Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:297, Did:0, useCase: 0

Video: Joga ar Baibu Kranāti. 6.tēma- GRIPA

Redakcija
Redakcija
Turpinām iesākto iknedēļas videorubriku "Joga ar Baibu Kranāti", kurā jogas speciāliste, pasniedzēja, gaismas jogas autore un sava jogas centra vadītāja Baiba Kranāte aicinās un teorētisku un praktisku jogas nodarbību. Katru nedēļu jauna tēma, bet viss kopā tikai un vienīgi- Tava ķemeņa un dvēseles labsajūtai. Šoreiz tēma pavisam praktiska, aktuāla un tieši tāpēc arī ļoti noderīga. Gripa un citas infekcijas slimības- kā sev palīdzēt? Uzzināsim arī kādu prakstisku padomu- kā skalot degunu!

Tātad akatuāla sestā tēma - GRIPA. Pirmās piecas tēmas- DUALITĀTE , MEDITĀCIJA, PĀRPILNĪBA, DAŽĀDAS ĶERMEŅA DAĻAS, ATTIECĪBAS noskatāmas ŠEIT

Vairāk par Baibu, nodarbībām un jaunās realitātes principiem www.yogalifeart.lv
Vērtējums: +3

     [+] [-]

, 2015-02-18 19:27, pirms 4 gadiem
Paldies visiem, kuriem ir noderīgi mūsu video! Būtu laba atgriezeniskā saikne -uzrakstiet komentāru, pārdomas, jautājumus: tas noderēs ne tikai mums, kas tos veido un apsver, cik noderīgi ir turpināt. Tā būs lieliska garīga prakse pašam rakstītājam -gan formulēt domu, jautājumu, gan paust pateicību ( ja tādu izjūt): rakstiski, vārdiski via citā veidā izteikta doma pašam paudējam ir tikpat vērtīga cik saņēmējam. Veidotāji ir ieguldījuši absolūti brīvprātīgu darbu, personīgo laiku un līdzekļus: jauki, ja skatītājs/ lietotājs atvēlētu pāris mirkļus savām sajūtām, izteiktām komentāros. Paldies!!!
Patiesā sirsnībā-
Baiba Kranāte

     [+] [-]

, 2015-02-19 09:14, pirms 4 gadiem
Paldies veidotājiem! Ar jogu nav bijis nekāda sakara un praktiskām nodarbībām vēl neesmu pieķērusies, bet Baibas stāstītajā un jogas idejās šādā versijā klausos ar baudu. Ļoti vienkāršā un saprotamā valodā, un daudz kas šeit dzirdētā jau nav nekas jauns un svešs arī senajās latviešu dzīvesziņās. Vērtīgi to atgādināt- tāpēc gaidīšu nākamos video!

     [+] [-]

, 2015-03-04 11:37, pirms 4 gadiem
Liels paldies par šīm nodarbībām. Jau kādu laiku jutu sevī vēmi pēc kaut kādiem mediatīviem vingrinājumiem, bet nevarēju īsti noformulēt, kas tie tādi tas ir. Un izrādās - tā ir joga. Paldies arī par skaidrojumiem, ko katrs vingrojums nozīmē, ko aktivizē un par ko jādomā tos darot. Pildu šos vingrinājumus mājās. Un ir prieks. Paldies Jums par šo jauko lapu.
Http://www.RezervesDALAS24.Lv