Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Tavs dienas horoskops 4. martam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Pat ja Auns nav pārāk iecienījis intelektuālas diskusijas, ceturtdien viņš var izdarīt izņēmumu. Turklāt, jo karstākas būs debates, jo labāk! Ideālā gadījumā Auns vēlētos tikties ar pretinieku, ar kuru viedokļi ir pilnīgi pretēji, bet, ja nē, viņš pat gatavs izprovocēt sarunu biedru uz strīdu. Mērķis vienkāršs: Auns ceturtdien būs tik pārliecināts par savu intelektuālo pārākumu, ka viņam nebūtu iebildumu to parādīt visiem apkārtējiem.

Ceturtdien Auns kā īsts komandieris varēs pārlūkot savu mīlas kaujas lauku un izstrādāt ģeniālu uzbrukuma plānu! Ja viņa personiskajā dzīvē ir par ko cīnīties, ceturtdiena būs lieliska diena, lai kā nākas pārdomātu savu pavedināšanas taktiku un stratēģiju. Protams, šis plāns vēl jāīsteno, un tas neiedarbosies uzreiz. Bet jau tagad spēs dāvāt Aunam patiesu pakaļdzīšanās azartu!

Ceturtdien Vērsis, risinot jebkuru jautājumu, būs kā simtkājis, kuram jautāja, ar kuru kāju viņš sper pirmo soli! Tāpat kā simtkājis aizdomājās un sapinās kājās, tā arī Vērsis var pazust savu domu labirintā. Jēdzieni "domāt" un "sarežģīt" atrodas pretējos polos. Pirmais vienmēr ir noderīgs, bet otro Vērsis ceturtdien būs gatavs demonstrēt visā krāšņumā, izraisot apkārtējo neapmierinātību.

Ceturtdien Vērša mīļotais cilvēks spēs viņu patīkami pārsteigt! Varbūt Vērsis bija skeptiski noskaņots par dažām partnera idejām un plāniem, taču ceturtdien viņam būs iespēja pārliecināties, ka partnerim ir taisnība. Mīļotais cilvēks spēs sajust pat vissmalkākās attiecību nianses, tāpēc Vērsim ar viņu jārunā par to, kas satrauc - viņš var saņemt patiešām labus padomus.

Ceturtdien horoskopa zvaigznes iesaka Dvīņiem uzmanīgi ieklausīties notiekošajā: apkārtējie var pateikt ko svarīgu. Šī diena sniegs Dvīņiem iespēju apkopot informāciju par kādu jautājumu, dzirdēt vērtīgus padomus vai lielisku ideju. Turpmāk tas viss viņiem var noderēt, tāpēc ceturtdien Dvīņiem vajadzētu būt uzmanīgiem: mācieties, klausieties, atcerieties.

Ceturtdien zvaigznes iesaka Dvīņiem, plānojot romantisku vakaru, priekšplānā izvirzīt partnera vēlmes. Lai viss būtu kā viņš vēlas. Iespējams, romantisku vakariņu vietu ieņems pikniks mežā, taču, upurējuši savas intereses, Dvīņi, visticamāk, to nenožēlos. Tāds eksperiments palīdzēs vēl vairāk satuvināties ar mīļoto cilvēku un labāk iepazīt vienam otru, un tajā pašā laikā iegūt svaigus, varbūt pat ekstrēmus iespaidus.

Ceturtdien, ja Vēzis vēlas atstāt iespaidu uz apkārtējiem, viņa galvenajam trumpim jābūt intelektam. Nav svarīgi, par kādu sarunu biedru mēs runājam - par priekšnieku, mīļoto cilvēku, nejaušu ceļabiedru vai labāko draugu: ceturtdien jebkurā lokā būs pieprasītas tēmas, kas ir tālu no draudzīgas papļāpāšanas. Derēs politika, ekonomika, filozofija, matemātika - jebkuras zinātnes, kas palīdzēs Vēzim paspīdēt ar prātu.

Ja pēdējā laikā Vēzis meklējis ideālas attiecības vai vismaz domājis par tām, tad ceturtdien viņam būs iespēja beidzot saprast, kas pietrūkst pilnīgai laimei. Varbūt viņam kaut kas jāmaina sevī? Vai tajā, kuru viņš mīl? Vai arī savā rīcībā? Lai kādas būtu atbildes uz šiem jautājumiem, tās palīdzēs Vēzim identificēt problēmu un saskatīt iespējamos veidus, kā to atrisināt. Stratēģija, kuru viņš ceturtdien izveidos, laika gaitā spēs nodrošināt uzvaru mīlas frontē.

Ceturtdien Lauva gribēs padzenāt tuviniekus, iesaistot viņus telpu labiekārtošanā: virtuve, vasarnīca, darba kabinets... Neko darīt – viņam būs daudzas izcilas idejas par šo tēmu, kas prasīs iemiesoties dzīvē. Kas attiecas uz maziem projektiem, piemēram, ģenerālo tīrīšanu vai sadzīves priekšmetu iepirkšanu, tā nebūtu problēma. Galvenais, lai Lauva neķertos pie pamatīgas mēbeļu pārbīdīšanas vai pat remonta!

Ceturtdien zvaigznes dos Lauvai iespēju apmierināt ziņkāri - lai arī ko tā varētu skart. Ja viņš jau sen vēlējies kaut ko pavaicāt mīļotajam cilvēkam, pienācis laiks to darīt. Ja starp Lauvu un partneri nav noslēpumu, ideāla ceturtdienas randiņa forma ir kopīgi iemācīties kaut ko jaunu. Dodieties uz grāmatnīcu vai kopā noskatieties populārzinātnisku filmu - citiem vārdiem sakot, palutiniet savas smadzenes.

Ceturtdien visa Jaunavas enerģija var iztērēties sarunās, kas viņai atklās Visuma noslēpumus. Diena viņu pamudinās uz intelektuālām sarunām par visnopietnākajām un abstraktākajām tēmām, piemēram, par cilvēka psihi, garīgo attīstību, Visuma noslēpumiem, sniega cilvēka izcelsmi... Varbūt Jaunava ceturtdien satiks cilvēkus, ar kuriem no sirds varēs parunāties par tādām un līdzīgām tēmām. Galvenais - lidinoties mākoņos, nezaudēt pamatu zem kājām.

Iespējams, ka ceturtdien Jaunava, komunicējot ar mīļoto cilvēku, izjutīs savstarpējās sapratnes trūkumu, kas var novest pie kļūdām un pārpratumiem. Ja ceturtdien Jaunavai pēkšņi šķiet, ka partneris uzvedas agresīvi vai dīvaini, nesteidzieties apvainoties. Vispirms jānoskaidro, vai viņš pareizi saprata Jaunavas darbības un vārdus. Visticamāk, ka nē. Tātad viss, kas Jaunavai būs jādara, ir precīzāk izskaidrot savu nostāju.

Ceturtdien Svaros pamodīsies finansists! Viņu smadzenes darbosies skaidri, žonglējot ar skaitļiem un faktiem. Ja Svari veltīs šo dienu pārdomām par to, kā uzlabot savu finansiālo stāvokli, viņi nāks klajā ar lielisku plānu, kas palīdzēs labi nopelnīt. Ne mazāk efektīvi būs projekti par to, kā radīt ap sevi komfortablāku atmosfēru. Atvaļinājuma, remontdarbu un lielāko pirkumu ieplānošana ceturtdien palīdzēs Svariem to noorganizēt.

Ceturtdien zvaigznes iesaka Svariem izteikt savas jūtas kādā vecmodīgā veidā - piemēram, uz papīra. Viņiem šķiet, ka jau tā pastāvīgi sazinās ar mīļoto cilvēku – sazvanās, sūta humoristiskas īsziņas vai sazinās, izmantojot sociālos tīklus? Taču papīram piemīt īpašas, gandrīz maģiskas īpašības. Ja Svari ceturtdien tam uzticēs savas izjūtas, viņi varēs par to pārliecināties.

Ceturtdien Skorpions visās dzīves jomās, ieskaitot komunikāciju, paļausies uz loģiku, nevis jūtām. Tā vietā, lai minētu, kas notiek cilvēku dvēselēs, viņš vēlēsies to droši noskaidrot ar sarunu vai pat tiešu jautājumu palīdzību. Arī pats Skorpions neslēps savas domas un nodomus no apkārtējiem, sīki izskaidrojot, ko viņš vēlas. Ceturtdien šī prakse būs efektīva: Skorpionu pavadīs veiksme.

Ceturtdien zvaigznes iesaka Skorpionam komunicēt ar mīļoto cilvēku loģikas, nevis jūtu valodā. Dažreiz sausi secinājumi un fakti var vieglāk “atvērt durvis uz sirdi”, un ceturtdiena būs tieši tik paradoksāla diena. Ar intelektuālās komunikācijas palīdzību varēs labāk izprast viens otra rīcības motīvus. Ieskatoties ne tikai sava izredzētā sirdī, bet arī prātā, Skorpions varēs uzzināt par viņu ko tādu, ko viņš pat nevarēja iedomāties!

Ceturtdien Strēlnieks labi jutīsies kā zobrats kāda cita mehānismā - ja vien šis mehānisms būs labi ieeļļots un neķersies. Viņš lieliski varēs strādāt komandā vai kāda cita pakļautībā, galvenais, lai Strēlnieks skaidri zinātu, ko un kāpēc dara. Tikai pilnībā izprotot procesa loģiku un savu lomu tajā, Strēlnieks būs gatavs īstenot to, ko iecerējuši citi. Nu, ja citi neuzskatīs par nepieciešamu iepazīstināt Strēlnieku ar visām detaļām, jo sliktāk viņiem - viss būs jādara pašiem.

Ceturtdien Strēlnieka dvēseles stāvoklis būs tieši atkarīgs no tā, vai viņš šo dienu pavadīs mīļotā cilvēka sabiedrībā vai nez kāpēc tas neizdosies. Ja ceturtdien Strēlnieks atradīsies blakus tam, kas viņam dārgs, mīlestības šūpoles abus var pacelt septītajās debesīs! Esot tāliem vienam no otra, Strēlnieku ekstāzes vietā sagaida parasta pelēkā ikdiena.

Ceturtdien horoskopa zvaigznes iesaka Mežāzim pievērsties intelektuālu saikņu veidošanai ar cilvēkiem. Sākumā jebkura komunikācija tiek veidota pēc simpātijas-antipātijas principa, tomēr dziļākām attiecībām ar simpātijām vien nepietiek, jāatrod kopīgas tēmas un intereses. Tieši šādai "uzlabotajai" komunikācijai loģikas, nevis jūtu jomā, ceturtdien Mežāzim jāpievēršas, attiecības ar kādu paceļot kvalitatīvi jaunā līmenī.

Ceturtdien Mežāzis visu dienu var pavadīt cīņā pret apātiju, kas viņu piemeklējusi, ļaujot notikumiem ritēt savu gaitu un nevēloties domāt par soļiem, kas jāsper attiecībās ar mīļoto cilvēku. Tomēr vajadzētu piespiest sevi pārvarēt šo pasīvo attieksmi. Ja viņš tomēr papūlēsies radīt romantisku atmosfēru, no iepriekšējās apātijas nepaliks ne vēsts! Formula ir vienkārša: jo vairāk pūļu Mežāzis ceturtdien pieliks, jo vairāk pozitīvā saņems pretī.

Ceturtdien Ūdensvīrs spēs kārtīgi salikt pa plauktiņiem aktuālos jautājumus. Spontāna rīcība ne vienmēr ir laba, visbiežāk veiksmīga iznākuma atslēga ir plāns, kurā ņemtas vērā sīkākās detaļas. Horoskopa zvaigznes mudinās Ūdensvīru tieši tādu plānu izveidei saskaņā ar teicienu "Septiņas reizes nomēri". Nav svarīgi, par ko ir runa - lielu notikumu viņa dzīvē, diētu, atvaļinājumu vai karjeru. Ceturtdien saplānojot jebkuru darbību, Ūdensvīrs to lems panākumiem!

Ceturtdien Ūdensvīriem pat romantiskā randiņā būs grūti izvairīties no filozofiskām sarunām! Viņam vajadzētu sagatavoties tam, ka mīļotais cilvēks pieskarsies visdziļākajiem un vispārīgākajiem jautājumiem, piemēram, dzīves jēgai vai vīrieša un sievietes attiecību īpatnībām. Arī Ūdensvīrs būs noskaņots uz līdzīgu vilni, un tāpēc ceturtdien viņam būs iespēja ne tikai pavingrināt prātu, bet arī labāk uzzināt partnera garīgās un intelektuālās vajadzības.

Ceturtdien sarunās Zivis šad un tad var izturēties nevērīgi vai zaudēt sarunas pavedienu, un viss tāpēc, ka sarunu biedri viņas garlaikos! Parastās ikdienas tēmas vai tenkas apnikušas un gribētos atrast patiesi gudru sarunu biedru. Horoskopu zvaigznes iesaka Zivīm ceturtdien ielūkoties tur, kur ir iespēja tikties un parunāties ar interesantiem, zinošiem cilvēkiem. Zivīm šāda saruna ir vajadzīga kā svaiga gaisa malks!

Ceturtdien zvaigznes Zivīm iesaka neslēpt galvu smiltīs no neatliekamām problēmām. Ja viņu attiecībās ar mīļoto cilvēku ir kāds konflikts vai nesaprašanās, vissliktākais, ko ceturtdien var darīt, ir mēģināt to ignorēt. Zivīm būtu atklāti jārunā ar partneri par to, kas abus satrauc. Tikai kopā, neko neslēpjot vienam no otra, viņi varēs atrast izeju no šīs situācijas.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!