Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:9, Did:0, useCase: 0Video: Astroloģiskā virtuve. Ko likt galdā Jaunavai?

Jau pavisam drīz portālā uzsāksim jauna Epadomi un Astrocentrs raidījumu cikla 12 DĀRZU MAĢIJA atrādīšanu jums. Lielākā daļa raidījumu jau safilmēti- dārzi ir pasakaini un to kopēji ir atsaucīgi, sirsnīgi un izdomas bagāti. 12 raidījumu cikls jau tuvākajā laikā, bet pagaidām piedāvājam vēlreiz atcerēties 2014. gadā tapušos "Astroloģiskās virtuves" padomus katrai zīmei. Tikko sācies Jaunavas laiks, bet arī citām zīmēm uz savu sēriju nav jāgaida.- visi 13 raidījumi ŠEIT.

Tātad desmitais cikla raidījums ''Ko likt galdā Jaunavai?". Raidījumā kā ierasts piedāvājam visu, kas svarīgs virtuvē Jaunavai ( 24.augusts- 23.septembris)- pamatvērtības un rakstura iezīmes, veselībai svarīgie produkti, iecienītākie ēdieni, galda klāšanas īpatnības, laba vēlējumi un 3 gardas receptes Jaunavai- zupa, otrais un saldais.

Zvaigznēs skatījās un gatavoja sertificēta astroloģe Ilze Reiha (Astrocentrs), Iveta Apškrūma (Epadomi.lv/Tavavirtuve), īpašs Paldies dārzniecības '"Neslinko" vadītājai Elgai Bražūnei par astroloģiskajiem tomātiem.

Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 . Vairāk informācijas uziināsiet Astrocentrs lapā

Visas 13 cikla sērijas varat noskatīties ŠEIT
Vērtējums: +3