Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:22, Did:0, useCase: 3

Dāvanu idejas

Redakcija
Redakcija

Šķiet, ka esot plašam preču piedāvājuma klāstam, viegli izvēlēties dāvanu pat viskaprīzākajai personai. Taču paradoksāli, ka tieši tādā preču pārpilnībā kļūst arvien grūtāk izvēlēties dāvanu, kas ne tikai pārsteigtu, bet arī būtu lietderīga.

Dāvanu kuponi
Daži sauc to par klasiku, citi par dāvanu no cilvēka bez izdomas. Tomēr tā ir viena no vispraktiskākajām un augstvērtīgākajām dāvanām, jo cilvēks var izvēlēties tieši to, ko vēlas vai kas viņam vajadzīgs. Tāpēc ņemot vērā cilvēka hobijus, raksturu, ir iespējams izvēlēties dāvanu kuponu grāmatnīcā, sadzīves preču vai apģērba veikalā.

Izklaides biļetes
Šis variants ir piemērots, ja ir zināms, ka cilvēkam patīk izmēģināt jaunas aktivitātes vai viņš ir kādas īpašas nodarbes cienītājs. Biļete uz teātri, koncertu, galeriju vai kādu studijas darbnīcu ir lieliska dāvana, it īpaši, ja cilvēku interesē māksla. Cilvēkiem, kuriem patīk aktīvi pavadīt brīvo laiku vai izmēģināt jaunas aktivitātes, dāvanu piedāvājums arī ir ļoti liels - no ūdens sporta veidiem līdz izpletņlēkšanai.

Halāti
Universāla dāvana, kas piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm. No visa apģērba klāsta, tieši halātus izvēlēties ir visvienkāršāk, jo izmērs nav precīzi noteikts, kā arī krāsu, rakstu un sastāva klāsts ir ļoti plašs. Lai arī halātus parasti dāvina tuviniekiem un draugiem, bieži šādu dāvanu izvēlas kolēģi un attāli radinieki, tieši dāvanas piemērotības un pielietojamības dēļ.
Halātu piedāvājumu klāstu izvēloties dāvanu, atradīsiet šeit: nostra.lv

Juvelierizstrādājumi
Dāvanai jābūt labi appārdomātai un izvēlētai, it īpaši, ja runa ir par rotaslietām. Parasti rotaslietas mīļajiem tiek pasniegtas ne cenas dēļ, bet vismaz zinot gaumi, vēlamies, lai rotaslietas būtu bieži nēsātas, nevis visu gadu mētātos atvilktnē.

Fotogrāfiju albūms
Vislabākā dāvana ir iespaidi un atmiņas. Un ir brīnišķīgi, ka mīļotais cilvēks, ar kuru kopā piedzīvoti visjaukākie brīži, dāvina šo acumirkļu iemūžināto fotogrāfiju albūmu. Tas dod lielisku iemeslu omulīgam vakaram ar fotogrāfijām un atmiņu stāstiem. Tā ir lieliska, sentimentāla dāvana saviem mīļajiem un draugiem, parādot cik svarīgi viņi ir jūsu dzīvē.

Paša rokām gatavotas dāvanas
Dāvanas, ko izgatavojam tuviniekiem ar pašu rokām, kļūst aizvien populārākas. Īpaši Ziemassvētku laikā, kad mēs pavadām vairāk laika ar ģimeni un draugiem, mēs vēlamies uzsvērt šo vērtību, atsakoties no materiālām lietām. Ideju, ko varētu pagatavot pats, dadz - no kulinārijas izstrādājumiem līdz koka izstrādājumiem.