Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Sekss karjeras dēļ. Vai ir vērts?

Mūsu modernajā pasaulē būtu grēks teikt, ka sekss bez mīlestības nepastāv. Slikti tas vai nē- to mēs šoreiz neiztirzāsim. Vienkārši konstatējam faktu un viss. Šoreiz parunāsim par seksu kā vienu no samērā populāriem veidiem, kas palīdz virzīties pa karjeras kāpnēm.

Kaut kur, protams, šāda uzvedības norma ir uzspiesta no ārienes un tai nav ne vismazāko saistību ar mūsu audzināšanu. Visi taču skatās televīziju, kur tamlīdzīgi skati ir gandrīz katrā filmā, lasa populāru literatūru, avīzes un žurnālus. Šķiet, kur vien veries- sekss kā darbs, bez tā nav iespējams daudzu lietu un problēmu risinājums.

Taču, vai šāda veida attiecības tiešām garantē veiksmīgu karjeras dzīvi- jautājums nebūt nav tik viennozīmīgs. No vienas puses skatoties, mīlniekam, kuru izmanto tamlīdzīgu mērķu sasniegšanai, ir vēlme palīdzēt savam (savai) protežē, taču, no otras puses, viņu pārņem šaubas- šāda veida attiecības nevar noslēpt pat lielā kolektīvā, bet liekas problēmas, kā zināms, nevienam nav vajadzīgas.

Arī darba kolēģi diez vai uz šo mīlas intrigu skatīsies caur pirkstiem. Tāpēc nepatika no kolektīva puses jums būs garantēta. Un tajā nav nekā pārsteidzoša: ļoti reti ir gadījumi, ka cilvēki, kas ir partneri seksā, var objektīvi risināt darba jautājumus.

Ja nu sieviete vai vīrietis uzskata seksuālās attiecības ar augstākstāvošu priekšnieku par vienīgo pareizo veidu, kā veiksmīgi virzīties pa karjeras kāpnēm uz augšu, tad kolēģu neapmierinātība diez vai viņus apturēs. Drīzāk gan otrādi- uzkurinās, tā teikt, kamēr citi gadiem ilgi sēž pie papīru kalniem, cerot, ka kāds novērtēs viņu neatlaidību un centību pēc nopelniem, es uztaisīšu karjeru caur gultu ātri un bez īpašas piepūles.

Un ir patiesi briesmīgi, ka šāda uzvedība tiek uzskatīta par normu; par vienu no veidiem, kas palīdz darbā. Savukārt, tie, kuri savu mērķi cenšas sasniegt ar uzcītīgu darbu, tiek uzskatīti par aprobežotiem un muļķiem?
Kas gan notiks ar cilvēci, ja šādu skatījumu uzskatīsim par pašsaprotamu? Visiem zināms, ka mūžīgās vērtības tāpēc arī ir mūžīgās, ka tās pārdzīvos mūs.

Negribas lieki moralizēt, taču, ja sekss karjeras dēļ tiek uzskatīts par normu, tad uz kādu gan darbaspēku var cerēt darba devējs? Protams, ir arī otra medaļas puse. Piemēram, jūs esat atbildīgs darbinieks un lielisks speciālists, bet jums liek noprast, ka paralēli veicamajiem darba pienākumiem būs jāsniedz arī intīmas dabas pakalpojumi. Tādā gadījumā, protams, jums jāpastāv uz savām tiesībām, jāaizstāv savs gods un cieņa, dažreiz pat ar tiesībsargājošo iestāžu palīdzību.

Vai veidosiet veiksmīgu karjeru ar gultas un seksa palīdzību vai uzcītīgu darbu, protams, jāizlemj jums pašam.
Taču vienmēr jāatceras, ka zem zelta apvalka slēpjas nezināmais. Un par jūsu intīmpakalpojumiem (kuri, starp citu, maz atšķiras no prostitūcijas) var vienkārši "nesamaksāt". Liekoties gultā ar bosu, jūs varat pat necerēt, ka par jums runās kā par profesionāli, kas spējīgs uz novatoriskiem risinājumiem un pilnvērtīgu darba jautājumu risināšanu. Pat, ja jūs tāds būsiet, neceriet uz objektīviem spriedumiem no kolēģu puses. Jūs būsiet pastāvīgs apsmiekla , skaudības un ļaunu domu mērķis. Un, galu galā, bosam jūs vienā brīdī varat apnikt un viņš jūs var nomainīt uz jaunāku un interesantāku darbinieku vai darbinieci. Bet, lai izbēgtu no problēmām, var arī izdomāt, kā no jums atbrīvoties, nu kaut vai vienkārši atlaist no darba.

Tāpēc, varbūt tomēr ir vērts apstāties, padomāt un veidot savu karjeru ar citu visiem zināmu sava ķermeņa daļu- galvu-, savu personīgo dzīvi atstājot ārpus darba.