Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


2. maija horoskops veiksmīgai dienai

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Svētdienā Aunus ar savu vienmuļību un paredzamību kaitinās ikdienišķās lietas. Šajā dienā zvaigznes mudinās Aunu būt aktīvam, un vislabāk veiksies darbs, kas prasa dinamisku kustību. Ja Auns būs spiests sēdēt uz vietas, tad diena tiks izniekota un nedos nekādus rezultātus. Turklāt horoskopa zvaigznes sola, ka apkārtējie ļoti labvēlīgi reaģēs uz Auna aktivitātēm un pat nedaudz palīdzēs virzīties uz mērķu sasniegšanu.

Svētdien gaiss ap Aunu burtiski virmos no kaisles, un viņa mīļotais cilvēks to noteikti izjutīs. Tomēr ne tikai viņš viens: daudzi pretējā dzimuma pārstāvji var pievērst Auniem pastiprinātu uzmanību. Viņam tas jāizmanto, lai savam izredzētajam sagādātu neaizmirstamu romantisku vakaru! Ja Auns joprojām ir viens, svētdien viņam būs daudz iespēju to labot.

Svētdienā Vērsi īpaši nomāks ikdienas rutīna. Kad dienu no dienas apkārtnē un notikumos nekas daudz nemainās, tas sāk apnikt! Lai neiegrimtu melanholijā, horoskopa zvaigznes iesaka Vērsim kaut ko mainīt. Vismazākais, ko viņš var darīt - atjaunināt savu garderobi. Tomēr vislabāk, ja Vērsim atradīsies kas darāms ārpus četrām sienām - svētdien viņam vairāk nekā jebkad agrāk nepieciešama dekorāciju maiņa un svaiga gaisa malks.

Svētdien Vērsis būs ļoti prasīgs pret saviem mājiniekiem, un viņiem tas diez vai patiks. Lai izvairītos no konfliktiem, Vērsim būs jākontrolē uzvedība: nevajag tā “piekasīties”! Svētdienas perfekcionisms var mudināt būt neapmierinātam ar jebkuru tuvinieka rīcību vai vārdu, pat ja viņš nolēmis sarīkot romantiskas vakariņas vai sagādāt citu patīkamu pārsteigumu. Horoskops iesaka neapmierinātības cēloni meklēt sevī: šķiet, ka kaut kas neļauj Vērsim atslābināties.

Svētdienā Dvīņiem būs jābūt uzstājīgiem un, ja nepieciešams, arī jāuzsit ar dūri uz galda! Ja Dvīņi nespēs parādīt apņēmību un stingrību, apkārtējie var ātri vien nogrūst viņus otrajā plānā, piesavinoties viņu idejas un nopelnus. Tātad Dvīņiem vienkārši nebūs citas iespējas - vai nu viņi paliks uz rezervistu soliņa, vai arī varēs demonstrēt visiem savu stingro raksturu un, pateicoties tam, ieņems pienākošos galveno lomu.

Dvīņiem būs iespēja savas attiecības ar mīļoto cilvēku pacelt jaunā līmenī! Šajā dienā viņi un partneris būs uz viena viļņa, kopā viņiem būs mierīgi un labi. Ja Dvīņi un viņu izredzētais vēlas, viņi varēs tiks skaidrībā ar jebkuru situāciju un atrisināt visas problēmas. Nu, ja šādu problēmu nav, vislabākais, ko viņi var darīt, ir izbaudīt viens otra sabiedrību.

Svētdienā Vēža iespēja gūt panākumus atgādinās riteņbraukšanu: jo lēnāk brauc, jo lielāks risks nokrist. Un otrādi - uzņēmis labu ātrumu, Vēzis atklās, ka viss iet no rokas! Bet, kad temps būs uzņemts, Vēzis ilgi nevarēs apstāties. Svētdienā viņš spēs darboties daudz un produktīvi.

Ja Vēzis vēlas piesaistīt sev patīkama cilvēka uzmanību, vislabākā taktika ir viņu nedaudz ignorēt. Nu, vai vismaz demonstrēt savu neatkarību un interešu dažādību. Lai viņš neiedomājas, ka Vēzis visu dienu domā tikai par viņu! Svētdienā Vēzim ir daudz darāmā, un ir arī citi pielūdzēji (pielūdzējas)... Šīs pieejas trūkums ir partnera iespējamā greizsirdība. Pluss - neaizmirstams randiņš tuvākajās dienās.

Jau no paša rīta Lauva iegrims aktuālajos darbiņos un pienākumos. Viņš būs tā sakoncentrējies uz paveicamo, ka pat apkārt valdoša kņada nevarēs viņu apturēt. Horoskopa zvaigznes iesaka Lauvai izmantot šādu koncentrēšanās spēju, lai izcili tiktu galā ar lietām, kurās viņš no sākuma līdz beigām visu izlemj pats. Toties komandas darbs nav ieteicams: Lauva, iegrimis savās domās, citu sacīto vienkārši nedzirdēs.

Svētdien Lauvas mīļotais cilvēks var pēkšņi uzņemties iniciatīvu savās rokās un izdarīt kaut ko tādu, ko Lauva no viņa nekad negaidītu! Varbūt viņš ierosinās randiņu neparastā vietā, iepazīstinās ar saviem dīvainajiem draugiem, savu hobiju vai kaut ko citu no pasaules, no kuras Lauva iepriekš bijis tikpat tālu kā no Mēness. Nevajag tam pretoties: tas būs brīnišķīgi. Šī emociju un pieredzes apmaiņa jūs satuvinās, atjaunos jūtas un palīdzēs attiecībām augt.

Labā ziņa: ja nesen Jaunavas domas pārņēma finansiālas problēmas, liela varbūtība, ka svētdien viņai iešausies prātā kāda lieliska ideja, kas situāciju ar naudu var uzlabot. Horoskops nesola tūlītēju risinājumu, taču lielisks daudzsološs finanšu plāns jau ir puse no ceļa! Tomēr Jaunavai nevajadzētu veltīt dienu tikai finanšu lietām - apkārtējie (īpaši tuvie cilvēki) arī pieprasīs viņas uzmanību.

Jaunavai svētdienā kāds var pateikt viņai tik svarīgos un ilgi gaidītos vārdus. Mīlestība un romantika šajā dienā var “piemeklēt” pilnīgi pēkšņi, tāpēc horoskops iesaka būt tam gatavai. Lai kur Jaunava atrastos un ko darītu, svētdiena sola sagādāt labu garastāvokli un gaišu, dzīvespriecīgu emociju virpuli attiecībās ar pretējo dzimumu. To ir vērts izmantot pilnībā!

Svētdienā Svari var saskarties ar spēcīgu konkurenci un spiedienu! Lai gan vairumam cilvēku tā ir brīvdiena, Svari var uzzināt, ka kāds no kolēģiem vēlas pastumt Svarus malā un vērpj intrigas. Vai varbūt Svariem būs jāsaskaras ar nelabvēļu uzbrukumiem. Jebkurā gadījumā horoskopa zvaigznes iesaka viņiem savilkt visus spēkus, apņēmību un gribu dūrē, neatkāpjoties no izcīnītajām pozīcijām. Citādi vēlāk būs grūti tās atkarot!

Svariem nevajadzētu iepriekš sagatavot scenāriju romantiskam vakaram - daudz labāk ir atstāt to partnera ziņā. Lai tā būtu pārsteigumu un aizliegumu pārkāpšanas diena! Uzticoties savam mīļotajam, Svari riskē tikai ar to, ka viņu pazīstamā pasaule apgriezīsies otrādi, un dažas robežas sabruks.

Jautājumu kārtošanā Skorpionu var ievērojami kavēt vēlme ātri sasniegt rezultātu. Pats interesantākais ir tas, ka šāda steiga darbosies tieši pretēji, patiesībā bremzējot darbu un pagarinot termiņus. Gandrīz jebkurā posmā un jebkurā darbā Skorpionu var piemeklēt kavēšanās un citi šķēršļi! Skorpions situāciju varēs labot tikai tad, ja atbrīvosies no savas iekšējās nepacietības. Ja viņam tas neizdosies, diemžēl tik drīz neizdosies pabeigt iesākto!

Pirms kaut ko pateikt mīļotajam cilvēkam, Skorpionam vajadzētu simtreiz padomāt. Kāpēc? Variantu ir ļoti daudz: viņu var pārprast vai arī partnerim būs noskaņojums pastrīdēties. Tāpēc svētdienas galvenajai vadlīnijai mīlestībā Skorpionam vajadzētu būt vārdiem "diplomātija" un "piesardzība". Vislabāk, pirms pašam runāt, ir pajautāt mīļotā cilvēka viedokli.

Strēlnieka svētdienas moto būs kategoriskais “Es pats!”. Horoskopa zvaigznes nemudinās prasīt padomu citiem vai vismaz ar viņiem konsultēties. Tāpēc daudzi viņa lēmumi var šķist negaidīti, un izteikumi - augstprātīgi. Tomēr patiesībā Strēlnieks nedarbosies mirkļa impulsu vadīts, un, ja viņš kaut ko uzņemsies, tad būs gatavs atbildēt par rezultātu. Tāpēc apkārtējiem labāk vienkārši netraucēt Strēlniekam. Strēlnieks visu izdarīs pats, sasniedzot labus rezultātus.

Svētdienā Strēlnieks piesaistīs citu, īpaši pretējā dzimuma, uzmanību: viņš būs dzīvespriecīgs, pozitīvs un nedaudz ekscentrisks! Šī diena būs laba, lai romantiski iepazītos. Horoskops norāda, ka pirmo reizi satikti cilvēki spēs pozitīvi ietekmēt Strēlnieka personīgo dzīvi.

Mežāzim veiksmes noslēpums slēpsies spējā organizēt cilvēkus, gūstot no viņiem vēlamos rezultātus. Diena neliks Mežāzim pašam veikt varoņdarbus, taču viņš mierīgi varēs paveikt šos varoņdarbus ar apkārtējo rokām. Kā organizators, koordinators vai darbu vadītājs svētdienā Mežāzis būs vienkārši neaizstājams!

Svētdienā, komunicējot ar mīļoto cilvēku, Mežāzim nevajadzētu kautrēties! Protams, no kautrības vēl neviens nav nomiris, bet daudz muļķību gan ir izdarīts. Ja Mežāzim ir neērti kaut ko pajautāt savam izredzētajam vai vienkārši no sirds aprunāties ar viņu par kādu tēmu, svētdienā viņam tas jādara. Diena viņus abus nesīs uz uzticēšanās un draudzīguma viļņa. Pārvarot savu kautrību, Mežāzis to nenožēlos!

Svētdienā kāds Ūdensvīram var uzticēt lietas, ar kurām viņš baidās netikt galā. Varbūt viņš uzskata, ka viņam nav pietiekamas pieredzes, zināšanu vai prasmju, lai tās paveiktu. Šādas šaubas var slikti ietekmēt rezultātu, tāpēc horoskopa zvaigznes iesaka Ūdensvīriem pirms šī darba uzsākšanas atmest visas šaubas. Ja tas neizdodas, uzticiet to kādam citam vai atlieciet uz vēlāku laiku.

Svētdienā Ūdensvīriem mīlas lietās vajadzētu paņemt pauzi. Nesen viņa personīgajā dzīvē bijuši daudzi notikumi, kurus vajadzētu pārdomāt, analizēt - vēlams, mierā un klusumā. Tas nepavisam nenozīmē, ka Ūdensvīriem uzreiz kaut kas jāizlemj. Drīzāk vienkārši meditējiet un sapņojiet, atkal un atkal atgriežoties pie patīkamajiem dzīves mirkļiem.

Svētdienā Zivis būs entuziasma pārpilnas! Viņas patiesi aizrausies ar to, ko dara, pat ja darba joma tālu no vissvarīgākajām lietām. Pateicoties tik veiksmīgam noskaņojumam, Zivju darbs raiti ritēs uz priekšu un apkārtējie tieksies pie viņām un ne reizi vien lūgs padomu.

Svētdienā Zivīm nevajadzētu risināt svarīgus jautājumus ar mīļoto cilvēku: pastāv iespēja, ka viņu uzskati kādā jautājumā nesakritīs. Tomēr horoskops mierina: pat viskarstākais strīds šajā dienā var beigties ar jauku izlīgumu, ja vien tā laikā neaizvainosiet viens otru. Vientuļajām Zivīm vajadzētu pievērst uzmanību tam, ar ko viņas svētdienā konfliktēs: pilnīgi iespējams, ka šis konkrētais cilvēks nav pret viņām vienaldzīgs. Turklāt Zivis šajā dienā izjutīs vēlmi kalt romantiskus plānus, bet dažreiz – pat celt gaisa pilis.

Epadomi horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!