Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Tavs dienas horoskops 9. martam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Auniem otrdien visu dienu kaut kā pietrūks. Diena būs kā jau diena, arī darbi veiksies ne labāk vai sliktāk nekā parasti, bet dvēsele ilgosies pēc kā īpaša, neparasta. Apkārtējā realitāte tādu iespēju nedos, tāpēc Auniem šajā jautājumā būs jāpaļaujas tikai uz sevi. Iespējams pašam uzsākt ko ekstravagantu. Bet tikai ar mēru! Otrdien nav ieteicams pārspīlēt.

Auns otrdien būs populārs! Kāds atklāti izrādīs savu interesi par viņu - varbūt pat uzreiz vairāki pretējā dzimuma pārstāvji. Turpmākā notikumu attīstība ir pilnībā Auna rokās un atkarīga no tā, cik daudz viņš otrdien būs noskaņots flirtēt, iemīlēties vai vienkārši iepazīties. Viņš var ignorēt savu jauno pielūdzēju un aizmirst par viņu, vai arī spert soli pretī.

Otrdien Vērsis vēlēsies izdarīt ko noderīgu. Turklāt viņš vēlēsies tik ļoti, ka nespēs pretoties kārdinājumam iesaistīt tajā citus, galvenokārt savu ģimeni. Vienkāršākais risinājums būtu sākt mēbeļu pārkārtošanu mājās vai vismaz uzkopšanas darbus, kur katram ir sava noteiktā darba fronte. Otrdien tādu Vērša iniciatīvu vajadzētu uztvert ja ne ar sapratni, tad vismaz bez liekas burkšķēšanas.

Otrdien Vērsim prieku sagādās komunikācija ar mīļoto cilvēku, turklāt Vērsim nevajadzēs ķerties pie kādiem īpašiem trikiem. Zvaigznes padarīs otrdienu par ideālu siltai, dvēseliskai saziņai, kas var izkausēt jebkuru ledu (ja tāds ir attiecībās) un piešķirt romantisku ievirzi pat nevainīgākajai sarunai.

Otrdien Dvīņiem iecerēto paveikt izdosies viegli un bez nevajadzīgiem satricinājumiem. Šajā dienā spēja organizēt sevi var pārsteigt ne tikai apkārtējos, bet arī pašus Dvīņus. Turklāt Dvīņos pamodīsies spēja atrast kaut ko interesantu visparastākajās aktivitātēs. Šī būs brīnišķīga diena, lai īstenotu ja ne visus, tad vismaz dažus no plāniem!

Toties mīlas lietās otrdienas potenciāls nebūs tik liels un diez vai dienā atgadīsies daudzi interesanti notikumi. Visticamāk, Dvīņi paši nejutīs lielu vēlmi flirtēt, iepazīties vai dalīties mīlas pārdzīvojumos ar savu partneri. Nu, ja tomēr šāda vēlme otrdien pēkšņi parādās un notiek jauna iepazīšanās, tad tas ir liktenis!

Otrdien Vēzis varēs skaidri pārliecināties, ka dzīve nav rotaļas ar lellēm, un apkārtējie viņa iecerēs nemaz netaisās spēlēt paklausīgo marionešu lomu. Ja dienas vidū Vēža vēlme komandēt un manipulēt ar cilvēkiem nepazūd, tad saprātīgākais risinājums būtu to izmantot kādā datorspēlē. Otrdien būs maz iespēju realizēt savas komandiera tieksmes citā veidā.

Otrdien Vēzim būs visas iespējas saprast, ko viņš vēlas no attiecībām ar partneri un kā iedziļināties mīļotā cilvēka dvēselē, un pie viena arī savā. Protams, lai saliktu punktus uz “i”, Vēzim otrdien būs jāsalīdzina visi zināmie fakti un no tiem jāizdara noteikti secinājumi. Tomēr pat mīlestībā dažreiz jādomā ne tikai ar sirdi, bet arī ar prātu - lai pēc tam varētu virzīt notikumus vajadzīgajā virzienā.

Otrdiena dāsni sola piepildīt Lauvu ar pozitīvu, radošu enerģiju! Viņa jūtas un domas beidzot nonāks harmoniskā līdzsvarā. Šajā dienā Lauva, visticamāk, neatcerēsies, kas ir garlaicība, un visus viņa pieņemtos lēmumus raksturos gudrība un tie būs izsvērti. Otrdien Lauva spēs pārliecinoši un skaisti pamatot jebkuru savu domu, vai tā būtu ideja nopirkt ko neparastu, vai piedāvājums paaugstināt viņam algu.

Otrdien zvaigznes Lauvai sola romantisku noskaņojumu un vēlmi paflirtēt. Pat ja viņam ir Sniega karalienes (vai Sniega karaļa) tēls, otrdien būs grūti noslēpt savas jūtas aiz nepieejamības maskas. Gaisā virmos kaut kas maģisks, liekot Lauvai atbildēt ar smaidu uz smaidu un izmantot visu savu mīlas šarmu tiem, kas viņam patīk. Ar tik rotaļīgu attieksmi viņš varēs apburt un salauzt sirdis!

Kopumā šīs dienas enerģētika būs labvēlīga gandrīz jebkuru jautājumu kārtošanai un darbiem. Vienīgi žēl, ka tieši otrdien kulmināciju sasniegs Jaunavas saasinātā reakcija uz sīkumiem. Tāpēc Jaunava riskē palaist garām daudzās iespējas, ko šī diena dāsni sniegs, tērējot visu enerģiju niekiem. Otrdienas panākumu atslēga būs vienkārša: aizmirst sīkumus, koncentrēties uz svarīgām lietām.

Otrdien Jaunavai derētu ieklausīties padomos, ko sniedz mīļotais cilvēks. Neskatoties uz to, ka Jaunava būs diezgan augstprātīgi noskaņota, nevajadzētu paļauties tikai sevi. Neuztver naidīgi citu mēģinājumus palīdzēt vai dalīties pieredzē. Jaunavas mīļotais cilvēks otrdien var kā uz sudraba šķīvja pasniegt patiešām interesantu domu, kas palīdzēs atbrīvoties no vairākām problēmām vai nedaudz apgaismos dažus jautājumus.

Otrdien liktenis būs gatavs sniegt Svariem gandrīz visas iespējas, lai sociālajā hierarhijā pakāptos par soli augstāk. Nebūs tādas situācijas, kuru Svari otrdien neprastu graciozi apstrādāt, iegūstot no tās maksimālu labumu. Vienīgais, ko Svariem var ieteikt, ir nezaudēt kontroli pār emocijām un pārāk neiekrist azartā.

Otrdien zvaigznes iesaka Svariem attiecībās ar mīļoto cilvēku biežāk ieklausīties intuīcijas balsī, īpaši, ja notikumu attīstībai nepieciešams ātri pieņemt lēmumu. Svaru sirds otrdien spēs ātrāk un precīzāk novērtēt situāciju, nekā prāts. Iespējams, ka, pieņemot kādu impulsīvu lēmumu, Svari tikai pēc tam varēs to loģiski novērtēt un saprast, ka tas bija pareizi. Tomēr vislabāk, ja viņu sirds un prāts darbotos kopā.

Otrdien Skorpions var ienirt mājsaimniecības problēmu risināšanā. Jāsaka, ka šo jautājumu atrisināšana būs daudz vienkāršāka nekā parasti. Kopumā atmosfēra mājās otrdien solās būt diezgan pozitīva, un tās iemesls būs spēja atrisināt pārpratumus un konfliktus ļoti agrīnā stadijā. Ja attiecībās ar tuviniekiem Skorpionam sakrājušās dažas problēmas, otrdiena būs lieliska diena, lai aprunātos no sirds un visu izlabotu.

Ja Skorpiona attiecībās ar mīļoto cilvēku izveidojusies plaisa, otrdien viņam būs iespēja to piepildīt ar cementu un aizšpaktelēt. Tomēr, lai attiecībās izkausētu ledu, viņam būs jāaizmirst par pagātnes aizvainojumu un jāuzņemas iniciatīva. Skorpionam otrdien jāpārsteidz partneris: piemēram, tā vietā, lai uzbruktu ar jauniem pārmetumiem, pagatavo viņam romantiskas vakariņas. Un pēc tam - uzdāvini tikpat romantisku nakti!

