Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs dienas horoskops 20. janvārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Trešdien Auna dzīvē nebūs vietas trim lietām: nepārdomātam "un kāpēc gan ne?", intuīcijai un aklai veiksmei – tās var viņu ļoti pievilt. Paļauties uz "laimīgu sagadīšanos" un "cūceni" trešdien Auniem būs tikpat produktīvi, kā pie vētrainas jūras gaidīt piemērotu brīdi, lai sauļotos. Tāpēc, ja Auns ir apņēmības pilns trešdien gūt panākumus, viņam būs loģiski jāaprēķina katrs solis un jārīkojas tikai tad, ja ir droša pārliecība par darāmo. Citādi ir iespējami kaitinoši pārpratumi.

Trešdien zvaigznes iesaka Auniem pārskatīt savus lielākos plānus un mērķus. Šķiet, ka mīlas stratēģijā ir iezagusies kāda kļūda, un, kamēr to neatradīs, attiecības ar mīļoto cilvēku paliks trauslas. Aunam trešdien kā no malas vajadzētu paskatīties uz visu, ko viņš dara un uz ko tiecas. Pietiks pamainīt tikai dažas prioritātes, lai viss attīstītos pilnīgi citādi, vajadzīgajā virzienā.

Trešdien Vērša emocijas solās būt ļoti spēcīgas, taču tajā pašā laikā tās būs līdzsvarā. Šī kombinācija ļaus Vērsim smalki izjust un saprast visu apkārt notiekošo. Citu noskaņojums, rīcības motīvi un pat dažas domas Vērsim nebūs īpašs noslēpums. Viņa saasinātā empātija var robežoties ar telepātiju! Horoskopa zvaigznes iesaka Vērsim to izmantot, lai iekļūtu viņam svarīgās situācijas pašā būtībā.

Pat ja attiecībās ar mīļoto viss norit lieliski, trešdien Vērsis var piedzīvot dīvainu tieksmi pēc vientulības. Tas nekas, dažreiz vajag ieklausīties savās domās un jūtās pilnīgā klusumā. Tas var būt noderīgi gan pašam Vērsim, gan viņa attiecībām.

Trešdien Dvīņiem nevajadzētu uzticēties apkārtējiem - tie gribot negribot var viņus pievilt. Tas jo īpaši attiecas uz svešiniekiem, kā arī cilvēkiem no tālāka komunikācijas loka: kolēģiem, paziņām, kaimiņiem. Iespējams, uzmanīgi palūkojoties apkārt, Dvīņi trešdien pēkšņi atklās, ka kāds viņiem tīšām dara ļaunu, izplata tenkas vai aiz muguras vērpj intrigas. Vai varbūt Dvīņiem nodarīs kādu citu kaitējumu: nolamās sabiedriskajā transportā, apkrāps veikalā. Lai tas nenotiktu, panākumu atslēga trešdien būs modrība. Un ar to pilnīgi pietiek, jo tas, kurš brīdināts, nav neapbruņots.

Trešdien Dvīņi varēs izbaudīt ietekmi, kas viņiem ir uz pretējo dzimumu. Viņus ieskaus mīlestības un pavedināšanas atmosfēra, padarot Dvīņus iekārojamus un neatvairāmus! Dvīņi šo maģiju varēs izmantot, lai sasniegtu savus pragmatiskos mērķus: pavadīt vakaru kopā ar cilvēku, kuru vēlas apburt vai romantiski iepazīties.

Trešdien Vēzis var būt pārāk prasīgs gan pret sevi, gan apkārtējiem! Diena viņam radīs vēlmi kontrolēt visu apkārt notiekošo. Jebkuras novirzes no plāniem viņš spēs uztvert kā personisku apvainojumu. Tāda attieksme pret citiem var izpausties kā kurnēšana un piekasīšanās. Vēzis var “grauzt” arī sevi, ja kādā jautājumā jutīsies pilnīgi bezspēcīgs. Lai diena sagādātu vairāk pozitīvu emociju, trešdien Vēzim vajadzētu samierināties ar to, ka ne viss ir atkarīgs no viņa centieniem. Un vēl jo vairāk - no viņa vēlmēm.

Trešdien zvaigznes iesaka Vēzim būt godīgam pret sevi un mīļoto cilvēku. Varbūt Vēža sirds ir nemierīga tāpēc, ka viņš no partnera slēpj kādu noslēpumu? Tie var būt visnevainīgākie meli, bet tāpat pamazām saindēt attiecības. Trešdien Vēzim ir iespēja izdarīt tik nepieciešamo atzīšanos. Nav jābaidās - visticamāk, partneris jau visu nojauš.

Trešdiena būs lieliska diena, lai Lauva saņemtu atbalstu jebkuros centienos. Pirmkārt, tas attiecas uz mīlestību un attiecībām: ja Lauva grasās romantiski iepazīties, atklāt savas jūtas vai runāt par kopīgas dzīves plāniem, viņš tam neatradīs piemērotāku laiku. Turklāt šī diena Lauvai nodrošinās labas iespējas noslēgt līgumus, dibināt lietišķos kontaktus. Trešdien iesētās sadarbības, draudzības vai mīlestības sēklas noteikti sadīgs, nesot labus augļus.

Trešdienā Lauvai tiks dota iespēja saprast, kā kļūt par personīgās dzīves režisoru, virzot to sev vajadzīgajā virzienā. Agrāk vai vēlāk rutīna iekļūst pat visromantiskākajās attiecības, pārvēršot tās par ieradumu. Ja Lauva jūt rutīnas klātbūtni, viņam vajadzētu veltīt dienu garlaicības apkarošanai. Varbūt viņam un mīļotajam cilvēkam vajadzētu apmeklēt kādu neredzētu vietu, sarīkot atmiņu vakaru par iepazīšanās laiku u.tml.?

Trešdien Jaunavas panākumu atslēga būs piesardzība: diena burtiski būs piesātināta ar spriedzi, kas var novest līdz konfliktam! Attiecībās ar tuviniekiem var rasties nesaskaņas un izskaidrošanās. Nav izslēgti konflikti ar kolēģiem, ko izraisīs strīdīgas situācijas vai sāncensība. Jaunavai trešdien jābūt zemākai par zāli, ja vēlas pavadīt šo dienu auglīgi. Nepadoties provokācijām izdosies tikai bruņojoties ar milzīgu pacietību.

Trešdien zvaigznes mudinās Jaunavu padomāt par sevi un savām mīlas attiecībām. Viņai vajadzētu mēģināt kopumā palūkoties uz savu dzīvi un izlemt, kas tieši nepatīk un ko vēlētos mainīt. Tikai izprotot un formulējot neapmierinātības cēloņus, Jaunava varēs no tās atbrīvoties un doties tālāk. Ja Jaunava trešdien nometīs no pleciem nastu, kas viņu nospiež, viņu gaida jauns dzīves posms, jaunas tikšanās un jauna mīlestība.

Svariem trešdien nāksies pārbaudīs savus spēkus, taču labā ziņa ir tā, ka Svariem ir daudz spēka! Pastāv iespēja, ka Svariem būs jāaizstāv savas intereses, jāpiedalās strīdos vai pat jāapkaro priekšnieku, paziņu, kolēģu uzbrukumi. Lai kas arī notiktu, horoskopa zvaigznes iesaka neuztraukties, bet mierīgi meklēt strīdā nepieciešamos argumentus. Ja neļausiet emocijām pārņemt prātu, no jebkuras situācijas varat atrast ērtas durvis ar uzrakstu "Izeja".

Trešdien zvaigznes aicina Svarus atrast kopīgu valodu ar mīļoto cilvēku, neskatoties uz visām atšķirībām un domstarpībām! Varbūt viņus partnerī kaitina skatījums uz dzīvi, ieradumi, ģērbšanās stils vai domu izteikšanas veids. Bet vai Svari patiešām vēlas, lai partneris it visā būtu viņu kopija - kā klons? Ja nē, tad lai viņa “atšķirība” Svariem būtu nevis iemesls kurnēšanai, bet gan mīlestības un iedvesmas avots.

Horoskopa zvaigznes pareģo Skorpionam labu trešdienu – patīkamām ziņām, notikumiem un pat pārsteigumiem bagātu, taču paradokss tāds, ka Skorpions diez vai spēs to novērtēt. Tieši otrādi, nav izslēgts, ka viņš bez jebkāda iemesla izjutīs apātiju un neapmierinātību. Varbūt pie vainas tas, ka pēdējā laikā Skorpiona dzīvē bija daudz notikumu, un emocijas ir notrulinājušās. Varbūt Skorpions ir vienkārši noguris. Zvaigznes iesaka viņam sapurināties un doties pretī visam labajam, ko trešdienai sagatavojusi dzīve!

Mīlestībā Skorpionam būs jābūt altruistam. Protams, mēs visi gribam, lai mūs saprastu, pieskaņojoties mūsu vajadzībām un pieprasījumiem, taču dažreiz nav slikti arī pašiem izrādīt rūpes pret partneri. Tāpēc Skorpionam trešdien jāaizmirst par to, ko grib viņš. Labāk padomāt, ko vēlētos mīļotais cilvēks, un no tīras sirds sagādāt viņam pelnīto romantisko pārsteigumu.

