļa nepaliks nepamanīta! Vienīgais, no kā vajadzētu izvairīties, ir pārāk liela piekasīšanās sīkumiem. Pat neliela nolaidība svētdien Mežāzim var izraisīt ja ne vētru, tad vismaz vēlmi paburkšķēt.

Zvaigznes aicina Mežāzi pievērst uzmanību attiecībām, kuras viņam nez kāpēc neizdevās. Varbūt tas bija nenoticis randiņš. Vai tikšanās, pēc kuras paziņa vairs nepiezvanīja. Vai varbūt mēs runājam par mīļoto cilvēku, ar kuru Mežāzis izšķīrās? Jebkurā gadījumā, ja viņš, vienreiz cietis neveiksmi, vēlētos šo cilvēku atgriezt savā dzīvē, svētdien derētu atgādināt par sevi. Nebaidieties riskēt! Varbūt viņš jūtas tāpat, bet baidās spert pirmo soli?

Svētdien Ūdensvīrs cietīs ne tik daudz no diplomātijas trūkuma, cik no tās pilnīgas neesamības. Viņa spriedumos būs jūtams nežēlīgs asums. Nav pat svarīgi, ka Ūdensvīra kritiskais viedoklis būs pamatots, vārdi - pārliecinoši. Nevajadzētu aizmirst arī par citu pašcieņu, pretējā gadījumā diena var paiet bezgalīgos (un pilnīgi bezjēdzīgos) konfliktos.

Svētdien Ūdensvīru gaida grūta izvēle: gaidīt, kamēr mīļotais cilvēks spers nepieciešamo soli, vai arī uzņemties iniciatīvu. Situācija var būt saistīta ar jebkādiem jautājumiem - sākot ar tādām globālām tēmām kā atzīšanās mīlestībā, līdz ikdienas sīkumiem, piemēram, tapešu izvēle. Zvaigznes iesaka ņemt iniciatīvu savās rokās: viss tiks atrisināts viegli, abiem par to priecājoties.

Zivīm svētdien vislabāk pievērsties sen aktuāliem mājsaimniecības darbiem, kas līdz šim atlikti uz labākiem laikiem. Uzskatiet, ka šie "labākie laiki" ir pienākuši! Svētdienas horoskopa zvaigznes mudinās Zivis rīkoties ātri, skaidri un efektīvi. Variet, piemēram, beidzot uzsākt bezgalīgi atlikto remontu vai vismaz veikt ilgi plānotos pārkārtojumus dzīvoklī.

Zvaigznes iesaka Zivīm palūkoties apkārt - varbūt beidzot pamanīs to, kurš jau kādu laiciņu viņu dēļ slepeni nopūšas. Visticamāk, viņas jau sen nojauta par slepenā pielūdzēja esamību, un tas viņu dzīvi padarīja interesantāku un gaišāku. Tomēr minēšana ir viena lieta, un zināšana cita. Zivīm svētdien jāveic neliela mīlestības detektīvizmeklēšana, un būs iespēja uzzināt patiesību.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!