Otrdien Strēlnieks vēlēsies būt ne tikai savas dzīves, bet arī domu un plānu pilntiesīgs saimnieks. Šajā dienā būs bezjēdzīgi viņam sniegt (un vēl jo vairāk - uzspiest) jebkādus padomus - Strēlnieks darīs, kā pats nolēmis. Toties pats Strēlnieks otrdien var būt pārsteidzoši dāsns ar padomiem citiem. Nu, varbūt daži no šiem padomiem būs vērtīgi. Jebkurā gadījumā Strēlnieks nebūs noskaņots uz konfliktiem un būs gatavs mierīgi pieciest visas nesaskaņas.

Otrdien zvaigznes Strēlniekam iesaka pārsteigt savu mīļoto cilvēku, pasniedzot negaidītu dāvanu vai sagādājot patīkamu pārsteigumu. Nav svarīgi, cik dienu, mēnešu vai gadu ir attiecībām! Otrdien Strēlniekam būs iespēja atgriezties pašā iepazīšanās sākumā un kā no jauna piedzīvot pirmo randiņu trakos, laimīgos mirkļus. Lai to izdarītu, Strēlniekam jādara kaut kas tāds, ko viņš vēl nekad nav darījis - tas atdzīvinās jūtas un atgriezīs seno kaisli un burvību.

Visā, kas saistīts ar naudu un jūtām, otrdien Mežāzis būs situācijas saimnieks. Pietiks, ja izdosies noturēt iekšējo līdzsvaru (un horoskopa zvaigznes uz to mudinās), un Mežāža darbi šajā dienā veiksies. Var pat runāt ar priekšnieku par nākamo algas pielikumu - galvenais, ka argumenti ir pārliecinoši un nerunā pārāk emocionāli.

Otrdien zvaigznes iesaka Mežāzim pateikt mīļotajam cilvēkam ko tādu, ko viņš iepriekš slēpis. Mežāzis piedurknē paslēpis kādu trumpi, glabā noslēpumu no partnera vai, iespējams, vienkārši vilcinās viņam par kaut ko pastāstīt? Pienācis laiks aprunāties no sirds, atklājot partnerim savus noslēpumus: otrdien Mežāža mīļotais cilvēks būs saprotošs un taktisks.

Otrdien Ūdensvīrs var viegli nonākt uzmanības centrā, turklāt tā būs ļoti pozitīva. Ūdensvīri, liktenis jums dos lielisku iespēju realizēt vērienīgākos plānus un sapņus! Citiem vārdiem sakot, tagad ir pienācis īstais laiks ķerties vērsim pie ragiem. Ja nav vērša, derēs arī apkārtējie, kurus Ūdensvīrs otrdien spēs viegli pārvilināt savā pusē.

Otrdien Ūdensvīra mīlestības pieredze kādam var būt ļoti noderīga. Tāpēc viņam nevajadzētu vilcināties un kautrēties sniegt padomus draugiem vai paziņām - it īpaši, ja viņi to lūdz. Pat ja Ūdensvīram šķiet, ka viņa pieredze mīlestībā nav tik liela vai ka tā ir saistīta ar visparastākajām, banālākajām lietām. Ticiet mums, dažreiz pat visbanālākās lietas, kas pateiktas īstajā brīdī, kādam var izrādīties par glābiņu!

Otrdien kāds noteikti mēģinās manipulēt ar Zivīm. Turklāt tas tiks darīts ļoti graciozi - Zivis var pat nepamanīt, kā jau atradīsies kāda izveicīga marionešu pavēlnieka ietekmē. Ja nevēlaties visu dienu dejot pēc kāda stabules, derētu kritiskāk izturēties pret citu vārdiem un sarunās ar viņiem bieži lietot vārdu "nē".

Otrdien Zivīm nevajadzēs vārdus, lai pastāstītu mīļotajam cilvēkam par savām jūtām. Viņi būs kā noskaņojušies uz viena viļņa, rezonansē, un viņu žesti un mirdzošās acis runās daudz vairāk nekā jebkuri vārdi. Zivīm vajadzētu atcerēties šo harmonijas stāvokli, lai to pagarinātu pēc iespējas ilgāk. Ja mīlestība būtu zinātne, viņām par to otrdien varētu piešķirt Nobela prēmiju!

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!