Trešdien Strēlniekā var pamosties vērā ņemamas organizatoriskās prasmes. Vadība varēs viņam droši uzticēt darba jomu, kas prasa pakomandēšanu: pasākuma vai jauna projekta organizēšanu u.tml. Mājās Strēlnieks, visticamāk, pats izdomās, kā pārliecināties, ka neviens apkārtnē negarlaikojas. Varbūt, pēc viņa domām, garlaicības neesamību apliecinās ģenerāltīrīšana ar visu ģimenes locekļu iesaistīšanos, vai varbūt kopīga filmas skatīšanās un apspriešana – tas nu, kā paveiksies.

Trešdien Strēlniekam var ienākt prātā vērtīga ideja, kurā viņam vajadzētu dalīties ar mīļoto cilvēku. Lai kāda būtu šī atklāsme – kurp doties atvaļinājumā, kad beigsies pandēmija; kādu dīvānu iegādāties vai kurā dienā plānot kāzas - Strēlnieks var būt drošs, ka trešdien partneris labvēlīgi pieņems viņa idejas un varbūt pat dalīsies entuziasmā. Tāpēc Strēlniekam jāizmanto brīdis un jākaļ dzelzs, kamēr tā karsta - tas ir, kamēr partneris nepārdomā.

Trešdien Mežāzim nevajadzētu mēģināt īstenot savus plānus - it īpaši tos, no kuriem daudz kas atkarīgs. Ja Mežāzis neievēros šo padomu, viņam jābūt gatavam, ka daži no viņa pašreizējiem centieniem iestrēgs pusceļā vai izgāzīsies, bet daži pilnībā cietīs sakāvi. Dienas iezīme būs tāda, ka jebkas no uzsāktā sagādās daudz raižu. Vai nav labāk kādu dienu pagaidīt? Nav taču kur steigties?

Trešdienas grandiozos plānus varēs īstenot tikai tad, ja Mežāzis to nedarīs viens. Mežāzim vajadzētu dalīties iecerēs ar mīļoto cilvēku. Ja trešdien partneris būs gatavs sniegt Mežāzim jebkādu atbalstu, kopā viņiem noteikti izdosies.

Trešdien Ūdensvīram būs iespēja kaut ko labot. Varbūt tās būs ilgstošās Ūdensvīra problēmas, kuru risināšanai viņš nevarēja pieķerties, vai negaidīti notikumi, kurus Ūdensvīrs spēs ievirzīt vajadzīgajā virzienā. Pat ja apstākļi attīstīsies pret viņu, horoskopa zvaigznes sola, ka Ūdensvīrs spēs tajā atrast savas priekšrocības un ieguvumus. Pesimists katrā iespējā redz briesmas, un optimists visās briesmās redz iespēju. Trešdien Ūdensvīra veiklības un optimisma krājumi palīdzēs par to pārliecināties!

Trešdien Ūdensvīram kopā ar mīļoto cilvēku derētu pievērsties finansēm. Romantika ir romantika, bet dzīve vismaz dažkārt liek nolaisties no debesīm uz zemi, lai atrisinātu materiālos jautājumus. Trešdiena būs tieši tāda diena, kad Ūdensvīriem derētu aprunāties ar partneri par kopējiem ienākumiem un izdevumiem. Citādi, atstājot budžetu pašplūsmā, viņi riskē tuvākajā nākotnē iegūt virkni nepatīkamu problēmu.

Trešdien horoskopa zvaigznes iesaka Zivīm pievērsties finansēm. Diena viņas apveltīs ar loģisku un racionālu domāšanu, uzmanību, pateicoties tām, Zivīm nebūs grūti plānot savu budžetu vai atrast kļūdu aprēķinos. Turklāt analītiskās prasmes pateiks priekšā Zivīm, kur izdevīgi ieguldīt brīvo naudu un kā palielināt savu kapitālu. Zivīm vajadzētu izmantot to, ka gandrīz jebkurš viņu šodienas plāns un rīcība (izņemot riskantos un nepārdomātos), kas saistīti ar naudu, solās būt veiksmīgi.

Trešdien Zivīm jābūt īpaši uzmanīgām attieksmē pret mīļoto cilvēku vai tuviniekiem. Pilnīgi iespējams, ka tiem, kas viņām dārgi, būs nepieciešama Zivju palīdzība, taču nez kāpēc viņi tieši nevēlēsies (vai nevarēs) to pateikt. Lai saklausītu neizteikto lūgumu, Zivīm trešdien vajadzētu parādīt visu iespējamo iejūtību un empātijas spējas. Jāpievērš uzmanība ne tikai skaļi izteiktajam, bet arī tam, kas paliek starp rindiņām.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!