Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Tavs dienas horoskops 24. maijam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Pirmdien Auns nebūs tendēts uz kompromisiem. “Jā” nozīmē “jā”, “nē” nozīmē “nē”. Šāds mēģinājums sadalīt pasauli melnā un baltā noteikti saskarsies ar apkārtējo pretestību un iebildumiem. Diena piešķirs Aunam paaugstinātu emocionalitāti un patiesības mīlestību, un tāpēc visi viņa mēģinājumi noskaidrot attiecības beigsies ar strīdu. Lai no tā izvairītos, Aunam vajadzētu atbrīvoties no ilūzijas, ka viņš kādam var ko pierādīt - pirmdien tas noteikti neizdosies.

Pirmdien Auns būs noraizējies par mīļotā cilvēka uzstājību - viņš var mēģināt uzspiest savu viedokli vai piespiest rīkoties tā, kā izdevīgi tikai viņam. Pirmdien Auns nebūs gatavs kompromisiem, nemaz nerunājot par padevīgu piekāpšanos. Tas var izraisīt konfrontāciju un strīdus, taču, ja Auna argumenti būs pamatoti, agrāk vai vēlāk partnerim tie būs jāpieņem. Nākotnē tas ļaus izvairīties no daudzām problēmām attiecībās.

Pirmdien horoskopa zvaigznes iesaka Vēršiem nesteigties pieņemt nopietnus lēmumus - labāk pavadīt laiku, vācot "pierādījumu bāzi". Visticamāk, Vērsis kaut ko nav paredzējis, vai viņam nav visa informācija. Lai nepieļautu kļūdas, pirmdien viņam jāsavāc visi puzles gabaliņi: jārunā ar zinošiem cilvēkiem, jāatrod atbildes uz jautājumiem, jāparokas grāmatās, jāpēta fakti. Tikai pēc tam Vērsis varēs drosmīgi mesties kaujā!

Pirmdien Vērsim vajadzētu izdarīt ko patīkamu sev. Ir pēdējais laiks! Citādi viņš nonāks uz izdegšanas robežas. Vai Vērsim nešķiet, ka pēdējā laikā viņam ir pārāk daudz pienākumu pret citiem un pārāk maz pret sevi? Ir pienācis laiks to mainīt: atslābinieties, veltiet šo dienu atpūtai kopā ar savu mīļoto cilvēku. Ja pirmdien Vērša uzmanību prasa steidzams darbs, varbūt jāpaņem brīva diena vai pat īss atvaļinājums.

Pirmdien Dvīņiem, visticamāk, būs jāpārskata viedoklis par kādu cilvēku, notikumu vai problēmu. Viņi to var izdarīt, pat nevēloties: vienkārši situācija parādīs jaunus faktus, ar kuriem būs jārēķinās. Lai tas uz visu dienu neizsistu Dvīņus no ierindas, horoskopa zvaigznes viņiem pirmdien iesaka būt gataviem saņemt negaidītu informāciju un būt elastīgiem dažos jautājumos.

Pirmdiena Dvīņiem sola līdzsvaru un jūtu harmoniju saskarsmē ar mīļoto cilvēku. Pat ja pēdējā laikā Dvīņu attiecībās viss nav bijis gludi vai arī viņiem vienkārši nav bijis pietiekami daudz laika viens otram ar partneri, pirmdiena var būt maiguma, romantikas un mīlestības svētki, kurus būtu muļķīgi palaist garām.

Pirmdien komunikācijā ar apkārtējiem Vēzis spēs spītīgi palikt pie sava! Kopā ar pieaugošo aizvainojumu un emocionalitāti, uz kuru šī diena viņu mudinās, nebūs pārsteigums, ja Vēzis kļūst par karstu konfliktu avotu. Horoskopa zvaigznes pirmdien iesaka Vēzim paturēt pie sevis savu dārgo "vienīgo patieso" viedokli, un, ja viņš to tomēr izsaka, būt gatavam kompromisiem un pat atvainoties.

Pirmdien Vēzim jācenšas atrast kopīgu valodu ar mīļoto cilvēku. Zvaigznes liek domāt, ka šobrīd viņiem ir atšķirīgs viedoklis par attiecībām: Vēzis ir pietiekami nopietni noskaņots, atšķirībā no partnera. Lai nonāktu pie kopsaucēja, pirmdien derētu no sirds aprunāties. Vēzim vajadzētu pastāstīt mīļotajam par savām jūtām, bet neaizmirstiet ar viņu pārrunāt arī materiālos attiecību aspektus

Iespējams, ka pirmdien kāds uz Lauvu nopietni apvainosies: šajā dienā viņš nebūs tendēts uzvesties delikāti un var būt pārāk tiešs, kas citiem reti patīk. Tajā pašā laikā horoskops atzīmē Lauvas augsto efektivitāti. Izrādās, ka skarbums nāks tikai par labu, tāpēc nav pamata sevi ierobežot, ja vēlaties izteikties skarbi vai veikt nepopulārus pasākumus. Jā, Lauvai būs maz iespēju nopelnīt iecienītā cilvēka slavu, taču būs daudz iespēju sasniegt savus mērķus.

Pirmdien un tuvākajās dienās galvenajam vārdam mīlestībā Lauvai jābūt - “kompromiss”! Protams, viņam nav pienākuma vienmēr piekāpties mīļotajam cilvēkam, viņš pat var nedaudz pastrīdēties par to, kā pavadīt nedēļas nogali vai kādus pirkumus veikt. Tomēr, ja Lauva redz, ka partneris ko ņēmis pie sirds, nevajadzētu viņu ķircināt un spēlēt uz nerviem, pirmdiena nav tā labākā diena. Lauvai vajadzētu piekāpties vai vismaz izlikties, ka to dara. Vēl labāk - atrodiet iespēju, kas der abiem.

Pirmdien Jaunava labi spēs izprast lietu būtību! Tas viņu var novest pie jauniem, tostarp negaidītiem, secinājumiem. Pirmdien pat uz visvienkāršākajām ikdienas lietām Jaunavai būs iespēja paskatīties no jauna leņķa, atrodot tajās iepriekš nepamanītas nianses. Arī apkārtējiem cilvēkiem pirmdien nebūs nekādu noslēpumu no Jaunavas!

Pirmdien Jaunava vēlēsies parunāt par savām jūtām. Horoskops iesaka izvēlēties pareizās ausis - uzticiet savas sirds noslēpumus tikai īstiem draugiem. Atcerieties - jūsu otrajai pusītes var nepatikt, ka jūs apspriežat attiecības “pa malām”. Palielināta emocionalitāte neļaus Jaunavai izdarīt pareizos secinājumus, un tāpēc pirmdiena nebūs labākā diena, lai runātu par jūtām ar mīļoto cilvēku. Ja vēlaties ar viņu runāt par mīlestību, labāk klusējiet un noskūpstiet.

Pirmdien Svari var tikt iesaistīti kādā lietā vai procesā, kas saistīts ar naudu. Tas var būt jebkas - sākot no sarunas ar priekšnieku par algu līdz banālam strīdam par pārāk lieliem tēriņiem. Horoskopa zvaigznes iesaka Svariem šādās sarunās neaizsvilties un izvairīties no nevajadzīgām detaļām. Saglabājiet mieru un koncentrējieties uz faktiem - pirmdienas aizvainojumi un savstarpējās pretenzijas var aizvest jūs pārāk tālu.

Pirmdien mīlestības lietu zvaigznes aicina Svarus ieklausīties, ko iesaka paziņas un draugi. Tiek uzskatīts, ka attiecības un jūtas ir joma, kurā jāuzticas tikai savai sirdij. Tomēr, ja Svari nonākuši strupceļā vai nezina, kā uzvesties tālāk, pirmdien, jūs varat ņemt vērā to pieredzi, kuri piekrīt tajā dalīties. Varbūt Svariem paveiksies, un viņiem tiks sniegti gatavi praktiski padomi. Pat ja nē, sarunā viņiem var ienākt prātā kāda lieliska ideja.

Pirmdien Skorpiona balsī ik pa brīdim ieskanēsies pavēlnieciski toņi: viņš var aizsvilties, pierādot apkārtējiem, ka viņam ir taisnība. Diena piešķirs Skorpionam simtprocentīgu pārliecību par to, ko viņš dara, tāpēc apkārtējo nevēlēšanās palīdzēt tiks pielīdzināta sabotāžai. Lai diena nepaietu bezjēdzīgos strīdos, Skorpionam vajadzētu savaldīt dedzību un izdarīt mazāku spiedienu uz apkārtējiem. Kāpēc gan nemēģināt vienkārši vienoties?

Pirmdien zvaigznes mīlestībā Skorpionam sola diezgan neparastu un pretrunīgi vērtējamu dienu. Kādā brīdī viņam var šķist, ka cīņa par mīļotā sirdi ir zaudēta. Tomēr padoties ir pāragri - Skorpionam jāgatavojas tam, ka pirmdien situācija jebkurā brīdī var krasi mainīties. Pastāv iespēja, ka viss labākais šajās attiecībās vēl ir priekšā, un Skorpionam būs iespēja par to pārliecināties.

Pirmdiena būs piemērota, lai noskaidrotu attiecības ar kādu cilvēku - ja, protams, Strēlniekam ir tāda vajadzība. Par ko Strēlnieks neuzdrošinājās runāt, jautājumi, kurus viņam bija neērti uzdot - to visu pirmdien viņš var darīt bez bailēm. Diena mudinās Strēlnieku būt godīgam, sirsnīgam un saprotošam sarunu partnerim. Tas viņam palīdzēs runāt bez pretenzijām, no sirds uz sirdi pat par visjutīgākajām tēmām.

Pirmdien un tuvākajās dienās zvaigznes mīlestībā Strēlniekam iesaka nesteidzināt notikumus. Pat ja viņš precīzi zina, kas jādara, un raujas cīņā, pagaidām viņam labāk ir savaldīt dedzību vai pat labāk - apstāties. Pirmdien Strēlnieks ar savu uzstājību var aizbaidīt mīļoto cilvēku. Tāpēc pagaidām nevajadzētu ļaut vaļu savām spēcīgajām jūtām, jo ir risks iegūt tieši vēlamajam pretēju rezultātu.

Pirmdien Mežāža pārliecība par kādu lietu var sašķobīties. Tas, par ko viņš bija simtprocentīgi pārliecināts, var pēkšņi izrādīties ne tāds, kā viņš domāja, parādīt kādu negaidītu šķautni. Tāpat iespējams, ka pats Mežāzis pārskatīs savu viedokli par kādu jautājumu. Citiem vārdiem sakot, pirmdien Mežāzim jābūt gatavam pārmaiņām, pat ja tās ir “tikai” pārmaiņas viņa prātā.

Pirmdiena mīlestības jautājumos Mežāzim būs laiks atzīt kaut ko svarīgu. Vai ir vērts slēpt savas patiesās jūtas no sevis, it īpaši tāpēc, ka agri vai vēlu tās tomēr kļūs acīmredzamas - gan viņam, gan citiem? Tāpēc labākais, ko Mežāzis pirmdien var darīt, ir veltīt laiku pašanalīzei. Jāmēģina saprast savas rīcības patiesos motīvus, un tad Mežāzis, iespējams, uzzinās par sevi un savu izredzēto, ko viņš nemaz negaidīja.

Pirmdien Ūdensvīrs būs īsts Šerloks Holmss. No viņa acīm nepaslēpsies neviens sīkums, viņš ikvienu izvedīs skaidros ūdeņos. Tomēr, ja cienīgs objekts izmeklēšanai netiks atrasts, viņš var pievērsties sev: Ūdensvīrs būs gatavs nodarboties ar pašanalīzi. Lai kuru izvēlaties kā apsūdzēto, horoskops iesaka būt žēlsirdīgam: nebūt pārāk kategoriskam spriedumos. Mēs visi esam cilvēki, un kļūdīšanās ir daļa no mūsu būtības!

Ūdensvīrs varēs vienkāršā un loģiskā veidā piesaistīt cilvēka uzmanību, kurš viņam patiešām patīk - palīdzēt vai atbalstīt ar labiem vārdiem. Horoskops to pašu taktiku iesaka izmantot arī tiem Ūdensvīriem, kuri ir pastāvīgās attiecībās - pievērst uzmanību otrajai pusei. Padomā par to, cik sen esi izdarījis ko patīkamu savam mīļotajam cilvēkam? Jūs varat dāvināt ziedus vai uzcept kūku ne tikai dzimšanas dienā - dariet to pirmdien, pat ja nav iemesla!

Pirmdien Zivīm jāizlemj, no kā savā dzīvē viņām ir pēdējais laiks tikt vaļā, lai atbrīvotu vietu jaunajam. Varbūt viņas atpakaļ velk novecojušas idejas, nerealizējami plāni, neizpildāmu pienākumu nasta, vecas mēbeles vai kas cits. Ir pienācis laiks pārtraukt turēties pie tā, kas nav dzīvotspējīgs! Varbūt pirmdien Zivīm nāksies atvadīties no dažām savām ilūzijām vai sapņiem, bet tikai tāpēc, lai saskatītu reālo perspektīvu!

Pirmdien Zivīm būs laba diena, lai padomātu par attiecību izredzēm ar savu mīļoto cilvēku. Vai viņiem ir kopīga nākotne? Vai arī viņi jau ilgu laiku abiem nemanāmi ir nonākuši strupceļā? Ja pirmdien Zivis godīgi atbildēs uz šiem jautājumiem, viņām kļūs skaidrs, kā rīkoties. Galvenais ir nevis paslēpt galvu smiltīs no uzkrātajām problēmām, bet gan mēģināt tās atrisināt, lai galu galā nonāktu pie abiem piemērota kompromisa.

Epadomi horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!