Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:368, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Neražu nakts pasākumā "FuckUp Nights Riga" uzstāsies dāmas

15. marta FuckUp Nights Riga pasākumā ar neražu stāstiem dalīsies četras dāmas – Inta Lankovska, Agnese Kleina, Liega Zelgalve un Egita Prāma.

“Novembra pasākumu aizvadījām vīriešu mēneša noskaņās, aicinot uz skatuves runāt tikai kungus. Tāpēc 15. marta pasākumā, par godu Starptautiskajai sieviešu dienai, klausīsimies četros sievišķīgos stāstos no drosmīgām dāmām, kuras nebaidās runāt par kļūdām,” informē FuckUp Nights Riga vadītāja Luīze Jansone.
15. marta FuckUp Nights Riga pasākumā ar neražu pieredzes stāstiem dalīsies - Inta Lankovska, kāzu fotogrāfe un laikmetīgās fotogrāfijas entuziaste, 2017.gada labāka kāzu fotogrāfa titula ieguvēja; grāmatžurnāla “Benji Knewman” redaktore un izdevēja Agnese Kleina, apakšveļas uzņēmuma “Lickstarter” izveidotāja Liega Zelgalve un sarunu festivāla “LAMPA” organizatore Egita Prāma. Vakaru, kā jau ierasts, vadīs komiķis Edgars Bāliņš.

Uz 15. Marta neražu nakts pasākumu biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā Ekase.lv – https://www.ekase.lv/lv/biletes/pas...
Biļešu skaits ir ierobežots.

Katrā FuckUp Nights Riga pasākumā piedalās četri runātāji, kuri piecpadsmit minūšu garās prezentācijās dalās ar auditoriju savās neražās profesionālajā dzīvē – sākot no nelieliem “fakapiem”, kas nav būtiski ietekmējuši darba dzīvi, līdz pat gana nopietnām neražām, kas novedušas pie finansiāliem vai emocionāliem zaudējumiem. FuckUp Nights Riga pasākumu mērķis ir neformālā gaisotnē dot iespēju runātājiem un klausītājiem dalīties pieredzē, iztaujāt vienam otru, mācīties no citu kļūdām un labi pavadīt laiku.

15. marta pasākums norisināsies K.K. fon Stricka villā, ieeja no 18.30, vakara sākums 19.30.
Plašākai informācijai par FuckUp Nights Riga pasākumiem var sekot līdzi FUN Riga facebook lapā - https://www.facebook.com/FUNRiga/

FuckUp Nights ir globāla kustība, kas ir radusies 2012. gadā Meksikā, kad grupa draugu neformālā gaisotnē dalījās ar neveiksmēm par savu profesionālo darbību. Pašlaik FuckUp Nights pasākumi tiek rīkoti jau 238 pilsētās vairāk nekā 78 valstīs, kur sabiedrībā zināmi un mazāk zināmi cilvēki nebaidās atklāt savas karjeras neveiksmes.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk