Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:277, Did:0, useCase: 0


Rīgas Porcelāna muzeja radošās darbnīcas vasarā

Redakcija
Redakcija

Rīgas Porcelāna muzejs vasaras mēnešos aicina apgūt keramikas flīžu apgleznošanu, piedaloties radošajās darbnīcas, kas notiek muzeja telpās katru nedēļu, no otrdienas līdz sestdienai. Piektdienās un sestdienās, ja laika apstākļi ir atbilstoši, flīžu apgleznošana notiek ārpus Rīgas Porcelāna muzeja telpām – Konventa sētā, iepretim muzeja ieejai.

Radošo darbnīcu norises laiks ir no plkst. 11.00 līdz 18.00. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni +371 67012944 vai +371 28331971.

Darbnīcas vada mākslinieces-muzejpedagoģes Arta Baltā un Astra Kaprāne. Dalības maksa flīžu apgleznošanas darbnīcā - EUR 5.60.

Jūlijā un augustā būs iespēja dekorēt flīzes ar aukstajām keramikas krāsām. Tām nav nepieciešama pēcapstrāde un apdedzināšana keramikas krāsnī, tāpēc gatavo darbu varēs saņemt uzreiz pēc nožūšanas. Šis piedāvājums ir īpaši ērts ārzemju viesiem.

Iepriekš jau ziņots, ka Rīgas Porcelāna muzejs kā vienu no saviem darbības virzieniem paralēli muzeja ekspozīcijas apskatei un ekskursijām, piedāvā radošās porcelāna veidošanas un apgleznošanas darbnīcas. Tās ļauj labāk izprast porcelāna priekšmetu tapšanas procesu un ar svaigu skatu uzlūkot muzeja ekspozīcijas priekšmetus. Apmeklētājiem izglītojošo programmu ietvaros ir iespēja iepazīties ar dažādiem porcelāna dekorēšanas veidiem un apstrādes tehnikām. Gada sākumā bija iespējams piedalīties darbnīcās, kur ikviens interesents varēja apgūt porcelāna liešanas veidošanas prasmes, izgatavot dekoratīvu rotājumu no krāsainām porcelāna masām vai porcelāna rotas darbnīcās “Pavasaris” un “Latvijas dabas vērtības”.

Aicināti visi interesenti!