Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:277, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: ŠOBRĪD TIEŠRAIDĒ: Pietura ceļā uz salidojumu - sarunas par vērtībām Ziedoņa muzejā

Redakcija
Redakcija
Imanta Ziedoņa muzeja rezidencē šodien, 30. maijā notiek fonda Viegli ģimenes, apbalvojuma Laiks Ziedonim laureātu un vizionāru tikšanās - Pietura ceļā uz salidojumu sarunu festivālā LAMPA. KultūrasVēstis.lv sadarbībā ar lietotni LMT Straume aicina no plkst. 14.00 sekot līdzi sarunām par vērtībām tiešraidē.

Šajā pieturā Imanta Ziedoņa ideju turpinātāji un atbalstītāji – Jānis Holšteins Upmanis, Mārtiņš Martinsons, Aldis Gulbis, Eva Johansone, Juris Binde, Žanete Grende, Gints Smukais un citi – piestās, lai kopējās sarunās un dialogos atskatītos uz paveikto ceļu un iezīmētu iespējamos tālākā ceļa virzienus. Satiksies, lai atskatītos, ko par ceļa pamatu liktās vērtības nozīmē Laiks Ziedonim laureātiem, vizionāriem un citiem ļaudīm.

Satiksies, lai kopēji uzsāktu meklēt iespējamās atbildes ne vien uz jautājumu, kas ir Imanta Ziedoņa ideju turpinātāju tālāk ejamā ceļa mērķi, bet arīdzan meklētu atbildes uz svarīgo jautājumu – kā šis ceļš ejams. Pieturā ceļā uz salidojumu gaidāmi arī fonda Viegli mūziķu priekšnesumi.

Tiešraide no sarunām Pieturā ceļā uz salidojumu Imanta Ziedoņa muzejā, kā arī sarunu festivāla LAMPA norise 29. - 30. jūnijā Cēsīs būs skatāma lietotnē LMT Straume, LMT Viedtelevīzijā un internetā. Tiešraides skatītāji aicināti piedalīties sarunās par vērtībām Twitter vidē, lietojot tēmturi #festivalsLAMPA.
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk