Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs dienas horoskops 24. decembrim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Ceturtdien Aunu var sagaidīt dažādi pārsteigumi! Viņa sirdī var uzliesmot negaidīta un vētraina aizraušanās, kas, visticamāk, neaprobežosies tikai ar vienkāršu romānu. Pat ja romāns nebūs ilgs, tas tomēr atstās jūtamas pēdas dvēselē.

Auniem vienkārši jāvelta laiks attiecībām. It īpaši, ja pēdējās dienās nekad nebija pietiekami daudz laika mīļotajam cilvēkam. Varbūt partneris izjūt akūtu uzmanības deficītu? Ja tā, tad jāapsver iemesli. Vai tiešām Auns ir tik aizņemts vai arī viņš tikai meklē ieganstu, lai arvien mazāk atrastos blakus? Ja Auns ceturtdien godīgi atbildēs sev uz šo jautājumu, viņš var vēlēties kaut ko mainīt savā dzīvē. Ja viss attiecībās ir kārtībā, tad kāpēc gan lai jūs kopā nenoskatītos kādu sentimentālu Ziemassvētku filmu, apbruņojušies ar piparkūkām, karstvīnu vai ko citu pēc savas gaumes.

Ceturtdien Vērsi labāk neprovocēt! Pat neskatoties uz šķietamo padevīgumu un rāmumu. Ne tikai apkārtējiem, arī pašam Vērsim var šķist, ka viņš ir pats miera iemiesojums, tāpēc jo negaidītāka būs pēkšņa aizkaitinājuma lēkme. Īsāk sakot, neķirciniet Vērsi - tā būs labāk visiem!

Zvaigznes dāvina Vērsim lielisku dienu, lai to mierīgi pavadītu kopā ar mīļoto cilvēku. Atslēgas vārds ir "mierīgi". Ja kaut kas noiet greizi vai neietilpst Vērša plānos, nevajadzētu mēģināt ar varu izdarīt "kā labāk". Tā vietā Vērsim vajadzētu ļaut likteņa straumei nest viņu, kur vien tai vajag. Labākais romantiskais plāns var izrādīties tas, ka nav nekāda plāna. Vienkārši baudiet viens otra sabiedrību – kas var būt dabiskāk un labāk?

Ceturtdien Dvīņiem visefektīvākais ceļš būs nepretoties apstākļiem un mierīgi peldēt pa straumi. Šajā dienā ir bezjēdzīgi strīdēties ar likteni un vēl jo vairāk mēģināt rīkoties saskaņā ar stingru plānu. Protams, plānus var veidot, taču Dvīņiem vajadzētu būt gataviem tam, ka dienas laikā tie var atkārtoti mainīties. Uzticieties intuīcijai - tā jums pateiks, kā vislabāk rīkoties negaidītās situācijās.

Dvīņiem nav jābaidās sev atzīt, ka viņi lidinās mākoņos, un tas atstāj zīmogu uz visa, ko viņi dara. Piededzināts olu kultenis, aizmirstas atslēgas, nolauzts papēdis ir ierastās lietas, kas ceturtdien ar Dvīņiem var atgadīties, “pateicoties” izklaidībai.

Ceturtdien radošais impulss var piemeklēt Vēzi pilnīgi negaidīti, burtiski no zila gaisa. Bez brīdinājuma, kā cunami. Šis vilnis aiznesīs Vēzi nezināmās tālēs, liks aizmirst par visām aktualitātēm un plāniem. Taču beigās varbūt atstās, izskalotu krastā, kādu nenovērtējamu pērli.

Vēzim ieteicams uz brīdi aizmirst par visiem viltīgajiem plāniem un stratēģiskajiem soļiem, komunicējot ar savu mīļoto cilvēku. Tas jāatstāj uz labākiem laikiem! Zvaigznes ceturtdien mudinās Vēzi uz patiesumu un dvēseliskām sarunām. Varbūt partneris atbildēs ar to pašu un tas ļaus viņiem labāk iepazīt vienam otru un padarīt viņu attiecības vēl stiprākas.

Ceturtdien nekādi neparedzēti apstākļi nevarēs izsist Lauvu no ritma. Varbūt daži neplānoti notikumi uz brīdi novērsīs viņa uzmanību, taču tas netraucēs novest iesākto līdz galam. Tātad kopumā diena solās būt produktīva, it īpaši, ja Lauva nedusmosies par kaitinošajiem sīkumiem.

Ceturtdien apstākļi var izgaismot Lauvas attiecības ar mīļoto cilvēku, parādot tās pilnīgi negaidītā rakursā! Šo informāciju viņš var iegūt no jebkuras vietas - no sarunas, vēstules vai, iespējams, loģiski salīdzinot visus viņam zināmos faktus. Ja Lauva ar partneri pārdzīvo sarežģītu dzīves posmu, šodienas notikumi var norādīt uz tā patieso cēloni un - ieteikt veidus, kā novērst šo iemeslu.

Ceturtdien Jaunavai diena kopumā solās paiet mierīgi un pozitīvi. Tomēr iespējami negaidīti pavērsieni. Iespējams, ka kāda tikšanās krasi mainīs plānus, taču visi šie notikumi būs īslaicīgi. Drīzāk tas līdzināsies vētrainam, bet īslaicīgam sēņu lietum jaukā vasaras dienā, kam atkal sekos saule.

Zvaigznes Jaunavai sola negaidītus notikumus un pārmaiņas personīgajā dzīvē. Lai viņu nemulsina fakts, ka viņa, kā pašai šķiet, vēl nav tām gatava. Ceturtdien Jaunavai būs pietiekami daudz apņēmības un piedzīvojumu gara, lai drosmīgi satiktos ar jauno un no tā neslēptos. Šī attieksme var radīt brīnumus! Galvenais ir turēt pirkstu uz pulsa un rūpīgi sekot situācijai, lai saprastu, kad un kādi soļi jāsper.

Ceturtdien Svaru dzīvē ielauzīsies svaiga vēsma! Varbūt tā būs kāda jauna, neparasta sajūta. Vai varbūt skatiens uz pazīstamām lietām Svariem liks tajās saskatīt negaidītu nozīmi. Tikai nezaudējiet galvu! Šīs Svaru aizraušanās vai atklāsmes sekas var ilgi atbalsoties viņu liktenī.

Ceturtdien Svariem būs visas iespējas iegūt jaunu paziņu. Vai viņi uzskata, ka pārmaiņu laiks ir pienācis un meklē savu mīlestību? Tad tā ir viņu diena! Protams, Svari diez vai iepriekš sēdēja dīkā, un viņiem ir vairāki vairāk vai mazāk piemēroti kandidāti uz viņu sirdi, taču Svariem vajadzētu sagatavoties, ka šis saraksts ceturtdien tiks papildināts.

Ceturtdien horoskopa zvaigznes būs Skorpionam labvēlīgas! Diena solās attīstīties diezgan pozitīvi un bez īpašiem satricinājumiem. Būs laiks atpūsties un padarīt ko noderīgu. Dienas laikā Skorpions var sagaidīt patīkamus pārsteigumus. No nepatīkamiem pavērsieniem Skorpionu glābs iekšējā piesardzība un intuīcija, kas ceturtdien saasināsies.

Skorpionam ceturtdien vajadzētu kopā ar mīļoto cilvēku baudīt klusu, romantisku un mājīgu vakaru. Nekādas ugunīgas dejas vai karaoke! Vakariņas sveču gaismā un relaksējoša vanna palīdzēs noskaņoties uz maiguma un mīlestības vilni.

Diena būs diezgan piepildīta ar tādiem notikumiem, kas Strēlniekā var izraisīt pēkšņu dusmu uzliesmojumu. No ārpuses izskatīsies, ka kāds nolēma paspēlēties ar sērkociņiem blakus benzīna mucai.

Zvaigznes Strēlniekam iesaka kaut ko mainīt attiecībās ar mīļoto cilvēku vai ienest tajās ko jaunu. Pārāk daudz mainīt nav vajadzības - pietiks tikai ar dažām niansēm, lai gan Strēlnieks, gan viņa izredzētais sajustu atšķirību. Šādu nelielu izmaiņu rezultāts personīgajā dzīvē, kas sāksies ceturtdien, var patīkami pārsteigt abus, padarot viņu savienību harmoniskāku un noturīgāku.

Ceturtdiena Mežāzim solās būt diezgan veiksmīga. Jau no paša rīta horoskopa zvaigznes noskaņos pozitīvi, piepildot ar mierīgu, pārliecinātu spēku. Tomēr ceturtdien nevajadzētu atslābināties: dienas laikā liktenis ne reizi vien var sagādāt Mežāzim lieliskas iespējas gūt virsroku pār konkurentiem vai sāncenšiem. Palaidis garām šīs iespējas, Mežāzis to ilgi nožēlos.

Zvaigznes dos Mežāzim iespēju atrast mīļotā cilvēka kandidātu - ja vien Mežāzis aiz slinkuma nepalaidīs garām savu iespēju. Tāpēc, ja viņš saņem piedāvājumu kaut kur doties, pat ja to nevēlas darīt, vajadzētu tam piekrist. Pat parkā, aplūkojot svētku apgaismojumu, Mežāzis var satikt un ielaist savā dzīvē jaunu, patiesi interesantu cilvēku.

Ceturtdien Ūdensvīram noderēs pilnvērtīga atpūta kopā ar tuvākajiem cilvēkiem. Visticamāk, viņš gribēs pavadīt brīvo laiku mājās, taču dienas laikā Ūdensvīra plāni var mainīties. Kaut arī pats Ūdensvīrs ceturtdien nav noskaņots uzņemties iniciatīvu, viņš labprāt pieņems piedāvājumu pastaigāties.

Pat ja ceturtdien Ūdensvīrs ir rūpīgi pārdomājis visu dienu, viņam vajadzētu būt gatavam pārsteigumiem! Piemēram, plānotais randiņš var izrādīties ne tāds, kā viņš gaidīja. Iespējama iepazīšanās ar cilvēku, ar kuru radīsies savstarpējas simpātijas. Ko tālāk darīt ar šo paziņu, tas jāizlemj pašam. Varbūt ar viņa palīdzību Ūdensvīrs padarīs partneri mazliet greizsirdīgu, lai atgrieztu attiecībās seno kaisli un mīlestību?

Ceturtdien Zivis vēlēsies beidzot atpūsties un atpūsties, taču maz ticams, ka tas izdosies. Visticamāk, tiklīdz Zivis būs kādā mājīgā vietā ērti iekārtojušās ar vēlmi tuvāko stundu laikā neko nedarīt, tā apstākļi liks tām krasi mainīt savus plānus.

Ja laulības patiešām tiek slēgtas debesīs, tad Zivīm būs iespēja to ceturtdien pārbaudīt! Ja viņas ir vientuļas un gatavas jaunām attiecībām, ceturtdien liktenis var savest kopā ar dvēseles radinieku jebkurā laikā - pat tad, kad viņas to nemaz negaida.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!